PDA

مشاهده نسخه کامل : csx ces1333 oc test...

ranger+takavar
17-12-09, 20:45
normal mode....

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

oc mod 2000 cl:9 9 9 36

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

decreas cl: 6 6 6 24

Moein
18-12-09, 00:22
normal mode....

oc mod 2000 cl:9 9 9 36

decreas cl: 6 6 6 24

با سلام و تشکر از اینکه عکس های خوبتون رو قرار دادید

دوست داشتم چند تا سوال بپرسم و چند تا پیشنهاد بدم

تایمینگ پایه رم شما چقدر هست!؟
ولتاژ پایه رم های شما چقدر هست؟!؟

پیشنهاد
برای سریع تر لود شدن عکس ها لطفا عکس ها رو در اینجا (Only the registered members can see the link) اپلود کنید
و از اونجایی که بسیاری از دوستان از دیال اپ استفاده می کنند عکس ها رو به صورت Thumb قرار بدید

با تشکر

SSA MEMBER

ranger+takavar
18-12-09, 00:40
با سلام خدمت دوست عزیزم..اگر دقت کنید در عکس اول حالت نرمال قرار داده شده که می تونید تمامی تنظیمات رو به حالت پیش فرض ببینید..
ولتاژ پایه 1.5 بود که در 2000 به 1.75 افزایش پیدا کرد....
در مورد عکس ها هم چشم....

Moein
18-12-09, 00:43
با سلام خدمت دوست عزیزم..اگر دقت کنید در عکس اول حالت نرمال قرار داده شده که می تونید تمامی تنظیمات رو به حالت پیش فرض ببینید..
ولتاژ پایه 1.5 بود که در 2000 به 1.75 افزایش پیدا کرد....
در مورد عکس ها هم چشم....

بله عزیز اون عکس رو دیدم و فهمیدم که موضوع از چه قرار هست اما بهتره که شما سیستم تست خودتون رو معرفی کنید حتی اگر تست پایه ازش قرار می دید

اینطوری توی خواننده هم تاثیر بیشتری میزاره و بیشتر خوندن مطلب براش جذاب میشه باز هم این پیشنهاد دوستانه بود و هر طور که شما دوست دارید می تونید عمل کنید

موفق و پیروز باشید

SSA MEMBER

ranger+takavar
18-12-09, 00:53
از اونجا که من تازه کار و مبتدی هستم ،من رو ببخشید.راستش من این ماژول ها را به پیشنهاد یکی از دوستانم که به من آور یاد می ده خریدم که خدا رو شکر خوب جواب داد.
این هم مشخصات سیستم بنده:
mobo:asus striker ii extreme
ram:2 gb csx 1333 cec(2 maj)
psu:green 885p
cpu:c2d e6750
gpu:xfx gforce 9400gs..

اگر بازهم سوالی داشتید درخدمتم و خوشحال می شم کمی در رابطه با آور رم از شما مطالبی یاد بگیرم...

Moein
18-12-09, 01:01
از اونجا که من تازه کار و مبتدی هستم ،من رو ببخشید.راستش من این ماژول ها را به پیشنهاد یکی از دوستانم که به من آور یاد می ده خریدم که خدا رو شکر خوب جواب داد.
این هم مشخصات سیستم بنده:
mobo:asus striker ii extreme
ram:2 gb csx 1333 cec(2 maj)
psu:green 885p
cpu:c2d e6750
gpu:xfx gforce 9400gs..

اگر بازهم سوالی داشتید درخدمتم و خوشحال می شم کمی در رابطه با آور رم از شما مطالبی یاد بگیرم...

دوست عزیز کسانی در این فروم هستند که خیلی بیشتر از من اطلاعات دارند

اما به شما چند تا پیشنهاد دارم این مقاله (Only the registered members can see the link) رو مطالعه کنید تا در مورد کارایی تک تک تایمینگ ها اطلاعات به دست بیارید..

Only the registered members can see the link

انشا ا.. با کمک شما و دوستان یک اورکلاک پایه با این رم ها بکنیم

یک پیشنهاد داشتم که چند تا عکس از رم ها قرار بدید برای دوستانی که شاید در اینده بخواهند این رم ها رو تهیه کنند

موفق باشید منتظر نتایج جدید شما هستم

SSA MEMBER

ranger+takavar
18-12-09, 11:05
بازم سلام..من این ماژوا ها رو نتونستم تا 2000بیشتر آور کنم....میشه کمی راه نماییم کنید تا بتونم بیشتر oc کنم...

Moein
18-12-09, 11:25
بازم سلام..من این ماژوا ها رو نتونستم تا 2000بیشتر آور کنم....میشه کمی راه نماییم کنید تا بتونم بیشتر oc کنم...

با سلام tRC رو 88 کنید اینطوری پرفورمنستون پایین میاد اما می تونید فرکانس بالا تر رو تجربه کنید

ضمن اینکه میزان ولتاژ رم و سی پی یو رو هم شما باید دقت داشته باشید و تنها با تغییر دیبایدر به افزایش فرکانس رم ها نباشید و سعی در افزایش فرکانس سی پی یو داشته باشید برای افزایش فرکانس رم چون ضریب فرکانس پردازنده موثر هست

ranger+takavar
18-12-09, 11:29
ممنون..حتما امتحان می کنم....اما متاسفنه الان این رم ها پیشم نیست..در اولین فرصت تست می کنم..