PDA

مشاهده نسخه کامل : سوپرایز نوکیا:دقیقترین و کاملترین نقشه تهران و خاورمیانه (فارسی)

ALIRE7A
10-12-09, 19:18
به نقل از موبایلستان

این نقشه واقعا عالیه، یعنی اسمارت کام (تهران 7) و گارمین و سایر نقشه ها رو میذاره توی جیب بغلش. جزئیات عالی داره، جهت خیابونها توش مشخصه، کوچه ها و ... همینطور اماکن خیلی زیادی هم داره (پمپ بنزین، داروخانه، رستوران، مرکز خرید، مسجد و ... ) و همچنین این نقشه کاملا فارسیه! و امکان اینکه بک گراند نقشه رو به تصویر ماهواره ای تبدیل کنید هم هست! (البته باید آنلاین بشید و بعد این کار رو بکنید)

مزیت دیگه این نقشه، امکان سرچ هستش. که هم میتونید اسم خیابان، کوچه، بزرگراه و .. رو توش سرچ کنید و هم میتونید اماکن رو سرچ کنید...

تمام این امکاناتی که در بالا گفته شده رایگانه.

مزیت فوق العاده این نقشه، که متأسفانه رایگان نیست و پولیه!!! روتیبل فوقالعاده اون هستش. جهت تمام خیابانها توش مشخصه و نقشه قابلیت روتیبل بودن رو داره (مسیر یابی) و به خوبی مسیر رو به شما نشون میده (با راهنمای صوتی فوق العاده) اما بعد از پیداکردن مسیر و شروع شدن راهنمای صوتی و ... بعد از چند ثانیه از حالت روتیبل خارج میشه (به جهت لیسنس و میگه که باید لیسنس خریداری بشه )

در کل تا اینجا که من با برنامه کار کردم دو تا ضعف توش میبینم:
1- امکان ضبط ترک وجود ندارد (track recording)
2- رایگان نبودن قابلیت روتیبل

البته در نسخه ی کرک شده تمامی این امکانات فعال هست.

این یه اسکرین شات از فلکه دوم صادقیه:

Only the registered members can see the link

حجم نقشه ها 190 مگه تقریبا که من اون رو زیبپ کردم و به 130 مگ کاهش پیدا کرد. در 25 پارت 5 مگی براتون آپلود میکنم.

حجم خود برنامه هم تقریبا 5 مگه.

خوب، سرعت آپلود اینترنت من پایین هستش، و سایت هم یه مقدار بازی در میاره، بنابراین تا تکمیل شدن آپلود فایلها، شکیبا باشید (فکر میکنم تا صبح تموم بشه)

کلا 32 فایل هستش، 6 فایل اول مربوط به خود برنامه میشه و 26 فایل بعدی مربوط به نقشه تهران و راههای ایرانه....
آموزش نصب

خوب، اول یه خبر خوب، توی نقشه یه دوری زدم، دیدم فقط تهران و ایران نیست!!!

البته توی ایران فقط تهران رو با جزئیات کامل داره و بقیه شهرها رو نداره، ولی راههای کشور رو داره و اماکن بین راهی (مثل پمپ بنزین، کاروان سرا، رستوران و ... ) رو هم دیدم که داشت.

اما نکته قابل توجه اینه که ظاهرا کل خاور میانه هست. البته بعضی جاها رو نداشت ولی خیلی از جاهارو که دیدم نقششون بود. یعنی هم نقشه راههاش و همه نقشه درون شهریش! مثلا دبی، جده، مکه و چند تا شهر دیگه رو دیدم داشت.

اما بریم سراغ نصب:

نصبش خیلی راحت و روونه و مشکل خاصی نداره.

اولین کاری که میکنید اگه ovi maps3 رو روی گوشیتون نصب ندارید، از پست 2 و 3 و 4 (مطابق نوع گوشیتون) این برنامه رو بگیرید و نصب کنید.

بعد توی گوشی فولدر زیر رو پاک کنید:
e:\cities\diskcache

خوب، این فولدر رو که پاک کردید، نقشه هایی رو که دانلود کردید (همون 26 پارت) آن زیپ کنید، و از توش فولد diskcache رو به مسیر قبلی انتقال بدید. یعنی e:\cities\diskcache

بعد برنامه رو اجرا کنید و لذت ببرید!!!

لینک منبع چون حجمش زیاده من لینک میدم

Only the registered members can see the link