PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید مانیتور ترجیحا 22اینچ یا بالاتر(تیونر دار)

amirpcp30
09-12-09, 19:39
سلام من یک مانیتور 17 اینچ دارم که مدلش رو در لینک زیر میتونید ببینید:
Only the registered members can see the link
اما همونطور که در لینک زیر میبینید این یکی 22 اینچ هست اما 240 تومان اما اونی که من دارم 250 تومان هست چرا؟ این که بزرگ تره چرا قیمتش کمتره؟
حالا می خواهم یکی دیگه بگیرم مثلا مثل این:
اما دوست دارم ورودی usb و وب کم و اسپیکر هم داشته باشه اگه میشه چنین چیزی معرفی کنید.(تا 350 تومان حداکثر)

amirpcp30
09-12-09, 21:15
تا 400 تومن هم زیاد مشکلی نیست
این رو هم بگم می خواهم خوشگل هم باشه

barbyboy
09-12-09, 21:39
[quote=amirpcp30;175675]سلام من یک مانیتور 17 اینچ دارم که مدلش رو در لینک زیر میتونید ببینید:
اما همونطور که در لینک زیر میبینید این یکی 22 اینچ هست اما 240 تومان اما اونی که من دارم 250 تومان هست چرا؟ این که بزرگ تره چرا قیمتش کمتره؟

اون فکرمیکنم قیمت صحیحی نزده ولی در مورد قیمت این یکی اینه که رزولوشنش پایینه

nasiban
09-12-09, 21:55
سلام من یک مانیتور 17 اینچ دارم که مدلش رو در لینک زیر میتونید ببینید:
حالا می خواهم یکی دیگه بگیرم مثلا مثل این:
اما دوست دارم ورودی usb و وب کم و اسپیکر هم داشته باشه اگه میشه چنین چیزی معرفی کنید.(تا 350 تومان حداکثر)

دوست عزیز هیچ یک از قیممت های سایت رایانه دات کام به روز نیست واکثراً مشکل دارند .

1- قیمت مانیتور خودتون خیلی پایین تر هست در حدود 180 هزار تومن و الان اصلاً صرفه اقتصادی نداره .
2- مانیتور LG که معرفی کردید مانیتور خیلی خوبی هست . محدوده قیمتش 250 هزار تومنه ولی امکاناتی که شما انتظار دارید رو نداره .
3- در مورد مانیتور سامسونگی هم که معرفی کردید چون کنتراست بالایی نداره و رزولوشنش هم Full HD نیست انتخاب خوبی نمیتونه باشه .

Hamid2547
09-12-09, 22:03
این چیزی که شما میخای ممکنه تو مدل های AOC پیدا بشه به اینها یه نگاه بنداز:
اگر میتونی بیخیال یو اس بی و وبکمو اسپیکر بشی به نظر من مدل سامسونگ p2250 بگیر،فول اچ دیم هست،از نظر زیبایی هم من که دارم راضیم

hapalii
09-12-09, 23:52
فکر کنم دوستانی که نظر دادن اصلا به تیونر دار بودنش توجه نکردن اولا راجه به دو تا مانیتور همانطور که گفتن اشتباه سایت اما در باره مانیتور تی وی که انتخاب کردین قیمت مناسبی داره اما یه ایراد مهمش این که Supported Color پایینی داره 1 میلیون رنگ در صورتی که الان دیگه 16.7 میلیون استاندارد در باره رزو لوشن هم که رزولوشن استاندارد hd رو ساپورت نمی کنه در حدود بوجه شما فکر کنم اگر W2271TC از LG اگر تو بازار باشه یکی از بهترین انتخاب هاست اما اگر تو بازار نبود مدل M2394A از LG با قیمت حدود 330 هزار تومان به نظرم انتخاب بهتری

الان توی سایت رایان صبا قیمت ها رو دیدم قیمتی که من گفتم اونجا هم زده 330 من قیمت ذهنی گفتم اما وقتی اونجا هم زده 330 پس تو بازار 310 هزار تومان باید پیدا بشه ضمن این که ان مدل هم LG - 27" - M2794DP + TV + MONITOR + REMOTE اونجا بود که تیونر DVT داره دو تا از کسائی هم که خریدن توی اون سایت به شدت تاییدش کردن قیمتش هم اونجا زده 450 پس میشه با تو بازار 420 تا 30 پیدا کرد ضمن این که این یکی ورودی USB هم داره بر خلاف مدلی که من معرفی کردم و 27 اینچ هم هست حالا باید ببینید اینچ بالا تر و usb و کمی هم مشخصات کاملتر ارزش 100 هزار تومان بیشتر رو براتون داره یا نه توی سایت رایان صبا که زده :
قابلیت دریافت 14 کانال دیجیتال ایران بدون نیاز به دیش باید در مورد این مورد هم تحقیق کنید گرفتن کانال دیجیتال با توجه به این که تیونر دیجتال داره عجیب نیست اما این که گفته بدونه نیاز به دیش من متوجه نشدم.

(Only the registered members can see the link)

amirpcp30
10-12-09, 05:21
LG - 27" - M2794DP + TV + MONITOR + REMOTE
این فوق العاده هست
ورودی usb هم داره اسپیکر هم داره hdmi هم داره کنترل هم داره 27 اینچ هم هست فقط وب کم و میکروفون نداره که مهم نیست توی کرمان چند میشه اینو خرید؟
این تیونر dtv یعنی همون دیجیتال که جدیدا چند کانال بیشتر میگیرند؟
از مانبتور میشه به عنوان تلویزیون برای همیشه استفاده کرد؟ (برای مانیتور می خواهم اما می خواهم بدونم اینطوری هم میشه یا نه)

قابلیت دریافت 14 کانال دیجیتال ایران بدون نیاز به دیش باید در مورد این مورد هم تحقیق کنید گرفتن کانال دیجیتال با توجه به این که تیونر دیجتال داره عجیب نیست اما این که گفته بدونه نیاز به دیش من متوجه نشدم.
یعنی واقعا این دیجیتاله ؟ خلی توپه

amirpcp30
10-12-09, 12:08
چی شد؟؟؟؟
اگه بهتر از این هم هست بگید

amirpcp30
10-12-09, 16:54
چرا میگن که باید منیتور های ال جی رو قبل از اینکه کامپیوتر خاموش بشه خاموششون کنیم؟
من زیاد از کیفیت و امکانات این تلویزیون ها یا مانیتور های ال سی دی سر در نمیارم می خواستم ببینم این مانیتور به غیراز میکروفون و وب کم(که زیاد هم واجب نیست) چیزی هست که این مانیتور ساپورت نکنه؟
عیب های این مانیتور چیه؟

کدوم کانال ها رو میگیره مگه ما چند تا کانال داریم؟

SOHR@B
10-12-09, 22:18
تمام کانالهایی که روی ماهواره پخش میشد رو میتونی الان تو تهران ببینی به صورت دیجیتال تلویزیون خونتونم نشون میده ولی فقط یه مبدل میخواد که باید بخری

amirpcp30
11-12-09, 09:45
تمام کانالهایی که روی ماهواره پخش میشد رو میتونی الان تو تهران ببینی به صورت دیجیتال تلویزیون خونتونم نشون میده ولی فقط یه مبدل میخواد که باید بخری
یعنی همه رو نشون میده؟چندتا کانال؟
مبدلش چیه وچنده؟

چرا میگن که باید منیتور های ال جی رو قبل از اینکه کامپیوتر خاموش بشه خاموششون کنیم؟
من زیاد از کیفیت و امکانات این تلویزیون ها یا مانیتور های ال سی دی سر در نمیارم می خواستم ببینم این مانیتور به غیراز میکروفون و وب کم(که زیاد هم واجب نیست) چیزی هست که این مانیتور ساپورت نکنه؟
عیب های این مانیتور چیه؟

amirpcp30
11-12-09, 14:13
با این بدجه میشه مانیتور تاج اسکرین (لمسی) گرفت؟

amirpcp30
11-12-09, 17:57
ارزان ترین مانیتور لمسی چنده؟
چرا جواب نمیدید

hapalii
11-12-09, 22:55
من که تو بازار ایران ندیدم اما اگر باشه ارزان ترین انها باید مدل L1730SF از ال جی باشه که قیمت جهانی نزدیک 800 دلار داره اما گمان نکنم تو بازار ایران باشه توی سایت ماد ایران که نبود

amirpcp30
12-12-09, 06:39
خوب پس همون رو بگیرم؟
این مانیتوری که الان دارم قیمتش چنده؟چند بفروشمش خوبه؟(L1720B)

amirpcp30
12-12-09, 17:09
رزولوشن 1280*1024 مانینور 17 خخیلی فرق می کنه تا رزولوشن این مانیتوری که می خواهم بخرم؟
منظورم اینه که در بازی افت فریم بیششتره؟چقدر؟
گرافیک 9800gt در بازی gta iv 28 فریم میگیرم

amirpcp30
12-12-09, 20:45
این مانیتور متوسطه عمرش چقدر هست؟
یعنی مثلا یک تلویزیون داریم که بیش از 20 سال داره کار می کنه هنوز آخ نگفته می خواستم ببینم این حدودا چقدر عمر می کنه؟
میشه همش به عنوان تلویزیون استفاده بشه؟(چون مانیتور هست اینو پرسیدم)

reza76622201
13-12-09, 08:23
خوب پس همون رو بگیرم؟
این مانیتوری که الان دارم قیمتش چنده؟چند بفروشمش خوبه؟(L1720B)

دوست عزيز. قيمت دست دوم ايمن مانيتوري که مي فرمائيد حدود 110000 تومان(به شرط ظاهر سالم و کارکرد کم و گارانتي داشتن) هستش.
اما پيشنهاد بنده به شما اينه که يک مانيتور Samsung Suncmaster P22500 بخريد و يک TV Box به اون وصل کنيد بهتره تا از اين مانيتورهايي که ماديران يا سام سرويس يه زور تيونر دار کردن و واقعا رزولوشن و کيفيت پاييني دارن بخريد.

reza76622201
13-12-09, 08:27
رزولوشن 1280*1024 مانینور 17 خخیلی فرق می کنه تا رزولوشن این مانیتوری که می خواهم بخرم؟
منظورم اینه که در بازی افت فریم بیششتره؟چقدر؟
گرافیک 9800gt در بازی gta iv 28 فریم میگیرم

توي کيفيت نمايش مانيتور 22 اينچ ياد شده داراي رزولوشن 1080٭1920 که همون Full HD هست و واقعا با اوني که مي گيد متفاوته و صد البته که کارت گرافيکي قويتري مي خواد. البته 9800GT بدک نيست. اما بازيهاي جديد رو روي اين رزولوشن و تنظيمات گرافيکي بالا روانه اجرا نخواهد کرد. حداقل بايد از سري Gefoirce GTX2XX و يا ATI Radeon 48XX به بالا تهيه بشه تا روان اجرا بشن.
سوالي بود در خدمتم.

reza76622201
13-12-09, 08:32
این مانیتور متوسطه عمرش چقدر هست؟
یعنی مثلا یک تلویزیون داریم که بیش از 20 سال داره کار می کنه هنوز آخ نگفته می خواستم ببینم این حدودا چقدر عمر می کنه؟
میشه همش به عنوان تلویزیون استفاده بشه؟(چون مانیتور هست اینو پرسیدم)

ببينيد همه اينا برميگرده به ميزان مصرف شما. به طور متوسط عمر ال سي دي ها 100000 ساعت معادل 10 سال عمر مي کنن. اما با مصرف معمولي شايد تا 20 سال هم عمر کنن.
ببينيد مانيتور ال سي دي زاويه ديد افقي خوبي داره اما زاويه ديد عموديش واقعا افتضاحه و اين تفاوت عمده اون با تلويزيونهاي ال سي دي هست(واسه LED ممکنه متفاوت باشه).
يعني اگر خوابيده به مانيتور نگاهخ کنيد تصوير اصلا کيفيت نداره اما تلويزيونها اينجوري نيستن. مانيتورهايي که تلويزيون هم هستن که من در آوردي سام سرويس و ماديران هستن مفت نميارزن.
سوالي بود در خدمنتم.

amirpcp30
13-12-09, 13:51
ما پيشنهاد بنده به شما اينه که يک مانيتور Samsung Suncmaster P22500 بخريد و يک TV Box به اون وصل کنيد بهتر
tv box چیه؟

amirpcp30
13-12-09, 14:01
Samsung Suncmaster P22500
این قیمتش در رایان صبا بود 235 تومان اما امکانات پایینی نسبت به اون داره نه تلویزیون داره نه بزرگیش مثل اون هست نه usb می خوره (داشتن usb و تلویزیون خیلی واجبه)

amirpcp30
13-12-09, 14:02
کدوم رو بگیرم؟ دلیل رو هم بگید

amirpcp30
13-12-09, 23:23
tv box چیه؟

فهمیدم چیه (تبدیل مانیتور به تلویزیون) اما زشته که همش این هم همراهش باشه مانیتور رو مثلا بزنی به دیوار این هم بزنی کنارش
این ال سی دی ای که شما گفتی حتی بلند گو هم نداره خیلی هم کوچکه
من امروز اونی که می خواهم بخرم رو (27 داینچ) از نزدیک دیدم خیلی کوچیک بود حالا چه برسه به این 22 اینچ
برای چی شما میگید از مادیران نگیرم و این مانیتور خوب نیست؟

reza76622201
14-12-09, 07:36
دوست عزيز همونطور که در پست قبلي خدمتتون عرض کردم هيچ مانيتوري نيست که توليد کمپاني LG و Samsung باشه و تيونر RF داشته باشه. تمام اين مانيتورهايي که مي بينيد تلويزيون شدند همگي توليد خود ماديران و سام سرويس هستند و اصلا در ليست مانيتورها در سايت اصلي کمپانيهاي LG و Samsung اسمي از اين مانيتورها نيومده. دليلشم واضحه چون سيستم RF موجود در ايران که کم کم مي خواين ديجيتالش کنن و دارن ار تهران شروع مي کنن کاملا قديمي و منسوخ شدست و در کمتر جاي دنيا اين سيستم رايجه و اين دو کمپاني دليلي واسه توليد اين محصول ندارند. پس تمام مانيتورهاي تيونر دار توليد ايران هستند.
اين از اين.
و اما مشخصات مانيئورهايي که تيونر دار هستند عموما داراي کنتراست و مشخصات پايينتر از مانتيورهاي درجه يک(به نسبت قيمت) بازار هستند و ضمنا قيمت بالايي هم دارند. شايان ذکر است که تيونر بکار رفته هم داراي برند مطرحي نيست و دست ساز ايرانه!!! اما با خريد يک TV Box از برند Kworld (يکي از مطرح ترين برندهاي اين محصول) و يک مانيتور داراي رزولوشن بالا و مشخصات خوب قضيه متفاوته. اما معزل زاويه عمودي ديد رو بايد بپذيريد
پس شايد خريد يک تلويزيون LCD در سايز 26 به مراتب بهتر باشه.
شما بگيد چقدر مي خواين هزينه کنين تا بنده راهنمائيتون کنم.

amirpcp30
14-12-09, 10:45
تا 400 تومان

reza76622201
14-12-09, 11:32
با توجه به اينکه بنده با توجه به فرمايشاتتون احساس مي کنم کارآيي تلويزيوني براتون مهمتره به نظر بنده شما مي تونيد تلويزيون ال سي دي سامسونگ سري 4 در سايز 32 يا 26 اينچ با اين قيمت تهيه کنيد. اما اگر بخواين بازي در رزولوشن بالا رو در اوليت قرار بديد بهترين انتخاب همون Samsung Syncmaster 22500 و يه TV Box با مارک Kworld پيشنهاد ميشه.
سوالي بود در خدمتم.

amirpcp30
14-12-09, 20:32
من یک ال سی دی می خواهم با همون امکاناتی که اون ال جی داره حد اکثر تا 450 اون 22 اینچ هم خیلی کوچیکه الان اون ال جی رو قیمت کردم بود450 خوبه یا داره گرون میده؟
شما از نظر دوام میگید که ال جی دوام نمی کنه؟یا چیز دیگه ای؟

reza76622201
15-12-09, 07:15
من یک ال سی دی می خواهم با همون امکاناتی که اون ال جی داره حد اکثر تا 450 اون 22 اینچ هم خیلی کوچیکه الان اون ال جی رو قیمت کردم بود450 خوبه یا داره گرون میده؟
شما از نظر دوام میگید که ال جی دوام نمی کنه؟یا چیز دیگه ای؟
عزيز. بنده توي پست قبليم پيشنهادم رو دادم(تلويزيون ال سي دي سامسونگ سري 4 در سايز 32 يا 26 اينچ).
بنده نگفتم اي جي دوام داره يا خير. بنده گفتم مانيتورهاي ال جي که تلويزيون هم هستند توليد خود کمپاني ال جي نبوده و توي سايت الصلي ال جي اسمي ازشون نيست و توي ماديران توليد مي شن و اصلا نميشه به عنوان يه تلويزيون ال سي دي روشون حساب کرد و چون اصول ساختشون مانيتوره زاويه ديد عمودي اصلا ندارند و بنده به هيچ وجه پيشنهاد نمي کنم.
بازم سوالي داشتيد در خدمتم.

amirpcp30
15-12-09, 10:52
عزيز. بنده توي پست قبليم پيشنهادم رو دادم(تلويزيون ال سي دي سامسونگ سري 4 در سايز 32 يا 26 اينچ).
بنده نگفتم اي جي دوام داره يا خير. بنده گفتم مانيتورهاي ال جي که تلويزيون هم هستند توليد خود کمپاني ال جي نبوده و توي سايت الصلي ال جي اسمي ازشون نيست و توي ماديران توليد مي شن و اصلا نميشه به عنوان يه تلويزيون ال سي دي روشون حساب کرد و چون اصول ساختشون مانيتوره زاويه ديد عمودي اصلا ندارند و بنده به هيچ وجه پيشنهاد نمي کنم.
بازم سوالي داشتيد در خدمتم.

تنها عیبش اینه که زاویه ی دید عمودی نداره؟
عیب دیگه ای هم داره؟
خوب چه فرقی می کنه ال جی بسازه یا مادیران؟ (یعنی اینو ال جی ساخته مادیران داخلش تلویزیون گزاشته یا تمامش رو مادیران ساخته؟)

reza76622201
15-12-09, 11:10
تنها عیبش اینه که زاویه ی دید عمودی نداره؟
عیب دیگه ای هم داره؟
خوب چه فرقی می کنه ال جی بسازه یا مادیران؟ (یعنی اینو ال جی ساخته مادیران داخلش تلویزیون گزاشته یا تمامش رو مادیران ساخته؟)

عيب ديگشونم اينه که معمولا کنتراست پايينتري نسبت به ساير مانيتورهاي بورس بازار دارن. چون خود ماديران توليد مي کنه و توي سايت رسمي اي جي اسمي ازشون نيست(اينو قبلا هم گفتن لطفا پستهامو با دقت بيشتري بخونيد)
در مورد سوال دوم هم يه موقع هست ماديران ماينتوري مي سازه که توي سايت رسمي ال جي هم معرفي شده و در اين حالت صرفا قطعات رو مي گيره و تحت ضوابطي مونتاژ ميکنه که به نظر من اگر ساخت اندونزيش رو بگيريد (با گارانتي ماديران) بازم بهتره.
اما مانيتورهاي تيونر دار ال جي اينگونه نيستند و من در آوردي ماديران با قطعات مختلف ال جي هستند(تيونر که اصلا معلوم نيست چيه) و همش ساخت ماديرانه و از هيچ استانداردي تبعيت نمي کنند و توس ياست هم اسمي ازشون نيست.
برام خيلي عجيبه که واسه شما زاويه ديد عمودي مطلب مهمي نباشه!!!
همين عيب واسه نخريدن کفايت مي کنه و اين خيلي مساله مهميه که مثلا شما در حالت دراز کش که پايينتر از سطح مانيتور باشيد نتونيد تصوير واضحي ببينيد.

amirpcp30
15-12-09, 14:12
همين عيب واسه نخريدن کفايت مي کنه و اين خيلي مساله مهميه که مثلا شما در حالت دراز کش که پايينتر از سطح مانيتور باشيد نتونيد تصوير واضحي ببينيد.
مگه من پشت کامپیوتر می خوابم:lol:
کنتراست یعنی چی ؟
فرق اینکه مادیران بسازه یا ال جی چیه؟

amirpcp30
18-12-09, 12:58
میشه کاری بکنم که همین مانیتوری که الان دارم بهش usb وصل بشه؟

airp
30-01-10, 16:53
سلام
ببخشید این وسیله ای که جدیدا اومده و به usb وصل میشه تا 15 کانال دیجیتالو تو تهران بگیریم
آیا میشه به usb مونیتور وصلش کنیم و کانالا رو بگیره یا باید حتما کامپیوتر روشن بشه؟(یعنی cd داره؟ باید برنامش نصب بشه؟)

Stream
30-01-10, 19:16
سلام
ببخشید این وسیله ای که جدیدا اومده و به usb وصل میشه تا 15 کانال دیجیتالو تو تهران بگیریم
آیا میشه به usb مونیتور وصلش کنیم و کانالا رو بگیره یا باید حتما کامپیوتر روشن بشه؟(یعنی cd داره؟ باید برنامش نصب بشه؟)
سلام

اگه منظورتون تیونر دیجیتال (DVB-T) هست که باید به کامپیوتر وصل بشه.

amirpcp30
24-07-10, 10:50
سلام
من بعد از 6 ماه دباره می خواهم این مانیتور رو بخرم= M2794DP
حالا می خواستم بدونم اون موقع که قیمتش 400 تومن داخل تهران بود الان قیمت چنده؟
بهتر از این مدل هم اومده بگیرم؟
راستی ببخشید تاپیک قدیمی رو اوردم بالا
سپاس

amirpcp30
25-07-10, 07:08
سلام
میگم pcn عوض شده نگید نه----------- 6-7 ماه پیش این تاپیکو زدم 4 صفه رفت جلو الا فقط پرسیدم قیمت این مانیتور الان چنده هیچ س جواب نمیده (M2794DP)
بازم منتظرم
سپاس

nima_hl
25-07-10, 10:00
سلام
میگم pcn عوض شده نگید نه----------- 6-7 ماه پیش این تاپیکو زدم 4 صفه رفت جلو الا فقط پرسیدم قیمت این مانیتور الان چنده هیچ س جواب نمیده (M2794DP)
بازم منتظرم
سپاس

سلام

در مورد عوض شدن سایت باید عرض کنم که یک یک ما هستیم که این مجموعه رو میسازیم وقتی شما و بنده عوض بشیم ........ :wink:

دیشب دیر وقت پست شما رو دیدم و امروز میخواستم از بازار استعلام کنم ببینم هنوز موجود هستش یا نه

قیمت تفاوت زیادی نداشته و الان به قیمت حدود 385 میتونید تهیه کنید :give_rose:

amirpcp30
25-07-10, 11:04
سلام

در مورد عوض شدن سایت باید عرض کنم که یک یک ما هستیم که این مجموعه رو میسازیم وقتی شما و بنده عوض بشیم ........
سلام
حرف شما کاملا صحیحه چون اینجا یک انجمنه شایدم ناراحت شده باشید ببخشید

دیشب دیر وقت پست شما رو دیدم و امروز میخواستم از بازار استعلام کنم ببینم هنوز موجود هستش یا نه
ممنون فکرشو می کردم خود شما جواب منو بدید

قیمت تفاوت زیادی نداشته و الان به قیمت حدود 385 میتونید تهیه کنید
همه جا همین قیمته یا بعضی ها کم و زیادش می کنن؟
مدل بهتری هم توی این چند ماه اومده با همین حدودای قیمت؟
سپاس

nima_hl
25-07-10, 12:41
سلام
حرف شما کاملا صحیحه چون اینجا یک انجمنه شایدم ناراحت شده باشید ببخشید

ممنون فکرشو می کردم خود شما جواب منو بدید

همه جا همین قیمته یا بعضی ها کم و زیادش می کنن؟
مدل بهتری هم توی این چند ماه اومده با همین حدودای قیمت؟
سپاس

سلام

چون تاپیک متعلق به شماست با اجازتون یکم آف تاپیک برم

عزیز ناراحت نشدم ولی دوستانی مانند شما با پتانسیل بالائی که دارن حیفه که فعالیتشون محدود باشه :give_rose:

روال کار بنده رو دیدید با همین روال از اون موقع که کاربر عادی بودم تا بحال که سیاهمون کردن دارم میرم ( باور کنید یا نکنید اصلا نمیدونم امکاناتی که الان تو فروم دارم چیه :lol: )

نمیگم کار مهمی انجام میدم ولی یه خط رو گرفتم در همون مسیر خودم دارم پیش میرم ، نه کاری به مدیربت داشتم و دارم و نه اینکه از کسی توقعی دارم

فقط حس میکنم که هر روز داره به تجربیات ، اطلاعات و دوستانم افزوده میشه

بیشتر از این پورچونگی نمیکنم ، امروز دارم میرم بازار در مورد مانیتور پرس و جو میکنم و به امید خدا شب خبرشو میدم

amirpcp30
25-07-10, 13:58
سلام

چون تاپیک متعلق به شماست با اجازتون یکم آف تاپیک برم

عزیز ناراحت نشدم ولی دوستانی مانند شما با پتانسیل بالائی که دارن حیفه که فعالیتشون محدود باشه

روال کار بنده رو دیدید با همین روال از اون موقع که کاربر عادی بودم تا بحال که سیاهمون کردن دارم میرم ( باور کنید یا نکنید اصلا نمیدونم امکاناتی که الان تو فروم دارم چیه )

نمیگم کار مهمی انجام میدم ولی یه خط رو گرفتم در همون مسیر خودم دارم پیش میرم ، نه کاری به مدیربت داشتم و دارم و نه اینکه از کسی توقعی دارم

فقط حس میکنم که هر روز داره به تجربیات ، اطلاعات و دوستانم افزوده میشه

بیشتر از این پورچونگی نمیکنم ، امروز دارم میرم بازار در مورد مانیتور پرس و جو میکنم و به امید خدا شب خبرشو میدم
سلام
ممنوون جواب میدید
کار شما که درسته خوب دارید کار می کنید ولی من منظورم جو انجمن ست که مثل ثابق نیست
خیلی از دوستان رو دیگه نمی بینم
تا اونجا که یادمه (دقیق یادم نیست) اول هر فصل یا وسطش یک شب نشینی گزاشته میشد که الان من چند ماهه ندیدم
انشاالله به روز های اوجش برگرده
خود من هم دوباره می خواهم فعالیت کنم از پی سی ورلد هم خداحافظی کردم الان یک هفته ای کار دارم و یکی دو سفر بعد میام درست و حسابی فعالیت می کنم
تا شب هم منتظر می مونم ببینم چه خبره
:give_rose:

amirpcp30
06-08-10, 14:02
بازم سلام
بالاخره این مانیتور رو خریدم ولی حالا چند سوال و مشکل
1-چطوری باید کانال ها رو سرچ کنم؟ هیچ چی در موردش در تنظیمات ندیدم
2-فیلم با usb پخش نمی کنه؟
3-ببخشید این سوال ربطی زیادی به مانیتور نداره- - - می خواستم ببینم فقط تهران تلویزیون دیجیتال میگیره یا در شهرستان ها هم راه اندازی شده؟
سپاس

HellBoy1245
16-08-10, 15:46
بازم سلام
3-ببخشید این سوال ربطی زیادی به مانیتور نداره- - - می خواستم ببینم فقط تهران تلویزیون دیجیتال میگیره یا در شهرستان ها هم راه اندازی شده؟
سپاس

سلام. مباركه مانيتور بسيار عالي هست. من باهاش كار كردم خيلي خوبه
1- توي user manual مانيتورتون بايد نوشته شده باشه اين موضوع
2- نه دوست عزيز. با usb نميتونه فيلم پخش كنه 2794. فقط موزيك و عكس
3- در تهران شما ميتونيد 14 كانال رو بگيريد ولي در شهرستانها 8 تا كانال. البته همه شهرستانها هم نه ولي بيشتري الان تلوزيون ديجيتال دارن
4- وبلاگي هست به نام Only the registered members can see the link كه اگر در مورد سئوال اولتون به جواب نرسيديد تو بخش نظرات هر سئوالي بپرسيد بهتون ميگه جواب رو سريع

amirpcp30
16-08-10, 16:36
ممنون جواب دادید
در مورد سوال اول باید بگم من خیلی وقته کانال رو سرچ کردم
اما یک مشکلی که هست teltext درست نمیگیره یک کاراکتر هایی که معلوم چی هستم می نویسه
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
سپاس

HellBoy1245
17-08-10, 11:38
ممنون جواب دادید
در مورد سوال اول باید بگم من خیلی وقته کانال رو سرچ کردم
اما یک مشکلی که هست teltext درست نمیگیره یک کاراکتر هایی که معلوم چی هستم می نویسه
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
سپاس

سلام مجدد
لطفا زبان رو بذاريد رو تركي تا بتونيد تلتكست فارسي هم ببينيد
كانال ها رو نميتونيد بگيريد؟ اگر مشكل داره گرفتن كانال ها زنگ بزنيد به خدمات پس از فروش ماديران كه براتون مانيتور رو تعويض يا تعمير كنه يا تنظيم لازم رو انجام بده. كمتر از 2 ساعت ميان خونتون : اينم شمارشونه: 88601636

amirpcp30
17-08-10, 13:10
نه می تونم کانال ها رو انالوگ گرفتم
فقط زبانش رو من نزدم ترکی حالا رفتم خونه میزنم خبر می دم
ممنون

MasterLCD
05-09-10, 09:02
بازم سلام
سپاس

سلام آقا
مانيتورت ميارك
راضي هستي از مانيتورت؟؟؟؟؟
چند گرفتي؟؟؟؟

MasterLCD
05-09-10, 09:02
ضمنا كانال ه رو بايد ديجيتال بگيري نه آنالوگ
آخه مانيتور 2794 خودش گيرنده ديجيتاله

amirpcp30
05-09-10, 11:46
سلام آقا