PDA

مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای تکه کردن فیلم

Saeed-Milan
21-11-09, 19:19
دوستان اگه ممکنه یه نرم افزار کاربردی برای تکه تکه کردن فیلم ها و چسباندن اون ها به هم برای فرمت های زیر معرفی کنید ممنون می شم.
Divx-Vob-Dat-Mpg-Mov-Xvid و اگر هم فرمت جدید MKV رو پشتیبانی کنه عالیه ممنون:Love-PCN~!:

Saeed-Milan
21-11-09, 21:16
دوستان هیچ نرم افزاری در این مورد نساختن:gasp::gasp:

Saeed-Milan
22-11-09, 09:06
:1. (29):نا امید شدم:1. (29):

Saeed-Milan
22-11-09, 10:28
:1. (35):بابا اگه فقط فایل های VOB رو هم تکه تکه کنه قبوله:1. (35):

Bahador
22-11-09, 17:17
راستش من قبلا به صورت آماتور با Ulead Video Studio کار کردم که این کارا رو راحت انجام میده

Saeed-Milan
22-11-09, 18:14
راستش من قبلا به صورت آماتور با Ulead Video Studio کار کردم که این کارا رو راحت انجام میده

شكر خدا داشتم فكر مي كردم تو اين فروم تنهام:1. (27):
بهادر جان با اين نرم افزار تست كردم تيكه تيكه مي كنه ولي اون طوري كه خودش مي خواد يعني كمتر از 3 تيكه نمي كنه من مي خوام از اونجايي كه خودم مي خوام تا مثلاً 1 ساعت بعد رو جدا كنم كه تو اين نرم افزار تبديل به 3 تيكه ميشه حالا چرا خودمم نفهميدم:1~@$S (8):

Bahador
22-11-09, 19:00
شكر خدا داشتم فكر مي كردم تو اين فروم تنهام:1. (27):
بهادر جان با اين نرم افزار تست كردم تيكه تيكه مي كنه ولي اون طوري كه خودش مي خواد يعني كمتر از 3 تيكه نمي كنه من مي خوام از اونجايي كه خودم مي خوام تا مثلاً 1 ساعت بعد رو جدا كنم كه تو اين نرم افزار تبديل به 3 تيكه ميشه حالا چرا خودمم نفهميدم:1~@$S (8):

نه داداش سعید ما همیشه هستیم.من هم دربست در اختیار شما.
متاسفانه من مانیتورم 15 اینچه در حال حاضر و این نرم افزار با این سایز بالا نمیاد اما اینجوری نیست.شما میتونی روی هر قسمتی که بخوای برش ایجاد کنی.من از یک فیلم یک صحنه 15 ثانیه ای رو جدا کردم باهاش.
البته دوستان دیگه شاید نرم افزارهای بهتری بشناسن

Saeed-Milan
23-11-09, 10:28
ما بیشتر بهادر جان :love:
ولی نمی دونم چرا من با نسخه 11 این نرم افزار هرچی برش می دادم خودش به 3 قسمت تقسیم می شد شاید مشکل از این نسخه بودم در هر صورت دوباره امتحان می کنم ممنونم:lol:

germ
23-11-09, 13:03
Only the registered members can see the link

من خودم با این کار نکردم اما فکر کنم به دردت بخوره

اینم لینکش:

uploading (Only the registered members can see the link)

hotfile (Only the registered members can see the link ml)

Saeed-Milan
25-11-09, 17:30
Only the registered members can see the link

من خودم با این کار نکردم اما فکر کنم به دردت بخوره

اینم لینکش:

uploading (Only the registered members can see the link)

hotfile (Only the registered members can see the link ml)

دستت درد نكنه خيلي به درد خورد دوست من:love: