PDA

مشاهده نسخه کامل : (HELP) دلیل عدم سازگاری برخی از خطوط ADSL با بعضی مودم ها !!!

D J V A H I D
19-11-09, 22:29
من قبلا از شرکت LOVE ON سرویس میگرفتم ... مودمم D-linK 520t هست ... با این شرکت از این لحاظ مشکلی نداشتم ... فقط مشکل سرعت اینترنتش رو نسبت به هزینش داشتم ... با این شرکت زدم به هم و سرویس رو جمع آوری کردم ...
الان از شرکت همیارنت سرویس میگیرم (یعنی اسم نوشتم تا 3-4 روز دیگه رانژه میشه ...)(مفت و مجانی) :yes: ...
اینا میگن که خطوط ما تنها با مودمهای D_LINK مشکل داره ... :1. (28): و با باقی مودمها نظیر tplink ... asus ...و... سازگار هست ... حالا توش موندم ... آیا صحت گفته اینا درسته یا که نه ؟!
آیا باید هزینه اضافی کنم و برم مودم بگیرم ؟! یا ممکنه که همین جواب بده ؟!
و اینکه چرا اصلا سرویس دهی برخی شرکتها با برخی مودم ها ناسازگاره ؟!
الان تکلیف من چیه ؟
بی پولی ... نداری ... :1. (35): نیاز مبرم به اینترنت پرسرعت ... :1. (27):
پلیز هلپ می !!!

Curtis
19-11-09, 23:05
شما صبر کن وقتی رانژه شد طبق تنظیماتی که برای بقیه ی مودمها در سایت isp که ازش سرویس رو گرفتید مودم خودتون رو تنظیم کنید.
بعد اگه نشد باید به فکر مودم دیگه باشید .
فقط یه سوال زمانی که میخواستید سرویس رو بگیرید از شما پرسیدن که مودمتون چیه یا اینکه خودتون گفتید.؟؟؟

Hamid2547
20-11-09, 02:19
فکر نمیکنم اینطور چیزی وجود خارجی داشته باشه،تنها چیزی که هست مقدار VCI/VPI رو وقتی ای اس پی عوض میکنی باید با همون ای اس پی تنظیم کنی،ولی نشنیدم مودمی با آی اس پی ناسازگار! باشه:1. (27): مثلا ای اس پی قبلی من 0 تا 35 بود این یکی 0 تا 33 هست،نَمدونوم والوOnly the registered members can see the link

Reza_Sadeghi
20-11-09, 02:27
من هم پیشنهاد می کنم تا اون روز صبر کنید.
تنظیمات رو دقیق دقیق انجام بدید یا بدید براتون انجام بدن.
خبرش رو حتما بگید که چه کردید و چه شد.

uptl
20-11-09, 09:32
باز خوبه شما مدمت مشکل داره! من خطم با سرعت های بالا مشکل داره !!!

سرعتم 1 مگابیت بود ISP همه 1 مگابیت های حجمی رو کرد 2 مگابیت. از وقتی شدم 2 مگابیت 5 دقیقه یه بار چراغ DSL مودمم خاموش روشن میشد. زنگ زدم به ISP برگردوند به 1 مگابیت درست شد :|

مودمم linksys cisco

mohamadice
20-11-09, 18:06
احتمالا با یه آپدیت فریمور خوب بشه !---->> البته نمیدونم linksys رو میشه فریمور رو آپدیت کرد یا نه !
درمورد ناسازگاری دوستان نظرات صحیحی رو اشاره کردن

من از شاتل اکانت گرفتم
من رفته بودم یه Dlink2540 خریده بودم
بهم گفتن با خطوط ما اصلا سازگار نیست(شاتل اصفهان خانم ایروانی:1. (5):)
منم گفتم باشه...آخر دست خط که وصل شد مودم به راحتی کانکت شد و الان 3 ساله دارم استفاده میکنم ازش

sardarn
20-11-09, 18:16
من خودم isp خودم روعوض کردم.گفتن باید مودمت روبیاری یکم پنجش زدند گفتند به خاطر این بوده که قبلا ازجای دیگه استفاده می کردم.بعد هم مودمم رو دادند و بعد با isp جدید به اینترنت وصل شدم وهیچ مشکلی نداشت.
البته بازش هم نکردند.
فکر نکنم مشکلی باید به وجود بیاد.

mohammad1985
20-11-09, 23:01
خوش به حالتون ما که اصلا ای دی اس ال نداریم ! یعنی نمی دن بهمون !

Curtis
20-11-09, 23:06
معمولا این شرکتها برای رد کردن مودم خودشون از ای حیله استفاده میکنن شما توجه نکن.