PDA

مشاهده نسخه کامل : این دو فایل از سیستم پاک نمیشن

K1LOU
20-12-09, 12:15
با سلام
دوستان سیستم ویروسی شده البته انتی ویروس eset smart security 4.0.. با ابدیت حدود یک ماه پیش بر روی سیستم نصب است اما دو فایل در ریشه درایوها وجود دارن که به صورت مخفی می باشن و حالت نشان دان فایلهای مخفی هم غیر فعال است با نرم افزار RRT فایلهای مخفی رو که از حالت مخفی بیرون می ارم این دو فایل رو که پا ک می کنم بعد از حدود یک ثانیه دو باره بوجد میان

فایلهای AUTORUN و Q3KKU. EXE

Only the registered members can see the link

به نظر شما چطور میتونم اونا رو پاک کنم ؟
با تشکر

D J V A H I D
20-12-09, 12:17
نود راحت اتوران رو میگیره ... مطمئنا آنتی ویروست آپدیت نیست ... :yes:

AMD>INTEL
20-12-09, 13:16
با برنامه removeit هم میتونی پاک کنی . ترجیحا آنتی ویروس رو اپ دیت از سافت گذر اپ دیت افلاین نود رو بگیری .

K1LOU
20-12-09, 16:29
ممنونم

نود راحت اتوران رو میگیره ... مطمئنا آنتی ویروست آپدیت نیست ... :yes: فکر می کنم در مورد ویروس اتوران ابدیتهای خیلی قدیمی تر ناد 32 این ویروس رو از بین می بردن من خودم تجربه اش رو داشتم این دو تا فایل بیشتر شبیه به اثرات به جا مانده از ویروس هستند

AMD>INTEL
با برنامه removeit هم میتونی پاک کنی . ترجیحا آنتی ویروس رو اپ دیت از سافت گذر اپ دیت افلاین نود رو بگیری . این برنامه ای که فرمودین لینکی ازش دارین ؟
با تشکر

javadshahvand
21-12-09, 10:20
RemoveIT PRO

Locate and remove many new dangerous files including Spyware, Malware, Virus, Worm, Trojan and Adware.

Code:
RemoveIT Pro 4 SE description

Locate and remove many new dangerous files including Spyware, Malware, Virus, Worm, Trojan and Adware.

RemoveIT Pro removes many viruses that other popular antivirus software cannot discover. If you can't clean your computer from worms and viruses, adwares and spywares, then you should try with this software.

RemoveIT Pro is an easy-to-use security software that allows you to protect your PC.

RemoveIT Pro program is specific because he detects malicious files and viruses that many other popular programs does not detect. It also offers you full report of active processes with full paths and full windows startup list of files that starts on windows startup.

Locate and remove many new dangerous files including Spyware, Malware, Virus, Worm, Trojan and Adware that other popular AV programs cannot find.

Download

Code: Only the registered members can see the link

reza76622201
21-12-09, 11:28
برنامه ComboFix هم عالي روي اين ويروسها کار مي کنه.

K1LOU
21-12-09, 12:59
برنامه ComboFix هم عالي روي اين ويروسها کار مي کنه.

با تشکر رضا جان
قبلا يه لينک از اين برنامه رو در رپيد شر داشتم ولي از کار افتاد جاي ديگه اي سراغ نداريد ؟

K1LOU
22-12-09, 13:18
اين برنامه ComboFix عالي کار کرد يه نسخه free دانلود کردم هر دو فايل رو به صورت کامل پاک کرد
با تشکر