PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست : نصب و راه اندازی شبکه مادربرد

Bahador
13-11-09, 14:25
کسی میتونه آموزش قدم به قدم (اگر تصویری باشه چه بهتر) نصب و راه اندازی کارت شبکه Onboard رو به من آموزش بده؟ قصد دارم مودم ADSL رو از طریق کارت شبکه کانکت کنم که تنظیمات شبکه رو نمیدونم.
Mother Board من Gigabyte S-series هستش.:Love-PCN~!:

لطفا توضیحات کامل بدین چون اصلا با شبکه آشنایی ندارم!!!:great:

D J V A H I D
13-11-09, 14:39
بهادر جان تنظیمات خاصی واسه این کاری که شما میخوای انجام بدی نمیخواد ... فقط از رو سی دی مادربردت نصبش کن :1. (27):

Ardalan
13-11-09, 16:29
1- از کارت شبکه خود را نصب بنمایید
2- هنگامی که از نصب شدن کارت شبکه خود اطمینان حاصل نمودید کابل شبکه رو از یک طرف به مودم و از طرف دیگر به کارت شبکه متصل نمایید
3-در مرورگر خود ای پی 192.168.1.1 را وارد کنید
4- چنانچه وارد صفجه تنظیمات مودم شدید بدین معنی است که کارت شبکه کاملا نصب شده و ارتباط با مودم برقرار است
5- در این مرحله باید مودم را کانفیگ کنید که برای این کار بسته به مودم شما باید دنبال کلماتی از قبیل Quick Wizard - Quick Serup و.... بگردید و ان را کلیلک کنید
6- در مرحله بعد اطلاعاتی از قبیل ساعت و ... رو از شما میپرسد تا هنگامی که به این صفحه میرسید

Only the registered members can see the link

در اینجا همانند عکس گزینه Bridge رو میزنید و به مرجله بعد میروید
بعد از همه این کار ها مودم شما تنظیم شده !!!

سوالی بود در خدمتم :Love-PCN~!:

uplink
02-03-10, 15:49
عزيزم نصب كارت شبكه روي مادر بورد رو بنداز گردن windows 7 چون خياي آسونه و ضمنا واسه confige هم بگو كارشناس فني ISP زحمت بكشه ! اين وظيقه اوناست

JEskandari
02-03-10, 17:29
بابا کارشناس فنی ISP کیلوی چنده 10 روز طولش میدن تا بیان بعدشم قیمت مودم ازت پول میخواهد
کلا چند تا چیز میخواهی یک Username و Password
بعدش Primary DNS و Secondary DNS .
بعدش یک Subnet Mask و یک default Gateway
بعدش نوع پروتکلی که ISP شما استفاده میکنه .

تموم شد رفت پی کارش تمام اینها را یک دقیق تلفنی میتونی از ISP بگیری
دلت خواست وارد ویندوز میکنی دلت خواست وارد مودم میکنی

uplink
02-03-10, 20:04
ممنونم از جوابت گل پسر ! اون isp ي كه ده روز طولش ميده تا fix كنه كه ديگه isp خوبي نيست و بهتره انتخابش نكني! در تعهد نامه اي كه امضا ميكني يكي از بندهاش confige مودم و reconfige كه كلا در 12 ساعت بايد در محل حاضر باشن ! كه اگه به بازرسيشون بگي به موردت رسيدگي ميكنن! پس كارشون رو انجام ميدن
ضمنا واسه كاربري كه براي نصب كارت شبكه onboard مشكل داره از DNS و Gateway صحبت نكنيم بهتره ! اين آقا نيومده چيز ياد بگيره اومده مشكلش رو حل كنه كه كوتاه ترين و ساده ترين راه اينه

با تشكر از جوابتون

Saeed-Milan
02-03-10, 21:53
من خودم با مودم مشکل داشتم بردم در 2 دقیقه بهم دادن البته 5000$ گرفتن:cry:

uplink
02-03-10, 22:00
پول رو كه بله ميگيرن ديگه ! اما كارو زود انجام ميدن

OverMind
03-03-10, 03:37
سلام هر کسی آموزش کامل و تصویریه نصب مودم رو میخواد از جمله آقا بهادر (اگه تا حالا باهاش مشکل داری)
امر بفرمائید تا برندها و روشها (PoE و Bridge ) مختلفی رو توضیح بدم . قبلشم مواردی که آقای اسکندری اشاره کرد از ISP تلفنی دریافت بشه. :yes:

uplink
03-03-10, 09:12
خيلي ممنونم كه توجه كردين