PDA

مشاهده نسخه کامل : کیس مودینگ کیس Infinity

ALIRE7A
11-11-09, 09:23
با سلام خدمت تمامی دوستان

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه کامپیوتر امسال ( الکاپ 2009 ) قصد مود کردن 2 کیس رو دارم که این 2 کیس در غرفه گرین به نمایش گذاشته خواهند شد که یکی کیس ونگارد vanguard و دیگری کیس Infinity میباشد که در این تاپیک به کیس مودینگ کیس Infinity پرداخته میشود و برای کیس مودینگ کیس vanguard هم تاپیک جدا گانه زده خواهد شد امیدوارم که برای شما راضی کنند باشه .

در سال پیش همون طور که اطلاع دارین یک کیس دست ساز درست کردم که روی اون تقریبا 6 ماه فکر کرده بود که چه بلایی سرش بیارم برای امسال با هماهنگی هایی که با شرکت محترم آینده سیما ( گرین ) شد قرار شد با توجه به این نکته که سال پیش دوستان از ساخت یک کیس امتناع میکردن ، 2 کیس برای امسال مود بشه که یکی همین Infinity بود و از جدیدترین کیسهای شرکت هست .

عکسها رو به مرور میزارم .

موفق باشید

ALIRE7A
11-11-09, 09:24
80 % کار .....

Only the registered members can see the link

ALIRE7A
17-11-09, 07:02
با سلام

برش

برای هر دو کیس اینفینیتی و ونگارد میخواستم نوشته بر روی درب کیسها در بیارم که برای این کار چند راه بود

1- استفاده از دستگاه لیزر cnc متری 13 هزار تومان ، با توجه به این که من نام GREEN رو میخواستم در بیارم فقط حرف G خودش 50 سانت میشد و هزینه بالایی رو در بر داشت
2- دستگاه مته ای cnc با قیمت متری 5 هزار تومان در ضمن در این دستگاه کناره ها رو به صورت گرد در میاورد به خاطر خود مته
3- پانتو گراف ( من سه تا نوشته گرین میخواستم در بیارم قیمت 150 هزارتومان دادن )
4- اسید شویی که برای ضخامت های بسیار کم هست
5- استفاده از اره مویی آهن بر

خوب به طور حتم من راه آخر رو انتخاب کردم . برای استفاده از اره مویی باید بازوی اره بزرگ میبود و همچنین میتونست فلزات رو برش بده که این اره رو من توی یک کارگاه ساخت مبل استیل پیدا کردم چون خودشون گاهی ورقهای فلزات رو برش میدن و بر روی چوب میچسبونن برای زیبایی بیشتر .

ابتدا باید طرح خود رو روی کاغذ چاپ میکردم البته یک نکته بسیار مهمی که وجود داشت این بود که چون برای برش باید قسمت هموار درب روی کار قرار میگرفت و در واقع از داخل درب برش میخورد برای این منظور باید نوشته برعکس چاپ میشد و برای چسبوندن نوشته بر روی درب هم از چسب دو طرف استفاده کردم . برش رو هم که در عکسها هست

البته چون لبه های صافی به شما نمیده باید با سوحان این لبه ها صاف بشه که متاسفانه من از این قسمت یادم رفت عکس بگیرم .

ALIRE7A
19-11-09, 17:32
با سلام

رنگ آمیزی کیس :

خوب اول قطعات ریز رو را پیسوله و رنگ فوری رنگ زدم البته میشه با اسپری هم رنگ کرد که قیمتش تقریبا 1300 تومان هست . و البته جاهایی رو هم که نمیخواستم رنگ بشه رو با چسب کاغذی پوشوندم توجه داشته باشید که حتما از چسب کاغذی باید استفاده بشه اگر از چسب شیشه ای یا .. استفاده کنید هنگام کندن چسب خود چسب روی کار میمونه و اون موقع باید با بنزین اون رو تمیز کرد .

و این هم داخل کیس

و بعد از خشک شدن همه جای کیس رو پشوندم به جز پشت کیس و پشت کیس رو سیاه رنگ کردم .

اما پنل روی کیس چون میخوام داخلش رادیاتور قرار بدم شیار ها مزاحم بودن که با فرز انگشتی برش خوردن

و همون طور که میبینید خوب برش نمیخوره و باید لبهاش ساف بشه که از سمباده استفاده کردم

ادمه در پستهای بعدی ....

موفق باشید