PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت خرید اسپیکر زیر 50000 تومن .

molana
10-12-09, 14:55
سلام دوستان .
لطفا ً اسپیکری رو معرفی کنید که اولا ً زیر 50 هزار تومن باشه و ثانیا ً توی بازار به راحتی پیدا بشه و صدا و وضوح خوبی هم داشته باشه .
مثلا ً نظرتون در مورد میکرولب nec یا سامسونگ چیه !؟

nima_hl
10-12-09, 15:21
سلام دوستان .
لطفا ً اسپیکری رو معرفی کنید که اولا ً زیر 50 هزار تومن باشه و ثانیا ً توی بازار به راحتی پیدا بشه و صدا و وضوح خوبی هم داشته باشه .
مثلا ً نظرتون در مورد میکرولب nec یا سامسونگ چیه !؟

میکرولب جدیداش زیاد خوب در نیومد ، nec هم که مدتیه نیست تو بازار ، سامسونگ هم اسپیکر تو این رنج فکر نمیکنم داشته باشه

۲ مارک خوب تو این رنج هست ادیفایر و جنیوس که ادیفایر تریبل و باسش میزونه :great: جنیوس هم که یه برند قدیمی و خوبه

ولی باید بری جائی که برات تست کنن هر کدوم به دلت نشست خرید کنی :give_rose:

hapalii
10-12-09, 15:21
سلام

خوب خرید اسپیکر به خیلی چیزا از جمله سلیقه بستگی داره اگر تعداد بلندگو ها مهم نیست من Logitech - S220 رو فکر می کنم چیز خوبی نزدیک 40 هزار تومان هم باید باشه اگر هم دوست دارید بلند گو های بیشتری داشته باشید تا مثلا در همه جای اتاق قرار بدین CREATIVE Inspire 5.1 M4500 با قیمت نزدیک 55 هزار تومان انتخاب بدی نیست

nima_hl
10-12-09, 15:38
سلام

خوب خرید اسپیکر به خیلی چیزا از جمله سلیقه بستگی داره اگر تعداد بلندگو ها مهم نیست من Logitech - S220 رو فکر می کنم چیز خوبی نزدیک 40 هزار تومان هم باید باشه اگر هم دوست دارید بلند گو های بیشتری داشته باشید تا مثلا در همه جای اتاق قرار بدین CREATIVE Inspire 5.1 M4500 با قیمت نزدیک 55 هزار تومان انتخاب بدی نیست

حق با شماست لاجیتک واقعا صدای خوبی داره :great: اصلا یادم نبود

ولی کریتیو به همه مدلهاش نمیشه اطمینان کرد ، بعضی از مدلهاش اصلا صدای خوبی نداره بخصوص صداهای زیرش

lorn
10-12-09, 16:36
super brok 100% من دو سال دارم هم گندن هم صداي ميزوني داره ؟
طبقه سوم پاساژ ايران نمايندگيش 1-2 سال هم گارانتي مي كنه

هم خيلي خوشكلن و هم ارزون من خريدم 52 هزار دو سال پيش النم راضيم

nasiban
10-12-09, 19:21
پیشنهاد من SonicGear X7 یه قیمت 55 هزار تومان هم باس توپی داره و هم تریپل توپی داره و ساخت سنگاپور هم هست .

Only the registered members can see the link

Mehdi_Full
10-12-09, 22:18
با مبلغ کمی بیشتر ؛ پیشنهاد بنده ادیفایر مدل C11 هست با قیمت 57000 تومان هست
البته اگر کارت صدای آنبورد دارید صدای جالبی نخواهید داشت و بیشتر به فکر یک کارت صدای خوب باشید .

soroush_es
11-12-09, 00:03
من فقط میدونم مایکرولب نگیر چون ماسفت هاش رو اولش خوب میزنند صداش خوبه بعدش از ماسفت های ارزون استفاده میکنند.
Rojan خدا بیامرزدش عجب اسپیکر هایی بود فکر نکنم دیگه تو بازار باشه

molana
12-12-09, 07:46
با تشکر از دوستان .... اگه میشه در مورد باس و تریپل یه توضیحی به من بهید چون نمی دونم چجوری باشن به معنی خوب هستند !
البته کارت صدای منم آنبورد هستش برای مادربرد asus p7p55d .
با تشکر مجدد .

vb_m
12-12-09, 12:54
اگه از نظر تعمیری بخوای بدونی
میکرولب خیلی قابلیت تعمیر بالایی داره و تمام قطعاتش توی ایران پیدا میشه ولی خرابی بالایی داره
اما پروبیت احتمال خرابی پایینی داره ولی ic هاش توی ایراننیست واسه تعمیر!!!

X7 Turbo
12-12-09, 13:30
Logitec S220 واقعا صدای خوبی داره و با کارت صدای آنبورد هیچ مشکلی نداره. الان یه چند ماهی میشه خریدمشون و در ضمن با یک مدل creative در رنج قیمت 40000 تومن مقایسه کردم و باید بگم که کیفیت صدای Logitec S220 خیلی بهتر از creative هست:yes:. من که خیلی ازش راضیم. به نظر من همین رو بگیر.:great:

reza76622201
13-12-09, 09:04
به نظر بنده بهترين انتخاب از برند جهاني و درجه يک JBL باشه بهتره. بعهد از اون Micro Lab Pro bit هم بدک نيست.ضمن احترام به نظر دوستمون. بايد عرض کنم که Logitech تخصصش اصلا اسپيکر نيست.