PDA

مشاهده نسخه کامل : تکه تکه کردن یک فایل قبل ازدانلود

sardarn
04-12-09, 15:01
سلام
کسی روشی بلده که با اون بشه قبل از دانلود فابل از اینترنت اون رو تکه تکه کرد بعد شروع به دانلود کنم
وپس از دانلود اون تکه ها رو به هم بچسپونم؟
خیلی ممنون

™Ali
04-12-09, 15:44
سلام
کسی روشی بلده که با اون بشه قبل از دانلود فابل از اینترنت اون رو تکه تکه کرد بعد شروع به دانلود کنم
وپس از دانلود اون تکه ها رو به هم بچسپونم؟
خیلی ممنون

خير ! (نديدم !‌)

ولي دانلود منجر ها خودش فايل ها رو تيكه تيكه دانلود مي كنند و بعد به هم مي چسبونن ! :wink:

ميتوني اون فايل ها رو برداري و بري جاي ديگه دانلود رو ادامه بدي :1. (21):

sardarn
04-12-09, 15:52
ميتوني اون فايل ها رو برداري و بري جاي ديگه دانلود رو ادامه بدي

سلام
با internet download manager چه طوری این کار رو انجام بدم؟
کسی دیگه چیزی نمی دونه؟

amirpcp30
04-12-09, 16:31
این برنامه خودش این کار رو انجان میده در حین دانلود و وقتی که تموم بشه خودش به هم می چسبونه در قسمت downloads برید بعد روی option کلیک کنید بعد سربرگ connection رو انتخاب کنید در قسمت defult .max.con.number می تونید عدد تکه تکه شدن فایل رو انتخاب کنید.
دیفالتش 8 هست که فایل را به 8 قسمت تقسیم می کنه.

sardarn
05-12-09, 10:19
این برنامه خودش این کار رو انجان میده در حین دانلود و وقتی که تموم بشه خودش به هم می چسبونه در قسمت downloads برید بعد روی option کلیک کنید بعد سربرگ connection رو انتخاب کنید در قسمت defult .max.con.number می تونید عدد تکه تکه شدن فایل رو انتخاب کنید.
دیفالتش 8 هست که فایل را به 8 قسمت تقسیم می کنه.

سلام
منظورم اینه که تکه ها رو چه جوری بردارم ببرم جایی دیگه و دانلود رو ادامه بدم؟

amirpcp30
05-12-09, 11:16
سلام
منظورم اینه که تکه ها رو چه جوری بردارم ببرم جایی دیگه و دانلود رو ادامه بدم؟

منظورتون اینه که از idm ببرید به نرمم افزار دیگه یا اینکه با لینک دیگری ادامه بدید؟

sardarn
05-12-09, 13:45
منظورتون اینه که از idm ببرید به نرمم افزار دیگه یا اینکه با لینک دیگری ادامه بدید؟

سلام
نه
می خوام تکه ها روبردارم و برم روی کامپیوتر یکی دیگه با idm دانلود رو ادامه بدم.

hapalii
05-12-09, 18:28
سلام
نه

همچین کاری فکر نمی کنم شدنی باشه هر چند از لحاظ تئوری باید شدنی باشه به هر حال دنلود منیجر ها تنظیماتی دارند و فایلی رو که دانلود می کنید یک جا سیو میکنند تا ادامه اون رو بدن دانلود کنند و حتمی کد هایی هم که برای این کار دارند که اول و اخر و وسط یک فایل رو برای برنامه مشخص می کنه قطعا در کامپویتر شما سیو میشه و باید بشه این تنظیمات و کد ها رو پیدا کرد اما هم اینها تئوری من که ندیدم و نشنیدم کسی توی عمل همچین کاری بکنه مگه این که خود فایل در مبدا تکه تکه شده باشه .

شاید اگر امکان داشت فایل تون رو بگید چی و چه حجمی داره می شد کمک بیشتری کرد چون معمولا فایل های حجیم توی اینترنت معمولا خودشون تکه تکه شدن تا دانلود کردن انها راحت تر باشه شاید چیزی که شما دارید دانلود می کنید هم بشه از سرور و یا سایت دیگه بصورت چن تکه پپدا کرد

sardarn
06-12-09, 11:08
سلام
من یه فایل 200 مگابایتی دارم می خوام قبل از دانلود اون رو به 4تا 50 مگابایتی تقسیم کنم بعد دانلود رو شروع کنم.
حالا کسی راهی بلده که به ما کمک کنه؟

amirpcp30
06-12-09, 11:32
سلام
نه
idm رو باز کنید به قسمت tasks برید و بعد هم به قسمت Export بقیش هم که دیگه معلومه
برای کامپیوتر که می خواهید فایلها رو بزارید داخلش با اون دان کنید همین قسمت رو برید به جای export گزینه ی import رو بزنید.

sardarn
06-12-09, 14:07
idm رو باز کنید به قسمت tasks برید و بعد هم به قسمت Export بقیش هم که دیگه معلومه
برای کامپیوتر که می خواهید فایلها رو بزارید داخلش با اون دان کنید همین قسمت رو برید به جای export گزینه ی import رو بزنید.

سلام
بعد از Export چه بزنم وبعدش چه کنم گزینه های مختلفی وجود داره.

amirpcp30
06-12-09, 14:19
سلام
بعد از Export چه بزنم وبعدش چه کنم گزینه های مختلفی وجود داره.

to idm export بعد 3 گزینه میاد:
export download و export selecte برای اینکه بتونید فایلهای که می خواهید خارج کنید علامت بزنید(انتخاب کنید)
export all file برای اینکه تمامی فایلها خارج بشن.
بعد هم هر جا که خواستید سیو می کنید.

amirpcp30
06-12-09, 14:20
export selecte برای اینکه بتونید فایلهای که می خواهید خارج کنید علامت بزنید(انتخاب کنید)
این هم بگم که اگه می خواهید از مثلا 5 تا یکی رو انتخاب کنید اول روش یک کلیلک بکنید بع برید این گزینه رو انتخاب کنید.

sardarn
06-12-09, 14:31
این هم بگم که اگه می خواهید از مثلا 5 تا یکی رو انتخاب کنید اول روش یک کلیلک بکنید بع برید این گزینه رو انتخاب کنید.

یعنی با این کار می شه فایل رو جایی دیگه برد ودانلود رو اونجا ادامه داد؟

amirpcp30
07-12-09, 06:09
یعنی با این کار می شه فایل رو جایی دیگه برد ودانلود رو اونجا ادامه داد؟

خود فایل فک نکنم بره فقط فک کنم لینکها و چیزهای که هست بره حالا شما امتحان کن خبربده