PDA

مشاهده نسخه کامل : موجودی یک عدد thermalright mosfet cooler مدل HR-09U TYPE 2

alirezairan
17-11-09, 21:58
سلام دوستان عزیز.
چند هفته پیش که برای خرید ifx-14 به آقای حسینی (لیون کامپیوتر) مراجعه کرده بودم، به لطفشون این mosfet cooler رو هم گرفتم. چون مادربردم evga x58 758 هست متاسفانه روی مادربرد من سوار نشد (البته من این mosfet cooler رو به دلیل کوتاهتر بودن نسبت به mosfet cooler مادربرد خودم گرفتم چون میخواستم ifx-14 رو به صورت موازی با کارت گرافیک روی مادربردم ببندم). بنابراین این کولر کاملا نو هست و هنوز استفاده نشده.
به هر حال هر کدام از دوستان که این کولر رو میخواد (البته امیدوارم واقعا به دردتون بخوره) همینجا مطرح کنه تا براش بفرستم (لطفا مدل مادربردتون رو هم بگید).

Only the registered members can see the link

اینم یک review
فکر میکنم برای اورکلاک بد نباشه.

اینم لینک compatibility این کولر تا ببنید رو مادربردتون سوار میشه یا نه؟

Extreme
17-11-09, 22:08
قیمت مد نظرتون چنده ؟

alirezairan
17-11-09, 22:58
فروشی نیست نیما جان، اشانتیون گرفتم (رایگان هست).:1. (23): شما برای چه مادربردی میخوایی؟.

Jagvar
17-11-09, 23:35
علی جان
به نیما نده بچه بدیه :دی
من گرون تر مشتری هستم:whistle:.
نیما جان خودت رحم کن من برا ud3p می خوام خیلی موسفت ها داخ میشن خودت که بهتر می دونی.:love:
:give_rose:

Extreme
18-11-09, 00:30
من برای P5B Premium میخواستم چون در فرکانس های بالا بشدت مدار PWM گرم میشه .

ولی ما خود را به نفع محمد علی عزیز کنار میکشیم :11():

alirezairan
18-11-09, 10:58
قابل توجه دوستان.
اين كولر يه دونه بيشتر نيست (توي عكسي كه گذاشتم 2 مدل مختلف هست). بنابراين اگه مادربردتون pwm دو قسمتي داره، روي يه قسمتش بيشتر نميشه سوار كرد.

JEskandari
18-11-09, 13:26
مادربرد من MSI X58-PRO هستش که همۀ قسمتهایش داغ میکنه به غیر از Mosfet ها و مدار PWM فکر کنم MSI این بخش را آفلاین گذاشته تا یک وقت خدای نکرده بهش یک ذره فشار وارد نشه .:lol:
اونوقت وظیفه اون را بر عهده North Bridge گذاشته :1. (27)::1. (28): دفعه اول که روشنش کردم برق از سرم پرید 98ºC دمای NorthBridge توی دسکتاپ ویندوز :gasp:

Maximilian
18-11-09, 19:42
مادربورد من هم p5q که بجای هيت سينک برج و بارو داره
-----------------------------------------
کاری ايشون جای تقدير داره ،لطفا هر کسی از بچه های گل که بهش رسيد يکدفعه به فکر فروش نباشه و بعد ها که به دردش نخورد به نفر بعدی واگذار کنه،البته اين يه پيشنهاد بود:give_rose:

Jagvar
18-11-09, 22:11
فروشی نیست نیما جان، اشانتیون گرفتم (رایگان هست).:1. (23): شما برای چه مادربردی میخوایی؟.

داداش منظور از فروشی نیست رو من نفهمیدم ؟
خوب اگه مجانیه باز بنده می تونم ازتون بخرم چون این گیگاها خیلی داغ میکنند قسمت موسفت ها.خیلی خیلی لازم دارم.:1. (35):

alirezairan
18-11-09, 23:05
راستش من خودم فکر نکنم زیاد در خنک کنندگی تاثیر زیادی داشته باشه، (شاید هم واقعا داشته باشه، باید تست بشه) به هر حال امیدوارم به هر کسی رسید واقعا به دردش بخوره.
اگه اینقدر طرفدار داره میخواهید به آقای حسینی بگیم وارد کنه؟!!:1. (38):

مادربورد من هم p5q که بجای هيت سينک برج و بارو داره
-----------------------------------------
کاری ايشون جای تقدير داره ،لطفا هر کسی از بچه های گل که بهش رسيد يکدفعه به فکر فروش نباشه و بعد ها که به دردش نخورد به نفر بعدی واگذار کنه،البته اين يه پيشنهاد بود:give_rose:

من هم با نظر شما موافقم. فقط امیدوارم هر کس میخواد استفاده کنه، قبل از به کار بردن ترمال پدش یه تستی بکنه تا اگه به دردش نخورد، نفر بعد بتونه استفاده کنه.

اداش منظور از فروشی نیست رو من نفهمیدم ؟
خوب اگه مجانیه باز بنده می تونم ازتون بخرم چون این گیگاها خیلی داغ میکنند قسمت موسفت ها.خیلی خیلی لازم دارم.Only the registered members can see the linkدرست فهمیدی، یعنی مجانیه:1. (38): فعلا فقط شما و آقای zerowatt میخواهید، خودتون یه طوری با همدیگه کنار بیایید.

Jagvar
19-11-09, 00:08
البته بنده هیچ اسراری ندارم در مورد این که حتما به بنده برسه.ولی چون من کلا همیشه اور می کنم در حد یخ خشک برا همینه که کنترل دمایی در این قسمت رو از دست می دم.
در مورد زیرووات عزیز هم اگه ایشون هم واقعا نیازشونه من هیچ حرفی ندارم.
:11():

PUMAOC
19-11-09, 14:38
سلام :give_rose:
من به شدت به همچین چیزی نیاز دارم. مادربوردمم ASUS COMMANDO هستش.(هر کس تونس برای 0.9 ثانیه دستشو رو مسفتای لخت سی پی یو در قسمت بالای مین نگه داره بدون این که از دستش دود بلند شه مین مال خودش!) به مال من می خوره فک کنم هر چی شد پرداخت می کنم:11():

alirezairan
19-11-09, 22:51
آقا سعید فکر نکنم شما بتونی استفاده کنی. چون باید کل هیت پایپ رو در بیاری. بعد برای خنک کردن پل جنوبی و شمالی چه کار میکنی.

bfgocx
27-02-10, 09:50
سلام منم خیلی بهش نیاز دارم مدل مادربردمم Asus P5Q3 هست وmosfet بالای مین خنک کننده نداره ولی جاشو داره منظورم روی مینه سوراخ خاراشو میگم آقا به درد من بیشتر می خوره خداییش .

bfgocx
27-02-10, 10:08
اینم مینمه

D J V A H I D
27-02-10, 11:03
آقا قرعه كشي كنيد ... :lol:

Extreme
27-02-10, 11:16
آقا خواب دیدی خیره ! :دی

این کولر تحویل جناب محمد علی شد و به علت بی دقتی ایشون کیسه حاوی این محموله گم شد :دی و ما در کف این کولر ماندیم . :1. (5):

Mahdi8063
27-02-10, 21:02
سلام دوست عزیز میخاستم بدونم این خنک کننده ماسفت ها قیمتش چند هست ؟؟؟