PDA

مشاهده نسخه کامل : HWBOT Country Cup - مسابقه کشور ها در HWBOT.org

Shahryar
04-11-09, 22:55
چند روز پیش مسابقه ای به صورت کشوری در HWBOT راه اندازی شد که به دلیل نیازمند بودن به امکانات و قطعات زیاد و بسیاری از مسائل دیگه تصمیم گرفتیم در اون شرکت نکنیم اما ساعتی پیش خبری توی سایت HWBOT.org دیدم که به نظرم قضیه خیلی فرق میکنه و اون هم اینه :

hwbot: Reminder: OLD scores can be used in HWBOT Country Cup IF stage limitation doesn't disallow it. It's recommended to re-bench the hardware! (Only the registered members can see the link)یعنی شما میتونید از نتایج قبلیتون برای این مسابقه استفاده کنید !

به نظرم این قانون باعث میشه خیلی از بچه ها که قطعاتی را داشتند و الان ندارند بتونند شرکت کنند و مشکل نداشتن قطعه تا حد زیادی حل بشه .

======================

HWBOT Country Cup مسابقه ای جهانی از طرف سایت HWBot.org هست که در اون اورکلاکر های کشور های مختلف می تونند با شرکت در هر یک از هفت قسمت مسابقه در هفت هفته متوالی تلاش کنند برای برنده شدن کشورشون در این مسابقه و در نهایت برنده شدن کانتینر های Kingpin برای کشور های اول ، دوم و سوم .

از توضیحات لازم این هست که در این مسابقه قوانین هر بخش چند روز زودتر اعلام میشه ولی در کل قطعاتی که نیاز هست برای تمام مراحل مسابقه اینهاست :

AMD processor
AMD/ATI videocard
A P55 motherboard
Intel Core 2 Quad (not extreme)
Any single core processor
Any Intel Core i7 processor

بخش فعلی : تست SuperPI 1M با پردازنده های سری Core 2 Quad ( سری Extreme ممنوع می باشد . )

وقت هر قسمت 7 روز هست و حداقل باید سه نفر توی اون بخش برای رنکینگ کشوری ثبت رکورد کنند .

نتیجه مسابقه اصلاً مهم نیست و هدف شرکت کردن و تفریح در کنار اورکلاکر های کشور های دیگه هست :1. (29):

لینک صفحه اصلی مسابقه (Only the registered members can see the link)

با آرزوی موفقیت برای دوستانی ایرانی به خصوص بچه های عزیز تیم شهر سخت افزار :Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

ViViD
05-11-09, 06:59
با تشکر یعنی من که قبلاً در 4 هسته ای سوکت 775 ثبت کردم باید چکار کنم حالا!!! Submit رو پاک کنم دوباره ثبت کنم یا همونجوری میتونم وارد مسابقه کنم اونها رو!!! اگر بتونم رکوردها رو ثبت کنم احتمالاً جزو 5 نفر اول هر سری باشم :Love-ssa~! (1):

Moein
05-11-09, 10:02
با تشکر یعنی من که قبلاً در 4 هسته ای سوکت 775 ثبت کردم باید چکار کنم حالا!!! Submit رو پاک کنم دوباره ثبت کنم یا همونجوری میتونم وارد مسابقه کنم اونها رو!!! اگر بتونم رکوردها رو ثبت کنم احتمالاً جزو 5 نفر اول هر سری باشم :Love-ssa~! (1):

باید در هر مرحله حداقل 3 نفر ثبت رکورد داشته باشن تا در رنکینگ اصلی قرار بگیرند

Jagvar
06-11-09, 16:57
باید در هر مرحله حداقل 3 نفر ثبت رکورد داشته باشن تا در رنکینگ اصلی قرار بگیرند
معین جان منضورتون اینه که از ایران حد اقل باید سه نفر شرکت کننده داشته باشیم ؟
یا این که هر نفر باید سه رکرد ثبت بکنه؟
-------------------------
دوستان من تونستم این نتیجه رو توی super-pi بدست بیارم.
اول ببینم چطور باید رکرد رو بهتر کرد؟
دوم هم نظرتون رو حتما بگید.
Only the registered members can see the link

Shahryar
06-11-09, 17:06
معین جان منضورتون اینه که از ایران حد اقل باید سه نفر شرکت کننده داشته باشیم ؟
یا این که هر نفر باید سه رکرد ثبت بکنه؟
-------------------------
دوستان من تونستم این نتیجه رو توی super-pi بدست بیارم.
اول ببینم چطور باید رکرد رو بهتر کرد؟
دوم هم نظرتون رو حتما بگید.

محمد جان رکورد خیلی خوبی هست ، ثبتش کنید . :1. (10): چشم امید ما توی این بخش به بچه های شهر سخت افزار به خصوص وحید جان ، شما و امیر عزیز هست . :1. (21):

SuperPI1M براش Tweak زیاد نیست . اگه زیاد هست ولی تاثیرشون کمتر از چند مگاهرتز بیشتر پردازنده هست . برای همین مهم ترین اصل توی SuperPI 1M فرکانس پردازنده هست .

پیشنهاد :
- PL را اگه میتونید باز هم کم کنید .
- هیچ گونه درایوری روی این سیستمتون نباشه بهتر هست . ( چه گرافیک چه INF ) .
- اگه میتونید از مالتی پلیر پایین تر و FSB بالا تر استفاده کنید .

:Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

Jagvar
06-11-09, 18:33
یک سوال کوچیک پیش اومده برا من فکر کنم رکرد من بعد از 9.200 که یکی از امریکا زده بعدیش مال منه ولی نمیدونم چرا به من 3.5 امتیاز بیشتر ندادن؟
(مدل سی پی یو هم تاثیر داره؟)

Shahryar
06-11-09, 19:03
یک سوال کوچیک پیش اومده برا من فکر کنم رکرد من بعد از 9.200 که یکی از امریکا زده بعدیش مال منه ولی نمیدونم چرا به من 3.5 امتیاز بیشتر ندادن؟
(مدل سی پی یو هم تاثیر داره؟)

عزیز باید از هر کشور حداقل سه نفر ثبت رکورد کنند تا توی رنکینگ قرار بگیرید . :1. (29):

Don_Corleone
06-11-09, 19:05
محمد علی جان اون 3.5 پوینت دقیقا مثل اینه که در حالت عادی برای یک قطعه رکورد ثبت کردین و پوینت گرفتین. ولی در اینجا تنها مساله مهم زمان هست نه پوینت.
امتیاز هر کشور هم میانگین 3 تا رکوردهای اول هر کشور تو اون بخش هستش. اگر یک نتیجه دیگه مثل اون دو تا ثبت کنیم میتونیم منتظر رتبه خوبی باشیم.
تو این مرحله که C2Q نداشتم ولی از مرحله بعدی من هم رکورد ثبت میکنم تا انشالله رتبه ای مناسب برای کشور عزیزمون بدست بیاریم.
به امید موفقیت همه اورکلاکر های ایرانی در این مسابقه
:rose:

Shahryar
06-11-09, 19:21
آرمان عزیز و امیر عزیز هر کدوم اگه ثبت کنند یک نتیجه ای میایم توی رنکینگ . :give_rose:

Shahryar
06-11-09, 19:27
و اینک با ثبت سوم نتیجه توسط آرمان عزیز ایران در رتبه 4 هست ! :yes:

4. Only the registered members can see the link Iran (Only the registered members can see the link) - 10sec 370ms (Only the registered members can see the link 0Iran): 5 points

حالا باید تا آخر مسابقه روی بهتر کردن رکورد ها فکر کرد . هر چند میدونم دوستان اکثراً دیگه اون سیستم را ندارند . :love:

Jagvar
06-11-09, 20:11
پیش به سوی سرفرازی ایران عزیز.:party:
---------------------------
داداش پژمان افرین بلکه صد افرین برشما.:give_rose:
====================
دوستان بنده ایندفه اومدم تایمینگ رو بالا بردم و تونستم فرکانس بیشتری داشته باشم.
-------------
نتیجه این شد که تونستم رکردم رو بهتر کنم.
دوستان بنده سمسمانه منتظر شنیدن نظرات شما هستم.

serpens13
06-11-09, 22:06
ها اینجا چه خبره من تازه از خواب پاشودم ؟
با 8400 هم میشه سوپر پی گرفت نه؟ چقدر وقت مونده ؟

Jagvar
06-11-09, 23:55
ایران در جایگاه سوم قرار گرفت.:party:
نیمای عزیز با ثبت رکردشون باعث شدن ایران سوم بشه.

AMD>INTEL
07-11-09, 09:07
very good
:yes:

Jagvar
07-11-09, 11:50
امروز سی پی یو رو فرستادم برای نیمای عزیز انشاالله که سر وقت بهشون برسه و بتونن زیر نیترو یا یخ خشک فرکانس بالا رو تست بگیرند.
----------------
و این طور که معلومه فعلا داریم با روسیه رقابت می کنیم. باز ایران به مقام چهارم برگشت.
الان دیگه موقه اینه که سید امیر عزیز رکرد بزنند تا با تست هایی که نیما خواهند گرفت برتری 100 درصدی داشته باشیم.
:great:
پیش به سوی کسب مقام اول برای ایران عزیز

Shahryar
07-11-09, 14:06
ها اینجا چه خبره من تازه از خواب پاشودم ؟
با 8400 هم میشه سوپر پی گرفت نه؟ چقدر وقت مونده ؟

عزیز Q8400 یا E8400 ؟ با Q8400 میشه توی این قسمت تست گرفت . :1. (29):

serpens13
07-11-09, 15:12
عزیز Q8400 یا E8400 ؟ با Q8400 میشه توی این قسمت تست گرفت . :1. (29):
نمیتونم شهریار جان E دارم من:1. (28):
ایشالا قسمت های بعدی منم شرکت میکنم

ViViD
11-11-09, 06:53
جا داره از نیما عزیز بخاطر رکورد بسیار عالی تشکر بشود رکوردی که هر کسی توان دسترسی به اون رو نداره
ایشالله در تمام مراحل زندگی موفق باشی برادر

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Moein
12-11-09, 02:14
با سلام خدمت تمامی دوستان

جا داره یک تشکر جانانه از همه دوستان داشته باشم مخصوصا محمد علی عزیز

محمد علی توانست با یک رکورد خوب رنکینگ ایران رو بالا بیاره ! لینک (Only the registered members can see the link)

روز 1 شنبه سی پی یو Q9650 برای نیما فرستاده شد که نیما عزیز توانست یک رکورد فوق العاده بزنه! لینک (Only the registered members can see the link)

و نیما هم سی پی یو رو امروز با اتوبوس فرستاد که چند ساعت پیش به دستم رسید و با مقداری تست مختصر تونستم یک رکورد به نسبت خوبی رو ثبت کنم ! لینک (Only the registered members can see the link)

ایران توانست بالاتر از امریکا - آلمان - برزیل - اسپانیا قرار بگیره در مرحله اول و تونست با افتخار به رکوردی که نیما و محمد علی عزیز و رکورد من در مرحله اول سوم بشه و بتونه 6 امتیاز رو کسب کنه!

مرحله دوم سری CORE i7 هست که قطعا این مرحله رو از دست نخواهیم داد!

قطعات و محدودیت های این مرحله

Only use processors based on the Bloomfield (eg. Core i7 Extreme 965) core.
Please attach a picture of your overclocking rig.
CPU multiplier must be equal to or lower than X20.

ViViD
12-11-09, 07:00
با امید به موفقیت دوستان در این مسابقات و باز هم تشکر ویژه از دوستانی که با شرکت در این مسابقه توانستند رکوردهای عالی به جای بگذارند امید است که در مرحله دوم مسابقات از کمکهای شما دوستان بی دریغ نباشیم و در زمینه Core i7 که به تازگی به دستم رسیده بتونید همکاری کنید
با تشکر

Labyrinth
12-11-09, 08:40
من خیلی دوست داشتم شرکت کنم ولی به خاطر دلایل خواصی نمیتونستم

البته وحید جان یکجورایی کار من هم انجام داد :1. (35):
از همه ی دوستان سپاس گذارم :give_rose:
موفق باشید

ViViD
13-11-09, 11:32
گزارش مسابقات HWBOT
ُمرحله نخست

در طی 7 روز گذشته مرحله نخستین مسابقات که بسیار به نظر من هیجان انگیز بود برگذار شد و در شرایط تقریباً متعادل اورکلاکرهای جهان به جنگ و جدال پرداختند برای کسب رتبه های بالاتر جدول:1. (35):

تیم روسیه و 3 اورکلاکر برتر این کشور توانست مرحله اول رو در صدر جدول قرار بگیرد

تیم کشورمون بسیار عالی عمل کرد و دوستان سنگ تمام گذاشتند:1. (5):

گزارش رو بصورت کپی از خود سایت HWBOT قرار می دهم تا تصویر کاملی از نتایج داشته باشید:

Russia wins HWBOT Country Cup 2009, Stage 1 !!

Stage 1 - User statistics
1. Most active user.

8 - antonioman86
5 - HellfireZA
4 - Matose

2. Most active country.

11 - Brazil
9 - Romania
9 - Italy
9 - Iran

3. Most active HWBOT team.

9 - lab501.ro
9 - ShahrSakhtafzar Iran
8 - XtremeSystems
8 - PcTuner.net OC Team
8 - [OverBR] Team Brazil

2. World records.

| Jor3llBR/Elano breaks Core 2 Q9650 world record - LINK (Only the registered members can see the link)
| ViViD breaks Core 2 Q9400 world record - LINK (Only the registered members can see the link)
| hoss331 breaks Core 2 Q9650 world record - LINK (Only the registered members can see the link)
| hoss331 breaks Core 2 Q9650 world record - LINK (Only the registered members can see the link)
| kriminaalid breaks Core 2 Q9550 world record - LINK (Only the registered members can see the link)
| PcCI2iminal breaks Core 2 Q9650 world record - LINK (Only the registered members can see the link)
| Lendy breaks Core 2 Q9650 world record - LINK (Only the registered members can see the link)
| Loco23 breaks Core 2 Q9650 world record - LINK (Only the registered members can see the link)

3. Cups and medals.

Only the registered members can see the link Loco23 (Q9650), kriminaalid (Q9550) and ViViD (Q9400)
Only the registered members can see the link Lendy (Q9650) and gugle (Q9550)
Only the registered members can see the link Hoss331 (Q9650) and ViViD (Q9550)
Only the registered members can see the link PcCI2iminal (Q9650), Extreme (Q9650), OCMARTZ (Q9550) and KamilGrzbiecik (Q9550)

Stage 1 - Product statistics

1. Most used CPU.

51 - Core 2 Q9650 (3Ghz)
40 - Core 2 Q9550 (2.83Ghz)
35 - Core 2 Q6600 (2.4Ghz)

2. Most popular motherboard.

22 - Gigabyte GA-EP45-UD3P
13 - Asus P5Q-E
9 - Asus Rampage Extreme
8 - Asus Maximus II Formula
7 - Biostar TPower I45

3. Best performing motherboard.

9.09 - Gigabyte GA-EP45-UD3P
9.16 - Gigabyte GA-EP45-UD3R
9.16 - Biostar TP45 HP
9.17 - Biostar TPower I45
9.17 - Gigabyte GA-EP45-Extreme
9.56 - Asus Rampage Extreme

4. Most popular chipset.

86 - Intel P45
15 - Intel X48
12 - Intel P35
6 - nVidia nForce 680i SLI
5 - Intel X38
1 - Via PT880 Ultra

5. Most popular manufacturer.

60 - Asus
40 - Gigabyte
11 - Biostar

nima_hl
13-11-09, 12:00
سلام

روی گرافیک HD 4200 ( آنبرد چیپ 785 ) و athlon ii x4 620 که فعلا موجود دارم احتمالا بتونم یه کارائی بکنم :wink:

اگر این ۲ مورد به دردتون میخوره ، بگین کی مسابقات این سری سخت افزار هست و چگونه باید ثبت نام کنم تا در خدمتتون باشم :give_rose:

Jagvar
13-11-09, 14:47
دوستان مارو خیلی شرمنده کردن.
از این که دیر جواب دادم از روی تکبر نبود دایلاپ تشریف دارم بنده حس جواب دادن نمیاد.:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

سلام

روی گرافیک HD 4200 ( آنبرد چیپ 785 ) و athlon ii x4 620 که فعلا موجود دارم احتمالا بتونم یه کارائی بکنم :wink:

اگر این ۲ مورد به دردتون میخوره ، بگین کی مسابقات این سری سخت افزار هست و چگونه باید ثبت نام کنم تا در خدمتتون باشم :give_rose:
پس حله در مرحله 01 هم در خدمت اقا نیما خواهیم بود.
البته نفس این کار از همه چیز مهم تره.
دوستان من الان یک چیزی رو یادم اومد.
جناب استاد اساتید ایت الله حاج شیخ و شیوخ ایوا تشریف نمیارند در تیم ایران برای ما افتخواری باشه هم تیمی با ایشون.:love:

Don_Corleone
13-11-09, 19:34
دوستان تبریک میگم نتیجه مرحله اول واقعا عالی بود.
مرحله دوم هم با این قانونی که هست تقریبا برای Classified محدود هستش و شرکت با سایر بورد ها نتیجه ای در پی نخواهد داشت.
:11():

Moein
13-11-09, 22:34
سلام

بک اپ ها اماده شدند باید منتظر نتایج سایرین بود

موفق باشید

Jagvar
14-11-09, 14:43
دوستانی که i7 دارند دیگه بیکار ننشیند دیگه.
نمی خوام نام ببرم، الان بعد از دو سه روز از مرحله دوم می گذره بجز وحید عزیز کسی ثبت رکرد نکرده هاااااااااا
(معین جان که تکلیفشون معلومه)
دوستان دیگه اگه تا فردا که میام رو نت ببینم تست نگرفتن حتا برای دست گرمی، برای انها اختاریه از طرف باشگاه اورکلاکر های جوان دریافت خواهند کرد.:Love-ssa~! (1):
تازه جدا از ائن نام های اون ها هم در معرض عموم قرار خواهد گرفت:Love-PCN~!:

serpens13
14-11-09, 22:21
محمد جان من فعلا" STAND BY هستم اینو میزارم تا از طرف اساتید اخطاریه نگیرم
ایشالاه اگه اتفاقه خاصی نیوفته در چند روز آینده با EXTREME COOLING تست میزنم :Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

ViViD
14-11-09, 23:25
چند روز آینده چرا!!! همین که دارید رو ثبت کنید چند روز آینده هم باز جدید ثبت کنید

این کار نه سخته نه اینکه لطمه به رکوردهای دیگر شما زده می شود

به هر حال ایشالله ایران در این مرحله هم بتونه سربلند تر از قبل بیرون بیاد

serpens13
14-11-09, 23:36
وحید جان مرسی
تو نقشه پاسور رو داری :دی
یه جاهایی هم نقش علی پروین :دی

AMD>INTEL
15-11-09, 09:57
دوستان گل کاشتید . واقعا خسته نباشید . :Love-ssa~! (1):

Jagvar
15-11-09, 22:04
بنده خبر نا گواری رو دریافت کردم :gasp:
یکی از مدعیان عزیز (اقا نیما) به علت به رحمت ایزدی رفتن مین بوردشون نمی تونن تست حاصل فرمایند.
---------------------
یکی مین به این جوان ناکام برساند.:1. (26):
اقا ما مننتظر سومیش هستیم (همه با هم بلند فریاد بکشید:Love-PCN~!:)
از بس که چشم به جدول دوختم چشمام سیاهی رفت...

AMD>INTEL
15-11-09, 22:58
نیما یکی از دوستان با استعداد در زمینه اورکلاک میباشد . امیدوارم همیشه رکورد های عالی ثبت کنه . شرکت دریا هم شنیدم به دوستانی چون نیما برای تست پاور ucp رو در اختیارش قرار میدیم .

Moein
15-11-09, 23:04
با سلام بر عزیزان این هم برای اینکه توی رنکینگ بیایم

موفق باشید باید منتظر ثبت رکورد های دیگران بود احتمال زیاد این مرحله مال خودمون هست!

سر 3 سوت شدیم سوم! من نفهمیدم چی شد!

serpens13
15-11-09, 23:35
این نشون دهنده این هست که تا چه حد با ایرانی جماعت لج هستن تا دیدن اول شدیم اومدن از بک آپ ها استفاده کردن :))
ولی نمیدونن که این قسمت مال خودمون هست :Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

Jagvar
16-11-09, 00:45
این نشون دهنده این هست که تا چه حد با ایرانی جماعت لج هستن تا دیدن اول شدیم اومدن از بک آپ ها استفاده کردن :))
ولی نمیدونن که این قسمت مال خودمون هست :Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:
این جاست که شاعر می فرماید: تا کور شود انکه نتوان نمی دوننم چیچی دید:whistle:
------------------------
اگه اینجا مقام اول رو به دست بیاریم.کار در مراحل بعدی برای خودمون راحت تر میشه.
پیش به سوی موفقیتی دوباره و سربلندی ایران عزیز و بچه های توانای این خاک.
:party::party::1. (5)::1. (5)::1. (10)::1. (10):

Jagvar
16-11-09, 19:56
دوستان من هرچی صفحه رو رفرش می کنم اصلا ایران توی رنکینگ نیست!!!!:gasp:
چیشده باز، خدا خیرشون ندن،مثل اینکه با افراد جنگلی طرف هستن که هر کاری خواستن سرمون میارن.دیگه من داغ کردم.
(البته اینا تخسیر ندارن مشکل از خود ما ها هستش):whistle:

Extreme
17-11-09, 01:05
سلام دوستان در تستی که امروز زدم در عین ناباوری Evga E760 برگشته بود . :give_rose:

بزودی تست ها رو روی Ci7 920 D0 شروع میکنم با بچ نامبر خوبی که دستمون هست فکر میکنم نتیجه خوبی بگیرم و ایران رو در رتبه اول مشاهده کنیم .

با تشکر از همه دوستانی که در غم فراق این عزیز در کنار من بودند :1. (38):

و در آخر :Love-ssa~! (1): & Evga .

Jagvar
17-11-09, 01:15
تلاش ها ادامه دارد پس

Extreme
17-11-09, 14:34
با سلام خدمت دوستان گلم .

طی تست هایی که امروز با نیتروژن مایع زدم تونستم به نتیجه خیلی خوبی برسم و در نتیجه ایران به پله دوم رنکینگ صعود کرد .

منتظر تست های دیگر دوستان هستیم . :11():

PiFast - 16.8 sec - Extreme (Only the registered members can see the link)

Moein
18-11-09, 03:18
سلام

Jagvar
18-11-09, 16:09
دوستان واقعا خسته نباشید.:love:
قرار بوده بعضی از بچه ها امروز تست بگیرند.
اگر گرفته باشند.و اونا هم ثبت کنند دیگه کلا مقام اول بدون رفت و برگشت در مرحله دوم به خودمون اختصاص داره.
---------------------
با تمام قوا منتظر مرحله سوم باشید.
دوستان احتمال داره یکی از این مراحل رو اختصاص بدن به سری p55 ?

Jagvar
19-11-09, 12:14
دوستان از قانون مرحله سوم هم پرده برداری شد:

Only use processors manufacturered by AMD.

یا خدا این دیگه اخرشه:whistle:
-------------------
دوستان اگه توی این قسمت. امتیاز خوبی کسب نکنیم.خیلی عقب می یفتیم.
پس به نظر من دوستانی که در الکامپ تشریف دارند. یکم نظرشون رو نسبت به CPU AMD سوق پیدا کنه و زیر نیترو تست بگیرند.
بقیه دوستان هم بی کار نشینند.(اگه شده با فرکانس دیفالت هم ثبت کنید:wink:)
-------------------
کمیته مبارزه با تنبلی هم اسامی دارندگان CPU AMD رو فاش کرده در صورت نداشتن رکرد این دوستان.باید به جوامع بین المللی پاسخ گو باشند.
و البته بنده هم قول می دهم اون هارو تحت تعقیب قرار دهم.:whistle:
:lol::Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

Shahryar
19-11-09, 13:49
تبریک میگم به همه عزیزان ایران در قسمت PiFast اول شد ! :party:

قسمت اول که واقعاً با کمک بچه ها میسر شد . قسمت دوم هم چیزی بود که ما در توانمون بود و با تمام وجود تلاش کردیم .

ایشالله دوستان AMD کار ایرانی برای این قسمت تلاش کنند تا ایران بتونه رتبه خوبی را کسب کنه . :Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

PUMAOC
19-11-09, 13:58
سلام بر بچه ها خسته نباشید.:1. (23):
منم می خوام شرکت کنم ولی نه cpu چهار هسته ای اینتل دارم نه amd نه i7 فقط دو هسته ای اینتل!
یه p4یک هسته ای هم دارم می شه استفاده کنم؟ آیا همچین بخشی هم تو مسابقه هست چون تا الان که نگاه کردم نبود اما آقا شهریار گفته که در آینده می اد!
یه تست 3D mark 06 یا 01 نیت که منم یه جوری شرکت کنم؟:1. (27)::11():

دهنم آب افتاد از بس عکسای رنگارنگ تو این سایت دیدم

ViViD
19-11-09, 17:12
سعيد خان شما هم ميتونيد شركت كنيد
بخش
Stage 7: 3Dmark 2001

شما ميتونيد شركت كنيد كه آخرين مرحله مسابقات است و بايد تا تاريخ 17 دسامبر يعني تقريباً 37 روز ديگه صبر كنيد تا محدوديتهاي مسابقه اون مرحله مشخص بشود و شركت كنندگان Core 2 Due مسلماً از شانس زيادي برخوردار هستند

به اميد موفقيت دوستان در اين زمينه كه مراحل
Stage 6: SuperPi 32m

Stage 5: wPrime 32m

كه باز هم دوستاني كه Core i7 دارند ميتونند خودي نشون بدهند

Stage 4: 3DMark Vantage - Performance

كه اگر محدوديت كارتهاي گرافيك 2 هسته اي در كار نباشه ميتونيم تعدادي از دوستان با تمام نيرو در خدمت تيم باشيم به شرطي يكي يك مادربرد خوب به ما عطا بفرمايند :دي

به اميد موفقيت تيم و از همه مهمتر كشورمون ايران در اين مسابقات

.D3VIL.
19-11-09, 19:24
تبریک میگم به همه عزیزان ایران در قسمت PiFast اول شد ! :party:

قسمت اول که واقعاً با کمک بچه ها میسر شد . قسمت دوم هم چیزی بود که ما در توانمون بود و با تمام وجود تلاش کردیم .

ایشالله دوستان AMD کار ایرانی برای این قسمت تلاش کنند تا ایران بتونه رتبه خوبی را کسب کنه . :Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):
شهریار جان برای تست زدن هیچ مشکلی نیست.هم CPU خوب AMD موجود هست هم MB عالی......تنها مشکل ما تهیه LN2 و نداشتن کانتینر هست و این کانتینری که داریم اصلا جوابگو PhenomII 955 BE نیست!

با تماسی که با یکی از دوستان در Dubai داشتم اگر بتونیم LN2 و Containr تهیه کنیم احتمالا بشه یک PhenomII 965 BE 3.4GHZ rev RB-C3 خرید و سریعا با DHL ارسال کنند.....:cool:

:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

Jagvar
20-11-09, 01:31
اولین رکرد رو پژمان جان ثبت کردن.
بچه های دیگه هم ثبت کنند.(البته خیلی مهم نیست که در حد بالایی اور کرده باشید.)
فقط جهت وارد شدن ایران به کورس هستش.

nima_hl
20-11-09, 03:27
اولین رکرد رو پژمان جان ثبت کردن.
بچه های دیگه هم ثبت کنند.(البته خیلی مهم نیست که در حد بالایی اور کرده باشید.)
فقط جهت وارد شدن ایران به کورس هستش.

سلام

والا تستم با نفرات رده بالا خیلی فاصله داره ، مشکل از رم سیستمم هستش

شنبه یه رم درست درمون بگیرم ببینم با این حریفهای چقر باید چیکار کرد

فعلا تا ۱۹ دقیقه اومدم پائین ولی اصلا راضی نیستم

فکر کنم سر پیری باید باز دست به نیتروژن بشم :lol:

به امید موفقیت :give_rose:

.D3VIL.
20-11-09, 15:26
سلام دوستان...
امروز هر طوری بود یک تست با Max Frq که میتونستم با Air Cooler برم رو زدم.....3.8GHZ هست...!!

SuperPI 32 : 18m 33.578s

موفق باشید.

nasiban
20-11-09, 15:54
دوستان با تمام بی تجربگی یه تست با سیستم دوستم زدم البته مشکل فن استوک و رم داشتم رتبه 0.2 پوینت گرفتم نمیدونم در روندکار و پیشرفت تیم اثری داره یا نه .

به هر حال بازم تلاشمو میکنم فردا میخوام با Croshair III Formula , AMD Phenom II 550 بزنم امید به خدا ببینیم چی میشه دوستان با تجربه اگر نظری دارن لطفا جهت رتبه بهتر راهنمایی کنن .

nima_hl
20-11-09, 16:29
سلام

اونطور که جگوار گرامی فرمودند در تست super pi دو پارامتر اصلی وجود داره ۱ - کلاک پردازنده ۲ - زمان تاخیر رم

فردا یه فکری برای کلاک میکنم چون برای رکورد زدن باید پردازده بلک ادیشن تهیه کنم

ولی سئوالم از اساتید اینه که : زمان تاخیر رم توی این تست چقدر موثره ؟

آیا اینقدر تاثیر داره که ارزش تهیه رم cl5 یا پائین‌تر رو داشته باشه یا نه ؟

Dark Devil
20-11-09, 17:47
سلام

اونطور که جگوار گرامی فرمودند در تست super pi دو پارامتر اصلی وجود داره ۱ - کلاک پردازنده ۲ - زمان تاخیر رم

تجربم در این مورد میگه تایمینگ 5 با 4 اونقدر تاثیر نمیذاره اما تا جایی که ممکنه کلاک بالا+tRD پایین تست برنید
:1. (35):

Jagvar
20-11-09, 19:33
دوستان با تمام بی تجربگی یه تست با سیستم دوستم زدم البته مشکل فن استوک و رم داشتم رتبه 0.2 پوینت گرفتم نمیدونم در روندکار و پیشرفت تیم اثری داره یا نه .

به هر حال بازم تلاشمو میکنم فردا میخوام با Croshair III Formula , AMD Phenom II 550 بزنم امید به خدا ببینیم چی میشه دوستان با تجربه اگر نظری دارن لطفا جهت رتبه بهتر راهنمایی کنن .
افرین بر عزیزان
انشاالله که با زحت های دوستان باز ایران سربلند بیرون می یاد.
550 خیلی خوب کارکرده. مطمنم که می تونید رکرد خوبی بزنید.
منتضر هستیم.:1. (5):

سلام

نیما جان خودت رو خیلی تو خرج ننداز اگه بگید رمتون چیه حله.
ولی البته چون حد اقل در بهترین شرایط 12 دقیقه طول میکشه و در هر دقیقه مثلا 0.2 ثانیه بین cl6 تا cl4 فرق هستش تقریبا(البته خیلی دقیق نگفتم:1. (35):)
:Love-ssa~! (1):

nima_hl
20-11-09, 22:27
افرین بر عزیزان
انشاالله که با زحت های دوستان باز ایران سربلند بیرون می یاد.
550 خیلی خوب کارکرده. مطمنم که می تونید رکرد خوبی بزنید.
منتضر هستیم.:1. (5):

نیما جان خودت رو خیلی تو خرج ننداز اگه بگید رمتون چیه حله.
ولی البته چون حد اقل در بهترین شرایط 12 دقیقه طول میکشه و در هر دقیقه مثلا 0.2 ثانیه بین cl6 تا cl4 فرق هستش تقریبا(البته خیلی دقیق نگفتم:1. (35):)

میخوای این اینتل کارا بشینن به ریشم بخندن :lol: بعد صفحه بزارن بگن amd amd که میگفتین همین بود

رمم خیلی مزخرفه اونو باید حتما عوض کنم فردا ببینم چی گیرم میاد

برای cpu هم یه برنامه تمیز ریختم ، یه مین ۸ فاز گیگا هم تو وسایلم پیدا کردم اگر ازراکهای ۴ فاز کم بیاره میرم سراغ اون

یه ۱۲ لیتر ضد یخ و آب مقطر باید بگیرم با تک یا چیلر بیارمش رو -20 ، فکر کنم یه 550 رو ساپورت کنه برای این زمان چون cpu usage روی 100٪ نمیره

کار این هفتم در اومده اساسی :1. (29):

ViViD
20-11-09, 23:17
با درود
در راستای گزارشات دور دوم مسابقات HWBOT گزارش دیگری از جانب سایت HWBOT در صفحه اصلی قرار گرفت:

Iran wins stage 2 of HWBOT Country Cup

the three Iranian overclockers (Shahryar_NEO - BaRaN (Only the registered members can see the link), G81 (Only the registered members can see the link)and Extreme (Only the registered members can see the link)) managed to average a BCLK frequency over 250MHz. Needless to say that this is a very impressive performance and a well-deserved victory

1. Most active user
4 - Matose (Only the registered members can see the link)
3 - Fliza23 (Only the registered members can see the link)
3 - LFM-Xtreme23 (Only the registered members can see the link)
3 - TMWH (Only the registered members can see the link)

2. Most active country
9 - Romania (Only the registered members can see the link)
7 - Norway (Only the registered members can see the link)
6 - Argentina (Only the registered members can see the link)
6 - Iran (Only the registered members can see the link)
6 - Indonesia (Only the registered members can see the link)

3. Most active HWBOT team
9 - Lab501.ro (Only the registered members can see the link)
7 - OC team Norway (Only the registered members can see the link)
6 - Overclocking Argentina OC Team (Only the registered members can see the link)
5 - Madshrimps Belgium OC Team (Only the registered members can see the link)
5 - Team I.D (Only the registered members can see the link)

1. Most used CPU
54 - Core i7 920 (Only the registered members can see the link)
11 - Xeon W3520 (Only the registered members can see the link)
8 - Core i7 Extreme 975 (Only the registered members can see the link)
8 - Xeon W3540 (Only the registered members can see the link)

2. Most popular motherboards
26 - Evga X58 SLI Classified (Only the registered members can see the link)
11 - Asus Rampage II Extreme (Only the registered members can see the link)
6 - Xfx X58i (Only the registered members can see the link)
5 - Gigabyte GA-EX58-UD5 (Only the registered members can see the link)

3. Best performing motherboards - Absolute figures
16.55 - Foxconn Bloodrage GTI (Only the registered members can see the link)
16.80 - Evga X58 SLI Classified (Only the registered members can see the link)
17.34 - Biostar TPower X58A (Only the registered members can see the link)
17.75 - Foxconn Bloodrage (Only the registered members can see the link)
17.78 - EVGA X58 Classified 4-Way SLI (Only the registered members can see the link)

Max BCLK
254MHz - Foxconn Bloodrage GTI (Only the registered members can see the link)
250MHz - Evga X58 SLI Classified (Only the registered members can see the link)
239MHz - Asus P6T (Only the registered members can see the link)
239MHz - Biostar TPower X58A (Only the registered members can see the link)
238MHz - Foxconn Bloodrage (Only the registered members can see the link)

4. Most popular manufacturer
28 - Evga (Only the registered members can see the link)
19 - Asus (Only the registered members can see the link)
11 - Gigabyte (Only the registered members can see the link)

Jagvar
23-11-09, 18:55
دوستان AMD کار بیشتر ازشون انتظار میره. ها
تا سه می شمارم اومدین تست زدین که فبه ها نیومدین اسمتون میره توی لیست سیاه.

sAsAn.K
23-11-09, 20:05
کسی AMD درست حسابی نداره Submit کنه یعنی ؟

nasiban
24-11-09, 01:45
شرمنده دوستان سی پی یو AMD که قرار بود بگیرم به دستم نرسید ولی ان شاء الله جورش میکنم سیستم خودم هم اینتل هست .

Jagvar
26-11-09, 15:43
باسلام خدمت دوستان
قوانین مرحه چهارم هم پرده برداری شد.
:gasp:

Only use processors manufacturered by AMD.
Only use videocards manufacturered by Ati.

نمی دونم چرا گیر دادن به اینتل بازان.:1. (27):

.D3VIL.
26-11-09, 18:45
دوستان بنده واقعا شرمنده شما هستم.....
4 شب پیش بنده و نیما در حال تست زدن روی LN2 رو PhenomII 955 BE بودیم که متسافانه یگ سری مشکلاتی پیش اومد که تست ها با موفق به پایان نرسید و نتونستیم رکورد قابل توجهی بزنیم....
از اول تست شروع به Valid گیری کردیم که تا فرکانس های بالا حدودا رسیدیم......که میانگینش 5.72GHZ بود...

لینک ولید...

بعد از Stable کردن روی فرکانس 5.5GHZ رفتیم سراغ رم های و یک سری Tweak برای تست که تغریبا هم موفق بود 1680MHZ CL6-6-6-16 بود به مقدار ولتاژ نسبتا کم حدودا 1.75V ......و همچنین North Bridge مادربرد که سره اون به مشکل خوردیم و بعد از مقدار اورکلاک کردن NB مادربرد به کلی مشکل پیدا کرده بود و گیج میزد.....(دلیلش رو هنوز نمیدونم) بنابر رفتیم رو فرکانس پایین تر حدودا 5.4GHZ برای تست که اینبار هنگام تست با Error هایم تفاوتی رو به رو میشدم که باز هم متاسفانه Ln2 تموم شد و یک Result بیشتر نزدی که اونهم به تنهایی چیزه جالبی نمی شد.....

درکل از بقیه دوستان AMD کار هم بیشتر انتظار میرفت.......... که یک مقدار تلاش میکردند برای رتبه بهتره..... نه تست زدن با فرکانس Defualt ...!!!

بازهم شرمنده دوستان....
ایشالا برای مرحله بعدی که تست Vantage هست سعی میکنیم بهتر عمل کنیم.....و یک نتیجه بهتری کسب کنیم به شرطی که بقیه دوستان هم تلاش قابل قبولی کنند....

جا داره اینجا از معین عزیز که SSA Ultra Cool رو به ما قرض دادند تشکر کنم.....و همچنین نیما عزیز که واقعا به بنده کمک کردند در این تست ها.......

serpens13
27-11-09, 11:42
single core ها خودشون رو آماده کنن که باید تست هاشون رو شروع کنن :great:

Extreme
01-12-09, 13:08
چیزی جز تاسف برای جمعیت AMD داران نمیتوان خورد .

بابا 1000Mark توی Vantage هم مهمه ما فقط باید بیایم تو لیست .
اون از Super Pi اینم از این .
یه HD3650 با Athlon ll X2 هم جواب میده دوستانی که کانفیگ AMD دارن میتونن کمک کنن .

.D3VIL.
01-12-09, 16:06
سلام دوستان.......

شاید فردا بنده اگر جور بشه رو Ln2 + 2 x HD4890 تست Vantage بگیرم البته با این CPU با این بچ مزخرف که بالاتر از 5.4GHZ استیبل نمیشه........ دوستانی که AMD دارند حداقل یک تست بزارند که از رنک عقب نیفتتیم.......حتی اگر LN2 هم جور نشه رو فرکانس 3.8GHZ تست میزنم...!!

کجا هستن اون افرادی که ادعا بالاترین فرکانس ایران رو رو PhenomII داشتند؟!!:1. (27):

Shahryar
02-12-09, 13:48
دوستان حتی با Air هم شده ثبت نتیجه کنید که توی رنکینگ حداقل بیایم توی قسمت Vantage با AMD + ATI .

چه قدر ناراحت کننده هست که افرادی توانایی انجام کاری را برای کشورشون داشته باشند و انجام ندهند ... :1. (23):

Extreme
02-12-09, 17:03
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز . :give_rose:

در پی تست هایی که با آرمان و سیاوش عزیز انجام دادیم تونستیم به امتیاز کلی 17622 برای ایران توی این مرحله برسیم که واقعا با وجود مشکلات زمانی و مکانی و غیره که داشتیم به سختی تونستیم که این تست هارو بزنیم طوری که ما دیشب ساعت 11 شب برای خرید یخ خشک به کرج رفتیم و خیلی اتفاق های جور وا جور دیگه که فقط برای اینکه اسم ایران توی لیست باشه این کارو انجام دادیم و واقعا جا داره از جناب آقای عمرانی برای حمایتی که در این تست به ما کردند تشکر کنم .

در پایان تست ها مقداری یخ خشک باقی موند که رفتیم سراغ تست زدن برای Stage 5 و تونستیم به فرکانس 6.3 گیگا هرتز برای P4 651 برسیم که با یخ خشک فرکانس خوبی بود و روی 5.8 هم تست Wprime پاس کردیم که 59 ثانیه زمان تست شد .

لینک ولید (Only the registered members can see the link)

با تشکر - نیما :11():

Jagvar
02-12-09, 17:22
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز . :give_rose:

در پی تست هایی که با آرمان و سیاوش عزیز انجام دادیم تونستیم به امتیاز کلی 17622 برای ایران توی این مرحله برسیم که واقعا با وجود مشکلات زمانی و مکانی و غیره که داشتیم به سختی تونستیم که این تست هارو بزنیم طوری که ما دیشب ساعت 11 شب برای خرید یخ خشک به کرج رفتیم و خیلی اتفاق های جور وا جور دیگه که فقط برای اینکه اسم ایران توی لیست باشه این کارو انجام دادیم و واقعا جا داره از جناب آقای عمرانی برای حمایتی که در این تست به ما کردند تشکر کنم .

در پایان تست ها مقداری یخ خشک باقی موند که رفتیم سراغ تست زدن برای Stage 5 و تونستیم به فرکانس 6.3 گیگا هرتز برای P4 651 برسیم که با یخ خشک فرکانس خوبی بود و روی 5.8 هم تست Wprime پاس کردیم که 59 ثانیه زمان تست شد .

لینک ولید (Only the registered members can see the link)

با تشکر - نیما :11():
تنها چیزی که می تونم بگم اینه که افرین به غیرتتون.
945 بابا هم هستش من با p5q دلوکس با ایر عادی 5.1 پایداری داشتم و هر گونه کاری رو برای 15 روز انجام می دادم که بعدان یکی از دوستان گفتن که یکم کارم غیر عادیه و تا سیستم منفجر نشده بیار پایین من پیش بینی می کنم در استیج پنجم هم بتونم تست بزنم:1. (35):
ice air مارا به خاطر داشته باشید. این هست سرمایه بی امکاناتی :دی
:lol:
---------------------
ویرایش:
یکی از دوستان(nima-hl) تست گرفتن و این هم نتیجش هستش که برام پیغام خصوصی کرده. اگر مشکلی نداره براش ثابمیت کنید که شاید تا 8 ساعت دیگه نتونه بیاد نت.

nima_hl
02-12-09, 20:23
سلام

یه ریزالت 10K با سیستمم گرفتم و اسکرین شات تهیه کردم ولی اجازه ثبت بهم نمیده و ارجائم میده به صفحه قوانین

Submit
You are not allowed to make submissions. Check the competition page (Only the registered members can see the link) to see why.

هر چه هم این قوانین رو خوندم متوجه نشدم باید چه کاری انجام بدم

حالا ۲ سئوال دارم

۱ - اگر الان با راهنمائی شما مشکل حل بشه و ثبت کنم آیا این باعث نمیشه که رکورد نیما عزیز کم بشه ؟

۲ - چون پردازنده و گرافیک متنوعی دم دست دارم میتونم ریزالتهای مختلفی بگیرم ( که البته بالاترینش همین حدود 10 کیلو هستش که با 5770 و فنوم b50 گرفته شده ) حالا با این قطعات اگر تست بگیرم ، این اسکرین شاتها رو به دوستان بدم میتونند ثبت کنند ؟ و به درد رنکینگ میخوره یا نه ؟

ممنون میشم راهنمائی کنید

Shahryar
02-12-09, 21:57
سلام

یه ریزالت 10K با سیستمم گرفتم و اسکرین شات تهیه کردم ولی اجازه ثبت بهم نمیده و ارجائم میده به صفحه قوانین

Submit
You are not allowed to make submissions. Check the competition page (Only the registered members can see the link) to see why.
هر چه هم این قوانین رو خوندم متوجه نشدم باید چه کاری انجام بدم

حالا ۲ سئوال دارم

۱ - اگر الان با راهنمائی شما مشکل حل بشه و ثبت کنم آیا این باعث نمیشه که رکورد نیما عزیز کم بشه ؟

۲ - چون پردازنده و گرافیک متنوعی دم دست دارم میتونم ریزالتهای مختلفی بگیرم ( که البته بالاترینش همین حدود 10 کیلو هستش که با 5770 و فنوم b50 گرفته شده ) حالا با این قطعات اگر تست بگیرم ، این اسکرین شاتها رو به دوستان بدم میتونند ثبت کنند ؟ و به درد رنکینگ میخوره یا نه ؟

ممنون میشم راهنمائی کنید

نیما جان من پیگیر مشکل شما هستم و به محض حل شدن اطلاع میدم .

در مورد نتیجه ضمن تشکر از شما باید گفت که برای رنکینگ میانگین سه نتیجه بهتر حساب میشه و این نتیجه تاثیری توی کار نخواهد داشت . :1. (21):

راستی ممنون از نیما جان ، آرمان جان و سیاوش عزیز که با تلاششون ایران 3 پوینت گرفته . :yes:

آپدیت : نیما جان شما کشور انتخاب نکرده بودید و الان مشکل حل شد ! :love:

ViViD
03-12-09, 12:15
با عرض درود بر دوستان عزیز

مرحله بعد که تست Wprime32 هست و مربوط به پردازنده های تک هسته ای می باشد رو من با
Athlon XP 2500+Barton شروع کردم گرچه زیاد جالب نبود اما برای بیشتر جلوه دادن کشور و فعالیت کشوری باید موثر باشد
من شهر خودم نیستم اما با این حال با استفاده از سیستم کافی نت که آمدم و این کارایی رو داشت این تست رو گرفتم به امید اینکه دوستان در این مرحله شرکت داشته باشند

vb_m
04-12-09, 00:47
سلام
میخواستم ببینم من یه مین MSI دارم یادم نیست مدلش چی بود
با یه cpu پنتیوم 3ghz fsb800 میخواستم ببینم میشه اورش کنم باهاش رکرود بزنم
اها راستی socket 478
بنظرتون نتیجه خوبی داره ؟؟؟

و اینکه cpu ratio هم لاک شده..میشه کاریش کرد؟؟

.D3VIL.
04-12-09, 10:02
SOON test @ AMD Sempron 140 2.7GHZ / Am3 Socket Single Core

سلام
میخواستم ببینم من یه مین MSI دارم یادم نیست مدلش چی بود
با یه cpu پنتیوم 3ghz fsb800 میخواستم ببینم میشه اورش کنم باهاش رکرود بزنم
اها راستی socket 478
بنظرتون نتیجه خوبی داره ؟؟؟

و اینکه cpu ratio هم لاک شده..میشه کاریش کرد؟؟
دوست عزیز با وجود CPU های Single Core قویتر و قابلیت Overclocking قوتر آنها زیاد روی این سیستم با رم های DDR I که تاثیر مستقیم بر روی تست ها داره نمیشه زیاد روش حساب کرد......

موفق باشید.

Jagvar
04-12-09, 16:57
:1. (27):
سلام دوستان
دیشب مثل اینکه برق مخابرات شهر ما قطع شده بود. گفتم بهترین موقع برای تسته چون سی پی یو 945 دست کسی بود و سی پی یوی طرف دست من بود من هر چی بهش زنگ زدم گوشی بر نداشت و مجبور شدم با 640 که نمی دونم توی افغانستان تولید شده بود. یا زینال آباد :دی ولی باهاش ساختیم کلا. اما بدبختی اینجا بود که من خیال کردم super pi باید تست بزنم!
انشاالله امشب سی پی یو خودم و مال طرف هردو باهاش کار می کنم.
یه سوال داشتم چرا توی ud3p بیشتر از 1.4 نمیشه بهش ولتاژ داد؟!
کسی راه حلی برای این مشکل نداره؟
(البته p5q دلوکس هستش اما برای فرکانس رم بردن بالا ud3p بهتره)

Labyrinth
04-12-09, 19:01
قبلا هم این مسله ولتاژ رو من توی 5 تا فروم خارجی مطرح کردم ، به نتیجه نرسید و اونها گفتن بخاطر VRD 1.11 این مسله رو تنظیم کردن تا قسمت PWM بهش فشار نیاید

موفق باشید

:1. (35):

Jagvar
05-12-09, 21:04
سلام به دوستان عزیز
یه چنتا تست نا قابل زدم. به گمانم چیز جالبی از اب در اومده. اما یه سوال برام پیش اومده.(خیلی از جوابش می ترسم!)
intel pentium 4 940 تک هسته ای به حساب میاد؟؟
اگه تک هسته ای باشه که خیر است و انشاالله این قسمت هم ایران در مقام اول قرار خواهد گرفت (اگر بخواهیم:yes:)
این هم یه نتیجه داغ که از عصر تا به الان وقت گذاشتم.

ویرایش: عزیزان من نمی تونم ثابمیت کنم!! چرا؟

اما همین طور که می بیند با ud3p تست گرفتم. و اگر خدابخواد بعد از یک استراحت کوتاه می رم با p5q deluxe تست خواهم زد. که البته اونجا بالای فرکانس 5.1 تست خواهم گرفت.(چون مالتی نمیشه پایین اورد)
بزرگی این چنین گفت: انچه خواهد شد که دل بخواهد. پس، پیش به سوی موفقیتی دوباره برای ایران عزیز.

Jagvar
06-12-09, 00:16
بله درسته اور می کنیم پر زن خفه می کنیم. مین اتیش می زنیم و .... :دی
تر اسرع وقت با p5q دلوکس تست گرفتم. این 945 بابا عجب بچ نامبری داره :love: با Ice Air و ولتاژ 1.6 تونستم wprim رو توی فرکاس (17*320)5.45 تست بگیرم. ولی بی وژدان دیگه ایر ما کم اورد و دما می رفت بالا. من هم فشار نیاوردم گفتم این دلوکس هم به اون رمپیج می پیونده و در نهایت نتیجه زیر حاصل شد.

Hessam_7800gtx
06-12-09, 00:16
سلام به دوستان عزیز
یه چنتا تست نا قابل زدم. به گمانم چیز جالبی از اب در اومده. اما یه سوال برام پیش اومده.(خیلی از جوابش می ترسم!)
intel pentium 4 940 تک هسته ای به حساب میاد؟؟
اگه تک هسته ای باشه که خیر است و انشاالله این قسمت هم ایران در مقام اول قرار خواهد گرفت (اگر بخواهیم:yes:)
این هم یه نتیجه داغ که از عصر تا به الان وقت گذاشتم.

ویرایش: عزیزان من نمی تونم ثابمیت کنم!! چرا؟

اما همین طور که می بیند با ud3p تست گرفتم. و اگر خدابخواد بعد از یک استراحت کوتاه می رم با p5q deluxe تست خواهم زد. که البته اونجا بالای فرکانس 5.1 تست خواهم گرفت.(چون مالتی نمیشه پایین اورد)
بزرگی این چنین گفت: انچه خواهد شد که دل بخواهد. پس، پیش به سوی موفقیتی دوباره برای ایران عزیز.
نمیدونم پنتیوم d مگه اولین سری دو هسته ای ها حساب نمیشه؟؟؟؟

Dark Devil
06-12-09, 00:32
Pentium D دو هسته ای هست و در این قسمت قابل استفاده نیست

Jagvar
06-12-09, 00:44
ای بابا
من می گم چرا ثبت نمی کنه!
پس همینه. عزیزان شرمنده دیگه می مونه تست هایی که با 640 گرفتم که اون هم خوب از اب در نیومده.
این هم بهترینش که به دست اوردم.

(شرمنده شدم به خدا چون 640 اصلا بچش خوب نبود و همش بازی در میاورد)

mohamadice
06-12-09, 00:51
ای بابا
من می گم چرا ثبت نمی کنه!
پس همینه. عزیزان شرمنده دیگه می مونه تست هایی که با 640 گرفتم که اون هم خوب از اب در نیومده.
این هم بهترینش که به دست اوردم.

(شرمنده شدم به خدا چون 640 اصلا بچش خوب نبود و همش بازی در میاورد)

حاجی میگم انگا HT که فعاله !!!
تو cpuz زده Theards 2
HT رو disable کن بعد بنچ بگیر

Jagvar
06-12-09, 01:07
به خسته نباشم! :دی
من دیگه 640 رو دم دست ندارم. اگر شد یه سی پی یو، برم از جایی قرض بگیرم حتما تست می گیرم.

vb_m
06-12-09, 04:37
منم اومدم ثواب کنم کباب کردم :D
مین رو زدم سوزوندم
احتمالا NB سوخت بر اثر ولتاژ یک کوچولو بالا :D

vb_m
06-12-09, 16:44
پس کجایید !!!
ایران که داره کم کم میره انتهای لیست !!!
من تلاشمو کرم مینمو سوزوندم :D

Moein
06-12-09, 16:56
پس کجایید !!!
ایران که داره کم کم میره انتهای لیست !!!
من تلاشمو کرم مینمو سوزوندم :D

دوست عزیز دلیل این هم که در پست اول شهریار گفت قصد شرکت نداشتیم همین موضوع بود اما همین که در یک استیج تونستیم اول بشیم به اندازه کافی کافی بود اون هم با اختلاف زیاد !!!!

دوستان هم هر تلاشی می کنند واقعا جای قدر دانی داره و باید ازشون تشکر کرد این نشون می ده Team SSA دوباره به همبستگی رسیده و اغازی دوباره رو شروع کرده و این رو باید متشکر از دوستان بود در جهت هماهنگی و کنار گذاشتن سو تفاهم ها!

با تشکر فراوان از تمامی دوستان که برای بالا بردن اسم ایران تلاش می کنند

SSA MEMBER

Jagvar
07-12-09, 12:32
دوستان یه سی پی یو جور کردم ...
اما یکم زیاد زیر خاکی هستش.
اما خوب اور شده!
از اونجایی که واقعا این اصل هستش (می تونید میدن چینا رو توی عکس ببینید) بهتون فرکانس بالای 5 رو قول می دم :lol:
5.6 رو cpu-z گرفتن با ایر !
البته comando بوده.:love:
امروز عصر تست خواهم گرفت. البته بدون ht

Jagvar
08-12-09, 16:31
دوستان سلام
از اونجایی که celeron 360 به دلوکس نخورد! مجبور شدم برم یکم خرج بکنم و یکی رو خریدم (celeron 440 و celeron 450)و یکی هم از خود مغازه با هزار توصیف از اور کلاک از مغازه دار گرفتم برای تست. وبرای این که قرار بود اون یکی قرضیه سریعتر بر گردونم تست گرفتم و بر گردوندم.(که البته نیتیجه هم ثبت کردم.)
اما مونده با 450 تست بزنم. :great:
:give_rose:

ViViD
08-12-09, 17:43
دوستان عزيز هر كاري مي كنيد سريعتر اقدام كنيد كه زمان زيادي نداريم مرحله بعد هم نمي دونم دوستان آمادگي دارند كسي سيستم بر پايه Lynnfield داره آيا !!!! كه بتونه جنگجويانه به مقابله حريفان قدر برود؟

PUMAOC
11-12-09, 14:55
سلام!:give_rose:

اگر آقا علی یا هر کس دیگری cpu تک هسته ای داره قرض بده تا اور کنم(خودم 2 تا 541 دارم اما 2 تاش تا 1.4 بیشتر بالا نمی آد!:cry:

بعد از ظهر ارم می رم دنبال نیترو!:cry:

Moein
11-12-09, 15:51
با سلام

دوستان این مرحله که قطعه خوبی برای تست گرفتن نداریم

مرحله بعد هم که دعا کنید بزرگان شرکت نکنند چون !! دیگه معلوم نیست که ما چندوم میشیم

این هم اطلاعات مرحله بعدی

3Dmark 2001
Limitations:

Use the background image provided on the HWBOT forums
Note: subtest details MUST be visible

rez
11-12-09, 15:58
سلام
چرا همه در ضمینه cpu کار میکنن
تستهایی مثل 3dmark06 ,vantage خیلی جامع تره و همه قطعات pc رو شامل میشه
من چند 2 روزه میخام یه تست خوب تو vantage بگیرم اما نمیشد
چون همه فنهام استوک هستش کیسم هم خیلی کلنگه خلاصه دما خیلی بالا بود
دیشب 2 نصف شب با خانه بچه ها رفتیم پشت بوم (منظورم کامپیوترمه) تا از خنکی هوا استفاده کنم
چند تست گرفتم و بعد از 1.5 ساعت با خوشحالی اومدم پایین
رفتم تو سایت HWBOT.org دپرس شدم:1. (28): خداییش خیلی شاخ هستن

Moein
11-12-09, 16:54
سلام
چرا همه در ضمینه cpu کار میکنن
تستهایی مثل 3dmark06 ,vantage خیلی جامع تره و همه قطعات pc رو شامل میشه
من چند 2 روزه میخام یه تست خوب تو vantage بگیرم اما نمیشد
چون همه فنهام استوک هستش کیسم هم خیلی کلنگه خلاصه دما خیلی بالا بود
دیشب 2 نصف شب با خانه بچه ها رفتیم پشت بوم (منظورم کامپیوترمه) تا از خنکی هوا استفاده کنم
چند تست گرفتم و بعد از 1.5 ساعت با خوشحالی اومدم پایین
رفتم تو سایت HWBOT.org دپرس شدم:1. (28): خداییش خیلی شاخ هستن

با سلام

عزیز شما قید 10 تای اول HWbot رو باید بزنی چون اون جا کل کل قطعه های خوب هست الا اون ها تلاش برای بهترین بودن رو ندارن تلاش برای بهترین ها رو داشتن دارن :دی

بعدش هم خنک کردن با AIR توی Hwbot دقیقا مثل تف سر بالا هست :دی چون همه کار اکستریم کولینگ هستند خیلی از ریزالت ها رو هم توی اونجا ثبت نمی کنند چون رکورد جهانیش دست خودش و وقتی رکوردشو زدند میاد ثبت میکنه چند تا نمونه می زارم فقط حتمی اب قند رو بخور بعدش

من به این موضوع عادت کردم شما هم امید وارم عادت کنید

اما خوبی این پست چیه

شما میاید با هر تلاشی هست سیستم رو خنک می کنید و نهایتا 10 پوینت می گیرید لذتی که شما می برید ارزش به هر چیزی داره حتی WR

موفق و پیروز باشید

SSA MEMBER

nasiban
11-12-09, 20:31
با سلام

عزیز شما قید 10 تای اول HWbot رو باید بزنی چون اون جا کل کل قطعه های خوب هست الا اون ها تلاش برای بهترین بودن رو ندارن تلاش برای بهترین ها رو داشتن دارن :دی

بعدش هم خنک کردن با AIR توی Hwbot دقیقا مثل تف سر بالا هست :دی چون همه کار اکستریم کولینگ هستند خیلی از ریزالت ها رو هم توی اونجا ثبت نمی کنند چون رکورد جهانیش دست خودش و وقتی رکوردشو زدند میاد ثبت میکنه چند تا نمونه می زارم فقط حتمی اب قند رو بخور بعدش

من به این موضوع عادت کردم شما هم امید وارم عادت کنید

اما خوبی این پست چیه

شما میاید با هر تلاشی هست سیستم رو خنک می کنید و نهایتا 10 پوینت می گیرید لذتی که شما می برید ارزش به هر چیزی داره حتی WR

موفق و پیروز باشید

SSA MEMBER

معین جان فکر میکنم این رکورد مربوط به اندرو یانگ میشه درسته . ولی این بابا نفر اول اورکلاکر های دنیاست نمیشه باهاش شوخی کرد ماها باید رکورد هامون رو نهایت توی لول 15 به پایین بزنیم مگر اینکه دسترسی به قطعات خوبی داشته باشیم تازه بازم اگر بتونیم . البته خودما میگم شما اساتید که جای خود دارین .

vandelin
11-12-09, 20:52
معین جان فکر میکنم این رکورد مربوط به اندرو یانگ میشه درسته . ولی این بابا نفر اول اورکلاکر های دنیاست نمیشه باهاش شوخی کرد ماها باید رکورد هامون رو نهایت توی لول 15 به پایین بزنیم مگر اینکه دسترسی به قطعات خوبی داشته باشیم تازه بازم اگر بتونیم . البته خودما میگم شما اساتید که جای خود دارین .سلام
قرار به نشستن و حسرت خوردن باشه هیچ وقت به جایی نمیشه رسید . مشکل یانگ و گینگ پین و فک و فامیلشون نیستن , مهم تلاش به هدف رسیدنه :)

Moein
11-12-09, 22:39
معین جان فکر میکنم این رکورد مربوط به اندرو یانگ میشه درسته . ولی این بابا نفر اول اورکلاکر های دنیاست نمیشه باهاش شوخی کرد ماها باید رکورد هامون رو نهایت توی لول 15 به پایین بزنیم مگر اینکه دسترسی به قطعات خوبی داشته باشیم تازه بازم اگر بتونیم . البته خودما میگم شما اساتید که جای خود دارین .

با سلام

حتی زدن رکورد اون ها هم آسون هست شما دقت بکنید چرا برای ما امکانات نمی گزارند !

ایرانی با پشت کاری که داره همیشه و همیشه می تونه در هر موردی بهترین باشه نمونه در همین مسابقه با این که ما قطعات HAND PICK نداریم و با اینکه حتی دوستان ایرانی خودمون هم کمک نکردن الان در رنکینگ در رتبه چهارم ایستادیم

بعدش هم عزیز تا وقتی که ما مشکل رو با خودمون حل نکنیم هیچ چیزی درست نمی شه وقتی طرف قطعه رو داره و تواناییش رو هم داره و می تونه بزنه اسم سایت خودش هم بالا میاد و نمی اید رکورد بزنه برای اسم کشورش(ایران) نباید انتظار داشت که شرکتی از اون سر دنیا بیاد ساپورت کنه اگه در ایران رقابت از نوع سالم باشه و نه فقط خراب کردن همه چیز سازنده میشه

با تشکر SSA MEMBER

Don_Corleone
11-12-09, 23:25
با سلام
اولا عرض کنم که بنده بدون هیچ گونه خصومتی با کسی این پست رو میدم.
معین جان بهتره شما که از وضعیت دقیق بنده یا افراد سایت ما اطلاعی ندارید به این تندی اظهار نظر نکنید
مرحله Super PI 32 من به یکی از دوستان خودتون هم عرض کردم چه مشکلی دارم و مطمئنا شما هم اگر مشکل من رو داشتی همین نتیجه رو ثبت می کردین.
مرحله vantage بنده با فن روی فرکانس 3.85 موفق به پاس کردن تست شدم با بهترین کارتم. وقتی امتیاز 15000 هم نمیشه چرا باید ثبت کنم در حالی که امتیازات دیگر تیم ها بالای 20000 بود کلا؟
در مرحله wprime صادقانه بگم پردازنده تک هسته ای نداشتم. چه کاری میتونستم بکنم؟
این مرحله رو هستم. انشاالله به زودی نتیجه ثبت می کنم زیر نیتروژن. منتظر نتایج دوستان هم هستم.
مرحله بعدی هم که 01 هست. من نهایت نتیجه ای که دارم 90000 هست که اون رو هم چشم ثبت می کنم.
معین جان مطمئن باشین نام ایران برای من هم حداقل به اندازه شما مهم هست ولی خوب شرایط طوری پیش اومد که نشد.
با تشکر از همه دوستانی که تا به اینجا زحمت کشیدن

.D3VIL.
11-12-09, 23:32
با سلام
معین جان بهتره شما که از وضعیت دقیق بنده یا افراد سایت ما اطلاعی ندارید به این تندی اظهار نظر نکنید
مرحله Super PI 32 من به یکی از دوستان خودتون هم عرض کردم چه مشکلی دارم و مطمئنا شما هم اگر مشکل من رو داشتی همین نتیجه رو ثبت می کردین.
مرحله vantage بنده با فن روی فرکانس 3.85 موفق به پاس کردن تست شدم با بهترین کارتم. وقتی امتیاز 15000 هم نمیشه چرا باید ثبت کنم در حالی که امتیازات دیگر تیم ها بالای 20000 بود کلا؟
این مرحله رو هستم. انشاالله به زودی نتیجه ثبت می کنم زیر نیتروژن. منتظر نتایج دوستان هم هستم.
مرحله بعدی هم که 01 هست. من نهایت نتیجه ای که دارم 90000 هست که اون رو هم چشم ثبت می کنم.
معین جان مطمئن باشین نام ایران برای من هم حداقل به اندازه شما مهم هست ولی خوب شرایط طوری پیش اومد که نشد.
سلام.....
آقا پژمان......منظور از دوست بنده بودم دیگه؟!
شما به بنده عرض کردی با شخصی که ازش LN2 تهیه میکردین حرفتون شده و دیگه نمیتونید LN2 تهیه کنید....
2 روز بعد که من با جناب Olesius صحبت کردم ایشون به بنده عرض کردند که پژمان کانتینر نداشته برای تست زدند....... تا اینجا که هیچ.....
همون روز شما که به بنده گفتید Ln2 نداریم روز بعد دوباره Olesius اومد و اون رکورد به قول خودتون اول DDR2 ایران با Cas Latanyc 5.0 که 1500MHZ بود رو زد روی LN2 ............

ما آخر نفهمیدیم حرف چه کسی رو باور کنیم!؟! :1. (27):

Moein
11-12-09, 23:35
با سلام

با سلام

من هم هیچ کینه ای یا هیچ مشکلی با کسی ندارم عزیز فقط مشکلم توی اینه که می بینم حیفه که نتونیم هیچ کاری بکنیم مشکل رو من نمی دونم چی بوده اما اگه درست بگم توی ایران اولین تیمی که discussed کردید

ما به خاطر اینکه می دونستیم احتمال داره در بعضی از مراحل نتونیم ثبت رکوردی بکنیم خواستیم شرکت نکنیم اما وقتی شرایط بررسی شد دیدیم با کمک هم وطنمون می تونیم حداقل اسم کشور رو بالا ببریم

ما فقط در اون استیج کافی بود یک رکورد با AIR می زدیم تا حداقل یک پوینت رو می گرفتیم من متاسفانه تهران بودم برای اماده سازی الکامپ و سیستم AMD در دست رس من نبود متاسفانه و الا حداقل یک پوینت هم جای امید بود

مهم اینه که نوش دارو به موقع برسه والا بعدش .........

ضمن اینکه چند تا بلاک اصلا جای این موضوع رو نداره که دوستی ها زیر سوال بره فقط مهم اینه ایران

با تشکر

Don_Corleone
11-12-09, 23:35
حرف هر دوی ما درست آرمان جان
بنده کانتینر نداشتم علی جان داشتن که حالا چرا اینطور شد هم مربوط به خودمونه.
همون روز بنده به نیما جان عرض کردم در جریان بودند از اول.

Don_Corleone
11-12-09, 23:36
با سلام

من هم هیچ کینه ای یا هیچ مشکلی با کسی ندارم عزیز فقط مشکلم توی اینه که می بینم حیفه که نتونیم هیچ کاری بکنیم مشکل رو من نمی دونم چی بوده اما اگه درست بگم توی ایران اولین تیمی که discussed کردید

ما به خاطر اینکه می دونستیم احتمال داره در بعضی از مراحل نتونیم ثبت رکوردی بکنیم خواستیم شرکت نکنیم اما وقتی شرایط بررسی شد دیدیم با کمک هم وطنمون می تونیم حداقل اسم کشور رو بالا ببریم

ما فقط در اون استیج کافی بود یک رکورد با AIR می زدیم تا حداقل یک پوینت رو می گرفتیم من متاسفانه تهران بودم برای اماده سازی الکامپ و سیستم AMD در دست رس من نبود متاسفانه و الا حداقل یک پوینت هم جای امید بود

مهم اینه که نوش دارو به موقع برسه والا بعدش .........

ضمن اینکه چند تا بلاک اصلا جای این موضوع رو نداره که دوستی ها زیر سوال بره فقط مهم اینه ایران

با تشکر
ممنونم معین جان. دو مرحله مونده هنوز انشاالله بهتر کار میکنیم از این به بعد رو.
تو 01 که شما دیگه استادین ما ثبت نکنیم هم میشه :yes:

Xtreme
11-12-09, 23:37
سلام

به دوستان خودمون در تیم عرض می کنم که لطفا در اینجا بحث نکنید.
کار تیم های دیگه و اعضاشون به ما ارتباطی نداره دوستان عزیز.

از قدیم گفتن : به عمل کار برآید , به سخندانی نیست .

بعداز پست من هم کسی در این مورد ( بحث و جنگ و جدل با دیگران ) پست نزنه که بدون تردید پاک میشه /.
والسلام

Moein
11-12-09, 23:44
ممنونم معین جان. دو مرحله مونده هنوز انشاالله بهتر کار میکنیم از این به بعد رو.
تو 01 که شما دیگه استادین ما ثبت نکنیم هم میشه :yes:

انشا ا.. با کمک شما و دیگر دوستان این مسابقات رو به خوبی به پایان برسونیم

به امید موفقیت ایران

Jagvar
12-12-09, 22:47
با هر چه بیشتر نزدیک شدن یه انتهای مرحله ششم. هی ادم بیشتر دلش می حراسه!! چرا این قد شرکت کننده در سطح جهان در این قسمت کمه؟

Jagvar
16-12-09, 01:05
خوب مثل این که یک روز دیگه مونده تا به اخر مرحله 6برسیم.
اما در مورد مرحله 7 من تستی که از قبل دارم92800 هستش. دیگه اگه امتحانات بزاره شاید تست بگیرم.

ViViD
16-12-09, 11:10
دوستان عزیز با توجه به شرایط مرحله پایانی باید تستها رو جدید و با BackGround مخصوصی که با شروع در انجمن گفتگو سایت HWBOT مختص به مرحله پایانی گذاشته می شود انجام داد
یعنی تستهایی که از قبل گرفته شده مورد قبول نیست و تست جدید مدنظر است (البته به نظر من)

باز اگر دوستان اطلاعات جدیدی دارید ذکر کنید تا استفاده کنیم

Jagvar
16-12-09, 22:14
دوستان عزیز با توجه به شرایط مرحله پایانی باید تستها رو جدید و با BackGround مخصوصی که با شروع در انجمن گفتگو سایت HWBOT مختص به مرحله پایانی گذاشته می شود انجام داد
یعنی تستهایی که از قبل گرفته شده مورد قبول نیست و تست جدید مدنظر است (البته به نظر من)

باز اگر دوستان اطلاعات جدیدی دارید ذکر کنید تا استفاده کنیم
:gasp:
مهندس جان خیلی ممنون که گفتین چون اصلا متوجه نبودم.
:whistle: قربون این شانس خودم برم این هفته من از بس امتحان دارم و از بس سرم شلوغه خیلی سخته تست بگیرم. اما اگر حق با مهندس باشه دیگه مجبورم .
(شانس هم شانس های قدیم!)

nima_hl
17-12-09, 19:11
سلام

دوستان اگر گیر رم ddr2 افتادید دیروز یه کیت ۲ گیگ ( 1*2 ) ocz flex ex دیدم تو یه فروشگاه رو هوا زدمش

1150 cl5 هستش

نتونستیم تو مسابقه کمکی بکنم که :oops:، گفتم شاید این به دردتون بخوره که بتونید باهاش یه چندتا فک پیاده کنید :Love-PCN~!:

Jagvar
17-12-09, 20:12
عزیزان BackGroundمخصوص اینه؟.
ویرایش:

ViViD
18-12-09, 18:28
درود

مثل هميشه اولين ثبت مربوط به خودم هست گرچه مي دونم ديگر دوستان دقيقه 90 ركوردهاي نجومي ميزنند

HWBOT Country Cup Stage 7 (Only the registered members can see the link)

My Result In Stage 7 (Only the registered members can see the link)

Extreme
18-12-09, 21:02
با سلام خدمت دوستان .

دیدم وحید تست زده گفتم یه تستی بزنم ، امتیاز بدی نیست واسه 10 دقیقه تست .

Xeon W3520 @ 4587MHZ On Air
Nvidia GTX295 @ Stock
Score : 90009

Hwbot Link (Only the registered members can see the link)

یادش بخیر :دی :Love-ssa~! (1):

ViViD
18-12-09, 21:14
به به چه عجب بابا یکی شروع کرد دیگه

دوستان برادران حالا این مرحله همتون میتونید تست بگیرید

واقعاً از تیم رومانی چیزی کم نداریم اونها با امتیازهای پایین حتی میان ولی تعدادشون زیاده

یک کمی غیرت و مردانگی به خرج دهید هیچی ازتون کم نمیشه اعضای تیم هم اکنون به یاری شما دوستان نیازمندیم
واقعاً سخت نیست درسته همگی مشغولیم گرفتاری داریم اما این مرحله آخره

تست بگیریدددددددد لطفاً

Jagvar
19-12-09, 00:16
دوستان در پی تست های انجام شده با سی پی یو e8600 با مالتی 10 به فرکانس 5 زرسیدم اما ناپایدار بود و تست پاس نکرد.
اما در فرکانس 4.9 در خدمت دوستان هستم با مالتی 9 !
اما دوستان من چنتا مشکل دارم. ولی اول سوالاتم رو می پرسم.
از اونجایی که شنیدم فیزیکس 9800 کردو خاک بپا میکنه! می خوام بدونم می تونم همزمان 4890 با 9800 روی یک سیستم و با قابلیت استفاده از فیزیکس 9800 و قدرت 4890 باشم؟
-------
بابا باز من با مشکل قبلیه مواجه شدم به خدا هرچی کارت رو اور می کنم انگار نه انگار امتیاز کم میشه ، که بیشتر نمیشه:1. (27):
من دیگه تاقت سرما رو ندارم زود تر جواب بدین تا قندیل نبستم.

ViViD
19-12-09, 08:33
اول از همه که تشکر میکنم بابت اینکه تست گرفتی محمد جان

دوم اینکه لطف کن و عکس رو اینقدر پر حجم قرار نده یا بصورت Thumb باشه یا که حجمش رو کمتر کن برادر

سوم اینکه شما که تست گرفتید چرا ثبت نکردی؟

Jagvar
19-12-09, 10:38
اول از همه که تشکر میکنم بابت اینکه تست گرفتی محمد جان

دوم اینکه لطف کن و عکس رو اینقدر پر حجم قرار نده یا بصورت Thumb باشه یا که حجمش رو کمتر کن برادر

سوم اینکه شما که تست گرفتید چرا ثبت نکردی؟

پست بالا ویرایش شد:give_rose:
مهندس جان شرمنده دیگه بعضی وقت ها پیش میاد.:whistle:
قرار بود به سوال من جواب بدین عزیزان!

از اونجایی که شنیدم فیزیکس 9800 کردو خاک بپا میکنه! (برا تست 01 منظورم هستش)می خوام بدونم می تونم همزمان 4890 با 9800 روی یک سیستم و با قابلیت استفاده از فیزیکس 9800 و قدرت 4890 باشم؟
-------
بابا باز من با مشکل قبلیه مواجه شدم به خدا هرچی کارت رو اور می کنم انگار نه انگار امتیاز کم میشه ، که بیشتر نمیشهOnly the registered members can see the link

ویرایش:
دوستان دستم به دامنتون :1. (27):
این رو ببینید gtx260 رو با اور سی پی یو 4.8 تقریبا 94 کیلو گرفته! اگه دقت کنید فیزیکس داره استفاده می کنه و تنها دلیل این که امتیاز فضایی داره بخواطر همینه.
من درایور 180 تا 189 رو دارم نصب می کنم(چون بالاتر از اینا باشه دیگه درایور اجازه نمیده) ولی نمی تونم ار فیزیکس استفاده بکنم! توی کنترل پنل هر کاری می کنم فیزیکس فعال نمیشه چرا؟

Extreme
19-12-09, 13:26
محمد علی جان شما از درایور 9.4 استفاده کنید .

شما فرکانس هسته 980 و فرکانس مموری 1180 رو پایدار کن بعد با همین فرکانس تست بگیر امتیاز زیر 94000 نمیشه .

دلیل نشون ندادن قدرت اورکلاک کارت گرافیک وجود گلوگاهی به اسم فرکانس سی پی یو هست تست 3DMark01 کاملا به فرکانس سی پی یو وابسته است یعنی شما با کلاک های استوک روی فرکانس 6 گیگا هرتز 110000 امتیاز میگیرید ! خوب این نشان دهنده چیه ؟ یعنی کارت شما توان گرفتن 1200 فریم توی تست Nature روی فرکانس 6 گیگاهرتز و کلاک های استوک رو داره ، پس چه نتیجه ای میشه گرفت ؟ :11():

ویرایش :

توی این (Only the registered members can see the link) تست پنجره مربوط به Details رو باز نکردی احتمال داره گیر بدن .

Jagvar
19-12-09, 21:05
محمد علی جان شما از درایور 9.4 استفاده کنید .

شما فرکانس هسته 980 و فرکانس مموری 1180 رو پایدار کن بعد با همین فرکانس تست بگیر امتیاز زیر 94000 نمیشه .

دلیل نشون ندادن قدرت اورکلاک کارت گرافیک وجود گلوگاهی به اسم فرکانس سی پی یو هست تست 3DMark01 کاملا به فرکانس سی پی یو وابسته است یعنی شما با کلاک های استوک روی فرکانس 6 گیگا هرتز 110000 امتیاز میگیرید ! خوب این نشان دهنده چیه ؟ یعنی کارت شما توان گرفتن 1200 فریم توی تست Nature روی فرکانس 6 گیگاهرتز و کلاک های استوک رو داره ، پس چه نتیجه ای میشه گرفت ؟ :11():

ویرایش :

توی این (Only the registered members can see the link) تست پنجره مربوط به Details رو باز نکردی احتمال داره گیر بدن .

اول یه خبر خوب بدم:1. (35):
خودم رفتم دمبال همون قضیع استفاده از فیزیکس :yes:، و از قدیم گفتن جوینده یابنده هستش:whistle:
ولی اگر انشاالله خدا بخواد یه تاپیک می زنیم و اون مطلب رو ترجمه می کنم.:1. (29):
منتظر تست امشب هم باشید انگارا قراره منفجر کنم مملکت رو (این جا مملکت صنعت ادبیاتی تلمیه داره ،همون معنی دور:lol:)
--------------------
نیما جان من هم توش موندم اخه چطور میشه توی تست نچرار کمتر از 600 بده برای این کارت اون هم در حالت اور روی 4.9 :1. (28):
ولی هرچی هست و نیست درایوره شاید باشه!

nima_hl
19-12-09, 21:24
اول یه خبر خوب بدم:1. (35):
خودم رفتم دمبال همون قضیع استفاده از فیزیکس :yes:، و از قدیم گفتن جوینده یابنده هستش:whistle:
ولی اگر انشاالله خدا بخواد یه تاپیک می زنیم و اون مطلب رو ترجمه می کنم.:1. (29):
منتظر تست امشب هم باشید انگارا قراره منفجر کنم مملکت رو (این جا مملکت صنعت ادبیاتی تلمیه داره ،همون معنی دور:lol:)
--------------------
نیما جان من هم توش موندم اخه چطور میشه توی تست نچرار کمتر از 600 بده برای این کارت اون هم در حالت اور روی 4.9 :1. (28):
ولی هرچی هست و نیست درایوره شاید باشه!

خسته نباشی پهلون :give_rose:

البته خودتون استادین ولی یه نکته بگم که لال از دنیا نرم :lol:

این نکته رو میگم شاید حواستون بهش نبوده یا مشکل شما هم همین باشه

وقتی کارت رو تا خرخره آور میکنیم معمولا پرفورمنس به صورت قابل ملاحظه‌ای پائین میاد ( حتی کمتر از زمان رفرنس میشه )

یکم فیتیله رو پائین بکشیم ته نمیگیره :give_rose:

منتظر تاپیکتون هستم

ViViD
19-12-09, 22:23
آخرین تستی که تونستم بگیرم امتیاز 84586 (Only the registered members can see the link) رو گرفتم

ایران فعلاً در رتبه دوم هست نیازمند رکوردهای تست 01 بالای 90 هزار هستیم :1. (27):

Jagvar
20-12-09, 03:32
وقتی کارت رو تا خرخره آور میکنیم معمولا پرفورمنس به صورت قابل ملاحظه‌ای پائین میاد ( حتی کمتر از زمان رفرنس میشه )

یکم فیتیله رو پائین بکشیم ته نمیگیره :give_rose:

منتظر تاپیکتون هستم
این هم با فیتیله کم. البته اون تست فبلی هم اور کرده بودم اما نمی دونم چرا برگشته بود!:1. (27):
بابا من خودم رو می کشم:cry: الان ساعت 4 هستش و تا لان تست می گرفتم. تنها کمکی که این فیزیکس تونست به من بکنه این بود که سی پی یو رو تا 4.95 اور کردم و تونستم تست بگیریم. تا 5 هم می تونستم چون ولتاژ ها در سطح تیم ملی پایین بودم:1. (35):
اما بیخود بود نگاه کنید خودتون مقایسه کنید! بین رکرد قبلی که زدم و این رکرد. 0.5 گیگاهرتز سی پی یو فرکانس بیشتر والبته کارت گرافیک هم اور هستش با اختلافی در حد 200 امتیاز هستش:1. (28):
دوستان من دیگه مخم تاب برداشته.
می گم چرا رکرد قبلیم از رنکینگ حذف شده بود؟>

Jagvar
21-12-09, 01:42
با سلامی دوباره خدمت دوستان
از قدیم گفتن:" هرچه دانی، بهر خود دانی، اول مشورت بعدا کار" ها!:1. (27)::whistle:
البته یه چیز دیگه هم گفتن!
فلفل نبین چه ریزه، درشتارو سوا کن!:1. (26): البته این یکی دیگه از جناب استاد سید امیر سیادتی:love: به ما رسیده.
خوب جدا از شوخی ، امشب زنگ زدم نیما گفتش که باید از درایور 9.4 استفاده کنم و بنده هم همین کار رو کردم::great:
و نتیجه زحمات 3 شب شد 94 کیلو (Only the registered members can see the link):party:
عزیزان بنده تا هرجا تونستم. توی این مسابقه شرکت کردم . حالا دیگه منتظر دیگر عزیزان میشینم تا ببینم چی کار می کنند.
عزیزانی که تست می گیرند اما چون می بینند امتیازی کمی هستش ثبت نمی کنند، به نظر من باید فعالیت خودشون رو نشون بدن حد اقل. (چون این چند مدته احساس کردم نصل اورکلاکر ها داره انقراض پیدا می کنه کم کم:1. (27):) بابا تست بگیرید و ثبت کنید. مردیم به خدا.

Moein
22-12-09, 13:44
با سلامی دوباره خدمت دوستان
از قدیم گفتن:" هرچه دانی، بهر خود دانی، اول مشورت بعدا کار" ها!:1. (27)::whistle:
البته یه چیز دیگه هم گفتن!
فلفل نبین چه ریزه، درشتارو سوا کن!:1. (26): البته این یکی دیگه از جناب استاد سید امیر سیادتی:love: به ما رسیده.
خوب جدا از شوخی ، امشب زنگ زدم نیما گفتش که باید از درایور 9.4 استفاده کنم و بنده هم همین کار رو کردم::great:
و نتیجه زحمات 3 شب شد 94 کیلو (Only the registered members can see the link):party:
عزیزان بنده تا هرجا تونستم. توی این مسابقه شرکت کردم . حالا دیگه منتظر دیگر عزیزان میشینم تا ببینم چی کار می کنند.
عزیزانی که تست می گیرند اما چون می بینند امتیازی کمی هستش ثبت نمی کنند، به نظر من باید فعالیت خودشون رو نشون بدن حد اقل. (چون این چند مدته احساس کردم نصل اورکلاکر ها داره انقراض پیدا می کنه کم کم:1. (27):) بابا تست بگیرید و ثبت کنید. مردیم به خدا.

محمد علی جان باید از تمامی بچه ها که تلاش کردند تشکر ویژه داشت متاسفانه من از هر طرفی که بخوام تست بزنم از یک طرف لنگ می مونم و خوب همین موضوع باعث شده که دست من واقعا بسته باشه در این مرحله

درسته 8600 در دست رس ما هست ولی متاسفانه مشکل گرافیک داریم امروز برای من 4890 خودم که پیش اقای حسینی بود ارسال شده اگه برسه فردا که تست می زنم اگه نرسید هم که باید من رو عفو کنید

سیستم x58 هم سی پی یو ندارم که بتونم تست بزنم تا سی پی یو جدید برسه باید منتظر باشم

از تمامی بچه های ایرانی که مردانگی کردند و برای کشورشون تحت هر شرایطی سعی کردند و تست زدند باید تشکر ویژه ای داشت و یک خسته نباشید گفت ما هم اگه share Result رو راه می انداختیم مطمعن باشید مثل بقیه تیم ها اول می شدیم چند تا تیکه سر دلم مونده که به massman می اندازم حتمی

موفق و پیروز باشید

SSA MEMBER

Jagvar
23-12-09, 13:54
خوب با اجازه عزیزان قرار شده من و نیما دیروز تست بگیریم. که ولی من واقعا واقعا وقت نداشتم. از ساعت 8 صبح همش دانشگاه بودم تا ساعت 8 شب.! اما درسته چند ساعت دیگه نمونده اما مطمعن باشید امشب تست خواهم گرفت. (الان هم باید به درس هام برسم چون دوباره ساعت 3.5 باید برم سر کلاس انگلیسی!)
----------------
معین جان منتظر رکرد شما هم هستیم.:love: ببینم می تونی روی فرکانس 6 تست بگیری و 120 کیلو رو بزنی بالا .
نا گفته نماند آرمان هم قول دادن تست بگیرند.

Extreme
23-12-09, 14:03
سلام محمد جان من و آرمان تست هایی زدیم که بدلیل مشکل دما به هیچ نتیجه ای نرسیدیم . :11():

Moein
23-12-09, 14:17
خوب با اجازه عزیزان قرار شده من و نیما دیروز تست بگیریم. که ولی من واقعا واقعا وقت نداشتم. از ساعت 8 صبح همش دانشگاه بودم تا ساعت 8 شب.! اما درسته چند ساعت دیگه نمونده اما مطمعن باشید امشب تست خواهم گرفت. (الان هم باید به درس هام برسم چون دوباره ساعت 3.5 باید برم سر کلاس انگلیسی!)
----------------
معین جان منتظر رکرد شما هم هستیم.:love: ببینم می تونی روی فرکانس 6 تست بگیری و 120 کیلو رو بزنی بالا .
نا گفته نماند آرمان هم قول دادن تست بگیرند.

با سلام متاسفانه هنوز گرافیک به دست من نرسیده انشا ا.. اگه برسه یک تست میزنم حتمی

با تشکر

SSA MEMBER

Jagvar
23-12-09, 23:06
خوب من که هر چی سعی کردم. نتونستم با مالتی 9 روی فرکانس 4.95 تست پاس کنم.
متعسفانه مشکل دما داشتم. روی فرکانس 5 هم با مالتی 9.5 تست گرفتم، تمام مراحل رو پاس کرد اما در قسمت اخری(نیچر) برنامه 01 خارج شد.
-----------------------------------------------
از طرف خدم به دوستان خوبم. که توی این چند مدته با غیرت خودشون باعث شدن از شرف ایرانی، دفاع کنند سمیمانه تشکر می کنم.
و به همه دوستان خسته نباشید می گم.
به نظر خودم واقعا خوب کار کردیم. و با این که توی دو قسمت اصلا ثبت رکرد نداشتیم. و توی یک قسمت هم رکرد خیلی جالبی به دست نیاوردیم، ولی در رنکینگ اصلی در رتبه 6ام قرار گرفتیم.:love:

Shahryar
24-12-09, 20:39
خسته نباشید و باز هم خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیزم در تیم اورکلاکینگ شهر سخت افزار که با تلاش و فعالیت زیاد خودشون با وجود با اون همه مشکلات و محدودیت هایی که توی ایران هست تونستند رتبه 6 ام را برای ایران بدست بیارند . تبریک میگم نه به خاطر رتبه کسب شده به خاطر تلاشی که کردید . :1. (21)::1. (21):

پی نوشت : شاید اگه اتفاقاتی در بعضی از قسمت ها نیوفتاده بود میشد الان جزو سه کشور برتر جهان باشیم اما حالا به هر دلیلی افتاد . این مسابقات و ... یک آزمایش هست برای افراد مختلف که بچه های شهر سخت افزار نشون دادند با وجود صحبت هایی که بود باز هم به تنهایی تونستند موفقیت بزرگی را برای خودشون و ایران بدست بیارند .

ضمن تشکر از یکایک شما عزیزان به خاطر فعالیت مستمر و خوبتون توی این مسابقه ، گزارش مسابقه هم پابلیش شد :

به امید موفقیت هر چه بیشتر اورکلاکر های ایرانی به خصوص بچه های عزیز شهر سخت افزار :Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

Xtreme
24-12-09, 23:28
سلام ..

من هم از کسب این مقام توسط تیم ایران بسیار خوشحال شدم و به دوستان خودم در تیم شهر سخت افزار تبریک ویژه میگم.

ممنونم و موفق باشید ..

Extreme
25-12-09, 02:21
با تمام مشکلاتی که بود ایستادیم برای گرفتن یک رتبه خوب و نمیشه گفت رتبه ششم رتبه خوبی نیست ولی ما باید جزو 3 تیم اول میبودیم که بخت و ... با ما یار نبودن در هر صورت اگر نتونستیم جزو رتبه های اول باشیم ولی نتیجه این بود که خواستیم و توانستیم .

از تمام دوستانی که توی این 7 هفته در کنار هم بودیم و زحمت کشیدن برای نام ایرانمون از سمیم قلب تشکر میکنم .

و در آخر چند تا عکس از تست هایی که تو این چند هفته گرفتیم براتون میزارم . امیدوارم همیشه در کنار هم بهترین باشیم .

:Love-ssa~! (1): تاسه نشه بازی نشه ؟ :Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1): ! ها ! اینکه شد 4 تا ، خیالی نیست 1000 تا هم باشه عشقه :1. (21):

با آرزوی بهترین ها برای شما - نیما :11():

sAsAn.K
25-12-09, 10:24
برای اولین بار رتبه ی ششم رتبه ی بسیار خوبی هست ، گرچه خیلی بهتر از این میتونستیم باشیم ، ان شاءالله در آینده بهتر عمل می کنه ایران ...
:give_rose:

mamehdi
29-12-10, 10:07
hwbot country cup 2010
سلام دوستان تا تمام نشده افراد افتخار آفرين ايران بيايند شهريار خان خداي maxmem كجايي

ViViD
29-12-10, 10:29
ایشالله من در مراحل 1 و 2 و 6 شرکت خواهم کرد

Jagvar
30-12-10, 20:52
می گم توی توی مسابقات 2011 قرار نیست شرکت کنیم؟!
به پا خیزیم دیگه !ها؟

ViViD
31-12-10, 00:03
سلام

من یک تست سریع گرفتم و ثبت کردم در مسابقه اولین حرکت:

Only the registered members can see the link true

ViViD
01-01-11, 22:19
ماشالله دوستان خیلی گرفتار هستند و وقت شرکت ندارند!!! وقت تشکر زدن هم ندارند :))

Extreme
02-01-11, 17:37

وحید جان گرفتاری که جای خود داره ولی واقعا شرکت کردن 2 نفر هیچ سودی نداره میشه مثل پارسال که همه فشار روی من بود .

اینم به خاطر گل روی شما .

Shahryar
02-01-11, 19:17
سلام به دوستان عزیز ...

سال پیش تلاش خیلی خوبی توسط اکثر بچه های شهر سخت افزار انجام شد و یادمه که اگه توی اون چند Stage ای ام دی هم امکاناتش بود ایران میتونست جزو سه کشور برتر بشه .

سال پیش یادمه برای قسمت PiFast با مالتی پلیر 20 بود که نزدیک به 40 لیتر نیتروژن مصرف شد و خداشکر با تلاشی که با معین عزیز انجام شد تونستیم اون Stage را اول بشیم . همین طور تلاشی که دوستان عزیزمون توی شهر های دیگه انجام دادند از نیما و محمد علی عزیز تا وحید جان و.... همه دوستان تست زدند و باعث افتخار شدند ...

به شخصه خیلی دوست داشتم تست بزنم ولی امتحانات ترم و فشار درس نمیگذاره و اکثر قطعاتم هم دست دوستان هست .

امیدوارم با امکاناتی که دوستان امسال دارند و خیلی بهتر از سال پیش هست ، بشه مقام خوبی کسب کرد .

پی نوشت : به نظرم Country Cup با توجه به بازاری تر شدن روز افزون HWBOT امسال در مجموع سرد تر از پارسال داره برگزار میشه .

ViViD
02-01-11, 22:33
من که رم خوب ندارم خیلی تلاش کردم که همین رمهایی که دارم رو به بهترین فرکانس و زمان تاخیر برسونم یک مقدار از این بالاتر هم میتونه تست پاس کنه تلاش خودم رو میکنم

ولی دوستان دیگری هم هستند که بتونند شرکت کنند هنوز که امتحانات ترم شروع نشده تو فرجه ها هستیم محمدعلی، معین، چشم براه شما هستیم

در زمینه تست Heaven هم که من مشکل عجیبی دارم که در این تاپیک (Only the registered members can see the link)مطرح کردم کسی اگر راهنمایی به نظرش رسید یاری کند

متشکرم

.D3VIL.
02-01-11, 23:14
سلام دوستان.
به نظر بنده مسابقات امسال Country Cup اگر بچه ها همکاری کنند میشه جزو سه تیم اول شد.
بیشتر جنبه هماهنگی داره.از لحاظ امکانات هم فکر نمیکنم مشکل باشه تا حد زیاد فقط وقت و تهیه LN2 مشکل ایجاد میکنه که این مسابقات جدید Hwbot صاف وسط امتجانات مدارس و دانشگاه ها افتاد.
من احتمالا آخر این هفته نیتروژن تهیه میکنم برای سه مسابقه Hwbot تست میزنم.
البته بیشتر Stage که مربوط به AMD میشه قطعه خوب نمیطلبه.

موفق باشید.

ViViD
06-01-11, 14:18
با توجه به جوایزی که از سوی گیگابایت و A-Data به مسابقه اضافه شده کمی مسابقه جون گرفته

منتظر شرکت کردن دوستان هستیم در قسمتهای مختلف و پلتفرمهای مختلفی که امکانش رو دارند(محمدعلی، آرمان).............

.D3VIL.
06-01-11, 15:47
سلام.
این قسمت که مربوط به A.M.D میشه یک مادربرد DDR2 میطلبه که فعلا DFI UT790FX-M2R من سوخته فرستادم تعمیر..البته باید حداقل 3 نفر Submit کنند.
وحید مادربرد خودت از لحاظ Host Clock تتقریبا بهترین مادربرد AM3 DDR3 هست خودت یک چیزی باهاش بزن فعلا تا بعد ببینیم چی میشه.....(Corsshair IV Formula بالا 400MHZ هم رفتن)
روی قسمت IGP هم از مادربرد AMD میشه استفاده کرد 890GX ...(من ندارم)

Jagvar
07-01-11, 02:32
م سرم گرم امتحاناته وقت سر خاروندن ندارم
ولی خوب ببینیم چی پیش میاد

mamehdi
08-01-11, 14:08
MSI هم اومد وسط دو روز ديگه قسمت SINGLE VGA تموم ميشه يالا ديگع بچه ها

Don_Corleone
08-01-11, 15:41
سلام
دوستان منو که یادتونه یه زمانی دوست بودیم :دی
خدمت رسیدم بگم ما هم قصد داریم شرکت کنیم قول نمیدم ولی سعیمون رو میکنیم. فقط شاید Heaven رو دیگه نرسیم ولی برای بقیش سعی میکنیم یه کاری کنیم.
آرمان من یه 250 داشتم روش با Bus 460 تست گرفته بودم ولی شاید محدود کنند به DDR3.
اینها هم میشینن مسابقات رو میندازن وسط امتحانات ولی هر جا که تونستیم ثبت میکنیم نتایجی رو.

ViViD
08-01-11, 21:27
بسیار عالی پژمان عزیز

من هم قسمت Heaven مشکل دارم با مانیتور قدیمی نمیشه تست رو پاس کرد مگر اینکه ال سی دی خونه رو بکشم بیارم باهاش تست بگیرم یکبار اینکار رو انجام دادم فایل امتیاز رو هم ذخیره کردم اما سایت HWBOT قبول نکرد و اررور داد

به امید اینکه کشورمون رو بتونیم سربلند بیرون بیاریم

Extreme
09-01-11, 07:49
دوستان . من واقعا درگیر کار هستم . طوری که وقت نمیکنم سایت رو چک کنم اگر جایی کاری از دستم بر بیاد حتما انجام میدم . هرجا به یک سابمیت لازم بود تا توی لیست بیایم به من آمار بدید .

الان یک نفر خواهشن توی مکس مم یک رکورد بزاره تا وارد لیست بشیم . ممنون .

ViViD
09-01-11, 08:08
مرسی نیما جان فعلاً مشکل سابمیت قسمت Heaven رو داریم من سعی میکنم طی این هفته یک نتیجه ثبت کنم که باید حدود 1300~1500 باشه

Don_Corleone
10-01-11, 13:26
دوستان برای قسمت آخر میشه گفت به احتمال 90% دو تا نتیجه بالای 450 داریم
یکی با بورد DFI و یکی MSI.
نفر سوم باید بورد متفاوتی داشته باشه.
میتونید یه کاریش کنید؟
:rose:

.D3VIL.
10-01-11, 17:47
لام
دوستان منو که یادتونه یه زمانی دوست بودیم :دی
خدمت رسیدم بگم ما هم قصد داریم شرکت کنیم قول نمیدم ولی سعیمون رو میکنیم. فقط شاید Heaven رو دیگه نرسیم ولی برای بقیش سعی میکنیم یه کاری کنیم.
آرمان من یه 250 داشتم روش با Bus 460 تست گرفته بودم ولی شاید محدود کنند به DDR3.
اینها هم میشینن مسابقات رو میندازن وسط امتحانات ولی هر جا که تونستیم ثبت میکنیم نتایجی رو.
سلام پژمان جان چطوری؟
آقا من فعلا برد DFI رو ندارم (سوخت) ایشالا تا هفته دیگه یک MA790X-UD3P میخرم روی این برد میشه تا Host Clock بالا 450 460MHZ حساب کرد.(آخر من نفهمیدم از Backup میشه استفاده کرد یا نه) خودت هم Crosshair II Formula هم MS 790XT-GD65 فکر کنم داری؟ (برای بالا 400MHZ)
اگر مسابقه رو به DDR3 محدود کنند Crosshair IV Formula موجود هست که بالا 400 میشه حساب کرد.890FX-UD7 هم خودم با Athlon II X3 445 تا 375MHZ رفتم.

از لحاظ پردازنده هم هم مشکلی نداریم به طور جدی چون Athlon II 245/250/635 S140 از این پردازنده به راحتی میشه تهیه کرد.اگر هم Hand Pick داری که با Host Clock بالا 450 مشکل نداشته باشه به جز 250 خودت که یک مقدار کار ساده تر میشه.

موفق باشید.

ViViD
10-01-11, 18:43
مرحله آخر من هم میتونم شرکت کنم به عنوان یک آماتور در AMD :دی

برد هم که Asus Crosshair IV Formula هست

Jagvar
10-01-11, 22:13
اگر بعد از 10 روز دیگه چیز دیگه موند حتما من هم شرکت می کنم :دی
واقعا شرمنده دوستان هستم، وقت ندارم ،امتحانات به شدت فشار داره میاره

پژمان جان به جمع دوستان خوش اومدی :ایکس

ViViD
10-01-11, 22:31
گزارش مسابقات Country Cup تا مورخ امروز 20 دی ماه

مرحله اول مسابقات امروز به پایان رسید و کشورمون در این مرحله هیچ ثبت رکوردی نداشت

امیدواریم در مراحل بعد دوستان یاری بیشتری داشته باشند :give_rose:

مرحله دوم تست MaxxMem بر روی سوکت LGA1366 تا سه روز دیگر ادامه خواهد داشت
مرحله سوم تست 3D Mark 03 تا 26 دی ماه ادامه دارد و بر پایه گرافیکهای آنبورد قرار دارد
مرحله چهارم تست SuperPi32 بر پایه پلتفرم اینتل سوکت 775 و با شرط ضریب پردازنده 6x باشد تا 29 دی ماه برقرار است
مرحله پنجم تا 2 بهمن ماه ادامه دارد
و مرحله پایانی تا 5 بهمن خواهد بود

امیدوارم همه با همکاری همدیگر بقیه مراحل رو پیگیری و شرکت داشته باشیم :great:

Curtis
10-01-11, 22:39
راستش وحید جان من تو مرحله 4 یه کارایی کردم ولی خوب زیاد خوب نبود تستش خیلی خسته کنندست
حین تست همش برنامه ارور میداد یادم نیست ارورش چی بود ولی 2 نوع ارور بود مشکل از کجاست البته همون جور که در جریان هستی من رم خوبی ندارم

ViViD
10-01-11, 22:44
آره مرحله چهارم یک مادربرد خیلی برتر لازم داره که بتونه باس بالاتری رو ثابت روی تست نگهداره رمپیج اکستریم یکی از اون مدلهاست با پردازنده های سری 8000 اینتل

باز هم همینقدر که تلاش میکنیم خیلی عالیه

mohamad70
10-01-11, 22:54
دوستان عزیز

کسی لینک دانلود unigine heaven رو داره ؟؟

با 5850 و فنوم 965 اور شده میشه نتایج به درد بخوری گرفت؟؟

Curtis
10-01-11, 23:12
اون مرحله تموم شد ولی اگه بخوای خارج از مسابقه پوینت بگیری
از اینجا میتونی دانلود کنی

mohamad70
10-01-11, 23:17
واقعا متاسفم

دیر متوجه شدم امروز یه ساعت گرافیکم رو اور میکردم

Curtis
10-01-11, 23:19
عیب نداره تو این مرحله میتونی شرکت کنی

mamehdi
12-01-11, 10:58
عیب نداره تو این مرحله میتونی شرکت کنی

curtis عزيز لينكي كه گزاشتي مربوط به گرافيك آنبرده با 5850 محمدجان ميتونه تو اين مرحله شركت كنه البته اگر مادربردش آنبرد خوبي هم داشته باشه مي تونه تو مرحله اي كه شما فرموديد هم شركت كنه

mamehdi
12-01-11, 11:03
وحيد جان من به نوبه خودم از تلاشت ممنونم بيشتر تلاش كني موفق ميشي

Curtis
12-01-11, 15:05
curtis عزيز لينكي كه گزاشتي مربوط به گرافيك آنبرده با 5850 محمدجان ميتونه تو اين مرحله شركت كنه البته اگر مادربردش آنبرد خوبي هم داشته باشه مي تونه تو مرحله اي كه شما فرموديد هم شركت كنه

بله ظاهرا چیپ ماربردشون 785 هست که انبرد هست و میتونه شرکت کنه

mohamad70
12-01-11, 15:45
بله ظاهرا چیپ ماربردشون 785 هست که انبرد هست و میتونه شرکت کنه
ولی در مورد دومی سوکت باید 775 باشه که فکر نکنم ایشون داشته باشن

اتفاقا بر عکس سوکت 775 Forbidden هست !!!!!

اگه بتونم تو همین مرحله شرکت میکنم

Curtis
12-01-11, 16:28
پس عالیه از درایور 9.4 برای کارتت استفاده کن

mohamad70
12-01-11, 17:15
دوستان بالاخره موفق شدم یه بنچمارک بگیرم و Submit کنم

5115

متاسفانه به خاطر اینکه این نسخ از 3D mark از رزولوشن پایین و از DX8 استفاده میکنه

امتیازات خیلی به کلاک CPU بستگی داره و VGA به جز تست آخر نقش زیادی نداره

من هم که با V8 بیشتر از این نتوستم استیبل کنم ( به خاطر امتحانات فردا وقت ندارم بیشتر تلاش کنم !!!!)

به امید امتیازات بیشتر برای کشورمون

ViViD
12-01-11, 18:18
برای قسمت آخر هر چی طرفدار AMD هست رو به challenge دعوت میکنم :دی از طرف خودم فقط ببینیم چند مرده شماها حلاجید :))

Curtis
12-01-11, 19:58
خوبه دوستان دیگه هم اگه میتونن یه تستی بزنن

mamehdi
13-01-11, 08:56
متاسفانه مرحله maxmem هم داره تموم ميشه از 3 تفنگدار دوتاشون تلاش كردن نفر سوم نــبــــــــــود؟؟؟!!!! :hello:
امان از بي پولي اخ اگه من lga1366 داشتم حداقلش اين بود كه روي فركانس ديفالت ثبت ميكردم تا 3 نفر تكميل شه

mamehdi
25-12-12, 09:22
ظاهرا من نميتونم موضوع جديدي در قسمت مسابقات اضافه كنم و تمام زحماتي كه بابت تايپ كشيدم از بين رفت بنابرين ناچار شدم اينجا پست بدم

مسابقهGIGABYTE OC Winter Whiteout در hwbot

در سه مرحله

1- 3d mark 11
مادر برد گيگا - اينتل ساپورت - تمامي سوكتها به غير از 2011 - كارت گرافيك از هر برند منتها تك هسته اي

2- 3d mark vantage
مادربرد گيگا - اينتل ساپورت - فقط سي پي يو هاي يك و دو هسته اي - كارت گرافيك از هر برند منتها تك هسته اي
3- heaven DX11
مادربرد گيگا - اينتل ساپورت - كارت گرافيك از هر برند منتها تك هسته اي

عكس پس زمينه بايد اين باشه بعلاوه تبهاي cpuz و gpuz
7911

جايزه هم به برنده هر مرحله يك عدد مادربرد GIGABYTE Z77X-UD4H و Cooler Master Seidon 120M liquid cooling kit و به برنده كل مراحل يك عدد مادربرد GIGABYTE Z77-HD4 و Cooler Master Sirus S-5.1 gaming headset

بچه ها از امروز فقط 26 روز وقت هست تا 19 ژانويه وقت رو از دست نديد
تاكيد سخنم روي استادان اوركلاكر تيم هست چون هم علمشو دارند و هم قطعات خوبشو

در ضمن مسابقه ساليانه كشورها هم تا 5 روز ديگه يعني تا 30 دسامبر وقت دارد كه توضيحاتش را در اينجا (Only the registered members can see the link) ببينيد
زنده باد ايران
با تشكر

mamehdi
17-01-13, 12:29
ظاهرا من نميتونم موضوع جديدي در قسمت مسابقات اضافه كنم و تمام زحماتي كه بابت تايپ كشيدم از بين رفت بنابرين ناچار شدم اينجا پست بدم

مسابقهGIGABYTE OC Winter Whiteout در hwbot

در سه مرحله

1- 3d mark 11
مادر برد گيگا - اينتل ساپورت - تمامي سوكتها به غير از 2011 - كارت گرافيك از هر برند منتها تك هسته اي

2- 3d mark vantage
مادربرد گيگا - اينتل ساپورت - فقط سي پي يو هاي يك و دو هسته اي - كارت گرافيك از هر برند منتها تك هسته اي
3- heaven DX11
مادربرد گيگا - اينتل ساپورت - كارت گرافيك از هر برند منتها تك هسته اي

عكس پس زمينه بايد اين باشه بعلاوه تبهاي cpuz و gpuz
7911

جايزه هم به برنده هر مرحله يك عدد مادربرد GIGABYTE Z77X-UD4H و Cooler Master Seidon 120M liquid cooling kit و به برنده كل مراحل يك عدد مادربرد GIGABYTE Z77-HD4 و Cooler Master Sirus S-5.1 gaming headset

بچه ها از امروز فقط 26 روز وقت هست تا 19 ژانويه وقت رو از دست نديد
تاكيد سخنم روي استادان اوركلاكر تيم هست چون هم علمشو دارند و هم قطعات خوبشو

در ضمن مسابقه ساليانه كشورها هم تا 5 روز ديگه يعني تا 30 دسامبر وقت دارد كه توضيحاتش را در اينجا (Only the registered members can see the link) ببينيد
زنده باد ايران
با تشكر

دوستان فقط 3 روز ديگه مونده كسي نبود. جاي ايران خاليه ها