PDA

مشاهده نسخه کامل : چه طوری این ویروس رو پاک کنم؟

sardarn
20-11-09, 17:51
سلام
من یه ویروس دارم که یه کانکشن برای خودش با نام z-connect می سازه ومن رو ازاینترنت قطع می کنه و خودش رو کانکت می کنه اما وصل نمی شه.
حالا چه طور باید این ویروس رو پاک کنم.
خیلی ممنون.

N@VID
20-11-09, 21:33
سلام :

این احتمالا ویروس نیست !
بعضی از سایت ها بخصوص اون سایت هایی :1. (29): که ف /ی* ل-ت.ر میشن ( سایت های بد !!!:1. (26): ) دارای این کانکشن ها هستند ...
شما یک فایل که فکر میکنی بعد دانلودش خیلی بهت خوش میگذره !:wink: رو دانلود می کنه و باعث میشه اون کانکشن ساخته بشه ...
شما باید نام فایل رو سرچ کنی و هر جا اون فایل پیدا شد پاکش کنی ...
غالبا هم Hiden هست ...

nasiban
20-11-09, 23:51
سلام
من یه ویروس دارم که یه کانکشن برای خودش با نام z-connect می سازه ومن رو ازاینترنت قطع می کنه و خودش رو کانکت می کنه اما وصل نمی شه.
خیلی ممنون.

درسته چون به صورت ناخواسته عمل میکنه ویروس شناخته میشه و توسط NOD32 Smart Security 410 یا Kaspersky 10 هم میتونی پاکش کنی و به این ویروس Auto Dialer میگن که باز بر دو نوع هست یکی که دوستمون نوید به اون اشاره کرد و نسخه دیگر که متصل هم میشود به یک سرور خارجی و باعث میشه سره ماه پول تلفن نروژ ، دانمارک ، آلمان و غیره برات بیاد البته در بحث کاربران Dialup این امر صادق هست .

من خودم حدود 5 سال پیش نوعی از این ویروس رو گرفتم و باعث شد سره ماه 200 تومن پول تلفن خارج از کشور (اتریش) برام بیاد .

hapalii
21-11-09, 10:53
سلام
خیلی ممنون.

منم دقیقا همچین کانکشنی با همین اسم برام ساخته شده بود چند وقت پیش البته من َ ADSL دارم دقیقا هم همین کار می کرد اجازه وصل شدن به من نمی داد من 2 تا ویندوز دارم داخل یکی انتی ویروس kasp 2009 دارم اما داخل این یکی ویندوز چیزی نداشتم وقتی سیستم با ویندوز دیگه Scan کردم خیلی راحت فایل اصلیش پیدا شد و پاک شد فکر کنم از سایت های کرک ای که رفته بودم رو سیستم نصب شده چون خیلی از این سایتها رو وقتی با اینترنت سکیوریتی فعال می خوام برم نمی تونم داخل شم .

به هر حال چیزی که معلوم شما اینترنت سکیوریتی ندارید که همچین مشکلی خوردید بهتون پیشنهاد می کنم اگر ADSL nhvdn حتمی استفاده کنید من که از kaspersky internet scurity 2009 خیلی راضیم جدیدا key های فعال سازیش یه کم زود زود غیر فعال میشه اما باز با کمی گشتن میشه برایش پیدا کرد.

sardarn
26-11-09, 16:43
سلام :

این احتمالا ویروس نیست !
بعضی از سایت ها بخصوص اون سایت هایی :1. (29): که ف /ی* ل-ت.ر میشن ( سایت های بد !!!:1. (26): ) دارای این کانکشن ها هستند ...
شما یک فایل که فکر میکنی بعد دانلودش خیلی بهت خوش میگذره !:wink: رو دانلود می کنه و باعث میشه اون کانکشن ساخته بشه ...
شما باید نام فایل رو سرچ کنی و هر جا اون فایل پیدا شد پاکش کنی ...
غالبا هم Hiden هست ...

نه جانم
این حرف ها چیه.طبق نظر دوستان این یه ویروسه.

™Ali
26-11-09, 18:44
دوست عزیز گرفتار ویروس بدی شدی !

راه هایی که وجود داره :

- کانکشن z-connect رو حذف کن ! خودت یه کانکشن به نام z-connect بساز ! حالا ویروس دیگه نمیتونه کانکشن جدید بسازه و بنابراین از کار میفته !

- به مسیر C:\Documents and Settings\USERNAME برو (UserName میشه همون نامی که متعلق به خودته ! ) یه فایل exe با نام y5o8h28d4.exe اون جا وجود داره که کارش ایجاد کانکشن جدید هست ! پس این فایل رو حذف کن و در اون جا یه فولدر به نام y5o8h28d4.exe بساز و کانکشن مربوط به اون رو حذف کن !

- بهترین راه اینه که از اطلاعاتت Backup بگیری و درایوت رو فرمت کنی!
:1. (21):

behrouz8
26-11-09, 19:47
دوست عزیز گرفتار ویروس بدی شدی !

راه هایی که وجود داره :

- کانکشن z-connect رو حذف کن ! خودت یه کانکشن به نام z-connect بساز ! حالا ویروس دیگه نمیتونه کانکشن جدید بسازه و بنابراین از کار میفته !

- به مسیر C:\Documents and Settings\USERNAME برو (UserName میشه همون نامی که متعلق به خودته ! ) یه فایل exe با نام y5o8h28d4.exe اون جا وجود داره که کارش ایجاد کانکشن جدید هست ! پس این فایل رو حذف کن و در اون جا یه فولدر به نام y5o8h28d4.exe بساز و کانکشن مربوط به اون رو حذف کن !

- بهترین راه اینه که از اطلاعاتت Backup بگیری و درایوت رو فرمت کنی!
:1. (21):

علی جان اگه از اطلاعتشون back up بگیرند مگه ویروس منتقل نمیشه؟؟؟

™Ali
26-11-09, 22:00
علی جان اگه از اطلاعتشون back up بگیرند مگه ویروس منتقل نمیشه؟؟؟

اگر اطلاعات MP3,PDF,AVI و کلا فایل های غیر اجرایی باشه، ویروس منتقل نمیشه ! (البته این ویروس ! :wink:)

sardarn
27-11-09, 09:24
اگر اطلاعات MP3,PDF,AVI و کلا فایل های غیر اجرایی باشه، ویروس منتقل نمیشه ! (البته این ویروس ! :wink:)

چرا همه این جوری فکرمی کنید.

™Ali
27-11-09, 11:40
چرا همه این جوری فکرمی کنید.

عزیز من تعدادی از ویروس ها می تونند به فایل های اجرایی وصل یشن و اونا رو آلوده کنند (exe,bat,Com و...)

ولی تعداد ویروس هایی که فایل هایی مثل MP3 رو آلوده کنند بسیار کمه و این ویروس که شما گرفتی از این نوع نیست !

Get it?

sardarn
27-11-09, 13:16
عزیز من تعدادی از ویروس ها می تونند به فایل های اجرایی وصل یشن و اونا رو آلوده کنند (exe,bat,Com و...)

ولی تعداد ویروس هایی که فایل هایی مثل MP3 رو آلوده کنند بسیار کمه و این ویروس که شما گرفتی از این نوع نیست !

Get it?

خیالت راحت
من ازاین طریق نگرفتم

sardarn
27-11-09, 13:17

Get it?

خیالت راحت
من ازاین طریق نگرفتم

™Ali
27-11-09, 13:20
خیالت راحت
من ازاین طریق نگرفتم

دوست عزیز مثل این که نگرفتی منظور من چیه !

من دارم میگم جواب سوال پست #7 رو میدم، نه کشف دلیل ویروس گرفتن سیستم شما ! :1. (26):

sardarn
27-11-09, 13:24
دوست عزیز مثل این که نگرفتی منظور من چیه !

من دارم میگم جواب سوال پست #7 رو میدم، نه کشف دلیل ویروس گرفتن سیستم شما ! :1. (26):

:1. (23)::1. (23)::1. (23)::1. (23)::1. (23)::1. (23)::1. (23)::1. (35)::1. (35)::1. (35)::1. (35)::1. (35)::1. (35):