PDA

مشاهده نسخه کامل : نمایندگی رسمی تعمیرات ASUS داریم؟

Jagvar
24-11-09, 19:39
با سلام خدمت دوستان
همین طور که از امضای بنده پیداست بنده یک رمپیج اکستریم رو به باد دادم.:cry:
چون از دبی گرفته بودم مجبور شدم بفرستم دوبی اما بخواطر این که زمان خرید قضیه گارانتی بین فروشنده و خریدار(برادرم) درست مطرح نشده و فروشگاه درپیتی بوده.بعد از چند مدت گفتن که نه می فرستیم شرکت اصلی و نه می تونیم تعمیر کنیم در کل باز گذاشتن بیخ ریش خودم.:1. (28):
طی مکاتباتی که با شرکت ایسوز داشتم گفتن که باید بدم نماینده یا اونجایی که خریدم تا براشون فرستاده بشه.از اونجایی که اونطرف هم داداشم رفته مین رو گرفته.عملا خودم اونجا نیستم که زمین و اسمان رو به هم بدوزم:yes: و اونا هم دارن شونه خالی می کنند.
حالا از دوستان عزیز که تجربه دارن در این زمینه یا در شرکت خاصی کار می کنند. یا به هر نحوی می تونن کمکی به بنده برسونن، خواهش می کنم.بنده رو راه نمایی کنند.
حتی اگه شده یه شماره تلفن یا یک ادرس بدن تا خودم پیگیری کنم.
هم وطنان تهرانی هم اگه بتونن ادرس جایی یا موسسه ای رو بدن برا تعمیر ممنون می شم.
توضیحات:
البته چون مشکل فیزیکی داره احتمال می دم، گارانتی دیگه قبول نشه.پس هیچ مشکلی نیست برای هزینه کردن.اما من رمپیج رو دوباره زنده ببینم.:cry:
البته اگه شرکت نماینده ایران قبول کنند که بفرستن تایان و مقداری هم هزینه بدم تا یکی دیگه نو برام بیارن هم هیچ مشکلی نیست.
-------------
با تشکر فراوان:give_rose:

Curtis
24-11-09, 19:48
توی تهران در حال حاضر شرکت ویستا پخش رایانه معتبر ترین گارانتی ایسوس هست.
شرکتش هم خیابان ولیعصر پشت پارک ساعی
اینم سایتش:Only the registered members can see the link
ولی من الانرفتم تو سایت مثل اینکه سایتش باز نمیشه
شما هم خودت یه با امتحان کن.

Curtis
24-11-09, 19:50
در مورد مادر برد نوع هم فقط در صورتی که تو انبار موجود داشته باشه و قابل تعمیر نباشه و تمامی شرایط مجاز گارانتی رو داشته باشه تعویض میکنن

Jagvar
24-11-09, 20:03
توضیحات در مورد مشکل ایجاد شده:
یک دلیل بیرونی داره.چون مین دست کسی بوده و اون رو از اون طرف برام اوردن و زمانی که به دست من رسید دقیقا پلاستیک های محافظتی از مین کلا گوشه هاش خورد شده بود. معلوم بود که طرف مین رو گذاشته بین بار ها و مامورین هواپیمایی عزیز هم مثل این که بدون توجه و بدون خبر از همه جا هر کاری با کارتون مین کردن.
و خلاصه این که روز اول که به دست من رسید احساس می کردم یه جورایی مشکل داره.
خلاصه من داشتم e8600 رو توی فرکانس 4.9 پایدار می کردم که ولتاژ 1.65 دادم به مین (NB) و کلا هم هواسم به درجه حرا رت نبود ولی مطمعنم که دما این قد نبوده که برای مین مشکل پیش بیاره.در نهایت توی تست wprim دیدم که سیستم یکدفه خاموش شد. هر کاری کردم حتی یک هفته بدون باطری گذاشتم باز هیچ فرقی نکرد.
تا کلید رو می زدم یک استارت 1 ثانیه ای میزد و خاموش می شد. توی دیباگرش هم هیچی نشون نمی داد.
بعد تصمیم گرفتم کارت گرافیک رو بیارم بیرون و بدون کارت تست بگیرم شاید شوک وارد بشه به مین و بیاد بالا ..
و کارت رو بیرون اوردم و همچین که دکمه رو زدم صدای" تق" اومد و دیدم موسفت بالای رم ها دچار ترک شده.
-------------
حالا من موندم و این شاخ گنده روی سرم که اگه قرار بود این مین به این الکی باشه این همه نفر نمی رفتن دمبالش و زیر فشار های زیاد تست بگیرن.
این هم تصویر:
Only the registered members can see the link

Jagvar
24-11-09, 20:09
توی تهران در حال حاضر شرکت ویستا پخش رایانه معتبر ترین گارانتی ایسوس هست.
شرکتش هم خیابان ولیعصر پشت پارک ساعی
اینم سایتش:Only the registered members can see the link
ولی من الانرفتم تو سایت مثل اینکه سایتش باز نمیشه
شما هم خودت یه با امتحان کن.
داداش خیلی ممنون.
سایتش که باز نشد
اما به یکی از بچه هاکه همیشه زحمت دادم. (سید امیر عزیز:give_rose:) بهشون می گم تا برام بره بپرسه.

در مورد مادر برد نوع هم فقط در صورتی که تو انبار موجود داشته باشه و قابل تعمیر نباشه و تمامی شرایط مجاز گارانتی رو داشته باشه تعویض میکنن
نو رو گمون نکنم داشته باشن.
اما اگه شرایط گرانتی هم نداشته باشه من قبول دارم که هزینه متقبل بشم و این رو بگیرند و یکی جدید برام بیارند.
مشکل اینجاست.که یه جا باشه که احساسا مسولیت کنن.:cool:

Curtis
24-11-09, 20:20
برای هاردم که مکستور 500 بود زمانی که سوخت بردم گارانتی(ویستا پخش رایانه ) گفت که مدل هارد شما رو نداریم بعد یه دونه سیگیت نوع بهم داد.
مادر برد منم همینه گارانتیش (striker 2 formula) سه سال گارانتی داره .
ولی من فکر کنم اگه بهشون پول بدی برات درستش کنن.

آدرس دقیقش هم فکر کنم این باشه.
خیابان ولیعصر - پشت پارک ساعی - خیابان انتفاضه - کوچه ی 14

JEskandari
24-11-09, 20:22
اگر فقط مشکل همون شاید بتونی مدل اون IC را گیر بیاری بدی برات عوضش کنن.

Curtis
24-11-09, 20:27
اگر فقط مشکل همون شاید بتونی مدل اون IC را گیر بیاری بدی برات عوضش کنن.

دوست عزیز این کار درد سر داره :give_rose:هم باید بگردی قطعرو با هزار بدبختی پیدا کنی بعد بدی برات عوضش کنن بعد . اگه قطعه ای که میخری مرغوب نباشه بازم دچار مشکل میشه پس بهتره بدی خود نمایندگی که یه قطعه ی اصل و مرغوب رات بندازه.

JEskandari
24-11-09, 20:48
دوست عزیز این کار درد سر داره :give_rose:هم باید بگردی قطعرو با هزار بدبختی پیدا کنی بعد بدی برات عوضش کنن بعد . اگه قطعه ای که میخری مرغوب نباشه بازم دچار مشکل میشه پس بهتره بدی خود نمایندگی که یه قطعه ی اصل و مرغوب رات بندازه.
آخه نمایندگیها معمولا اگه قطعه گارانتی خودشان نباشه قبول نمیکنند.اونوقت مجبوری که خودت استین بالا بزنی.
البته خوشبختانه در این مورد بخصوص اگه نمایندگی قبول نکرد . مشکل توی قطعه ای هستش که تعویضش راحت و زیاد دردسر نداره

Jagvar
24-11-09, 20:55
آخه نمایندگیها معمولا اگه قطعه گارانتی خودشان نباشه قبول نمیکنند.اونوقت مجبوری که خودت استین بالا بزنی.
البته خوشبختانه در این مورد بخصوص اگه نمایندگی قبول نکرد . مشکل توی قطعه ای هستش که تعویضش راحت و زیاد دردسر نداره
مشکل اینجاست که قبل از به وجود اومدن شکستگی مین بالا بالا نمیومد.
(بالا توضیح دادم.توی پست دوم)
:11():

JEskandari
24-11-09, 21:02
مشکل اینجاست که قبل از به وجود اومدن شکستگی مین بالا بالا نمیومد.
(بالا توضیح دادم.توی پست دوم)
:11():
دوست عزیز معمولا قطعه دچار مشکل میشه بعدا میشکنه.
به هر حال اول از طریق نمایندگیها اقدام کنید اگر کارتان راه افتاد که خوب وگرنه اون قطعه را پیدا کنید بدید عوضش کنن بهتر از اینه که مادر برد به این نازی را بندازیدش سطل آشغال.

به هر حال اگر تصمیم بر این شد که بندازیدش سطل آشغال قبل از انداختن بگید کدام سطل میخواهید بندازیدش من با سطل یک کارهایی دارم:lol:

Curtis
24-11-09, 21:05
شما که گفتی تا 4.9 اور کردی حالا میگی بالا نمیومد
اول که مینو از کارتن در اوردید سالم بود و بالا اومد بعدش اینجوری شد
فکر میکنم یه شک در ولتاژ باعث ترکیدن موسفیت شده؟

Jagvar
24-11-09, 21:18
شما که گفتی تا 4.9 اور کردی حالا میگی بالا نمیومد
اول که مینو از کارتن در اوردید سالم بود و بالا اومد بعدش اینجوری شد
فکر میکنم یه شک در ولتاژ باعث ترکیدن موسفیت شده؟
داداش یه دو سه روز سالم بود. بعدش دچار مشکل شد.
ولتاژ ی که با اون ناحیه از بورد مربوط باشه رو من ندادم!:1. (26):
(توی پست دوم توضیح دادم) فکر کنم بر اثر تنش های ایجاد شده توسط تکون های شدیدی که خورده بوده خیلی مین سر پا نبود.

Curtis
24-11-09, 21:28
با توجه به اشنایی که با بازار قطعات الکترونیک دارم همچین قطعه ای یا اصلا گیر نمیاد یا به سختی گیر میاد.
بعدشم برای تعویض قطعه باید با استفاده از هیتر اینکار انجام بشه چون اگه با هویه انجام بدید امکان سوختن قطعات مجاور وجود داره.

پس بهتره از طریق آشناتون در تهران از نمایندگی در این مورد اطلاعات بگیرید بعد مادر برد رو بفرستید تهران.

Jagvar
27-03-10, 13:45
دوستان عزیز من این تاپیک رو چند مدت قبل زده بودم، بعدش مین رو فرستادم جایی که گرفته بودم اما نا مردا تحویل نگرفتن گفتن ما نمی تونیم کاری انجام بدیم.(توجه داشته باشید از دبی گرفتم)
ایاتبد و بزرگان بپرن وسط ببینم باید چه خاکی بر سر این شرکت ایسوز مادر مرده بریزم
(یاهو بالا نمیاد که بتونم با دوستان مشورت کنم)
یه چنتا راه حل بگید ببینیم کدوم به نتیجه می رسه.
البته من خودم بر این عقیده ام که اگر بشه بدم نمایندگی رسمی ایسوز توی ایران و یه مقدار هزینه هم بدم تا بفرستن شرکت ایسوز ولی یکی نو برام بفرستن، میشه این کارو کرد؟
کسی اشنایی چیزی نداره این ورو اونور.
عزیزان دستم به دامنتون 400 تمن روی هوا دارم می چرخونم:1. (27):

D J V A H I D
27-03-10, 14:20
ایاتبد و بزرگان بپرن وسط
منظور اساتید و بزرگانه دیگه ؟! ( خب کسی منو صدام زد ؟ ) :1. (27):

ببینم باید چه خاکی بر سر این شرکت ایسوز مادر مرده بریزم
خاک بر سر چیه ؟ مادر مرده کدومه ؟ چرا فحش میدی ؟ :1. (8):

(یاهو بالا نمیاد که بتونم با دوستان مشورت کنم)
دوره شلوغی تموم شد که دیگه یاهو بالا نیاد ... :1. (13):

یه چنتا راه حل بگید ببینیم کدوم به نتیجه می رسه.
دیگه هیچ راهی نمونده عزیزم ...:go:

البته من خودم بر این عقیده ام که اگر بشه بدم نمایندگی رسمی ایسوز توی ایران و یه مقدار هزینه هم بدم تا بفرستن شرکت ایسوز ولی یکی نو برام بفرستن، میشه این کارو کرد؟
آره این جواب بده شاید ولی خرجش از خود مادربرد بیشتر میشه ...:1. (19):

کسی اشنایی چیزی نداره این ورو اونور.
ماشالله خودت که دائم در رفت و آمد سفر به دبی هستی جیگر ...:out:

عزیزان دستم به دامنتون 400 تمن روی هوا دارم می چرخونم
فدای سرت بنداز دور یا بدش به من ... بابا جون یه دونه دیگه میخره واست ...:1. (6)::lock:

Jagvar
27-03-10, 14:44
:give_rose:
بابا وحید جان به خدا حالمدیگه از شرکت ایسوز به هم می خوره با این کاراشون.

serpens13
27-03-10, 15:08
محمد جان من برات ميپرسم
نگران نباش درست ميشه :love:

Jagvar
27-03-10, 19:01
محمد جان من برات ميپرسم
نگران نباش درست ميشه :love:
قربانت برم سیاوش جان خیلی با مرامی:love:

JEskandari
28-03-10, 04:16
اگه درست یادم باشه یک Mosfet مال مدار PWM شکسته بود دیگه
شماره اش را یاداشت کن اگه اینور آب گیر نیامد اونور میتونی گیر بیاریش
منت این شرکت و اون شرکت هم نکش تا برد مال خودشان نباشه بعید هستش
کاری بکنن بعدشم بده برات عوضش کنن. کم نیستن تعمیر کارهایی که لوازم لازم
برای اینکار را دارند ، از عوض کردن کریستال ژنراتور کارت SkySrtar s2 که سخت تر
نیست که همه چپ و راست دارن انجام میدن.

Jagvar
28-03-10, 14:59
اخه قبل از این که موسفت شکسته بشه مین دچار یه مشکلی بود که گذاشته بودمش کنار و بالا نمیومد و می خواستم برای گرانتی
و اومدم یه بار دیگه تست کنم، کارت گرافیک رو بیرون اوردم و کلید استارت رو زدم که دیدم صدای "تق" داد و دیدم موسفت شکسته شده!
و فکر می کردم مشکل فقط همون موسفت نیست.

JEskandari
28-03-10, 15:13
اخه قبل از این که موسفت شکسته بشه مین دچار یه مشکلی بود که گذاشته بودمش کنار و بالا نمیومد و می خواستم برای گرانتی
و اومدم یه بار دیگه تست کنم، کارت گرافیک رو بیرون اوردم و کلید استارت رو زدم که دیدم صدای "تق" داد و دیدم موسفت شکسته شده!
و فکر می کردم مشکل فقط همون موسفت نیست.

به نظر من اون Mosfet مشکل داشته که شکسته اگه سالم بود که نمیشکست.
حداکثر خازن های اون اطراف هم یک نگاه بکن ممکن یکیشون مشکل داشته باشه
ولی بعید هستش دیگه جای دیگه هم اشکالی باشه.

دلیل بالا نیومدنش هم اینه که بخاطر مشکل اون ترانزیستور برق درست وحسابی به
یک جای mainboard نمیرسیده.

الان که دوباره نگاه کردم توی عکس دومی به نظر میرسه یک چوک هم مشکل داره.
اون چوک واقعا محافظش آب شده یا اینکه بخاطر زاویه دید و انعکاس نور هستش که
اونجوری به نظر میرسه.

Jagvar
28-03-10, 19:41
به نظر من اون Mosfet مشکل داشته که شکسته اگه سالم بود که نمیشکست.
حداکثر خازن های اون اطراف هم یک نگاه بکن ممکن یکیشون مشکل داشته باشه
ولی بعید هستش دیگه جای دیگه هم اشکالی باشه.

دلیل بالا نیومدنش هم اینه که بخاطر مشکل اون ترانزیستور برق درست وحسابی به
یک جای mainboard نمیرسیده.

الان که دوباره نگاه کردم توی عکس دومی به نظر میرسه یک چوک هم مشکل داره.
اون چوک واقعا محافظش آب شده یا اینکه بخاطر زاویه دید و انعکاس نور هستش که
اونجوری به نظر میرسه.
خوب هر چی باشه احتمال می دم شما مهندس الکترونیک چیزی باشید که این طور نظری دارین ، ولی اخرین راه جهت نجات از این مخمصه این راه رو ازمایش می کنم :دی
بازم ممنونم
اما اون چوک مشکلی نداره و انعکاس نور باعث شده این طوری جلوه کنه.
:ایکس

am2
28-03-10, 21:02
ایسوس نمایندگی رسمی نداره>>>
ویستا هم تاقچه بالا میزاره ولی دیجیتال راحت تر قبل میکنه
بهترین راهش اینه بفرستی تهران

am2
05-04-10, 21:59
دوست من مادربرد رو چیکار کردی؟؟
با یه تعمیر کار خوب صحبت کردم
دوست داشتی pm بده شمارشو برا ارسال کنم با هاش صحبت کن اگه ok شد بفرست تا برات ردیف کنه

Jagvar
06-04-10, 09:55
دوست من مادربرد رو چیکار کردی؟؟
با یه تعمیر کار خوب صحبت کردم
دوست داشتی pm بده شمارشو برا ارسال کنم با هاش صحبت کن اگه ok شد بفرست تا برات ردیف کنه
بورد رو که بردن نمایندگی دبی ماسفت رو تعویض کردن، اما مشکل قبلیش هنوز هست! یعنی یه استارت 1 ثانیه ای می زنه بعد دوباره خاموش می شه!
یکی از دوستان نیز همین مشکلرو با مین خودشون دارن، ایشون دادن برای تعمیر، اگر مال ایشون تعمیر شد که شد، اگر هم نشد قاب می کنم می زنم توی اتاقم و ایسوز چندین مشتری این شرکت از بین خواهد رفت! LOL (هر کی از من مشاوره بگیره دیگه ASUS برند مناسبی نخواهد بود!)

behnoodhr
04-12-15, 18:51
نمایندگی رسمی به شکلی که در کشورهای دیگر وجود دارد برای تقریبا هیچ برندی در ایران وجود ندارد.
منظورم این است که به همه محصولات آن شرکت خدمات دهد.
اگر تبلت ایسوس شما خراب شده پیشنهاد میکنم که به تعمیر تبلت کرپی مراجعه کنید.
کیفیت کار خوب و قطعات اصلی استفاده میکنند.

AMD>INTEL
04-12-15, 19:11
تاپیک قدیمی رو بالا نیارید . تاپیک قفل میشه .