PDA

مشاهده نسخه کامل : [ASUS] معرفی اولین مادربورد USB 3.0 و عرضه نخستین کارت توسعه

™Ali
03-11-09, 21:38
اولین مادربورد مجهز به پورت USB 3.0 توسط شرکت ASUS با نام P7P55D-E Premium معرفی شد.

مادربورد P7P55D-E Premium دارای طراحی بی نظیری است و بر پایه چیپست Intel's P55 می باشد.

Only the registered members can see the link

این بورد دارای دو پورت SATA با سرعت 6Gb/s ، دو پورت USB 3.0 ، دو اسلات PCIe x16 برای کارت گرافیک، دو پورت Gigabit Ethernet و پشتیبانی از تکنولوژی های AMD's CrossFire X و Nvidia's SLI می باشد.

علاوه بر USB 3.0 ، این مادربورد دارای ده پورت USB 2.0 هم هست. فعلا قیمت این مادربورد از سوی ASUS اعلام نشده است. :1. (35):

منبع (Only the registered members can see the link)

==================

خب تا الان شاید فکر کنید که فقط با داشتن این بورد می تونید از مزایای SATA 6.0 و USB 3.0 استفاده کنید !

خوشبختانه شرکت ASUS در یک اقدام مبتکرانه، کارت توسعه ای به نام U3S6 تولید کرده است که دو پورت USB 3.0 و دو پورت SATA 6.0 در اختیار شما می گذارد.

این کارت توسعه دارای سه جز ساده است :

یک کنترل کننده USB 3.0 به نام NEC D720200F1
یک کنترل کننده SATA 6.0 به نام Marvell 88SE9123
و PLX PEX8613

با توجه به گفته های ASUS این کارت توسعه به قیمت 30 دلار به زودی عرضه خواهد شد.

منبع (Only the registered members can see the link)

با تشکر علی :1. (21):

به عکس ها هم توجه کنید :

Two USB 3.0 ports

The NEC USB 3.0 Controller

The Marvell chip controls the two SATA6 ports

Curtis
03-11-09, 21:41
من این مادر برد رو امروز توی بازار رضا دیدم ولی یادم رفت قیمت کنم من با اون کنترلش خیلی حال میکنم.

ALIRE7A
03-11-09, 21:41
به احتمال 100 % هفته بعد به سرنوشت یکی از بردهای x58 این شرکت دچار میشه که اول خبرش بود ولی بعد تکذیب شد

Curtis
03-11-09, 21:43
شما میگید تکذیب شد من میگم اومده تو بازار رضا دیدم.

ALIRE7A
03-11-09, 21:44
من این مادر برد رو امروز توی بازار رضا دیدم ولی یادم رفت قیمت کنم من با اون کنترلش خیلی حال میکنم.

:1. (27):

یعنی ایران اینقدر به روز شده که اگر خبری از قطعه ای باشه خودش اینجا باشه :1. (27)::gasp:

Curtis
03-11-09, 21:49
من امروز دیدم خیلی تعجب کردم که چطور میشه به این زودی بیاد تو ایرن. البته این خبرو من یه هفته پیش تو یکی از این سایت ها بود که خوندم

™Ali
03-11-09, 21:50
دوستان عزیز مطلب مال 29 اکتبر هست. یعنی چهار روز پیش !

پس این بورد هنوز عرضه نشده ... :1. (35):

Curtis
03-11-09, 21:53
شاید هم من اشتباه کردم ولی مادربردی که من دیدم همین شکلی بود و دارای کنترل بود که در همین عکس هست.

ttvtt
03-11-09, 22:13

شاید هم من اشتباه کردم ولی مادربردی که من دیدم همین شکلی بود و دارای کنترل بود که در همین عکس هست.

دوست عزیز شما درست دیدید اما این بورد نیست شماp7p55d premium رو دیدید که فرقش باین فقط یک ایسی هست که p7p55d e premiumداره برای کنترل usb3 اما p7p55d premium نداره اون ایسی رو. مکان اون ایسی هم دقیقا پشت usb هاست و ایسی هم برای شرکت nec هست موفق باشید

soheilsh
03-11-09, 22:53
اول اینکه گندش نکنید !! ASUS اولین مادربرد USB 3 رو تولید کرد!!!
اول از همه گیگا بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دو هفته است که معرفی کرده !!

™Ali
03-11-09, 23:07
بحث های بی دلیل و غیر منظقی باز هم شروع شد. :1. (26):
(Only the registered members can see the link)Asus intros first USB 3.0 motherboard (Only the registered members can see the link)

تاپیک قفل می گردد. Only the registered members can see the link