PDA

مشاهده نسخه کامل : ترافيك در ADSL يعني چي

saeid333
05-11-09, 21:08
سلام

ترافيك كه ميگن يعني چي و اينكه مثلا ميگن ترافيكم سه گيگه

و سرعت اينترنت ADSL را از كجاي ويندوز ميشه فهميد
چون روي ايكون كانكشن اينرنت كه پروپرتيز مي گيرم زدهسرعت 6مگ كه منطقي نيست

خلاصه كمك كنيد ديگه

N@VID
06-11-09, 02:36
سلام :

تا اونجایی که ما فهمیدیم ترافیک مقدار حجمی هست که شما از اینترنت دانلود دارید ...
اگر اشتباه نکنم ! شما زمانی که یک صفحه وب رو هم باز می کنید در حال دانلود هستید ...
دانلود می خواد یک فابل و برنامه باشه یا عکس و متن و ... خلاصه Received شما از اینترنت حساب میشه ...

شما برای تست واقعی سرعت اینترنت باید در گوگل سرچ کنی :
Test speed Internet ADSL

معروفترین سایت >
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ARA-RF
06-11-09, 05:19
سلام :

تا اونجایی که ما فهمیدیم ترافیک مقدار حجمی هست که شما از اینترنت دانلود دارید ...
اگر اشتباه نکنم ! شما زمانی که یک صفحه وب رو هم باز می کنید در حال دانلود هستید ...
دانلود می خواد یک فابل و برنامه باشه یا عکس و متن و ... خلاصه Received شما از اینترنت حساب میشه ...

شما برای تست واقعی سرعت اینترنت باید در گوگل سرچ کنی :
Test speed Internet ADSL

معروفترین سایت >
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
سلام
در تکمیل صحبت های این دوستمون باید عرض کنم که ترافیک هم شامل دانلود و هم آپلود می شود!

G E N E R A L ™
06-11-09, 09:33
سلام
در تکمیل صحبت های این دوستمون باید عرض کنم که ترافیک هم شامل دانلود و هم آپلود می شود!

سلام آپلود شامل ترافیک نمیشه .

ترافیک شامل تمام دانلود های شما مانند : باز کردن سایت " دانلود برنامه " موزیک" فیلم یا هرچیزی که از نت شما میگیرین . حتی یاهو مسنجر هم به مقدار کم محسوب میشود.

ARA-RF
06-11-09, 09:38

ترافیک شامل تمام دانلود های شما مانند : باز کردن سایت " دانلود برنامه " موزیک" فیلم یا هرچیزی که از نت شما میگیرین . حتی یاهو مسنجر هم به مقدار کم محسوب میشود.
سلام
شاید شرکت با شرکت فرق بکنه ولی صبا هرو دو حساب میشه! در واقع این ترافیک میزان مصرف اینترنت هست حالا میخوای آپلود کنی یا دانلود و باز کردن سایت!

nima_hl
06-11-09, 09:39

اکثر ISP ها آپلود رو هم جزو ترافیک حساب میکنند

اینجا ایرانه دیگه :1. (28):

G E N E R A L ™
06-11-09, 09:43
بله البته حرف شما هم درسته برخی ISP ها حساب میکنن .

ولی دیگه این خیلی نامردیه .

uplink
02-03-10, 14:59
هم upload و هم download هر 2 حساب ميشه و اصلا هم نامردي نيست و كاملا به حقه ! اينكه اينجا ايرانه بماند ! ولي دردسر uploading خيلي بيشتر از download واسه internet service provider ها هست

Haroon
02-03-10, 19:12
سلام
شاید شرکت با شرکت فرق بکنه ولی صبا هرو دو حساب میشه! در واقع این ترافیک میزان مصرف اینترنت هست حالا میخوای آپلود کنی یا دانلود و باز کردن سایت!
موافقم
شاتل گرامی -بزرگوار - تاج سر دوستداران نت :beurk::beurk::beurk::beurk:
دقیقا" همین کارو میکنه

uplink
02-03-10, 19:30
موافقم
شاتل گرامی -بزرگوار - تاج سر دوستداران نت :beurk::beurk::beurk::beurk:
دقیقا" همین کارو میکنه

اره منم از شاتل استفاده ميكنم و خيلي راضي هستم

Saeed-Milan
03-03-10, 00:10
اره منم از شاتل استفاده ميكنم و خيلي راضي هستم