PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل قبل از پرشدن رم (همش اخطار میده)

amirpcp30
30-11-09, 17:06
سلام
من از ویندوز هفت استفاده می کنم (در ایکس پی چنین مشکلی نیست یعنی اصلا چنین اخطاری در ایکس پی وجود نداره) من از 3 گیگ رم در کامپیوترم استفاده می کنم اما مثلا در بازی هایی مثل gta iv رم حدودا 68 درصد یا 70 درصد پر میشه که وقتی 70 درصد بشه همش ویندوز هفت اخطار میده که برنامه های اضافی رو ببندید من می خواستم ببینم چطوری میشه این اخطار دیگه نیاد؟(البته اگه رم مجازی رو فعال کنم و حدود 1 گیگ بهش بدم درست میشه اما کار بی فایده ای است وقتی 3 گیگ رم دارم)

hapalii
30-11-09, 22:56
شما بهتر حافظه مجازی رو برای سیستم موقع بازی فعال کنید حتی خیلی از بازی ها بدونه فعال بودن این قابلیت به خوبی اجرا نمیشه بهتر حافظه مجازی استفاده کنید بجای کم کردن سایر برنامه ها.

amirpcp30
30-11-09, 23:08
این رو نگاه کنید بهتر متوجه میشید بالاییگدجت خود ویندوز هست که داره نشون میده رم 72 درصدش پره و پایین هم همون پیغامی هست که نمی خواهم بیاید:
Only the registered members can see the link

amirpcp30
30-11-09, 23:10
شما بهتر حافظه مجازی رو برای سیستم موقع بازی فعال کنید حتی خیلی از بازی ها بدونه فعال بودن این قابلیت به خوبی اجرا نمیشه بهتر حافظه مجازی استفاده کنید بجای کم کردن سایر برنامه ها.
من رمم 3گیگه به این راحتی ها پر نمیشه و من برنامه ها رو هم کم نمی کنم چون فقط حداکثر 75 درصد پر می شه و همش پیغام میده که من نمی خواهم پیغام بده اگه کسی می دونه چطوری باید این پیغام رو غیر فعال کنم بگه؟
باتشکر

amirpcp30
01-12-09, 07:10
کسی نیست جواب بده؟

JEskandari
01-12-09, 09:55
دوست عزیز من 6 گیگابایت رم دارم این خطا را وقطی رم کمتر از 800 مگابایت میشه میگیرم
در ضمن شما اشتباه میکنید که فکر میکنید رم به این راحتی ها پر نمیشه از ویندوز ویستا به بعد superFetch مثل اب خوردن رم را مصرف میکنه

Ardalan
01-12-09, 10:23
خوب من دوتا پیشنهاد دارم
پینشهاد اول :
استفاده از نرم افزار TuneUp Utility 2010 که لینکش رو براتون میزارم
حالا کار این برنامه چیه ؟؟ !!
کار اصلی برنامه Optimize کردن سیستم برای کارکرد بهتر هست ولی توی ورژن جدیدش یک قسمت اضافه شده به نام Turbo Mode
حالا کار این جناب توربو اینه که مثلا شما وقتی میخایین تو یه بازی برید یا به سرعت کامپیوتر در اون لحظه نیاز دارید این توربو رو فعال میکنید با فعال کردن توربو تمام سرویس های غیر ضروری ویندوز، تم های سنگین ، و.... غیر فعال میشه و منابع سخت افزاری بیشتری به سیستم شما میده

پیشنهاد دومم اینه که حافظه مجازی سیستم رو زیاد کنید ولی با این کار توجه داشته باشید که سرعت شما ممکنه پایین تر بیاد چون دارید از هارد به عنوان رم استفاده میکنید

من پیشنهاد میکنم به پیشنهاد اول من عمل کنید :Love-PCN~!:

اینم لینک نرم افزاری که گفتم

Only the registered members can see the link

amirpcp30
01-12-09, 12:33
superFetch
این چیه؟

پینشهاد اول :
استفاده از نرم افزار TuneUp Utility 2010 که لینکش رو براتون میزارم
حالا کار این برنامه چیه ؟؟ !!
کار اصلی برنامه Optimize کردن سیستم برای کارکرد بهتر هست ولی توی ورژن جدیدش یک قسمت اضافه شده به نام Turbo Mode
حالا کار این جناب توربو اینه که مثلا شما وقتی میخایین تو یه بازی برید یا به سرعت کامپیوتر در اون لحظه نیاز دارید این توربو رو فعال میکنید با فعال کردن توربو تمام سرویس های غیر ضروری ویندوز، تم های سنگین ، و.... غیر فعال میشه و منابع سخت افزاری بیشتری به سیستم شما میده
من قبلا از gamebooster استفاده کردم که هین کار رو انجام میده اما من فقط بازی نمی کنم و همونطور که گفتم برنامه های زیادی رو باز کنم به 70 درصد برسه هم همش همین پیغام میاد

پیشنهاد دومم اینه که حافظه مجازی سیستم رو زیاد کنید ولی با این کار توجه داشته باشید که سرعت شما ممکنه پایین تر بیاد چون دارید از هارد به عنوان رم استفاده میکنید
بله با این کار دیگه نمیاد اون پیغام اما من نمی خواهم از رم مجازی استفاده کنم

خوب اگه راهی بلدید که میشه این پیغام رو غیر فعال کرد حتما بگید
باتشکر

nima_hl
01-12-09, 12:47
سلام
من از ویندوز هفت استفاده می کنم (در ایکس پی چنین مشکلی نیست یعنی اصلا چنین اخطاری در ایکس پی وجود نداره) من از 3 گیگ رم در کامپیوترم استفاده می کنم اما مثلا در بازی هایی مثل gta iv رم حدودا 68 درصد یا 70 درصد پر میشه که وقتی 70 درصد بشه همش ویندوز هفت اخطار میده که برنامه های اضافی رو ببندید من می خواستم ببینم چطوری میشه این اخطار دیگه نیاد؟(البته اگه رم مجازی رو فعال کنم و حدود 1 گیگ بهش بدم درست میشه اما کار بی فایده ای است وقتی 3 گیگ رم دارم)

سلام

تا اونجا که یادمه gta تنها بازی هستش که توی ستاپش رم رو میشه تعریف کرد

حدس میزنم این آپشن تنظیم نیست چون با 2 گیگ رم ، توی 7 راحت دارم بازیای دیگه رو انجام میدم :give_rose:

amirpcp30
01-12-09, 14:14
تا اونجا که یادمه gta تنها بازی هستش که توی ستاپش رم رو میشه تعریف کرد

حدس میزنم این آپشن تنظیم نیست چون با 2 گیگ رم ، توی 7 راحت دارم بازیای دیگه رو انجام میدم
من هم دارم راحت بازی می کنم البته با بالاتری نتنظیمات و به دلیل اینکه گرافیکم 1 گیگ بیشتر نیست حدود 600 مگ هم از رم به عنوان حافظه ای گرافیک داره در این بازی استفاده میشه
در ضمن من مشکلم با این بازی نیست چون من چند تا برنامه باز کنم و رم به 70 درصد برسه این پیغام میاد
خوب حالا کسی راهی داره برای غیر فعال کردنش؟

JEskandari
01-12-09, 18:03
این چیه؟

یک سرویس ویندوز کارش اینه که حدس بزند شما از چه چیزی میخواهید بعدا استفاده کنید تا اون را از قبل در حافظه بگذارد . باعث میشود دسترسی به برنامه ها سریعتر بشه
در ضمن توجه کنید که خود ویندوز 7 از ویندوز ایکس پی حافظه بیشتزی میخواهد.