PDA

مشاهده نسخه کامل : Jailbreak و Unlock آیفون نسخه ی 3.1.2 رسمی با Blackra1n و Blacksn0w

sAsAn.K
03-11-09, 17:58
سلام دوستان .
بالاخره انتظار ها به پایان رسید و Baseband 05.11.07 توسط GeoHot آنلاک شد .
تمامی 3G و 3GS دارای که 3.1.2 کارخانه ای دارند میتونند دستگاه خودشون رو Jailbreak و Unlock کنند . یعنی همه ی انواع iPhone الآن دیگه هم آنلاک میشن و هم Jailbreak .

دانلود Blackra1n RC3 :

Only the registered members can see the linkبرای دانلود روی آرم ویندوز کلیک کنید .

دانلود Firmware 3.1.2 رسمی برای 3G :

Only the registered members can see the linkدانلود Firmware 3.1.2 رسمی برای 3GS :

Only the registered members can see the linkقبل از این آموزش شما دو حالت میتونه داشته باشه دستگاهتون :

1 - 3G/3GS با Firmware 3.x.x دارید و قبلا Jailbreak نشده .
2 - 3G/3GS با Firmware 3.x.x دارید و قبلا Jailbreak شده .

اگر حالت اول رو دارید ، مراحل 1 تا 6 رو انجام بدید .
اگر حالت دوم رو دارید ، باز هم دو حالت دارید :

هنوز Blackra1n رو توی گوشیتون دارید ، به اینترنت وصل باشید ، اجراش کنید ، میبینید که آیکون Icy با آی******** به اسم ra1n عوض شده . ra1n رو بزنید و نصب کنید و وقتی تمام شد ، ra1n به sn0w تغییر پیدا می کنه ، sn0w رو بزنید و از iPhone آنلاک شده ی خود لذت ببرید .

اگر Blackra1n رو پاک کردید از روی گوشیتون و یا اینکه از CFW استفاده کردید ، منتظر بمونید که Blacsn0w از طریق Cydia منتشر بشه و بتونید به راحتی روی گوشیتون نصبش کنید ، وگرنه که میتونید 3.1.2 رسمی رو نصب کنید و بعد با Blackra1n RC3 هم Jailbreak و هم Unlock کنید .

راحت ترین کار همینه که Firmware 3.1.2 رسمی رو دانلود کنید و روی گوشیتون نصب کنید و بعد با Blackra1n RC3 همه ی کارها رو انجام بدید .

مرحله ی اول :
Blackra1n RC3 رو دانلود کنید .
iPhone رو وصل کنید و Blackra1n رو اجرا کنید .
نکته : اگر از Windows 7 یا Windows Vista استفاده می کنید و مشکل دارید با Blackra1n ، از طریق Properties این فایل Compatibility رو روی Windows XP SP2 بزارید .

مرحله ی دوم :
دکمه ی make it ra1n رو بزنید .

مرحله ی سوم :
دستگاه Reboot میشه ، به Recovery میره و شما عکس GeoHot که خدا پدر و مادرشو بیامرزه رو میبینید !

مرحله ی چهارم :
دستگاه Reboot میشه و شما Blackra1n رو توی برنامه های خودتون میبینید .

Only the registered members can see the link

مرحله ی پنجم :
وقتی Blackra1n رو اجرا کنید . ، سه گزینه ی Cydia ، Rock و sn0w رو میبینید .
پیشنهاد میشه که همرو با هم نصب نکنید ، اول Cydia رو نصب کنید ، یه بار خاموش روشن کنید ، و بعد sn0w رو نصب کنید .

مرحله ی ششم :
همگی با Baseband 5.11.07 و Unlock اون لج هستیم ! پس سریعا دکمه ی sn0w رو بزنین تا آنلاک کنید دستگاه رو !

سورس Cydia که Blacksn0w رو برای دانلود قرار داده :

blackra1n.com

--------------------

این آموزش اختصاصی که اولین آموزش Unlock و Jailbreak 3.1.2 رسمی در ایران هست توسط sAsAn.K (Only the registered members can see the link) در انجمنهای تخصصی PCNetwork (Only the registered members can see the link) آماده شده است ، جهت استفاده در سایت یا وبلاگ خودتون ، منبع رو نیز ذکر کنید .

odivirus
03-12-09, 12:53
سلام آقا من 3gs 3.1 دارم اینو باید چی کارش کنم اول باید ببرم به 3.1.2 بدن آنلاکش کنم؟

odivirus
03-12-09, 12:54
با این روش میشه آنلاکش کرد؟(Blackra1n)

sAsAn.K
03-12-09, 13:55
بله دوست عزیز .
اول 3.1.2 بریزید و بعد Jailbreak و Unlock بکنید .
آموزش دادم کامل ، مطمئنا نخوندید که سوال می کنید .

grotesque22
06-12-09, 07:12
استاد من ipod touch 3g دارم ولی wifi ندارم که بخوام cydia و ... install کنم بدون اینام میشه؟؟

sAsAn.K
06-12-09, 09:38
نه دوست عزیز اگه بخواید 3.1.2 تون رو Jailbreak کنید فقط Blackra1n باید استفاده کنید ، که اون هم WiFi میخواد .

mamali666
06-02-10, 23:11
سلام

یه گوشی آیفون 3G دارم که خرابش کردم، حالا فقط عکسه یه سیب میاد ...

elvis_jp_x
08-04-10, 07:19
سلام خسته نباشید من با redsnow فریمور 3.1.2 رو نصب کردم وقتی وگوشیم on شد من انتن ندارم وثانیا من تو seting -> general -> net work & carrire میزنه not Avalid من جکار کنم مشکلم بر طرف شه من گوشیم 3g هستش و فریمر قبلی 3.0.1 رو خودش بود وبرنامه .ipa,pxl.deb نصب میشد با pc suit یرنامه میریختم

ولی حالا من این مشکل دارم بدون انتن گوشیم و برنامه با pc souit ریخته نمیشه رو گوشیم جکار کنم لطفا کمک کنید نمی دونم جکار کنم گیچ شدم زیاد تو ورژن دادن خبره نیستم اولین بار این کارو میکنم

لطفا با توضیح کامل بدین

sAsAn.K
19-04-10, 16:38
بعد از Restore کرن Firmware گذاشتید خود iTunes گوشیتون رو Unlock کنه یا نه ؟
اگه آنلاک نکرد گوشیتونو که متاسفانه Locked to Carrier هست گوشیتون .