PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی بازی Batman Arkham Asylum

PUMAOC
27-10-09, 12:45
سلام من هفته ی پیش بازی رو نصب کردم و امروز با یه مشکل برخوردم:1. (27):
آخر بازی کجاست؟:1. (26):جوکر رو که ترکوندم بعدش چه کنم بازی همین جا تموم می شه آیا؟؟؟:1. (28):
لطفا راهنمایی کنید منو بازی تو 66% تموم می شه باید چه کنم؟

PUMAOC
27-10-09, 13:43
یعنی کسی تا حالا این بازی رو بازی! نکرده؟:1. (27):

یا تمومش نکرده :1. (26):

خواهش می کنم فوریه!:cry::11():

Nico Belic
27-10-09, 15:09
آره دوست عزیز. قسمت داستانی بازی نموم شده ولی بازی وقتی 100% میشه که تمام معماهای بازی رو حل کنی و همه جاهای مخفی بازی رو پیدا کنی. قشنگی این بازی به همینه دیگه. واقعا بازی خیلی زیبایی بود. خیلی حال کردم باهاش. واقعا از استدیوی تازه کار Remedey بعید بود یه همچین بازی ای رو بسازه.:1. (2):

PUMAOC
28-10-09, 10:13
آره دوست عزیز. قسمت داستانی بازی نموم شده ولی بازی وقتی 100% میشه که تمام معماهای بازی رو حل کنی و همه جاهای مخفی بازی رو پیدا کنی. قشنگی این بازی به همینه دیگه. واقعا بازی خیلی زیبایی بود. خیلی حال کردم باهاش. واقعا از استدیوی تازه کار Remedey بعید بود یه همچین بازی ای رو بسازه.:1. (2):

آآآآآآآآآآآآآآآاا چه بد شد همینجا پنچر شد؟ پس اون غول سبزه چی می شه؟:1. (27): اونو که هنوز نترکوندیم؟:1. (26):
بازی الکی شد که همین جوری نیمه کاره ولش کردن:cry::cry::cry::cry::cry::cry: نه نه نه:1. (28): حالم بد شد
در ضمن یه چیزی بگم واقعا بازی محشری بود حال کردم یکی از دوستام گفت بازیش کن من گفتم الکیه! اما خریدمش دیدم.... وحشتناک قشنگ از آب در اومده.
تکلیف غول سبزه چی می شه؟

نسخه ی بعدی هم در راه هست یا اصلا قراره درست شه؟:1. (26)::1. (21):
معما کیلو چنده بازی فقط به فرار هایی که داره و در گیری های نفس گیرش و از طرفی وسایل و امکانات و قابلیت های بتمنه

mehdi_k
01-11-09, 13:42
salam agha mishe save gameto bezari vase dl

nima_hl
08-11-09, 14:25
سلام

دیروز dvd های بازی رو گرفتم ولی ظاهرا یه کرک داره که هر چی تو نت گشتم و دانلود کردم کار نکرد :1. (28):

اول کار که میخوام بازی رو شروع کنم یه ارور میده که xlive.dll گم شده ، یه همچین چیزی

همکنون نیازمند یاری سبزتان هستم :lol:

Curtis
08-11-09, 15:46
باید نسخه ی جدید XLIVE رو نصب کنید یا اینکه همو نسخه ی که داخل DVD بازی هست رو یکبار دیگه نصب کنید.

nima_hl
08-11-09, 15:55
باید نسخه ی جدید XLIVE رو نصب کنید یا اینکه همو نسخه ی که داخل DVD بازی هست رو یکبار دیگه نصب کنید.

لینکی ، آپلودی نداشتین :whistle:

Curtis
08-11-09, 15:57
نه.
شما از چه سیستم عاملی استفاده میکنید.؟

nima_hl
08-11-09, 18:16
نه.
شما از چه سیستم عاملی استفاده میکنید.؟

آقا حل شد ، گوگل ایز مای فرند :lol:

روی ۷ رانش کردم

PUMAOC
09-11-09, 12:47
بزودی سیوای بازی رو می زارم 67% در دو حالت ایزی و نرمال تونستم بازی رو تموم کنم.

ViViD
09-11-09, 13:17
چند تا عکس میتونید از فضای بازی بگذارید ما هم فیض ببریم!!؟؟؟ عکسها رو در آپلود سنتر سایت بگذارید تا سرعت لود صفحه پایین نیاد دستتون هم درد نکنه:1. (21):

PUMAOC
10-11-09, 10:34
چند تا عکس میتونید از فضای بازی بگذارید ما هم فیض ببریم!!؟؟؟ عکسها رو در آپلود سنتر سایت بگذارید تا سرعت لود صفحه پایین نیاد دستتون هم درد نکنه:1. (21):

خیال می کنی تمومش نکردم داش وحید از هر جا گفتی عکس می گیرم جایی هم گیر کردی بگو داداش
درسته تو اور امکانات شما رو ندارم اما تو بازی شما ها حرفی واسه گفتن ندارید:cry:
اینم دو سیو بازی در دو حالت ایزی و نرمال:party:
سیو یه طوری گرفتم که بتونید مر حله ی آخرو بازی کنید!

ViViD
10-11-09, 11:55
برادر سوء تفاهم نشود من اصلاً بازیش نکردم وقت ندارم بازی کنم گفتم از محیط بازی عکس بگذارید تا ببینم اگر خوبه مثلاً مثل Gears Of War یا رزیدنت هست منم تهیه کنم بازی کنم
من تا حالا اصلاً بازی نکردمش:wink:

PUMAOC
10-11-09, 12:43
برادر سوء تفاهم نشود من اصلاً بازیش نکردم وقت ندارم بازی کنم گفتم از محیط بازی عکس بگذارید تا ببینم اگر خوبه مثلاً مثل Gears Of War یا رزیدنت هست منم تهیه کنم بازی کنم
من تا حالا اصلاً بازی نکردمش:wink:
ببخشید

تشکر نکنید یه وقت:1. (27):

nini0899
22-11-09, 14:44
سلام!!
من موقع کشتن غول (همون جن و روح!!) برای بار دوم گیر کردم !! جلوی اون چرخ دندها نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم!!!

PUMAOC
23-11-09, 10:58
سلام!!
من موقع کشتن غول (همون جن و روح!!) برای بار دوم گیر کردم !! جلوی اون چرخ دندها نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم!!!

سلام پسرم!

کجا گیر کردی؟ جن و روح؟! دقیق تر بگو تا راحنماییت کنم؟ نکنه همون زنه که گیاهه! رو می گی! خیلی سخته اونجاش .
سر این بازی من یه موس ترکوندم باید خیلی فرز ! باشی و از دکمه Q , C ( که ابزار! بتمنه) خوب و به موقه استفاده کنی! در ضمن پرش یادت نره( اینو کلی گفتم)

هر جا گیر کردی دقیق بگو:1. (21):

mahmoodm2
08-12-09, 19:04
سلام من الان تو مرحله ای هستم که وارد یه سرد خونه میشی وباید بری جلوی اجساد 3 تا سربازی که تو این محل هستن و اونا رو سرچ کنی اما هیچ سربازی نیست محل خالیه یکی بگه باید چیکار کنم؟؟؟:1. (27):

nima_hl
08-12-09, 22:23
سلام من الان تو مرحله ای هستم که وارد یه سرد خونه میشی وباید بری جلوی اجساد 3 تا سربازی که تو این محل هستن و اونا رو سرچ کنی اما هیچ سربازی نیست محل خالیه یکی بگه باید چیکار کنم؟؟؟:1. (27):

از همون دربی که وارد شدی بیا بیرون بعد میبینی که باز همون جای اولی ، بعد برو سراغ اجساد هر سه رو باز کن و .....

mahmoodm2
08-12-09, 22:36
[quote=nima_hl;175538]از همون دربی که وارد شدی بیا بیرون بعد میبینی که باز همون جای اولی ، بعد برو سراغ اجساد هر سه رو باز کن و .....[/quo
مرسی.حل شد

mahmoodm2
09-12-09, 11:30
کمک در بازی BATMAN
من تو 24 درصد گیر کردم اون مرحله که دختر دلقکه 2 تا سربازو با طناب روی ابی که بهش برق وصله اویزان کرده.2 تا کنتور هست اولی با دستگاه مربوطه منفجر میکنی بعد تایمر بکار می افته حالا که میخوای کنتور دومی رو منفجر کنی بعد از چند ثانیه برق میگیرت و میمیری.حالا باید چکار کنم؟؟؟؟؟:1. (27):

nima_hl
09-12-09, 11:43
کمک در بازی BATMAN
من تو 24 درصد گیر کردم اون مرحله که دختر دلقکه 2 تا سربازو با طناب روی ابی که بهش برق وصله اویزان کرده.2 تا کنتور هست اولی با دستگاه مربوطه منفجر میکنی بعد تایمر بکار می افته حالا که میخوای کنتور دومی رو منفجر کنی بعد از چند ثانیه برق میگیرت و میمیری.حالا باید چکار کنم؟؟؟؟؟:1. (27):

سرعت عمل :lol:

بعضی وقتا دختره وسط کار شمارش معکوس میده اگر زمان براتون باقی مونده باید کار رو قطع کنید از حوضچه بیرون بیائید و دوباره برید سر وقتش :wink:

mahmoodm2
09-12-09, 11:57
سرعت عمل :lol:

بعضی وقتا دختره وسط کار شمارش معکوس میده اگر زمان براتون باقی مونده باید کار رو قطع کنید از حوضچه بیرون بیائید و دوباره برید سر وقتش :wink:
اخه چطوری؟با چه دکمه ای باید کارو قطع کنم ودوباره برم؟

nima_hl
09-12-09, 12:01
اخه چطوری؟با چه دکمه ای باید کارو قطع کنم ودوباره برم؟

دیگه اینو یادم نیست :lol:

دکمه‌ها رو بزن با یکیش کارو قطع میکنه :give_rose:

mahmoodm2
09-12-09, 12:03
دیگه اینو یادم نیست :lol:

دکمه‌ها رو بزن با یکیش کارو قطع میکنه :give_rose:
ممنون رفیق.شک نکن دوباره مزاحمت میشم.بای

PUMAOC
09-12-09, 12:08
کمک در بازی BATMAN

سلام:give_rose:

ابتدا شما اولین کنترول کنندن رو می تر********(خنثی می کنی) همونی که دم دسته!. بعد با تیغ (همون بوم رنگه!) می زنی طناب او سر بازه رو که برق زیر پاش رفته رو پاره می کنی!

بعد می ری سراغ دومین کنترول کننده که یه کم اون ور تره! و اونم خنی کرده سپس با تیغ اون یکی سربازم نجات می دید! بعد باهم فرار می کنید!

:1. (27):

دیگه!

mahmoodm2
09-12-09, 14:08
سلام:give_rose:

ابتدا شما اولین کنترول کنندن رو می تر********(خنثی می کنی) همونی که دم دسته!. بعد با تیغ (همون بوم رنگه!) می زنی طناب او سر بازه رو که برق زیر پاش رفته رو پاره می کنی!

بعد می ری سراغ دومین کنترول کننده که یه کم اون ور تره! و اونم خنی کرده سپس با تیغ اون یکی سربازم نجات می دید! بعد باهم فرار می کنید!

:1. (27):

دیگه!
دیگه اینکه خیلی ممنون دوست گرامی:love:

mahmoodm2
11-12-09, 22:52
سلام به همگی من سیو های بازی batman رو دانلود کردم اما نمیدونم چطوری این سیوها رو جایگزین کنم اخه تو 24 درصد گیر کردم دیگه حوصلشو ندارم ومیخوام از مزحله ی بعدیش بازی رو ادامه بدم حالا لطف کنید به طور کامل راهنماییم کنید چکار کنم ممنون.

PUMAOC
12-12-09, 10:41
سلام به همگی من سیو های بازی batman رو دانلود کردم اما نمیدونم چطوری این سیوها رو جایگزین کنم اخه تو 24 درصد گیر کردم دیگه حوصلشو ندارم ومیخوام از مزحله ی بعدیش بازی رو ادامه بدم حالا لطف کنید به طور کامل راهنماییم کنید چکار کنم ممنون.

این طوری نمی شه. (اگه سیوای منو دان کردی) من دو تا سیو 67% گزاشتم که بازی اونجا تموم شده و دیگه نمی شه به مراحل قبلی برگردی. برای همین من یه سیوم از مرحله دم آخری (قبل از ترکوندن جوکر) گرفتم
باید یه سیوی رو دان کنی که تا آخر نرفته باشه و تا اونجایی که می خوای رفته باشه!:1. (23):

mahmoodm2
13-12-09, 16:22
این طوری نمی شه. (اگه سیوای منو دان کردی) من دو تا سیو 67% گزاشتم که بازی اونجا تموم شده و دیگه نمی شه به مراحل قبلی برگردی. برای همین من یه سیوم از مرحله دم آخری (قبل از ترکوندن جوکر) گرفتم
باید یه سیوی رو دان کنی که تا آخر نرفته باشه و تا اونجایی که می خوای رفته باشه!:1. (23):
مرس از راهنماییت.راستی میشه بگین چطوری میشه اکانتی که تو بازی ساختمو پاک کنم؟

nima_hl
28-12-09, 03:29
سلام

برای بت من کسی بنچمارک تولز سراغ نداره ؟

کسی تونسته با این بنچمارک بگیره ؟

PUMAOC
28-12-09, 13:10
مرس از راهنماییت.راستی میشه بگین چطوری میشه اکانتی که تو بازی ساختمو پاک کنم؟

سیوتو که پاک کنی اکانتت پاک می شه...:1. (26):
راستی کدوم اکانت...؟
همونی که اول نصب باید بسازی؟ که پروفایل آفلاین داره؟!
اونو نمی دونم :1. (27):

PUMAOC
28-12-09, 13:11
سلام

برای بت من کسی بنچمارک تولز سراغ نداره ؟

کسی تونسته با این بنچمارک بگیره ؟

فکر کنم تنها راه استفاده از Fraps باشه...:give_rose:

nima_hl
28-12-09, 13:23
فکر کنم تنها راه استفاده از Fraps باشه...:give_rose:

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link
اینا رو میخوام :wink:

PUMAOC
28-12-09, 13:35
آها یعنی هست !!! :1~@$S (8): تو بش دست رسی نداری؟!:121fs725372: یعنی این عکسا رو دیدی می گی حتما بنچ داره!!!:1. (15):

عکس اولیکه که فکر کنم مال xbox باشه!!! :دی:1. (38):
یه توضیح بده ببینم...:1~@$S (5):

soroushy97
07-03-11, 12:46
بازی batman arkham asylum رو من از boysteam گرفتم ولی بعضی موقع ها f یا همون grapple درست کار نمی کرد و می رفت تو یه جای سیاه.یه کرک دانلود کردم و درست شد اما حالا سیو نمی شه.چی کار کنم بهم بگید.ممنون

masterman
20-03-11, 20:48
بعد از بیرون رفتن از زندان و بعد از گرفتن تفنگ از ماشین باید چی کار کنیم؟

naviiidd
09-04-11, 16:35
سلام... آقا من روی 9% گیر کردم:whistle: ... اون جایی که دخته یه یارو رو گروگان گرفته.... باید چیکار کنم؟ :) Only the registered members can see the link

PUMAOC
09-04-11, 19:10
لازم شد بازی رو یک بار دیگه نصب کنم. البته اگر نبخشیده باشمش به دوستام:whistle:

naviiidd
09-04-11, 23:02
لازم شد بازی رو یک بار دیگه نصب کنم. البته اگر نبخشیده باشمش به دوستام:whistle:
خدا خیرت بده سعید جان

naviiidd
10-04-11, 00:38
خدا خیرت بده سعید جان
آقا نمیخواد ... خودم پیداش کردم :)