PDA

مشاهده نسخه کامل : پرسرعت ترین هارد 250 گیگ

Hamid2547
05-12-09, 08:34
درود
من دو تا هارد دارم یکی وسترن 500 گیگ یکی هم سیگیت 1 ترا،سیگیت رو که فقط برای دانلود افلاین استفاده میکنم هارد وسترن دیجیتالم رو هم دویست و خورده ای گیگش رو کردم برای ویندوز و فایلهای روزمره ی خودم و بقیش که 280 گیگ باشه مونده بازم برای دانلود افلاین،حالا مشکل من اینه وقتی میخام از اون 280 گیگ استفاده کنم برای افلاین هارد میره زیر لود و سرعتم تو ویندوز خیلی میاد پایین،چون این هارده حداکثر سرعت خوندنش 69 مگ هست:cry:،اگر بشه میخام یه هارد 250 گیگ که سرعت بالایی داشته باشه برای ویندوز و فایلهای روزمرم بذارم و اون وسترن دیجیتاله رو کامل بکنم برای افلاین،از بین هارد ها سامسونگ اف سه رو دیدم که سرعت خیلی بالایی داشت ولی 500 گیگ بود اگر بخام اونو بگیرم دویست و خورده ایش بیشتر استفاده نمیشه و بقیشو دوباره باید بذارم برای افلاین:whistle:البته اگر دیدم هارد 250 پرسرعت خوب گیر نمیاد مجبورم همونو بگیرم و یه فکری به حال بقیه ی فضاش بکنم:1. (27):من هاردی میخام که از 250 گیگ بیشتر نباشه سرعت بالایی هم داشته باشه قیمتشم دیگه بیشتر از 60 تومن نشه،هاردهای اس اس دی هم فکر نمیکنم به درد من بخوره چون قیمت بالایی داره،البته اگر یه هارد در حد 30 ای 40 گیگ اس اس دی که ارزشش رو داشته باشه و قیمتش همین هول و حوش باشه بازم یه چیزی،رید هم نمیتونم بکنم،چون پاورم هیچ فیش برق خالی براش نمونده فقط یکی که اونم خیلی جای مناسبی از کیسم نیست و به جای هارد ها درست نمیرسه باید یه فکری براش کرد:1. (29): پاورم کولر مستر 460 وات هست از طرفی کارت گرافیکم هم خیلی برق مصرف میکنه،کلا رید رو بیخیال:wink:ممنون میشم راهنمایی کنید:11():

Labyrinth
05-12-09, 09:03
به نظر من خریدن هارد زیر 500 یک مقدار ... هست ( البته ببخشید ها )

تفاوت قیمت یک هارد 250 با یک 500 نزدیک به 8 تا 11 هزار تومان هست که به نظرم ارزش تفاوت حجمی رو داره :yes:

یکی از قدرتمند ترین هارد ها سامسونگ سری F3 هست که در آخر مدل هارد واژه HJ نوشته شده

قیمت این هارد ها هم حدودا 50 تا 55 هست ( 500 گیگ )

امیدوارم موفق باشید

:1. (35):

Labyrinth
05-12-09, 09:09
یک مورد دیگه که فراموش کردم بگم اینه که سری 320 این مدل از سامسونگ هم در باراز موجود هست

این پست (Only the registered members can see the link) رو هم که قبلا دیدید ( پست مربوط به تست سرعت هارد سامسونگ سری HJ یا F3 )

موفق باشید

:1. (35):