PDA

مشاهده نسخه کامل : چگونگي تنظيمات براي ويندوز پس از وصل كابل شبكه

kachal khan
07-11-09, 20:40
سلام
ببينيد من الان كابل شبكه را كه اينترنت پرسرعت هم است را به قسمت شبكه مادربرد وصل مي كنم

كامپيوتر را روشن ميكنم ويندوز بالا مي ايد براي داشتن شبكه و همينطور اتصال اينترنت ويندوز را بايد چه تنظيماتي بكنم

Reza_Sadeghi
07-11-09, 21:22
آقای Kachal Khan زنگ بزنید از ISP تون بپرسید.

اینطور مسائل ساده بارها و بارها در قالب آموزش و مقاله عنوان شده.
لطفا کمی جستجو کنید.

حالا برای اینکه دلتون نشکنه :

آیا Username/Password که ISP (سرویس دهنده خدمات اینترنت) به شما داده رو دارید یا خیر؟
آیا مودمتون رو برای اولین به اینترنت متصل می کنید؟
آیا مودمی که خریدید و الان در حال استفاده از آن هستید آکبند بوده و از جعبه در آوردید یا قبلا توسط ISP تنظمیاتی در آن اعمال شده؟

در صورتی که Username/Password رو دارید, بعد از اینکه Windows شما بالا اومد از Control Panel قسمتی به اسم Netwroking وجود داره.

از اونجا درست مثل Connection ای که برای Dial-Up می ساختید عمل کنید.
یعنی روی Make New Connection کلیک کنید.

گزینه اول اتصال به اینترنت
گزینه بعدی استفاده از PPPoE
و گزینه های بعدی هم کاملا مشخص و واضح هست.

بعد از اینکه Connection ساخته شد Username/Password رو وارد Filed های مربوطه کنید و روی Connect کلیک کنید و صبر کنید تا به ISP متصل بشید.

در صورتی که Username/Password به شما داده نشده و Modem رو از ISP تحویل گرفتید نیازی به هیچ کاری نیست و این تنظیمات به احتمال زیاد در خود Modem اعمال شده و فقط کافیه که کابل مودم رو به کارت شبکه Computer تون متصل کنید و صبر کنید تا همه چراغ های روی Modem ثابت بشه و از حالت چشمک زن خارج بشه.

حالا به اینترنت متصل هستید و می تونید استفاده کنید.

سعی کردم با جزئیات توضیح بدهم.
اگه هنوز متوجه نشدید پیشنهاد می کنم با پشتیبانی ISP تماس بگیرید.

آقای Kachal Khan عزیز همین الان که دارید این مطلب رو مطالعه می کنید چطوری به Intenet متصل هستید؟

uplink
02-03-10, 20:09
آقاي صادقي خيلي خوب توضيح دادن دستشون درد نكنه

Saeed-Milan
02-03-10, 21:19
اینطور مسائل ساده بارها و بارها در قالب آموزش و مقاله عنوان شده.
لطفا کمی جستجو کنید.
دوست عزیز Reza_Sadeghi هر چقدر هم ساده باشه و منابعش هم زیاد باشه عیبی نداره که دوباره آموزش دادا بشه.:11():

آقای Kachal Khan عزیز همین الان که دارید این مطلب رو مطالعه می کنید چطوری به Internet متصل هستید؟

بنده خدا حتماً به روشی دیگه متصل شده:love:

uplink
02-03-10, 21:55
اين مشكلات هر چند ساده بازم براي عده اي مشكل هست بهتره به اين طور سوال ها جواب كامل بديم تا بي اهميت رد شيم