PDA

مشاهده نسخه کامل : کولینگ برای North Bridge و South Bridge

MoBiN.R
21-10-09, 10:45
سلام بر دوستان .. از کولینگ های زیر برای چیپ شمالی و جنوبی کدوم مورد های زیر خوبه ؟ ( مخصوصا برای چیپ جنوبی که دماش 90 درجه باشه !!! )

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Nbridge 2 (Only the registered members can see the link) |||| Nbridge 8 (Only the registered members can see the link)|||| Nbridge 9 (Only the registered members can see the link)

قیمت : 14000 تومن |||| قیمت : 14000 تومن |||| قیمت 8000 تومن
منبع قیمت : Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
21-10-09, 11:22
اونی که فن دارد رو بگیر .

arash79
21-10-09, 13:06
منم دنبال همچين چيزي ميگردم . . .
آقا كيوان اگه اينجا رو ميخوني لطفا بگيد اين Nbridge 8 (Only the registered members can see the link) روي پل شمال P31_DS3L نصب ميشه؟ البته ثمين تو تاپيك كولينگ سيس گفت گيره داره ، ولي من دوزاريم نيفتاد.
اگه هيت‌سينك سي‌پي‌يو از اين ايستاده‌ها باشه بهش گير نميكنه؟

MoBiN.R
21-10-09, 13:25
دوستان اگه هدسینک فابریک خود چیپ جنوبی و شمالی در بیاریم مشکلی ایجاد میشه ؟ البته برای مین من چیپ شمالی هدسینکش پرس شدست و قابل در اوردن نیست .. پس چطور میشه این کولینگ هارو قرار داد ؟

arash79
21-10-09, 18:37
پرس نشده. . . با چسب حرارتي چسبوندنش. اول مادربوردو دربيار ، بعد با سشوار هيتسينكو گرمش كن و با تكونهاي خيلي خفيف به چپ و راست ازچيپ جداش كن.

MoBiN.R
21-10-09, 18:47
در عکس زیر 2 هدسینکی که ربط به چیپ شمالی داره رو مشخص کردم .. برای چیپ شمالی باید هردو هدسینک در بیاد که بینشونم هیت پایپ داره ( بیخیال عوض کردن هدسینک چیپ شمالی شدم چون 2 تا هدسینک باید در بیاد )

Only the registered members can see the link

vandelin
21-10-09, 21:00
سلام
به نظر من کولینگ استوک این بورد کاملا برای حالت عادی کافیه و نیازی به تعویضش نیست. حتی تحت اور سنگین هم مشکل با یکی دوتا فن حل میشه و نیازی نیست که کولینگ بورد رو دستکاری کنید .

AMD>INTEL
22-10-09, 09:30
یک فن کوچیک بگیر . وصل کن به پین شمالی . چون ذاتا به دلیل IGP اون NB نباید داغ بشه .