PDA

مشاهده نسخه کامل : نظرسنجی همراه با جایزه در مورد قیمت محصولات جدید گرین

J.Omrani
22-10-09, 15:08
به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛
سلام،

شما می توانید با شرکت در نظر سنجی "قیمت محصولات جدید گرین" ، شانس خود را برای برنده شدن یک عدد پاور جدید GP535B (Only the registered members can see the link) (به ارزش تقریبی 75.000 تومان) بیازمایید. لازم به ذکر است که قرعه کشی از بین کلیه شرکت کنندگان محترم در نظر سنجی ، انجام خواهد پذیرفت و ارتباطی با نوع پاسخ شرکت کنندگان عزیز نخواهد داشت.

پاور GP1235B :

Only the registered members can see the link

مشاهده مشخصات کامل پاور GP1235B (Only the registered members can see the link)
این پاور دارای توان پیوسته 1235 وات و مطابق با جدیدترین اصلاحات استانداردهای SSI EPS12V V2.91,2.92 و ATX12V V2.3 طراحی و تولید شده است. توجه شما را به برخی خصوصیات این مدل پاور جلب می نمایم:
- استفاده از خازنهای ژاپنی Nippon Chemi-Con ژاپن در قسمت ورودی (اختصاصی گرین)
- استفاده از خازنهای ژاپنی Nippon Chemi-Con ژاپن در قسمت خروجی (اختصاصی گرین)
- استفاده از کامپوننت های در رده صنعتی و درجه یک در کلیه قسمت ها (Grade A)
- راندمان بسیار مناسب 84% ~ 90% در شرایط ولتاژ برق شهری در ایران (220 ولت) و اخذ تاییدیه 80Plus (اختصاصی گرین و به عنوان اولین برند ایرانی) در حال طی مراحل نهایی
- اخذ مستقیم تاییدیه های CE, UL, CB با نام و لوگوی گرین (اختصاصی گرین و به عنوان اولین برند ایرانی در زمینه پاور ساپلای سوئیچینگ کامپیوتر)
- دارای قدرت تحمل جریان 90A در خروجی چهار خروجی +12V با قابلیت بالانس به نفع یکدیگر همانند پاورهای Single Line (اختصاصی گرین) و انشاا.. در نمایشگاه الکامپ تهران ، این مورد را با شرایط ویژه و جذابی ملاحظه خواهید فرمود.
- دارای قابلیت مدیریت چیدمان کابلهای خروجی (Cable Management) با روکش Golden برای کانکتورها جهت ارتقای ضریب اتصال
- فوق العاده کم صدا با بهره مندی از دو فن دو بلبرینگی 135mm و 80mm کمپانی Globe Fan و سیستم تنظیم دور
- دارای سیستم تاخیر در از کارافتادن فن ها در هنگام خاموشی سیستم (مشروط بر اینکه دمای داخلی در هنگام خاموشی سیستم بالاتر از 50 درجه باشد)
- دارای کلیه پروتکشن های ایمنی جهت تضمین سلامت سخت افزار در شرایط خاص
- ریپل و نویز بسیار بسیار پایین در کلیه خروجی ها و تحت حداکثر لودینگ (<40mVpp) این پاور را تبدیل به یک پاور ایده آل برای اورکلاک نموده است.
- دارای یازده عدد کانکتور SATA و شش عدد کانکتور PCI-E در دونوع 6-pin و 8-pin و دو عدد کانکتور 8-pin E-ATX پردازنده و.... همراه با روکش پارچه ای مشکی طلایی برروی کلیه کابلهای خروجی (اختصاصی گرین)
- دارای پوشش بدنه بسیار زیبا و جذاب Cropen Finish و پلاک GREEN برروی حفاظ فن (اختصاصی گرین)
- دارای 36 ماه گارانتی ویژه
و...

پاور GP1035B :

مشاهده مشخصات کامل پاور GP1035B (Only the registered members can see the link)
این پاور دارای توان پیوسته 1035 وات و مطابق با جدیدترین اصلاحات استانداردهای SSI EPS12V V2.91,2.92 و ATX12V V2.3 طراحی و تولید شده است. توجه شما را به برخی خصوصیات این مدل پاور جلب می نمایم:
- راندمان بسیار مناسب 85% ~ 90% در شرایط ولتاژ برق شهری در ایران (220 ولت) و اخذ تاییدیه 80Plus Bronze (اختصاصی گرین و به عنوان اولین برند ایرانی) در حال طی مراحل نهایی
- اخذ مستقیم تاییدیه های CE, UL, CB با نام و لوگوی گرین (اختصاصی گرین و به عنوان اولین برند ایرانی در زمینه پاور ساپلای سوئیچینگ کامپیوتر)
- دارای قدرت تحمل جریان 80A در خروجی چهار خروجی +12V با قابلیت بالانس به نفع یکدیگر همانند پاورهای Single Line (اختصاصی گرین) و انشاا.. در نمایشگاه الکامپ تهران ، این مورد را با شرایط ویژه و جذابی ملاحظه خواهید فرمود.
- دارای قابلیت مدیریت چیدمان کابلهای خروجی (Cable Management) با روکش Golden برای کانکتورها جهت ارتقای ضریب اتصال
- فوق العاده کم صدا با بهره مندی از دو فن دو بلبرینگی 135mm و 80mm کمپانی Globe Fan و سیستم تنظیم دور
- دارای سیستم تاخیر در از کارافتادن فن ها در هنگام خاموشی سیستم (مشروط بر اینکه دمای داخلی در هنگام خاموشی سیستم بالاتر از 50 درجه باشد)
- ریپل و نویز بسیار بسیار پایین در کلیه خروجی ها و تحت حداکثر لودینگ (<40mVpp) این پاور را تبدیل به یک پاور ایده آل برای اورکلاک نموده است.
- دارای یازده عدد کانکتور SATA و شش عدد کانکتور PCI-E در دونوع 6-pin و 8-pin و دو عدد کانکتور 8-pin E-ATX پردازنده و.... همراه با روکش پارچه ای مشکی طلایی برروی کلیه کابلهای خروجی (اختصاصی گرین)
- دارای پوشش بدنه بسیار زیبا و جذاب Cropen Finish و پلاک GREEN برروی حفاظ فن (اختصاصی گرین)
و...

کولر پردازنده Core Contact Freezer 120 :

مشاهده مشخصات کامل Core Contact Freezer (Only the registered members can see the link)
این کولر آماده نصب برروی تمامی سوکتهای LGA1366, LGA775, AM2, AM2+, AM3 با بازدهی و راندمان بسیار مناسب (عملکرد فوق العاده کاهش دما در کنار صدای بسیار بسیار پایین فن) و دارای بیش از 60 جایزه معنبر بین المللی است. لینک اصلی اواردها (Only the registered members can see the link)
- دارای چهار هیت پایپ ضخیم جهت انتقال دما
- دارای خمیر سیلیکون معروف Tuniq TX-2
- دارای ولوم کنترل کننده دور فن
- دارای فن 12 سانتی متری فوق العاده کم صدا
- بهره مندی از تکنولوژی Magnetic Fluid Dynamic Bearing یا (MFDB) در ساختار فن به جهت کاهش صدا (<16dBA) و افزایش طول عمر به 50 هزار ساعت در شرایط استاندارد
- وزن بسیار مناسب 590 گرم (بدون فن)
- دارای خمش هیت سینک در قسمت خروجی به جهت خنک نمودن قطعات پر حرارت مادربرد
و....

* محصولات فوق، انشاا.. در نمایشگاه الکامپ 88 رو نمایی و هم زمان به بازار عرضه خواهند شد.

* حال با توجه به ویژگی های فوق، به نظر شما نحوه قیمت گذاری این سه محصول و به ترتیب، چگونه بهتر است؟

حالت اول:
پاور GP1235B به قیمت 240.000 تومان
پاور GP1035B به قیمت 220.000 تومان
کولر Core Contact به قیمت 55.000 تومان

حالت دوم:
پاور GP1235B به قیمت 230.000 تومان
پاور GP1035B به قیمت 210.000 تومان
کولر Core Contact به قیمت 50.000 تومان

حالت سوم:
پاور GP1235B به قیمت 220.000 تومان
پاور GP1035B به قیمت 200.000 تومان
کولر Core Contact به قیمت 45.000 تومان

حالت چهارم:
حالت دوم:
پاور GP1235B به قیمت 210.000 تومان
پاور GP1035B به قیمت 190.000 تومان
کولر Core Contact به قیمت 42.000 تومان

با تقدیم احترام

ttvtt
22-10-09, 15:33
نظرم روی حالت چهارم هست فقط یک پیشنهاد دارم اگر قیمت پاور 1035 رو به 185 یا حتی 180 برسونید با فروش فوق العاده ای روبه رو خواهید شد و عرصه رقابت رو برای پاورها دیگر داخل ایران تنگ تر میکنید و حتی میتوانید کل بازار را برای پاور های وات بالا به سود شرکت گرین قبضه کنید

masoomiyat
22-10-09, 15:47
از ویژگی های گرین که تا الان دست گیرم شده کیفیت محصولات (چه بسا بالاتر) با محصولات هم رده و قیمت فوق العاده بهتر و پایین تر نسبت به اونهاس.
هر چه قیمت با کمتر باشه( با در نظر گرفتن حاشیه فروش و سود شرکت) هم فروش خوبی برای شرکت ایجاد میشه و هم کاربرای زیادی میتونن از این محصولات استفاده کنن

masterpc
22-10-09, 17:35
سلام
با توجه به گستردگی فنهای توی محدوده قیمت 40-60 تومن نظر من 40 یا حتی اگر جا دارد کمی کمتر مثلا 38 تومان است تا دیگر فکر کولرهای توی رنج 40-50 تومن با عرضه این محصول از سر خریداران خارج شود و استقبال بهتر شود
موفق باشید:Love-PCN~!:

ALIRE7A
22-10-09, 18:21
پاور GP1235B :

این پاور دارای توان پیوسته 1235 وات و مطابق با جدیدترین اصلاحات استانداردهای SSI EPS12V V2.91,2.92 و ATX12V V2.3 طراحی و تولید شده است. توجه شما را به برخی خصوصیات این مدل پاور جلب می نمایم:
- راندمان بسیار مناسب 84% ~ 90% در شرایط ولتاژ برق شهری در ایران (220 ولت) و اخذ تاییدیه 80Plus (اختصاصی گرین و به عنوان اولین برند ایرانی) در حال طی مراحل نهایی
- دارای قدرت تحمل جریان 90A در خروجی چهار خروجی +12V با قابلیت بالانس به نفع یکدیگر همانند پاورهای Single Line (اختصاصی گرین) و انشاا.. در نمایشگاه الکامپ تهران ، این مورد را با شرایط ویژه و جذابی ملاحظه خواهید فرمود.
و...

پاور GP1035B :

این پاور دارای توان پیوسته 1035 وات و مطابق با جدیدترین اصلاحات استانداردهای SSI EPS12V V2.91,2.92 و ATX12V V2.3 طراحی و تولید شده است. توجه شما را به برخی خصوصیات این مدل پاور جلب می نمایم:
- راندمان بسیار مناسب 85% ~ 90% در شرایط ولتاژ برق شهری در ایران (220 ولت) و اخذ تاییدیه 80Plus Bronze (اختصاصی گرین و به عنوان اولین برند ایرانی) در حال طی مراحل نهایی
- دارای قدرت تحمل جریان 80A در خروجی چهار خروجی +12V با قابلیت بالانس به نفع یکدیگر همانند پاورهای Single Line (اختصاصی گرین) و انشاا.. در نمایشگاه الکامپ تهران ، این مورد را با شرایط ویژه و جذابی ملاحظه خواهید فرمود.
و...

بشکف ای غنچه آرزو :yes:

hapalii
22-10-09, 18:24
فکر کنم اگر بشه بازار رو تقسیم بندی کرد شاید بشه گفت در ایران 5% خریدار ها حرفه ای هستند و سیستم های حرفه ای می خواهند که خوب قطعا حاضرند هزینه اون رو هم پرداخت کنند 30% مصرف کننده های نیمه حرفه ای هستند مثل اکثر بچه های این فروم یا فروم های مشابه که کار اصلی شون در حوزه سخت افزار شاید نباشه اما همه یه جوارئی در ان مشغولاند حداقل مثل من اخبار اون رو به شدت پیگیری می کنند .65 % هم کسانی هستند که اطلاعاتی از سخت افزار ندارند و تهیه سیستم خودشون رو به کس دیگه ای می سپارند. فکر می کنم برای گرین یا هر شرکت دیگه ای او جمعیت 30% باید از همه مهم تر باشه گروه اول که تکلیفش معلوم چی می خواد و هزینه هم قطعا اولین فاکتور انتخاب اونها نیست قسمت دوم که 30% اما همیشه بین هزینه و کیفیت کالا دائم در حالا 2*2 تا 4 تا کردند و تقریبا همیشه همه فاکتور ها رو در نظر داند حالا چرا جیمعت 65 % اهمیت کمتری نصبت به اون 30 % داره با اینکه بیشتر دلیل اون این که قسمت عمده خرید اون 65% از صافی همین جمعیت 30 % عبور میکنه و نظر اونها تاثیر داره مثل کاسب های با انصاف بازارهای کامپیوتر که خوب خیلی هاشون وقتی به مشتری نا واردی برخورد می کنن شاید اولین ملاک فورش قطعات خودشون باشه اما خیلی هاشون قطعه بد به مشتری معرفی نمی کنن البته توشون ادم نا باب هم هست.یا مثل بچه های فروم های اینترنتی که دائم در حال معرفی سیستم چه اینجا در نت و چه در خارج از اون به اطرافیان خودشون هستند.
این همه رو گفتم تا بگم منم به گزینه 4 رای دادم به این دلیل که هرچی قیمت اونها پایین تر باشه می تونه طیف بیشتری از اون جمعیت 30% رو پوشش بده و جمعیت بیشتری از انها رو به سمت محصول های حرفه ای تر گرین که فکر میکنم سود بیشتری هم برای شرکت گرین داره سوق بده.
در اخر هم به نظرم وقتش که شرکت گرین توی سایر قطعات مثل کیس یا مثلا این کولر ی که من اولین بار از گرین دارم می بینم مانور بده اگر امروز پاور گرین حرف اول رو توی بازار میزنه نظر شخصی من این که مهم تر از فاکتور قیمت و کیفیت (که هر دو رو تقریبا داره) بالا رفتن سطح دانش مصرف کننده هاست تا همین 2- 3 سال پیش طیف وسیعی از کسانی که سیستم می بستند اصلا به میزان مصرف قطعات کاری نداشتند و پاور آخرین قطعی بود که انتخاب می کردند تازه خیلی از کیس ها با پاور فروخته می شد که اغلب هم پاور استانداردی نه بودند اما دیگه امروز یکی از سئوال ها که نمونش تو همین انجمن ها هم زیاده این که من این قطعات انتخاب کردم به نظر شما این پاور براش کافی یا نه که همه هم دیدن چه قدر راجبش بحث میشه اما هنوز این بحث راجع به کیس یا کولر cpu حداقل اونقدر که راجع به پاور هست نمیشه دلیلش هم این که اونقدر که در سایت ها یا مجلات راجع به معایب پاور غیر استاندار اطلاع رسانی شده راجع به کیس و کولر cpu نشده.

green_waves
22-10-09, 20:02
قبلا تو سایت سخت افزار قیمت ها زده بودید از وقتی سخت افزار پریده قیمت ندارم
قیمت های تهران جدید حدود چند شده؟
مخصوصا سری های وات بالا

PUMAOC
22-10-09, 22:08
100% گزینه ی آخر بهتره! مخصوصا که به نظر می رسه 1235 قراره بتر کونه اونم با این قیمت توپ:great: قیمت فن با این همه امکانات 42 واقعا عالیه . شنیدم کاراییش در حد وی 8 هست حتی بهتر.
تا بیاد اهواز می پرم یکی می خرم

vandelin
22-10-09, 22:31
سلام

والا به نظر من بالاترین قیمت ممکن در نظر گرفته شه میتونه بهتر باشه .
چون اولا کسی که 200 تومن واسه پاور در نظر میگیره بعید میدونم لنگ 10 20 تومن باشه (تازه با در نظر گرفتن این موضوع که حداقل 1 تومنی هم احتمالا خرج خود سیستم کرده)
و دوما همین الانش هم شرکت محترم اینده سیما متهم به کیفیت پایین قطعات و بعضا دست بردن تو پاور میکنن . و قیمت پایین هم مثلا دلیل منطقیشون هست !
به عبارتی همون داستان "هر ارزونی بی دلیل نیست"

پ.ن : من به شدت نکته دوم رو محکوم میکنم ! :دی

N0m@d
23-10-09, 09:57
نظر سنجی جالبی بود

از ایرانی جماعت انتظار نداشته باشید قیمت بالاترو انتخاب کنه:lol:

alireza_asol
23-10-09, 11:35
به نظر من قیمت کولر باید بین 45 تا 50 تومن یاشه. چون اکثر مردم بدون تحقیق خرید میکنن و اگه ارزونتر باشه میگن حتما خوب نیست.
در مورد پاور ها هم بهتره تفاوت قیمت این دو مدل بیشتر باشه .
حدود 40 50 تومن.
کسی که بخواد این پاورو بخره حداقل حدود یک میلیون و 300 400 هزار برای سیستمش خرج کرده. خوب میگه 20 تومن هم روش 1235 رو میخرم. در نتیجه فروش 1035 کم میشه.

masterpc
23-10-09, 12:22
به نظر من قیمت کولر باید بین 45 تا 50 تومن یاشه. چون اکثر مردم بدون تحقیق خرید میکنن و اگه ارزونتر باشه میگن حتما خوب نیست.
در مورد پاور ها هم بهتره تفاوت قیمت این دو مدل بیشتر باشه .
حدود 40 50 تومن.
کسی که بخواد این پاورو بخره حداقل حدود یک میلیون و 300 400 هزار برای سیستمش خرج کرده. خوب میگه 20 تومن هم روش 1235 رو میخرم. در نتیجه فروش 1035 کم میشه.

سلام
علیرضا جان نفست از جای گرم در میاد:give_rose:
خیلی پولداری ها :gasp: :lol:

من برای هزار تومن هم توی خرید هام دقت می کنم. بعد شما می گمی 40-50 !!!

یک قطعه هم یک قطعه است :give_rose:

alireza_asol
23-10-09, 14:08
سلام
علیرضا جان نفست از جای گرم در میاد:give_rose:
خیلی پولداری ها :gasp: :lol:

من برای هزار تومن هم توی خرید هام دقت می کنم. بعد شما می گمی 40-50 !!!

یک قطعه هم یک قطعه است :give_rose:

آره. خیلی پولدارم !!!!!!:lol:
فقط نمیدونم چرا 8500gt دارمو e7200 :cry:

J.Omrani
24-10-09, 09:26

دوستان عزیز؛
سلام،

ابتدا از بابت مشارکت بسیار خوب دوستان عزیزم در این نظر سنجی، کمال تشکر و سپاس را دارم.

دو نکته موجب ایجاد این نظر سنجی در مورد قیمت محصولات جدید گرین شد،(که اتفاقا دوستان عزیز اشاره خوبی به آنها داشتند) که به طور خلاصه آنها را مرور می کنم:

- ایجاد حاشیه امنیت سود برای فروشندگان محترم (با توجه به این نکته که معمولا سود بیشتر ، یکی از مهمترین فاکتورهای فروشندگان محترم در رابطه با تبلیغ یا ترویج کالاهای High-End است، متاسفانه گرین- با توجه به حاشیه سود پایین در کلیه محصولاتش علی الخصوص محصولات رده بالا- از بابت این موضوع مورد کم لطفی ایشان قرار گرفته است) به عنوان مثال یک پاور 1000 واتی گرین ممکن است تا یک پنجم یک پاور 1000 وات دیگر ، سود کمتری داشته باشد.
- سنجش کیفیت با مقیاس قیمت (با توجه به این نکته که متاسفانه در بازار اینگونه تصور می شود که " هرچه پول بدهی آش می خوری! " گاها از قیمت محصولات گرین - خصوصا رده های بالا - اینگونه برداشت می شود که حتما یک چیزی بوده که قیمتش اینقدر پایین درآمده! و این نکته به راحت ترین نکته در القای بحث اول به مشتریان شده است.

اما سیاست قیمت گذاری گرین؛
شاید همه ما این شعار تکراری " سود کمتر ، فروش بیشتر و فروش بیشتر، سود بیشتر " را شنیده باشیم. همین عبارت تکراری، در کنار رضایت مصرف کنندگان محترم از بابت تناسب هزینه پرداختی با کیفیت دریافتی ، مهمترین عوامل در سیاست قیمت گذاری محصولات گرین بوده است که میزان تاثیر گذاری آن را با یک نمونه آماری ساده می توان دریافت نمود.

اینها نکاتی بود که موجب ایجاد این نظر سنجی شد. هر چند که قیمت این محصولات ، تقریبا و تا حدودی مشخص شده است (فعلا محفوظ) ، اما هدف این نظر سنجی به اشتراک گذاشتن نقطه نظرات و سنجش تفکرات مصرف کنندگان محترم بود و امیدوارم این کمک های فکری شما عزیزان، تاثیر خود را بر قیمت نهایی این محصولات بگذارد.

لذا تقاضا دارم نظرات خود را با در نظر گرفتن شرایط کلی بازار (ایجاد انگیزه در فروشندگان محترم و ایجاد تمایل در مصرف کنندگان عزیز) عنوان فرمایید.

با تقدیم احترام

AMD>INTEL
24-10-09, 09:40
پاورهای 1030 وات گرین هم پاورهای خوبی بودند ولی اون فن 8 سانتی که داشتند صدای وحشتناکی میداد . که این مشکل به قول مهندس در سری جدید حل شده است . امیدوارم در سری های جدید بهتر هم شود .

MR PC
24-10-09, 10:10
درود

جناب مهندس عمرانی نکته ای که در هر چهار مورد نظر سنجی دیده میشه فاصله قیمتی 20 تومنی هست که بین دو مدل 1235 و 1035 در نظر گرفته شده که کاملا منطقی هست و با توجه به سطح درامد نسبی کاربران جامعه ایران مورد چهارم و مخصوصا قیمت کولر پردازنده منطقی تر به نظر میرسه.

با تشکر:give_rose:

Mahdi8063
24-10-09, 10:36
سلام شاید صحبت بنده ربطی به تاپیک نداشته باشه ولی شاید بعضی از بچه ها از حرف بنده خوششون بیاد !!!

میخاستم بدونم چون شما میخاین این قطعات رو در الکامپ تهران رونمایی کنین حتما شرایط فروش ویژه هم براش در نظر گرفتین ، که اگر در نظر گرفتین چون من نمیتونم در نمایشگاه حضور داشته باشم و یکی از این کولر ها رو هم میخام . اگه بشه شما به بچه های فروم که نمیتونن در نمایشگاه حضور داشته باشن این قطعات رو با شرایط ویژه بفروشین !؟

J.Omrani
24-10-09, 12:23

پاورهای 1030 وات گرین هم پاورهای خوبی بودند ولی اون فن 8 سانتی که داشتند صدای وحشتناکی میداد . که این مشکل به قول مهندس در سری جدید حل شده است . امیدوارم در سری های جدید بهتر هم شود .
امید جان؛
سلام،
به نکته بسیار خوبی اشاره فرمودید که انشاا.. در زمان معرفی سازنده اصلی این پاور و لینک اواردهای مربوطه ، بیشتر در موردش بحث خواهیم نمود. فعلا تصویر ذیل که مربوط به مقایسه صدای این پاور (البته نام سازنده اصلی، موقتا حذف شده است) با چند مدل دیگر است را مشاهده فرمایید:

ضمن اینکه با اصلاحات جدیدی که از کمپانی سازنده خواسته ایم، صدای فن در سفارش پاورهای گرین، کمتر نیز شده است!
انشاا.. اگر کمی صبر فرمایید، خبرهای بسیار جالب تری در مورد مسائل فنی این پاورها مشاهده خواهید فرمود.

سلام شاید صحبت بنده ربطی به تاپیک نداشته باشه ولی شاید بعضی از بچه ها از حرف بنده خوششون بیاد !!!
میخاستم بدونم چون شما میخاین این قطعات رو در الکامپ تهران رونمایی کنین حتما شرایط فروش ویژه هم براش در نظر گرفتین ، که اگر در نظر گرفتین چون من نمیتونم در نمایشگاه حضور داشته باشم و یکی از این کولر ها رو هم میخام . اگه بشه شما به بچه های فروم که نمیتونن در نمایشگاه حضور داشته باشن این قطعات رو با شرایط ویژه بفروشین !؟
دوست خوب من؛
سلام،
انشاا.. با هماهنگی جناب آقای حسینی (مدیریت محترم سایت Lion Computer) (Only the registered members can see the link) به عنوان عامل فروش اینترنتی محصولات گرین، یک برنامه فروش ویژه در ایام برگزاری الکامپ 88 خواهیم داشت که متعاقبا برنامه کامل آن را باطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

با تقدیم احترام

AMD>INTEL
24-10-09, 13:04

مهندس منبع این شات کدوم سایت هست .

J.Omrani
24-10-09, 14:28
مهندس منبع این شات کدوم سایت هست .

امید جان؛
سلام،

همانطور که پیشتر عرض نمودم:

... که انشاا.. در زمان معرفی سازنده اصلی این پاور و لینک اواردهای مربوطه ، بیشتر در موردش بحث خواهیم نمود. فعلا تصویر ذیل ...

لطفا عجله نفرمایید. بحث های فنی در تاپیک ویژه ای مطرح و پیگیری خواهند شد. این فقط یک تصویر برگرفته از بررسی یک سایت معتبر (البته با تغییرات گرافیکی که مانع مشخص شدن لینک اصلی باشد) است! مطمئنا در تاپیک ویژه معرفی این پاورها، تمامی لینک ها برای مشاهده دوستان قرار داده خواهد شد. فقط اندکی صبر...

... همچنان منتظر نظرات دوستان در مورد قیمت ها هستم.

با تقدیم احترام

AMD>INTEL
24-10-09, 14:39
این عکس نمیتونه مقایسه جالبی باشه . یک پاور 1035 رو با یک پاور 550 وات هیچوقت مقایسه نمیکنند .اگر بخواد مقایسه صورت بگیره از مدل silentpro شرکت کولر مستر مقایسه بشه . نکته مهم مقایسه صدای تولید شده پاور خود گرین با یک پاور کولر مستر هست . با یک اسکرین شات نمیشه چیزی رو باور کرد . به نظرم عکس فاقد ارزش عملی و علمی هست .

J.Omrani
24-10-09, 14:44
این عکس نمیتونه مقایسه جالبی باشه . یک پاور 1035 رو با یک پاور 550 وات هیچوقت مقایسه نمیکنند .اگر بخواد مقایسه صورت بگیره از مدل silentpro شرکت کولر مستر مقایسه بشه . نکته مهم مقایسه صدای تولید شده پاور خود گرین با یک پاور کولر مستر هست . با یک اسکرین شات نمیشه چیزی رو باور کرد . به نظرم عکس فاقد ارزش عملی و علمی هست .

امید جان؛
سلام،
تقاضای دوستانه:
لطفا مسائل خارج ار بحث تاپیک را عنوان نفرمایید. در صورت اصرار شما، یک مقایسه کاملا فنی بین صدای این پاور با 1250 کولر مستر برایتان قرار خواهم داد. آنوقت گله ای نفرمایید.
ضمنا به احترام نظر شما، نتایج پاور مورد نظر شما را از تصویر قبلی حذف نمودم.

با تقدیم احترام

vb_m
24-10-09, 18:59

دوستان عزیز؛
سلام،

ابتدا از بابت مشارکت بسیار خوب دوستان عزیزم در این نظر سنجی، کمال تشکر و سپاس را دارم.

دو نکته موجب ایجاد این نظر سنجی در مورد قیمت محصولات جدید گرین شد،(که اتفاقا دوستان عزیز اشاره خوبی به آنها داشتند) که به طور خلاصه آنها را مرور می کنم:

- ایجاد حاشیه امنیت سود برای فروشندگان محترم (با توجه به این نکته که معمولا سود بیشتر ، یکی از مهمترین فاکتورهای فروشندگان محترم در رابطه با تبلیغ یا ترویج کالاهای High-End است، متاسفانه گرین- با توجه به حاشیه سود پایین در کلیه محصولاتش علی الخصوص محصولات رده بالا- از بابت این موضوع مورد کم لطفی ایشان قرار گرفته است) به عنوان مثال یک پاور 1000 واتی گرین ممکن است تا یک پنجم یک پاور 1000 وات دیگر ، سود کمتری داشته باشد.
- سنجش کیفیت با مقیاس قیمت (با توجه به این نکته که متاسفانه در بازار اینگونه تصور می شود که " هرچه پول بدهی آش می خوری! " گاها از قیمت محصولات گرین - خصوصا رده های بالا - اینگونه برداشت می شود که حتما یک چیزی بوده که قیمتش اینقدر پایین درآمده! و این نکته به راحت ترین نکته در القای بحث اول به مشتریان شده است.

اما سیاست قیمت گذاری گرین؛
شاید همه ما این شعار تکراری " سود کمتر ، فروش بیشتر و فروش بیشتر، سود بیشتر " را شنیده باشیم. همین عبارت تکراری، در کنار رضایت مصرف کنندگان محترم از بابت تناسب هزینه پرداختی با کیفیت دریافتی ، مهمترین عوامل در سیاست قیمت گذاری محصولات گرین بوده است که میزان تاثیر گذاری آن را با یک نمونه آماری ساده می توان دریافت نمود.

اینها نکاتی بود که موجب ایجاد این نظر سنجی شد. هر چند که قیمت این محصولات ، تقریبا و تا حدودی مشخص شده است (فعلا محفوظ) ، اما هدف این نظر سنجی به اشتراک گذاشتن نقطه نظرات و سنجش تفکرات مصرف کنندگان محترم بود و امیدوارم این کمک های فکری شما عزیزان، تاثیر خود را بر قیمت نهایی این محصولات بگذارد.

لذا تقاضا دارم نظرات خود را با در نظر گرفتن شرایط کلی بازار (ایجاد انگیزه در فروشندگان محترم و ایجاد تمایل در مصرف کنندگان عزیز) عنوان فرمایید.

با تقدیم احترام

آقای عمرانی در مورد فورشنده ها باید بگم اونها واقعا فقط به فکر سود بیشتر هستند
اصلا براشون فرقی نمیکنه که مشتری چه جنسی روببره
وقتی رفته بودم از پاساژ طالقانی(اصفهان) یه اینفینیتی بخرم بهم گفت 112 تومان
شاخ در آرودم و... گفتش که ما سود خیلی کمی عایدمون میشه
حالا دیگه نمیدونم چی بگم
بعدشم اینکه قیمت زیاد پایین واسه ایرانی انگار اثر بخش نیست !!!
خیلی ها وقت خرید به قیمت کالا توجه میکنند -- هرچی قیمت بالاتر = کیفیت بهتر !!!

من با قیمت حالت 2 موافقم- البه به شرطی که سود فروشنده رو واسه تبلیغ کالاتون بیشتر کنید!

J.Omrani
25-10-09, 08:20
آقای عمرانی در مورد فورشنده ها باید بگم اونها واقعا فقط به فکر سود بیشتر هستند
اصلا براشون فرقی نمیکنه که مشتری چه جنسی روببره
وقتی رفته بودم از پاساژ طالقانی(اصفهان) یه اینفینیتی بخرم بهم گفت 112 تومان
شاخ در آرودم و... گفتش که ما سود خیلی کمی عایدمون میشه
حالا دیگه نمیدونم چی بگم
بعدشم اینکه قیمت زیاد پایین واسه ایرانی انگار اثر بخش نیست !!!
خیلی ها وقت خرید به قیمت کالا توجه میکنند -- هرچی قیمت بالاتر = کیفیت بهتر !!!

من با قیمت حالت 2 موافقم- البه به شرطی که سود فروشنده رو واسه تبلیغ کالاتون بیشتر کنید!

دوست خوب من؛
سلام،
بحث مورد اشاره شما را کاملا قبول دارم ولی دو سوال مهم در اینجا مطرح است:
- آیا در این شرایط حق مصرف کنندگان محترم ضایع نمی گردد؟
- آیا انتظار فروشندگان محترم از سود بیشتر ، نمی تواند با فروش بیشتر مرتفع گردد؟

واقعا ایجاد تعادل در بین همه این حالات، کار بسیار سختی است.

با تقدیم احترام

ttvtt
29-10-09, 22:00
مهندس جان اخر قیمت پاورها چقدر شد

am2
30-10-09, 06:56
نظر سنجی جالبی بود

از ایرانی جماعت انتظار نداشته باشید قیمت بالاترو انتخاب کنه:lol:
چه ربطی داره؟؟؟
مگه ایرانی جماعت ...................

آقای مهندس عمرانی آیا در قیمت های ارائه شده برای نظر سنجی تغییر کیفیت هم وجود داره>>>>

J.Omrani
01-11-09, 11:49

دوستان عزیز؛
سلام،

علی رغم ادامه نظر سنجی تا پنج روز آینده، قیمت نهایی محصولات مورد اشاره، مشخص شدند:

پاور GP1235B با قیمت 199.000 تومان (حداکثر قیمت در کلیه نمایندگی های گرین)

و...

پاور GP1035B با قیمت 178.000 تومان (حداکثر قیمت در کلیه نمایندگی های گرین)

و...

کولر Core Contact Freezer با قیمت 39.000 تومان (حداکثر قیمت در کلیه نمایندگی های گرین)

مشاهده مشخصات کامل Core Contact Freezer (Only the registered members can see the link)
این کولر آماده نصب برروی تمامی سوکتهای LGA1366, LGA775, AM2, AM2+, AM3 با بازدهی و راندمان بسیار مناسب (عملکرد فوق العاده کاهش دما در کنار صدای بسیار بسیار پایین فن) و دارای بیش از 60 جایزه معتبر بین المللی است. لینک اصلی اواردها (Only the registered members can see the link)
- بهره مندی از تکنولوژی Magnetic Fluid Dynamic Bearing یا (MFDB) در ساختار فن به جهت کاهش صدا (<16dBA) و افزایش طول عمر به 50 هزار ساعت در شرایط استاندارد
و....

* محصولات فوق، انشاا.. در نمایشگاه الکامپ 88 رو نمایی و هم زمان به بازار عرضه خواهند شد.

با تقدیم احترام

mr.slim
01-11-09, 23:19
بنظر بنده هر چقدر که قیمت ها پایین تر انتخاب شود مسلما قدرت خرید مصرف کنندگان بالا خواهد رفت ، اما نکته ای که اینجا مطرح می شود عدم تمایل فروشندگان برای فروش اجناس با سود پایین تر مطرح خواهد شد.
یکی از بهترین راه حل های ممکن برای حل این مشکل ایجاد شده قرار دادن جوایزی برای فروشندگان برتر خواهد بود که از این طریق فروشندگان نسبت به تبلیغ کالای جدید ترغیب خواهند شد. همین سیاست در حال حاضر توسط بسیاری از وارد کنندگان مطرح در حال پیاده سازی و اجراست.
به امید اینکه در ایران هر روز شاهد پیشرفت هر چه بیشتر شرکت هایی باشیم که برای مصرف کننده ارزش بالائی قائل هستند.

alirezairan
02-11-09, 00:39
سلام آقای عمرانی.
ورود این 3 محصول جدید به بازار پیشاپیش به شما و شرکت آینده سیما تبریک عرض میکنم.
آقای عمرانی جسارتا این پاورهای جدید محصول کمپانی coolmax نیست؟
از نظر ظاهری که فوق العاده شبیه هست، همینطور ریویوهای که توی سایت گرین گذاشتید هم برای پاور کول مکس هستش. (البته من چندتاش رو بیشتر ندیدم)
اگر این پاورها تولید کمپانی معظم کول مکس هستش میشه بفرمایید نسبت به خود پاورهایی که توی سایت کول مکس هست چه تغییراتی روش انجام شده. (جنس و نوع رنگ بدنه که از ظاهرشون مشخصه تغییر کرده)
- در مورد محصولات آینده بخصوص فنهای جدید هم اگه اشاره ای بکنید ممنون میشم.

J.Omrani
02-11-09, 09:05

بنظر بنده هر چقدر که قیمت ها پایین تر انتخاب شود مسلما قدرت خرید مصرف کنندگان بالا خواهد رفت ، اما نکته ای که اینجا مطرح می شود عدم تمایل فروشندگان برای فروش اجناس با سود پایین تر مطرح خواهد شد.
یکی از بهترین راه حل های ممکن برای حل این مشکل ایجاد شده قرار دادن جوایزی برای فروشندگان برتر خواهد بود که از این طریق فروشندگان نسبت به تبلیغ کالای جدید ترغیب خواهند شد. همین سیاست در حال حاضر توسط بسیاری از وارد کنندگان مطرح در حال پیاده سازی و اجراست.
به امید اینکه در ایران هر روز شاهد پیشرفت هر چه بیشتر شرکت هایی باشیم که برای مصرف کننده ارزش بالائی قائل هستند.
دوست خوب من؛
سلام،
- گرین، مورد پیشنهادی شما در مورد اهدای جوایز را به نوع دیگری اجرا نموده است. به عنوان مثال؛ کارتهای امتیاز سبز، یکی از همین موارد است که متناسب با فروش بالاتر، امتیازات بالاتری نصیب فروشندگان محترم می شود.
- سیاست اصلی گرین در بخش فروش، جذب و حفظ مصرف کنندگان محترم است که دومی (حفظ) سخت تر از اولی (جذب) است. رضایت مصرف کننده در دراز مدت، مهمترین عامل در حفظ و ثبات بازار یک برند خواهد بود.

سلام آقای عمرانی.
ورود این 3 محصول جدید به بازار پیشاپیش به شما و شرکت آینده سیما تبریک عرض میکنم.
آقای عمرانی جسارتا این پاورهای جدید محصول کمپانی coolmax نیست؟
از نظر ظاهری که فوق العاده شبیه هست، همینطور ریویوهای که توی سایت گرین گذاشتید هم برای پاور کول مکس هستش. (البته من چندتاش رو بیشتر ندیدم)
اگر این پاورها تولید کمپانی معظم کول مکس هستش میشه بفرمایید نسبت به خود پاورهایی که توی سایت کول مکس هست چه تغییراتی روش انجام شده. (جنس و نوع رنگ بدنه که از ظاهرشون مشخصه تغییر کرده)
- در مورد محصولات آینده بخصوص فنهای جدید هم اگه اشاره ای بکنید ممنون میشم.
دوست خوب من؛
سلام،
- لطفا تا زمان نهایی شدن قرارداد همکاری بین گرین و این کمپانی، بنده را از معرفی نام سازنده این محصول معاف فرمایید. به همین جهت ، هیچ اظهار نظری در مورد کمپانی معتبر Coolmax نخواهم داشت.
- تغییراتی که اختصاصا گرین در مورد این پاورها درخواست و اجرا نموده است، به شرح ذیل است:
* استفاده از خازنهای ژاپنی Nippon Chemi-Con ژاپن در قسمت ورودی (نیمه اختصاصی گرین - شاید برخی برندهای دیگر نیز این موضوع را از تامین کننده درخواست نموده باشند)
* استفاده از خازنهای ژاپنی Nippon Chemi-Con ژاپن در قسمت خروجی (اختصاصی گرین)
* راندمان بسیار مناسب 84% ~ 90% در شرایط ولتاژ برق شهری در ایران (220 ولت) و اخذ تاییدیه 80Plus (اختصاصی گرین و به عنوان اولین برند ایرانی) در حال طی مراحل نهایی
* اخذ مستقیم تاییدیه های CE, UL, CB با نام و لوگوی گرین (اختصاصی گرین و به عنوان اولین برند ایرانی در زمینه پاور ساپلای سوئیچینگ کامپیوتر)
* دارای قدرت تحمل جریان 90A در خروجی چهار خروجی +12V با قابلیت بالانس به نفع یکدیگر همانند پاورهای Single Line (اختصاصی گرین) و انشاا.. در نمایشگاه الکامپ تهران ، این مورد را با شرایط ویژه و جذابی ملاحظه خواهید فرمود.
* روکش Golden برای کانکتورها جهت ارتقای ضریب اتصال (نیمه اختصاصی گرین - شاید برخی برندهای دیگر نیز این موضوع را از تامین کننده درخواست نموده باشند)
* دارای یازده عدد کانکتور SATA و شش عدد کانکتور PCI-E در دونوع 6-pin و 8-pin و دو عدد کانکتور 8-pin E-ATX پردازنده و.... همراه با روکش پارچه ای مشکی طلایی برروی کلیه کابلهای خروجی (اختصاصی گرین)
* دارای پوشش بدنه بسیار زیبا و جذاب Cropen Finish و پلاک GREEN برروی حفاظ فن (اختصاصی گرین)
و ...

- به غیر از Core Contact ، دو کولر دیگر نیز در برنامه کاری گرین قرار دارند که فعلا قصد اعلام مشخصات آنها را نداشتیم ، ولی با توجه به علاقه مندی دوستان، نام یکی از این دو کولر جدید را برایتان قرار خواهم داد:
* کولر اول (Tower 120 Extreme (Only the registered members can see the link) به همراه خمیر معروف TX-3) که حدودا در 2 ماه اخیر به بازار جهانی عرضه شده است ، با قابلیت پشتیبانی از LGA1366, 1156, 775, AMD Series با قیمتی در محدوده 55 (عرضه در اواسط زمستان 88)
* کولر دوم (Core Contact Freezer) با قابلیت پشتیبانی از LGA1366, 775, AMD Series با قیمت 39 (عرضه در آذرماه 88)
* کولر سوم با قابلیت پشتیبانی از LGA1366, 1156, 775, AMD Series با قیمتی در محدوده 22 (عرضه در اواخر زمستان 88)

با تقدیم احترام

alirezairan
02-11-09, 09:38
ممنون از توضيحات خوبتون.
آقاي عمراني، ميشه عكس هايي از داخل اين دو پاور جديد اينجا قرار بديد (البته اگر در دفترتون موجود داريد، عكس هاي داخل سايت گرين رو ديدم اونا رو نميگم، اگه زحمتي نيست عكس ها رو خودتون بگيريد،)‌ راستش كنجكاو شدم داخلشون رو دقيق تر ببينم.

X7 Turbo
02-11-09, 11:56

دوستان عزیز؛
سلام،

علی رغم ادامه نظر سنجی تا پنج روز آینده، قیمت نهایی محصولات مورد اشاره، مشخص شدند:

پاور GP1235B با قیمت 199.000 تومان (حداکثر قیمت در کلیه نمایندگی های گرین)

و...

پاور GP1035B با قیمت 178.000 تومان (حداکثر قیمت در کلیه نمایندگی های گرین)

و...

کولر Core Contact Freezer با قیمت 39.000 تومان (حداکثر قیمت در کلیه نمایندگی های گرین)

این کولر آماده نصب برروی تمامی سوکتهای LGA1366, LGA775, AM2, AM2+, AM3 با بازدهی و راندمان بسیار مناسب (عملکرد فوق العاده کاهش دما در کنار صدای بسیار بسیار پایین فن) و دارای بیش از 60 جایزه معتبر بین المللی است. لینک اصلی اواردها (Only the registered members can see the link)
و....

با تقدیم احترام

با این قیمت خوبی که ارائه کردید 100% تعداد مشتریاتون بیشتر میشه. چون با کیفیت خوبی که پاور های گرین داره و همچنین قیمتی که شما اعلام کردید ، بازار رقابتی رو بردین.:great:
من تا حالا پاور های زیادی رو تست کردم و به جرات میتونم بگم که پاور های گرین یکی از بهترین محصولات موجود در کشور ماست.:yes:

ttvtt
02-11-09, 14:12
واقعا خیلی از این مشتری مداری گرین خوشم امد وبا این قیمت هاقول میدم وقتی این پاور هابیاد بازار پاور های وات بالا به نفع گرین قبضه میشه مطمئن باشید

deremel400
02-11-09, 16:18
و با این قیمت ها شرکت های دیگر فقط می تونند جلوی گرین لونگ پهن کنند پس بریم لنگ بخریم چون قیمتش زیاد میشه!!!!!!!!!:lol:

AMD>INTEL
02-11-09, 16:27
من هم تبریک میگم از نظر قیمت واقعا این محصولات توانائی رقابت با برندهای معتبر جهانی رو دارند باید دید در عملکرد هم به خوبی نامهائی مثل enermax و کولر مستر هستند یا نه . البته کیفیت گرین همیشه مطلوب بوده . ولی باید این سری تو بازار تست بشه تا نظر قطعی داد.

SOYO
02-11-09, 17:51
...باید دید در عملکرد هم به خوبی نامهائی مثل enermax و کولر مستر هستند یا نه...

بااجازه جناب عمرانی عزیزوسلام برآقاامید:give_rose:
یه سوال بیربط داشتم:1. (27):
کجای دنیاپاور cooler master رو همرده enermax اعلام کردن؟

J.Omrani
02-11-09, 18:02
بااجازه جناب عمرانی عزیزوسلام برآقاامید:give_rose:
یه سوال بیربط داشتم:1. (27):
فرشاد جان؛
سلام،
از لطف شما سپاسگزارم ولی خواهشا بحث را منحرف نفرمایید. هر دو برند مورد اشاره، جزو بهترین ها هستند و هر کدام دارای نقاط ضعف و قوت در برخی محصولات خود می باشند. همانطور که پیشتر عرض نمودم، به هیچ عنوان نمی توان یک برند را بهترین یا بدترین اعلام نمود. امیدوارم جسارت بنده را ببخشید، هر چند که از دانش و اطلاعات شما کاملا آگاهم.

با تقدیم احترام

SOYO
02-11-09, 18:05
هرچه شماصلاح بدانید :cry:

ALIRE7A
02-11-09, 18:09

کاملا مشخصه

ایران :1. (27):

در ضمن ما که به عینه دیدیم کولر مستر جلوی گرین کم آورد .

هرچند نمیدونم چرا دوستان سعی دارن بگن چون کیفیتش پائینه قیمتش هم پائینه :lol:

موفق باشید

J.Omrani
02-11-09, 18:26
کاملا مشخصه

ایران :1. (27):
در ضمن ما که به عینه دیدیم کولر مستر جلوی گرین کم آورد .
هرچند نمیدونم چرا دوستان سعی دارن بگن چون کیفیتش پائینه قیمتش هم پائینه :lol:
موفق باشید
علیرضا جان؛
سلام،
ضمن احترام به نظر شما، لطفا جسارت بنده را ببخشید و بحث را پیگیری نفرمایید.
در همان مقایسه هم ، خوشبختانه همه برندها شانه به شانه یکدیگر حرکت کردند و به نظر بنده استفاده از عبارت های کم آوردن و... کمی بی انصافیه.
در این مورد هم، انشاا.. منتظر نظر نفر اول مسابقات اورکلاک آزاد ایران (جناب آقا نیمای عزیز Extreme) که به بنده لطف نموده و از پاور GP1035B جهت تست استفاده نمودند، می مانیم.

با تقدیم احترام

Extreme
02-11-09, 23:57
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز :11():

ابتدا از جناب مهندس عمرانی تشکر میکنم که لطف کردن و پاور 1035 رو برای تست در اختیار من قرار دادند .

در ادامه به ویژگی هایی که در این پاور دیده ام اشاره میکنم :

صدای فوق العاده کم در حالت بیکار و لود کامل
دمای کاری بسیار پایین در زمان لود کامل
داشتن دو عدد کابل E-ATX
اندازه مناسب کابل مین (Main) ( در کیس هایی که پاور در پایین قرار میگیره بسیار مهم است )

قطعات سیستم تست :

مادربرد : EVGA Classified E760
پردازنده : Intel Xeon W3520
حافظه : Kingston HyperX 2000 CL8
گرافیک : ATI RADEON HD 4890 3Way Crossfire

موارد مهم :

مادربرد ذکر شده دارای دو سوکت E-ATX است و از این قابلیت در تست استفاده شد
تست 3DMark 06 در بالاترین حالت انجام شد

تست های انجام شده :
FurMark 1.7.0 به مدت 1 ساعت ( Stability Test ) در بالاترین حالت تنظیمات
3DMark در بالاترین حالت تنظیمات ( 01 | 03 | 05 | 06 )
Aquamark 3 در تست دیفالت
3DMark Vantage تست پردازنده
PCMark Vantage بصورت پیش فرض

گزارش :

در فرکانس 5 گیگا هرتز افت ولتاژی در شاخه 12 ولت مشاهده نشد.
در تست PCMark و 3DMark با توجه به مصرف بالای سیستم تغییر زیاد در ولتاژ های 5 ، 12 مشاهده نشد و تست با موفقیت پایان یافت .

این مقدار توان برای یک پاور 1035 وات بسیار خوب است ، بزودی تست هایی روی پاور 1235 هم انجام میشود که حتما دوستان رو در جریان تست ها قرار خواهم داد .

ارادتمند همه ی شما - نیما :11():

Labyrinth
03-11-09, 00:52
نیما جان واقعا عالی بود :1. (35):
من هم از جناب مهندس عمرانی کمال تشکر رو دارم

موفق باشید

:give_rose:

3dsat
12-11-09, 11:44
درود
آیا کولر Core Contact Freezer 120 از سوکت 1156 اینتل پشتیبانی می کند ؟
:1. (35):

J.Omrani
12-11-09, 12:25
درود
آیا کولر Core Contact Freezer 120 از سوکت 1156 اینتل پشتیبانی می کند ؟
:1. (35):
دوست خوب من؛
سلام،
همانطور که در پست اول این تاپیک و در قسمت معرفی این کولر اشاره شد، Core Contact Freezer از سوکت های LGA1366, LGA775, AM3, AM2+, AM2, K8 پشتیبانی خواهد نمود.

این کولر آماده نصب برروی تمامی سوکتهای LGA1366, LGA775, AM2, AM2+, AM3 با بازدهی و راندمان بسیار مناسب (عملکرد فوق العاده کاهش دما در کنار صدای بسیار بسیار پایین فن) و دارای بیش از 60 جایزه معنبر بین المللی است. لینک اصلی اواردها (Only the registered members can see the link)
و....

اما در کنار این کولر، GREEN تا اوایل زمستان 88 یک کولر جدید و فوق العاده با نام Tuniq Tower Extreme 120 (Only the registered members can see the link) با قابلیت پشتیبانی از تمامی سوکتها از جمله 1156 نیز عرضه خواهد نمود. پیش بینی قیمت این کولر، در محدوده 50 الی 55 است.
همچنین در اواسط زمستان 88 یک کولر جدید با قابلیت پشتیبانی از تمامی سوکت ها در محدوده قیمت 20الی 23 نیز عرضه خواهد نمود. (نام و تصویر این کولر در نمایشگاه امسال معرفی خواهد شد)

با تقدیم احترام

deremel400
12-11-09, 15:15
اما در کنار این کولر، GREEN تا اوایل زمستان 88 یک کولر جدید و فوق العاده با نام Tuniq Tower Extreme 120 (Only the registered members can see the link) با قابلیت پشتیبانی از تمامی سوکتها از جمله 1156 نیز عرضه خواهد نمود. پیش بینی قیمت این کولر، در محدوده 50 الی 55 است.
جناب مهندس تو برنامه هاتون وارد کردن یه خمیر خوب مثلtuniq3را ندارید چون خیلی ها دنبال خمیر درجه1تو ایران هستند

JEskandari
12-11-09, 19:25
منم با این مورد خمیر موافقم اگه میشد خمیر خوبی مثل Tuniq TX3 را هم وارد میکردید واقعا فوق العاده بود .
با کمال تاسف در حال حاظر خمیرهایی که در ایران پیدا میشوند قابل رقابت با پنیر و خمیردندان هستند.

آدم با نگاه کردن به اینا دهنش آب می افته.اینه بعداز نیم ساعت اجرای OCCT است
Processor: Intel Core i7 920 @ 3.6 @ 1.4v

J.Omrani
14-11-09, 11:06
جناب مهندس تو برنامه هاتون وارد کردن یه خمیر خوب مثلtuniq3را ندارید چون خیلی ها دنبال خمیر درجه1تو ایران هستند
دوست خوب من؛
سلام،
انشاا.. هم زمان با عرضه Tuniq Tower Extreme در اواسط زمستان 88 ، خمیرمعروف TX-3 نیز عرضه خواهد شد. تنها مشکلی که وجود دارد بحث MOQ (حداقل سفارش) این خمیر است که در حال مذاکره هستیم و انشاا.. در صورت توافق Tuniq ، حتما سفارش خواهیم گذاشت.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

با تقدیم احترام

J.Omrani
15-11-09, 16:13
دوستان عزیز؛
سلام،
همانطور که مستحضر هستید با توجه به اتمام زمان نظر سنجی در مورد قیمت محصولات جدید گرین، اکنون زمان معرفی برنده خوش شانس این مسابقه رسیده است که به قید قرعه و از بین 74 عزیز شرکت کننده ، مشخص شده است.

برنده خوش شانس این نظر سنجی ، کسی نیست جز جناب zerowatt (Only the registered members can see the link)

اگر این دوست عزیز، در تهران تشریف دارند، انشاا.. طی مراسمی این هدیه ناقابل در نمایشگاه الکامپ تهران و از طرف مدیران محترم مجموعه شهرسخت افزار، به ایشان تقدیم خواهد شد و اگر امکان حضور ایشان در نمایشگاه میسر نگردد، انشاا.. پس از ایام نمایشگاه تهران، به آدرس ایشان پست خواهد شد.

لینک مربوط به قیمت محصولات جدید گرین که انشاا.. هم زمان با ایام نمایشگاه تهران عرضه خواهند شد. (Only the registered members can see the link)

انشاا.. همواره با انتقادات و پیشنهادات خوب خود، مشوق ما در ارائه محصولات و خدمات بهتر باشید.

با تقدیم احترام

AMD>INTEL
15-11-09, 16:16
خمیر TX-3 خمیر بسیار خوبی هست . اینکار خلا نبودن خمیر خوب رو تو بازار پر میکند

Maximilian
15-11-09, 18:03
چشم اگر عمری بود در نمايشگاه برای ديدار دوستان و بازديد از غرفه گرين مزاحم شما می شوم ،با تشکر:11():

alizanjiran
20-12-09, 23:00
سلام
مورد سوم آقای عزیز

reza76622201
21-12-09, 07:02
بنده هم مورد چهارم رو انتخاب مي کنم.

PUMAOC
21-12-09, 13:25
بنده هم مورد چهارم رو انتخاب مي کنم.

سلام

فکر کنم قضیش منتفی شده باشه چون قیمتا که تعیین شدن!

1035 ------ 178000
1235 ------- 199000

:11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::1 1():