PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل زاویه ی دید با مانیتور سامسونگ p22500

Hamid2547
19-11-09, 04:19
درود
من تازگی ها یه مانیتور سامسونگ p22500 گرفتم به عشق اینکه برم از راه دور روی تختخوابم فیلم فول اچ دی ببینم:whistle:ولی یه مشکل دارم،از هر جهت که به مانیتور نگاه میکنی رنگ پیکسل ها عوض میشه من وقتی میرم روی تختم پایین تر از مانیتور قرار میگیرم و پیکسل ها تاریک میشه،و تصویر رو نمیشه درست دید،توی تنظیماتشم همه چیز رو از بیخ دستکاری کردم ولی فرقی نکرد،فقط تنها راهش اینه که سر مانیتور رو بدم پایین که اون کارم به درد من نمیخوره،چون وقتی بخام برگردم سر کامپیوتر باهاش کار کنم هی باید سرشو بدم پایین هی بالا و... کسی راه حلی برای این مشکل داره؟از بیشتر کسانی که پرسیدم گفتن ال سی دی همینطوریه و همشون همین مشکل رو دارن:cry:ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید

JEskandari
19-11-09, 04:37
اطلاعات ، باید یک خبر بد بهت بدم LCD همینه کاریش نمیشه کرد .
شما باید موقع خرید یک LCD میخریدی که زاویه دید بیشتری داشت.

Hamid2547
19-11-09, 05:55
اطلاعات ، باید یک خبر بد بهت بدم LCD همینه کاریش نمیشه کرد .
شما باید موقع خرید یک LCD میخریدی که زاویه دید بیشتری داشت.
آخه من نمیدونستم ال سی دی ها چنین مشکلی دارند که بخام برم تو کار زاویه ی دید:cry:

javadshahvand
19-11-09, 09:46
آخه من نمیدونستم ال سی دی ها چنین مشکلی دارند که بخام برم تو کار زاویه ی دید:cry:

به نظر من یه مانیتور با زاویه دید بالاتر بگیر برای کار عمومی و مانیتور قبلی رو بصورت شکل زیر وصل کن به سقف و با خیال راحت به تماشای فیلم بپردازی:1~@$S (9):

Only the registered members can see the link

roben
19-11-09, 10:40
بهتری کار اینه که وقتی میخوای فیلم ببینی از رو میز بر داری بذاریش پایین و اینقد خودتو اذیت نکنی
من خودم وقتی فیلم میبینم میذارمش رو هاب اسپیکر:cool:

am2
19-11-09, 13:13
یه سری هستند که زاویه دیدشون بیشتره

Hamid2547
20-11-09, 02:08
یه سری هستند که زاویه دیدشون بیشتره
زاویه ی دید این مانیتور Viewing Angle(Horizontal/Vertical) 170° / 160° (CR>10) هستش،چک که کردم بیشتر مانیتور های ال سی دی زاویه ی دیدشون بیشتر از این نیست فوش عمودیش 170 باشه مشکل از بیخه!:cry:باید یه فکر دیگه به حالش کرد:yes:

real fc
20-11-09, 06:49
سلام دوستان
این مانیتورو نگاه کنین یکی از بهترین مانیتورها از هر لحاظ تنها مشکلش input log
dell ultrasharp 2408wfp
زاویه دید 178 در 178
لینک پایین برای سایت pcworld هست حتما ببینین
Only the registered members can see the link
ولینک پایین فیلمی تو یوتیوب هست از تست زاویه دید این مانیتور فوق العاد

MasterLCD
01-12-09, 11:18
اي بابا . خوب از من ميپرسيدي ديگه. منم همين بلا سرم اومد گوش نكردم به حرف دوستام. اين زاويه ديد سامسونگا اينطوريه. من كه عوضش كردم خيالم راحت شد. اين سامسونگا هم همش خالي بندي ميكننااااا.:lol:
ولي جدي ميگم زاويه ديد 170 خيلي خوبه اگه واقعي باشه. LG زاويه هاش واقعي تره