PDA

مشاهده نسخه کامل : با چه كيس و پاوري سيستممو كانفيگ كنم؟

moojy
18-12-09, 21:18
يه سيستم مي خوام بگيرم با اين مشخصات

AM3 - Phenom II X4 955 - 3.2GHz
ASUS - M4N78 يا GIGABYTE - MA785G-UD3H
2* 2g patriot
ATI RADEON EAH4670 - 1GB

مي خواستم يه كيس و پاور تو رنج قيمتي كه با هم بيشتر از 80 نشه بهم معرفي كنيد اين قطعاتو ساپورت كنه

مرسي

rommatti
18-12-09, 21:45
پاور 535 گرین 51
کیس robin green 30
اما به نظرم بودجه را اضافه کنی خیلی بهتره با بودجه فعلی شما همینا یه ذهنم رسید حداقل 50 باید اضافه کنی واسه یه کیس و پاور نرمال

JEskandari
18-12-09, 23:52
برای اون سیستم من حداقل 650 وات پاور برای این سیستم در نظرمیگیرم.

Mahdi_Moosavi
19-12-09, 00:01
برای اون سیستم من حداقل 650 وات پاور برای این سیستم در نظرمیگیرم.

فکر نمی کنید برای این سیستم پاوری با این واتیج یه مقدار زیاد باشه ؟

در کل خوشحال میشم دلیل این انتخابتون رو بدونم . :11():

Computex
19-12-09, 00:28
سلام

برای این سیستم پاور 485 وات از گرین ( به مدل Green GP485 ) هم کافی است و کاملا جوابگوی سیستم خواهد بود. قیمت اون هم در حدود 48 تومن هست.

برای کیس هم هر چند بیشتر یه انتخاب سلیقه ای هست اما برای این سیستم خوب توصیه میکنم کمی هزینه رو بیشتر کرده و یه مدل خوب و استاندارد بردارید. پیشنهاد من کیس گرین مدل Magnum2 هست. این کیس نسبت به Green Magnum+ ( نسل قبل) از شاسی جدیدتر بهره برده و به دلیل اینکه کابلها و اتصالات از پشت سینی کیس رد میشن شما در کیس هیچ کابل مزاحمی رو نمیبینید و این به گردش بهتر هوا درون کیس کمک زیادی میکنه.
قیمت حدودی این کیس هم 46 تومن هست.

mohammad1985
19-12-09, 00:39
به نظر من در این مورد اگه بودجه بیشتر نداری از پول کیس کم کن برای پاور بیشتر هزینه کن ولی در کل این مورد پیشنهاد نمیشه .

MicroSystem
19-12-09, 01:24
يه پاور معمولي 10-12 تومني هم جواب ميده مثلا LOGIC 500 خياي چيز خوبيه من كه دارم Q6600 اوركلاك شده تا 3.3 رو با اين پاور استفاده ميكنم

Curtis
19-12-09, 04:09
یه پاور 460 (فکر کنم) سری real کولر مستر بگیر خیالت راحت باشه
چون سری real مقدار واتش واقعی هست.

reza76622201
19-12-09, 08:06
يه سيستم مي خوام بگيرم با اين مشخصات

AM3 - Phenom II X4 955 - 3.2GHz
ASUS - M4N78 يا GIGABYTE - MA785G-UD3H
2* 2g patriot
ATI RADEON EAH4670 - 1GB

مي خواستم يه كيس و پاور تو رنج قيمتي كه با هم بيشتر از 80 نشه بهم معرفي كنيد اين قطعاتو ساپورت كنه

مرسي

ضمن تاييد فرمايش دوستان Mehdi_Moosavi و ComputeX بنده Green 535AB با قيمت حدودي 60000 تومان رو پيشنهاد ميکنم. به نظر بنده به هيچ وجه از برند Cooler Master تهيه نکنيد. چون به نسبت قيمت / کارآيي از گرين پايينتره.
سوالي بود در خدمتم.

AMD>INTEL
19-12-09, 08:38
پیشنهاد من 500w silentpro شرکت کولر مستر . کیس هم میتونه از همین شرکت بگیرید سری elite بگیرید یا کیسهای دیگه موجود بازار.

Curtis
19-12-09, 15:06
ضمن تاييد فرمايش دوستان Mehdi_Moosavi و ComputeX بنده Green 535AB با قيمت حدودي 60000 تومان رو پيشنهاد ميکنم. به نظر بنده به هيچ وجه از برند Cooler Master تهيه نکنيد. چون به نسبت قيمت / کارآيي از گرين پايينتره.
سوالي بود در خدمتم.
شما هیچ وقت سری real کولر مسترو با گرین مقایسه نکن در حال حاضر کولر مستر جز بزگترین و بهترین تولید کننده های پاور هست و نباید این سری پاور رو با گرین مقایسه کنید من چون خودم هر دو رو استفاده کردم میگم و در حال حاضر پاور خودم 700 از این سری از پاور های کولر هست.

JEskandari
19-12-09, 15:15
فکر نمی کنید برای این سیستم پاوری با این واتیج یه مقدار زیاد باشه ؟

در کل خوشحال میشم دلیل این انتخابتون رو بدونم . :11():
ببخشید من 4670 زا 4870 خوندم.
باید بگم با توجه به 4670 بودن کارت پاوری حدود 500 وات را توصیه میکنم چون بهترین عملکرد پاور زمانی هستش که 50-60 درصد تواناییش ازش کار بکشید. و در ضمن فضای کافی هم برای اورکلاک کردن یا upgrade سیستم خواهید داشت

AMD>INTEL
19-12-09, 15:16
سوالي بود در خدمتم.

یک لینک تو همین سری بهم نشون بدید کولر مستر بدتر از گرین هست ؟ قیمت هم ملاک خوبی برای قیاس نیست . جنسی که CKD میاد ارزون تر از یک برند معتبر در میاد .

moojy
19-12-09, 20:48
خودتون ببينيد چقدر سليقه ها متفاوته و مدل هاي مختلفي پيشنهاد ميشهو واقعا سردرگمي مياره
آيا كسي دليل اين رو ميدونه؟

AMD>INTEL
19-12-09, 21:49
نمیگم کولر مستر بگیر . شما یک سرچی تو گوگل بزن ببین چقدر award گرفته . اینو من نمیگم که سایتهائی که بررسی کردند میگن . چرا بیشترین جوایز در زمینه کیس و کولینگ کولر مستر رو دارد .

Curtis
19-12-09, 22:03
نمیگم کولر مستر بگیر . شما یک سرچی تو گوگل بزن ببین چقدر award گرفته . اینو من نمیگم که سایتهائی که بررسی کردند میگن . چرا بیشترین جوایز در زمینه کیس و کولینگ کولر مستر رو دارد .

منم با نظر ایشون موافقم ببین عزیز شما از هر کس سوال کنی و تو هر سایت معتبری که بری خواهی دید که کولر مستر بهترین جوایز رو دریافت کرده همونطور که بهترین کیسهای جهان رو داره تولید میکنه و جوایز زیادی هم برای کیسهاش برده بازم میگم تصمیم با شما هست و یه پشنهاد دیگه این که زمان خرید از چنتا فروشنده سوال کنید که کدوم برند بین گرین و کولر بهتره.

Computex
20-12-09, 00:03
خودتون ببينيد چقدر سليقه ها متفاوته و مدل هاي مختلفي پيشنهاد ميشهو واقعا سردرگمي مياره
آيا كسي دليل اين رو ميدونه؟

ببین moojy جان ، شما اگه یه نگاه کلی به پست ها بندازی میبینی که محدوده واتیج پیشنهادی برای پاور همگی بین 480 تا 530 وات هست. فقط یه کم بین برند اختلاف نظر وجود داره که باید گفت هم Green ( با نام جهانی Seven Team ) و هم Cooler Master از پاورهای سرشناس و با کیفیت بازار هستند. در واقع برای استفاده معمولی با توجه به اینکه Green به بودجه شما بیشتر میخوره ، من همون پاور Green GP485A به قیمت تقریبی 48 تومن پیشنهاد دادم که برای کانفیگ فعلی سیستم شما به راحتی جوابگو خواهد بود.

موفق باشید.

reza76622201
20-12-09, 07:31
شما هیچ وقت سری real کولر مسترو با گرین مقایسه نکن در حال حاضر کولر مستر جز بزگترین و بهترین تولید کننده های پاور هست و نباید این سری پاور رو با گرین مقایسه کنید من چون خودم هر دو رو استفاده کردم میگم و در حال حاضر پاور خودم 700 از این سری از پاور های کولر هست.

توي کيفيت کولر مستر حرفي نيست. اما چرا شما به مساله مهم Price/Performance اهميت نمي ديد. شما هر مدل پاور کولر مستر با قيمت دقيق بفرمائيد من معادل گرينشو بات همون قيمت بهتون پيشنهاد مي کنم که داراي توان و کيفيت بهتر باشه.

hapalii
20-12-09, 19:36
به نظر من همان پیشنهاد اول پیشنهاد خوبی اما اگر مادر برد GIGABYTE - MA785G-UD3H انتخاب کنید کمی برای جا کردنش در کیس روبین به مشکل می خورید البته نصب میشه اما به سختی

ولی در کل بستن یه 4670 روی مادر بردی که خودش انبرد 4200 داره به نظر لازم نمی یاد اگر اهل بازی هستین که بهتره به سمت 5750 برید اگر هم نیستید که گرافیک انبرد همین مادر برد به خوبی جواب شما رو میده ضمن این که شما اگر 4670 می خواهید بندازید می تونید مادر برد رو به GIGABYTE - MA770T-UD3 تغییر بدید که هم کمی حدود 10 - 15 هزار تومان ارزان تره هم به نظر من بهتره مگه این که برای بودن گرافیک آنبرد دلیل خاصی داشته باشید. ببخشید که خارج از سئوال شما که در باره کیس و پاور بود نظر دادم

AMD>INTEL
20-12-09, 21:36
قیمت مقیاس درستی برای انتخاب درستی نیست . کاش فقط تو پاور نیست بعضی از شرکتها میخوان همه چیر تو انحصارشون باشه با تبلیغاتی که پشتش review نیست . فقط لوگوها رو از سایتهای دیگه برداشته شده . دوستان شاید تازه با گرین آشنا شده باشن ولی من از پاورهای 250 وات کار میکنم . پاور خوبیه ولی در مقابل کولر مستر و انرمکس حرفی برای گفتن ندارد . نداشتن review دلیلی برای این حرفم هست .

reza76622201
21-12-09, 07:00
قیمت مقیاس درستی برای انتخاب درستی نیست . کاش فقط تو پاور نیست بعضی از شرکتها میخوان همه چیر تو انحصارشون باشه با تبلیغاتی که پشتش review نیست . فقط لوگوها رو از سایتهای دیگه برداشته شده . دوستان شاید تازه با گرین آشنا شده باشن ولی من از پاورهای 250 وات کار میکنم . پاور خوبیه ولی در مقابل کولر مستر و انرمکس حرفی برای گفتن ندارد . نداشتن review دلیلی برای این حرفم هست .

اميد جان. شما که توي انجمن تست پاورها (در آزمايشگاه جناب عمراني که نماينده همه پاورهاي مطرح از جمله کولر مستر بودند) حضور فيزيکي داشتيد و همه چيز رو از نزديک ديديد!!!
خودتون توي نتيجه گيري هم حضور داشتيد! گرين از مابقي بهتر بود. پس ميشه دليل اين فرمايش شما رو بدونم؟

AMD>INTEL
21-12-09, 09:22

استناد من به بررسی سایتهای معتبر سخت افزاری هست که همه ما قبولشون داریم . در مورد اون تست هم نظری ندارم . خیلی از عوامل ممکنه باعث تغییرات تو نتیجه بشه .

reza76622201
21-12-09, 11:32
استناد من به بررسی سایتهای معتبر سخت افزاری هست که همه ما قبولشون داریم . در مورد اون تست هم نظری ندارم . خیلی از عوامل ممکنه باعث تغییرات تو نتیجه بشه .

مي شه لينک مستقيم بررسي سايتهايي رو که ميگيد روي اين پاورها بديد؟ ممنون ميشم.

AMD>INTEL
21-12-09, 12:11
این یکی از مواردی هست با کمی سرچ در مدلهای مختلف به نتیجه بهتر از من خواهی رسید .
Only the registered members can see the link

reza76622201
21-12-09, 12:19
این یکی از مواردی هست با کمی سرچ در مدلهای مختلف به نتیجه بهتر از من خواهی رسید .

کدوم مورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Computex
22-12-09, 19:57
سلام بهادر جان.
یعنی شما می فرمایید تمامی بررسی هایی که روی پاورهای Seven Team انجام شده و در سایت گرین لوگوهای اون اومده همش دروغه؟!!! میشه بفرمایید به چه استنادی این حرف رو میزنید؟! تکیه بر روی یک برند خاص و پیشنهاد اون به تمام کاربرانی که مشاوره انجام میدهند بدون در نظر گرفتن نوع کاربری و مهمتر از همه بودجه ( اون هم برندهایی که توسط شرکتی خاص در بازار موجودند !!!! ) چندان برای یک مدیر انجمن جذاب نیست!

من هرگز کیفیت پاورهای کولر مستر رو زیر سوال نمی برم چرا که شهره ی اون رو همه میدونیم اما من از این تعجب میکنم که شما حتی تست هایی رو که بر اونها نظارت داشتید رو زیر سوال میبرید. :1. (27):

با تشکر....

AMD>INTEL
22-12-09, 21:38
تایج تست پاور انجام شده تو اون مسابقه با نتایج سایتهای دیگه کاملا فرق دارد . من به سلامت دستگاه تست گرین شک دارم .

Moein
22-12-09, 22:28
تایج تست پاور انجام شده تو اون مسابقه با نتایج سایتهای دیگه کاملا فرق دارد . من به سلامت دستگاه تست گرین شک دارم .

بهادر جان شما فکر کنم باید به علم انیشتین هم شک داشته باشید حتی در صورتی که دستگاه های تست پاور شرکت اینده سیما هم خراب باشند شرایط تست برای همگی یکسان بوده و تمامی پاور ها در اون شرایط یکسان تست شدن

با تشکر SSA MEMBER

mohammad1985
23-12-09, 00:37
نگفتم این بهادر کافر شده ؟! و باید تیر باران بشه ؟ :yes:

reza76622201
23-12-09, 08:29
برام جالبه که جناب بهادر در اون تست حضور فعالانه داشتن. خودشونم تا چندي پيش به همه Green رو پيشنهاد مي دادن.
نمي دونم يه دفعه چي شده!؟!؟!؟ نکنه با جناب عمراني مشکلي پيدا کرديد؟! :Love-PCN~!:

AMD>INTEL
23-12-09, 09:02
من مشکلی ندارم . اینطوری جو بعضی از دوستان رو میگیره . من میگم با توجه به تستهای سایتهای دیگه شاید مشکلی در سیستم تست گرین باشه . من هیچ مشکلی نه با گرین دارم نه با مهندس عمرانی . یک نظریه دادم به دلیل اختلاف فاحش تستها . اگر گرین پیشنهاد میدادم هم یعنی با گرین مشکلی ندارم . سالها هم با مهندس عمرانی دوست هستم . دوستی چند ماه نیست. یه سوال واسم پیش اومده. یک سوال منطقی رو با یک جواب منطقی جواب بدید من به انیشتن چیکار دارم .

J.Omrani
23-12-09, 09:56
به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست
امیدجان؛
سلام،

لطفا قبل از هرگونه ادعایی، نگاهی دوباره به تجهیزات ذیل بیندازید:

file:///C:/DOCUME%7E1/OMRANI%7E1.GRE/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-5.png

حال از شما سوال می کنم:
- در کدام سایتی که اقدام به بررسی پاور می کند، شما شاهد حضور حداقل 20 نفر ناظر هستید.
- در کدام سایتی که اقدام به بررسی پاور می کند، شما شاهد چنین تجهیزات تست کاملی هستید.
- در کدام سایتی که اقدام به بررسی پاور می کند، شما شاهد حضور نمایندگان خود شرکتها هستید.
- در کدام سایتی که اقدام به بررسی پاور می کند، شما شاهد چنین بررسی کاملی همچون " پنج پادشاه در یک اقلیم" بودید. (28 صفحه که 20 صفحه اش فقط مربوط به مسائل فنی است)
- و...

خوب فکر می کنم که شما سایت آمریکایی و معروف Hardware Secret را قبول داشته باشید. حال به بررسی این سایت (در یک سطح توان پایین تر از سطح توان بررسی پنج پادشاه در یک اقلیم) توجه فرمایید:

Seventeam ST-750P-AF (GREEN GP785B) V-Force Series

Gold award

CoolerMaster UCP-700 UCP Series

Bronze Award

آیا شما اختلاف نتایج را مشاهده نمی فرمایید؟
* توضیح اینکه در بررسی پنج پادشاه در یک اقلیم ، توان پارها در محدوده 850 الی 900 بود ولی در این بررسی توان پاورها بین 700 الی 750 است. ولی هر دو مدل از همان سری ساخت بودند، یعنی سری UCP کولرمستر و سری V-Force سون تیم (عینا مدل GP785B گرین)

با تمام این موارد، بنده همیشه احترام خاصی برای رقبای خوب و فنی گرین (علی الخصوص کولرمستر) قائل بوده و هستم و هیچگاه سعی نکردم که کیفیت محصولات ایشان را زیر سوال ببرم. حتی وقتی بسیاری از دوستان از عبارت برنده و بازنده در این بررسی استفاده می کردند، بنده مانع شده و به ایشان متذکر می شدم که در این بررسی همه پاورها سربلند و نتایجشان بسیار عالی بود.

امید جان، اکنون روی صحبت بنده با شما به عنوان مدیر این انجمن است. شما بهتر از بنده اگاهید که یکی از اهداف اصلی چنین انجمن هایی ، معرفی و پیشنهاد محصولات با کیفیت و قیمت مناسب است. آیا شما دلیلی بر عدم کیفیت محصولات گرین دارید؟ بنده با روی باز از هر انتقادی استقبال می کنم و حتی خود شما شاهد بودید در مواردی که انتقاد منصفانه بوده، بنده حتی اقدام به ارسال هدیه جهت تشکر نموده ام و در اولین فرصت سعی در رفع اشکال نموده ام. مطمئن باشد که اگر دوست قدیمی همچون شما ، یک انتقاد منصفانه داشته باشد، بنده به طریق اولا تری از ایشان سپاسگزاری خواهم نمود. پس لطفا اگر مشکلی با محصولات گرین دارید، بدون هیچ رودربایستی و احیانا چشمپوشی عنوان فرمایید تا همان موضوع را به همراه چند ناظر (ازبین دوستان انجمن) بررسی و نتیجه را اعلام نماییم. ولی استفاده از عباراتی کنایه ای با هدف زیر سوال بردن ، آیا دردی را از بنده ، شما و احیانا خواننده محترم دوا خواهد نمود؟

نکته جالب اینجاست که بنده با همکاران خوب و زحمت کشمان در شرکت محترم دریا کامپیوتر، دارای دوستی دیرینه ای (بسیار قدیمی تر از شما) در کلیه سطوح مدیریتی، فنی و... هستم و به این دوستی افتخار هم می کنم. اما متاسفانه شما گاها با صحبت های نادرست و غیر فنی (اگر خواستید ، حداقل پنج مثال کاملا شفاف برایتان در این قسمت خواهم گذاشت تا دوستان قضاوت فرمایند) ، بنده را مجبور به پاسخگویی و تقابل قرار دادید. نکته ای که نه در ساختار فکری بنده جای دارد و نه مطمئنا شرکت محترم دریا کامپیوتر از شما خواسته است.

با تقدیم احترام

reza76622201
23-12-09, 10:42
باز هم سعه صدر و بزرگواري از جناب عمراني.
واقعا هميشه رفتار و اخلاق و برخورد شما قابل تقدير بوده و هست.
جناب بهادر هم استاد بنده هستند.

AMD>INTEL
23-12-09, 11:24
قصد نداشتم بگم سیستم ها تست مشکلی دارند یا مسئله ای هست . فقط منظورم این بود نتایج فرق دارد . فکر میکنم منظورم رو بد گفتم . یک سوال شاید اینطوری درست باشه دقت و کالیبره بودن دستگاهای تست پاور رو از کجا میشه فهمید . منظورم تست فن و حرارت نیست . منظورم مقدار باری که از شاخه ها میکشه . ربطی به تعداد ریلهای 12 یا تک ریل بودن شاخه 12 داره ؟
من نه قصد جسارت به نتایج دارم نه به نتیجه . این تفاوت ها باعث شد به این فکر بیوفتم . قصد خراب کردن گرین رو ندارم و نداشتم . سالها هم این برند رو پیشنهاد کردم . یعنی زمانی من این پاور رو پیشنهاد میدادم تو گرین بودم که بخوام حالا چون کولر مستر پیشنهاد میدم تو دریا باشم .کلا مشکلی با گرین ندارم و یک برند خوب میدونمش . ولی الان به دلایلی که واسه خودم دارم کولر مستر رو ترجیح میدم . قبول دارم که شکل سوال خوب نبود ولی قصد و هدفی برای تخریب گرین نداشتم .یک سوال بود چگونه میشه از صحت دستگاها و تنظیم بودنشون آگاه شد تو شرایط مساوی

J.Omrani
23-12-09, 11:51
یک سوال شاید اینطوری درست باشه دقت و کالیبره بودن دستگاهای تست پاور رو از کجا میشه فهمید . منظورم مقدار باری که از شاخه ها میکشه . ربطی به تعداد ریلهای 12 یا تک ریل بودن شاخه 12 داره ؟
به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست
امیدجان؛
سلام،
- انشاا.. در سری بعدی تست، حتما قبل از تست، ریپورت مربوط به کالیبراسیون دستگاه را در اختیار حضار قرار خواهم داد. همچنین به عنوان نمونه، یک پاور ثالث را با آمپرمتر و وات متر کلمپی هیوکی تست و نتایج ان را با دستگاه اکتیو لود مقایسه خواهیم نمود. همچنین سه دستگاه اکتیولود فقط در دفتر مرکزی موجود داریم که اگر نیاز بود نتایج هر سه را با یکدیگر مقایسه خواهیم نمود. فکر می کنم همین موارد کافی باشد.

- جهت اطلاع دوستان عزیزم، این هم تصویر جدیدترین ریپورت کالیبراسیون اکتیولود گرین: (تقریبا 5 ماه پیش اخذ شده )

- شما مطمئن باشید، گرین برای خودش هم که شده ، سالی یکبار تجهیزات تست خود را کالیبره می کند. آن هم نه در ایران! (چرا که بررسی عملکرد پاورهای خودمان در محموله های مختلف ، دارای اهمیت بسیار زیادی است. اینجا که دیگر با خودمان تعارف نداریم!)
فرض کنیم که دستگاه تست کالیبره نباشد! شما بهتر از بنده اگاهید که اگر درصد خطایی وجود داشته باشد، برای تمامی محصولات مورد تست یکسان است.

با تقدیم احترام

AMD>INTEL
23-12-09, 11:59
ممنون اطلاعات خوبی بود . سوالی بود که برام پیش اومده بود

mohsen_star
05-01-10, 15:37
سلام
دیدم عنوان بسیار خوب و مناسب انتخاب شده گفتم همینجا هم مزاحم بشم
سیستمی دارم به شرح زیر
مین برد: ایسوسcommando
سی پیو: E6600
هارد:500 وسترن گرین با 32 مگ بافر
رم:2گیگ (مارکش احتمالا پاتریوت)
گرافیک:سافایر 4670 یک گیگ DDR3
جانبی:DVB SkyStar HD2
دنبال انتخاب پاوری مناسب این سیستم هستم
شاید در آینده اضافه کردن یه هارد دیگه ممکن باشه اما افزایش گرافیک و غیره نه
پاور GP330Aگرین موجوده (دارم مال 3ماه هست)بنظرتون کافیه یا نه؟
یه کیس زیر40 تومن هم که ساده و مشکی باشه و سرش به تنش بی ارزه هم اگه سراغ دارید لطف کنید
چراغ پردازی و نمیدنم جینگلک بازی نمیخوام چیز ساده مقاوم مشکی
با تشکر

AMD>INTEL
05-01-10, 15:44
پاور کافیه . کیس هم میتونی elite 341 بگیری . کیسهای خوبی هستند .

mohsen_star
05-01-10, 20:58
ببخشید این کیس هرچی گشتم لینکی نبود
بجز این مدل مدل دیگه ای هم سراغ ندارید(قبلا یه کیس بود مارکDEC الان نیست؟)

AMD>INTEL
05-01-10, 22:53
coolermaster elite 341

reza76622201
06-01-10, 07:15
هيچ پاوري توي ايران در بحث کارآيي به نسبت قيمت به پاي Green نميرسه. اينو ديگه همه تقريبا مي دونن. پس به نظر من پولتون رو بيخود حروم نکنيد. گارانتيشم خيلي خوبه.
:11():

AMD>INTEL
06-01-10, 08:55
من هم عرض کردم که پاور کافیه فقط کیس رو بگیرند . که به نظرم ELITE 341 کیس خوبی میاد .

Extreme
06-01-10, 09:08
اميد جان Asus Commando توي Elite 341 جا نميشه اين كيس Micro ATX .

با تشكر :11():

reza76622201
06-01-10, 09:08
بنده کيس گرين پيشنهاد مي کنم.

amir.45
06-01-10, 09:19
green only

mohsen_star
06-01-10, 09:22
مگنوم2 خوبه؟

reza76622201
06-01-10, 09:34
مگنوم2 خوبه؟
آره انتخاب خوبه.

AMD>INTEL
06-01-10, 09:40
از نظر اندازه بین مگنوم و الایت 341 فرقی نیست . شما ببینید هر کدوم که براتون مناسب تر هست بگیرید .

Extreme
06-01-10, 09:49
از نظر اندازه بین مگنوم و الایت 341 فرقی نیست . شما ببینید هر کدوم که براتون مناسب تر هست بگیرید .

Magnum 2 : Motherboard Support = ATX Form Factor

Elite 341 : Motherboard Support = Micro ATX

به نظر من فرق دارند ! :11():

AMD>INTEL
06-01-10, 09:59
درسته . الان چک کردم .

AMD>INTEL
06-01-10, 10:00
ولی ELITE 335 این امکان رو دارد .

arash79
06-01-10, 17:43
سلام
اميدجان من اين Elite 335 رو ديروز از نمايندگي دريا (بازار رضا) خواستم ، كه نداشت. نميدونيد از كجا ميشه گير آورد و حدود قيمتش چنده؟

Game
07-01-10, 10:00
کیس و پاور رو گرین بگیر کیس مگنوم 2 بگیر من یکیشو بستم خیلی عالی بود

AMD>INTEL
07-01-10, 10:12
گرین هم خوبه . چه مدلهائی از کولر مستر رو داشت ؟

arash79
07-01-10, 10:44
سلام
اميدجان من اين Elite 335 رو ديروز از نمايندگي دريا (بازار رضا) خواستم ، كه نداشت. نميدونيد از كجا ميشه گير آورد و حدود قيمتش چنده؟

پيدا شد (Only the registered members can see the link). . . آب در كوزه و ما تشنه‌لبان ميگرديم.

mohsen_star
07-01-10, 12:56
ما هم مگنوم 2 خریدیم43
پاور380 ریل گرین هم خریدیم34