PDA

مشاهده نسخه کامل : دانلود رایگان مقاله افزایش سرعت رایانه در ویندوز ایکس پی

bill geits
06-12-09, 18:06
سلام دوستان

مقاله ای در مورد افزایش سرعت در ویندوز ایکس پی آماده کردم که اون رو تقدیم به دوستان خوبم می کنم.

ویژگی های این مقاله : 1. تمامی ترفند ها تست شده و از صحت عملکرد آن ها اطمینان حاصل شده است. 2. مقاله حاوی تعداد محدودی ترفند نیست بلکه مجموعه ای کامل است. می تونید این مقاله رو از لینک های زیر به صورت مستقیم دانلود کنید :

Only the registered members can see the link

لطفا در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود من را آگاه کنید.

میلاد میرنجاتی

miladmirnejati@gmail.com

mamehdi
15-12-09, 16:22
با سلام

در مقاله شما درقسمت استفاده ویندوز از کش L2 سی پی یو اگر cpu از نوع AMD Phenom™ II X4 باشد که چهارتا L2 و یک عدد L3 دارد مقدار SecondLevelDataCache را چند بگذاریم
در ضمن کد نوشته شده در visual basic را من موفق به اجرایش نشدم خطا میداد و من هم که این زبان را بلد نیستم نمیتوانستم رفعش کنم لطفا اگر زحمتی نیست کد آماده شده را برای من بگذارید
این لینک مشخصات سی پی یوی مورد نظر است

در ضمن من فکر میکنم در سری pentium D که دو هسته ای است دو کش l2 برای هر هسته به صورت مجزا در نظر گرفته شده در این مورد مقدار SecondLevelDataCache را چند بگذاریم

باتشکر

lorn
15-12-09, 17:51
بايد از اقا ميلاد تشكر كنم
مقاله فوقالعاده اي بود همه گزينه ها تست شد و به خوبي كار كردن

درباره كد با اجازه اقا ميلاد بايد بگم ايرادش براي اولين پرانتز هست كه در ادامه كد بسته نشده

دوست عزيز شما گه مقدار كش پردازنده خودت رو ميدوني نيازي به برنامه نداري

شما برو تورجيستري مقادير رو چك كن طبق مقاله مثلا همون جا كه گفتن اگه 0 بود از 256 كيلو استفاده مي كنه و..............

از اونجا هم ميشه فهميد يجورايي

ولي در كل كد ايراد داره و اميدوارم هر چه سريع تر اصلاح بشه

bill geits
16-12-09, 11:38
دوستان بسیار ممنون از اینکه لطف دارید و تعریف می کنید
اولا حتما این لینک رو ببینید

در مورد کد حقیقتا کد سالم بوده چون تستش هم کردم . اما در هنگام کپی به مقاله ام کمی ساختارش به هم ریخته . یعنی اگه از توی فایل ورد مقاله ، کد رو کپی کنم به نت پد ، کد ساختارش درست میشه و کار هم می کنه . به هر حال من یه فکری به حالش می کنم . و یه خوبی اینه که چون هاست های فایل هام مال خودمه می تونم مقاله رو اصلاح کنم و جای فایل فعلی توی هاست قرارش بدم . این طوری کسانی که از لینک های گذشته دانلود می کنن هم، مقاله جدید رو که اصلاح شده دریافت می کنن .
من فایل کد رو براتون درست کردم و واسه دانلود قرارش می دم .
البته چون آپلود سنتر سایت به فرمت کد گیر داد فشرده اش کردم
در مورد کش من یه کم گیج شدم . اول دوستان سخت افزاری بیان بگن که در سی پی یوهای چند هسته ای برای هر هسته کش جداگانه قرار داده شده یا همه از یه کش مشترک بهره می برن ؟
بعد من ببینم چی به نظرم می رسه
امیدوارم دیر جواب نداده باشم
اگه ایمیل می زدید زودتر می دیدم
به هرحال شرمنده به خدا

bill geits
16-12-09, 11:43
بايد از اقا ميلاد تشكر كنم
مقاله فوقالعاده اي بود همه گزينه ها تست شد و به خوبي كار كردن

درباره كد با اجازه اقا ميلاد بايد بگم ايرادش براي اولين پرانتز هست كه در ادامه كد بسته نشده

دوست عزيز شما گه مقدار كش پردازنده خودت رو ميدوني نيازي به برنامه نداري

شما برو تورجيستري مقادير رو چك كن طبق مقاله مثلا همون جا كه گفتن اگه 0 بود از 256 كيلو استفاده مي كنه و..............

از اونجا هم ميشه فهميد يجورايي

ولي در كل كد ايراد داره و اميدوارم هر چه سريع تر اصلاح بشه

اول ازت ممنونم
دوست من کد داده شده برای اینه که نشون بده ویندوز کش رو چی شناسایی کرده و کش حقیقی سی پی یو رو الزاما نشون نمی ده
زیاد با رجیستری موافق نیستم . چون کد واسه من کش رو درست نشون می ده اما تو رجیستری صفر زده !