PDA

مشاهده نسخه کامل : نصب NOD32

N@VID
10-11-09, 22:15
سلام :

می خواستم ببینم دوستان تا بحال نود ورژن ESET Smart Security و ورژن NOD32 Anivirus Business Edition
رو روی هم نصب کرده اند
من مدت هاست که نسخه آنتی ویروس رو روی سیستم دارم و هر روز هم آپ دیتش می کنم ...
ولی مدتی هست که بدلیل قابلیت هایی که در نسخه Smart Security هست وسوسه شدم برای نصب این نسخه !
مشکل این جاست که می خوام ببینم اگر Smart Security رو روی نسخه آنتی ویروس نصب کنم ، مجددا باید از اول
آنتی ویروس رو آپ دیت کنم ؟ یا ...
با تشکر ...

Curtis
10-11-09, 22:21
Smart Security امنیت بالایی در اینترنت داره و تا جایی که من شنیدم آپدیتهاش با نسخه ی ANTI VIRUS فرق داره.

K1LOU
11-11-09, 08:02
Smart Security امنیت بالایی در اینترنت داره و تا جایی که من شنیدم آپدیتهاش با نسخه ی ANTI VIRUS فرق داره.

با سلام
ابديت افلايني که در سايت سافت گذر هست هر دو نسخه رو يعني smart security و antivirus رو با هم ابديت مي کنه پس قاعدتا نبايد مشکلي از لحاظ تفاوت ابديت ها در دونسخه باشه

AMD>INTEL
11-11-09, 09:19
فکر نکنم فرقی داشته باشه .

nima_hl
11-11-09, 09:43
سلام نوید جان

به روال معمولیه بروبچ این فروم بریم جاده خاکی :lol:

این آنتی ویروس میکروسافت رو تست کردین ؟ شنیدم خیلی قوی و با حاله

متاسفانه یا خوشبختانه از لینوکس استفاده میکنم و تو لینوکس ویروس کلش گرده :wink: برای همین خودم نمیتونم درست تستش کنم :1. (28):

ممنون میشم اگر شما یا دوستان دیگه تست کردین و به نظرتون جایگزین مناسبی برای nod32 هستش اعلام کنید :give_rose:

javadshahvand
11-11-09, 09:47
هیچ فرقی نداره

JEskandari
11-11-09, 10:03
اگر منظور دوست عزیز اقای N@VID این بوده که بعد از نصب SmartSecurity باید دوباره از اول آپدیت بکنید بله چون در هنگام نصب فایلها رونویسی میشوند ولی بعد از نصب به همان روشی که قبلا Antivirus را ,اپدیت میکردید حالا هم میتوانید SmartSecurity را آپدیت کنید.
لذا توصیه من این است که ابتدا انتی ویروس را Uninstall کرده سپس SmartSecurity را نصب کنید.

در ضمنSmartSecurity واقعا از AntiVirus بهتر است و من جدا توصیه میکنم انرا نصب کنید.

N@VID
13-11-09, 18:25
سلام :

تشکر از دوستان ...
آنتی ویروس ویندوز یا Windows Defender اگر منظور شما هست ، باید بگم که من تست کردم و تجربه نشان داده
که بسیار سرعت لود ویندوز و کار کرد سیستم رو کاهش میده ...
فعلا اوریا رفته تو مخم ! نظر دوستان چیه > آپ دیتش مثل نود 32 کم حجم و سریع برای نسخه کرک شده وجود دارد ؟

javadshahvand
14-11-09, 10:53
سلام :

تشکر از دوستان ...
آنتی ویروس ویندوز یا Windows Defender اگر منظور شما هست ، باید بگم که من تست کردم و تجربه نشان داده
فعلا اوریا رفته تو مخم ! نظر دوستان چیه > آپ دیتش مثل نود 32 کم حجم و سریع برای نسخه کرک شده وجود دارد ؟

به نظر من همون nod بهتر

ImageAvira AntiVir Premium 2009 V9.0.0.446 Plus key Till 2011
And Avira Premium Security Suite V 9.0.0.381 Plus Key Till 09/10/2010

Avira AntiVir Premium 2009 V9.0.0.446 Plus key Till 2011
Avira AntiVir Premium 2009 V9.0.0.446+key Till 2011
Code:
Only the registered members can see the link SPAM MY SITE!!! REPORT ME NOW~~~.com__Avira_Antivir9___Key_Till_2011.rar.htm l

Keys Only (2kb 4/09/2009)
Only the registered members can see the link

Avira Premium Security Suite v9.0.0.381 Plus Key Till 09/10/2010
Only the registered members can see the link SPAM MY SITE!!! REPORT ME NOW~~~.com__Avira_Premium_Security_Suite_Key_Till_ 10-2010.rar.html

Computex
14-11-09, 16:32
سلام :

تشکر از دوستان ...

سلام نوید جان. باید بگم Windows Defender آنتی ویروس نیست و اگه شما از ویستا یا 7 استفاده میکنید ، Windows Defender هم در کنار NOD در حال فعالیت هست! در واقع Windows Defender یک AntiSpyware هست و منظور نیما جان از آنتی ویروس جدید Microsoft Essential Security هست که رایگان هم هست.