PDA

مشاهده نسخه کامل : tuniq tower به مادربورد من می خوره؟ فوریه

masterpc
29-10-09, 19:42
سلام

یک tuniq tower 120-lfb می خوام بگیرم از یکی از دوستان

Only the registered members can see the link
به cpu و مادربورد من می خوره؟:1~@$S (8):

مادربورد: giga ma 770 ud3

سی پی یو : amd phenom ii 945

ممنونOnly the registered members can see the link

vandelin
29-10-09, 20:29
سلام

همون طور که میدونید اصول خنک سازی این کولر به صورت جریان هوا موازی با بورد و از جلو سیستم به سمت پشت سیستم هست و به عبارتی هوا از داخل و جلوی کیس وارد شده و از پشت کیس خارج میشه .
این کولر هم بر خلاف بعضی کولر های هم کلاس مثل ocz قابلیت نصب به صورت صحیح رو داره (در بعضی مدل ها به خاطر نوع سوکت AM2 جهت چرخش هوا از پایین به بالای کیس میشه ) و مشکلی اعم از نحوه تهویه مناسب و یا تداخل با کولینگ بورد نداره .
فقط بهتره که برای اینجور کولر ها , پشت کیس دارای خروجی و فن 12 سانتی باشه که هوا رو به بیرون بدمه و از جلوی کیس هم هوای لازم وارد بشه .

فقط اگه اشتباه نکنم تو بعضی مدل های قدیمی این مدل اتصالات نصب برای سوکت +AM2 وجود نداره پس از این بابت مطمئن بشید .

اما اگه نظر منو می خواید صبر کنید تا مدل core contct freezer120 (Only the registered members can see the link) بیاد که هم کمی ارزون تره و هم بازدهی مناسب تری داره .

masterpc
29-10-09, 23:29
سلام

اتصالات اینها هستند:

مادربورد هم که گفتم. مشکلی نداره برای نصب؟ کیس هم green trio است.

ممنون

vandelin
29-10-09, 23:49
سلام

اتصالات اینها هستند:
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

مادربورد هم که گفتم. مشکلی نداره برای نصب؟ کیس هم green trio است.

ممنونبله از اون سه تا , سمت راستی هست . (به شکل H )

روی AM2 به این صورت نصب میشه که باید قسمت پلاستیکی روی بورد رو به طور کامل باز کنید :

مشکلی هم از نظر نصب نداره .

ویرایش : البته تو بعضی بورد ها مثل همین بورد , به جای باز کردن قسمت پلاستیکی , میشه از همون رابط گیره ای موجود هم استفاده کرد .

masterpc
30-10-09, 17:27
از لحاظ اندازه جا می شه این فن tuniq tower توی کیس green trio ???

با فن 25 سانت درب کنار کیس گیر نمی کنه که؟درب کیس بسته می شه بعد نصب؟

ممنون

masterpc
30-10-09, 17:55
دوستانی که این کولر tuniq tower رو روی سیستمشون دارند بگند رو چه کیسی است و درب کیس بسته می شود یا نه؟
ممنون

vandelin
30-10-09, 19:06
ارتفاع تونیک از کف بلاک تا بالاترین نقطه 15.5 سانت هست . عرض خارجی تریو هم 20 سانت هست .
یه اندازه بگیرید ببینید چجوریه .

deremel400
30-10-09, 19:22
تو این کیس فن v10با ارتفاع161میلی متر جاش میشه