PDA

مشاهده نسخه کامل : سریعترین هارد 500 ساتا2

softkadeh
16-10-09, 17:11
سلام

من میخوام یه هارد 500 بخرم .
مهمترین چیز هم برام سرعتشه . می خوام بتونه کارهای سنگین رو خیلی راحت انجام بده .
با این تفاصیل سریعترین و بهترین هارد چیه ؟
البته حدالامکان وسترن یا سیگیت باشه .
من الان سیگیت دارم برخلاف همه که میگن صدا داره و به درد نمی خوره واقعأ ازش راضیم و عالیه .

با تشکر

nima_hl
16-10-09, 18:07
سلام

من میخوام یه هارد 500 بخرم .
مهمترین چیز هم برام سرعتشه . می خوام بتونه کارهای سنگین رو خیلی راحت انجام بده .
با این تفاصیل سریعترین و بهترین هارد چیه ؟
البته حدالامکان وسترن یا سیگیت باشه .
من الان سیگیت دارم برخلاف همه که میگن صدا داره و به درد نمی خوره واقعأ ازش راضیم و عالیه .

با تشکر

سلام

کی گفته به درد نمیخوره :lol:

فعلا باراکودا 7200.12 یکی از بهترین هاردهای موجود بازاره

با اینکه سالهاست به جز وسترن هیج هارد دیگه‌ای استفاده نمیکنم ولی باراکودا 7200.11 رو تست کردم واقعا سریع بود :great:

اگر کارتون خیلی سنگینه برید سراغ رید 0 ، البته اگر کارتون چیز روتینیه که با ۱-۲ گیگ کارتون راه میافته یه هارد بهتون معرفی کنم در حد لیگ برتر اروپا :whistle:

موفق باشید

softkadeh
16-10-09, 18:26
سلام

کی گفته به درد نمیخوره :lol:

فعلا باراکودا 7200.12 یکی از بهترین هاردهای موجود بازاره

با اینکه سالهاست به جز وسترن هیج هارد دیگه‌ای استفاده نمیکنم ولی باراکودا 7200.11 رو تست کردم واقعا سریع بود :great:

اگر کارتون خیلی سنگینه برید سراغ رید 0 ، البته اگر کارتون چیز روتینیه که با ۱-۲ گیگ کارتون راه میافته یه هارد بهتون معرفی کنم در حد لیگ برتر اروپا :whistle:

موفق باشید

با سلام

منم همینو میگم که بارکودا خیلی عالیه . پس چرا همه میگن وسترن بهتر از سیگیته ؟
شما خودت وسترن رو از سیگیت بهتر میدونی ؟
نه رید 0 نمی خوام معمولی میخوام. نمی خوام زیاد هزینه کنم . لیگ اروپا کمه واسه من ، برو تو رده های جام جهانی . الان که دارم از ویندوز 7 نسخه 32 بیتی استفاده می کنم ولی شاید به 64 بیتی برم . به خاطر همین نیاز به هارد با سرعت بالا دارم .
شنیدم وسترن سری Black خوبه . درسته ؟
در ضمن سیستمم رو در حد سری آ اور می کنم . چند روز دیگه میرم تو کار ln2 . پس یه هارد میخوام که با دمای کیس زیاد داغ نشه .

با تشکر - بهنام

Overclocker
16-10-09, 19:01
دوست عزیز برای ویندوز 7 فکر میکنم خود مایکروسافت گفته یا از درایو های SSD استفاده کنید یا از هارد و رید 0 که پرفرمنس خوبی از 7 بگیرید .....

من خودم رید کردم سیگیت رو باور نمیکنی سرعتش چقدر زیاد شده !!!

ویندوز 7 رو 3 سوت میاره بالا کف میکنی :1. (38):

پیشنهاد من سیگیت .:give_rose:

nima_hl
16-10-09, 19:04
با سلام

منم همینو میگم که بارکودا خیلی عالیه . پس چرا همه میگن وسترن بهتر از سیگیته ؟
شما خودت وسترن رو از سیگیت بهتر میدونی ؟
نه رید 0 نمی خوام معمولی میخوام. نمی خوام زیاد هزینه کنم . لیگ اروپا کمه واسه من ، برو تو رده های جام جهانی . الان که دارم از ویندوز 7 نسخه 32 بیتی استفاده می کنم ولی شاید به 64 بیتی برم . به خاطر همین نیاز به هارد با سرعت بالا دارم .
شنیدم وسترن سری Black خوبه . درسته ؟
در ضمن سیستمم رو در حد سری آ اور می کنم . چند روز دیگه میرم تو کار ln2 . پس یه هارد میخوام که با دمای کیس زیاد داغ نشه .

با تشکر - بهنام

تو بحث سرعت باراکودا سریعتره ولی توی دوام وسترن حرف اول رو میزنه

الان رو سیستمم سرورم ۵ تا وسترن 500 بلک هستش که ۵-۶ ماه پیش بعد از ۴-۵ سال کار 7/24 جایگزین ۴ تا وسترن 160 شد

اون هاردها هم هنوز هیچ مشکلی نداشت ولی تکنولوژیش دیگه قدیمی شده بود

قبل از اونم هاردهای پائینتر وسترن داشتم تا اونجا که یادم میاد بیشتر از 15 ساله روالم اینه و یک مورد هم مشکل با وسترن بلک نداشتم

بحث مقایسه نیست ممکنه هارد سیگیت هم عمرش خوب باشه ولی عمرا با این تجربه‌ای که با وسترن :yes: داشتم سراغ هارد دیگه برم

برای آورکلاک خیلی کاری با هارد ندارید چون اون کارهای اکسترمی تو کیس انجام نمیشه و باید روی یه میز دل و روده سیستم رو سوار کنی :wink:

که هارد رو هم میزاری یه گوشه برای خودش کار کنه

شما همون سیگیت رو بگیر با این توضیحاتی که دادی :great:

softkadeh
16-10-09, 19:15
دوست عزیز برای ویندوز 7 فکر میکنم خود مایکروسافت گفته یا از درایو های SSD استفاده کنید یا از هارد و رید 0 که پرفرمنس خوبی از 7 بگیرید .....

من خودم رید کردم سیگیت رو باور نمیکنی سرعتش چقدر زیاد شده !!!

ویندوز 7 رو 3 سوت میاره بالا کف میکنی :1. (38):

پیشنهاد من سیگیت .:give_rose:
سلام

بیشتر توضیح بده که چیکار کردی ؟

با تشکر - بهنام

PUMAOC
17-10-09, 18:23
نمی دونم این ربطی داره به بحث یا نه. من 2 تا ویندوز ویستا یکی 32 و دیگری!! 64 بیت دارم باور نمی کنید که 64 بیتیه با وجود این که 2 میلیون برنامه و بازی:1. (27): روش نسبه 2 سوته بالا می آد هاردمم مکستور 250 هست اما 32 بیتیه رو 2 ماه پیش نصب کردم 4 سال بعد لود می شه... (می خوام بگم هارد هم یه طرف قضیس). منم با دوستا موافقم سیگیت برای شما عالی هست

softkadeh
17-10-09, 18:46
نمی دونم این ربطی داره به بحث یا نه. من 2 تا ویندوز ویستا یکی 32 و دیگری!! 64 بیت دارم باور نمی کنید که 64 بیتیه با وجود این که 2 میلیون برنامه و بازی:1. (27): روش نسبه 2 سوته بالا می آد هاردمم مکستور 250 هست اما 32 بیتیه رو 2 ماه پیش نصب کردم 4 سال بعد لود می شه... (می خوام بگم هارد هم یه طرف قضیس). منم با دوستا موافقم سیگیت برای شما عالی هست

سلام

آره منم 64 بیتی نصب کرده بودم . خدایی آدم فرقشو به چشم میبینه . ولی حیف مشکل ساپورتی داره .

فکرشو بکن 2 تا هارد 500 بگیرم بعد RAID 0 کنم بعد روش نسخه 64 بیتی ویندوز 7 روز نصب کنم . وای کولاک میشه .

Curtis
17-10-09, 19:58
هارد سیگیت 500 baracuda 7200.12 بگیر عالیه من خودم یه دونه دارم.

softkadeh
17-10-09, 20:10
هارد سیگیت 500 baracuda 7200.12 بگیر عالیه من خودم یه دونه دارم.

آره سیگیت عالیه . بیشتریا میگن سیگیت و کسانی هم که میگن وسترن بدجور ازش راضین . ولی کلا بر اساس تجربه ای که با سیگیت و مکستور داشتم و با توجه به صحبتهای شما سیگیت می خرم .
بعضی وقتا میزنه به سرم که وسترن بلک بگیرم ببینم چطوریه ولی میترسم مثل سیگیت نباشه و پشیمون بشم .

در کل 2 تا 500 سیگیت میخرم .

Curtis
17-10-09, 20:28
آره سیگیت عالیه . بیشتریا میگن سیگیت و کسانی هم که میگن وسترن بدجور ازش راضین . ولی کلا بر اساس تجربه ای که با سیگیت و مکستور داشتم و با توجه به صحبتهای شما سیگیت می خرم .
بعضی وقتا میزنه به سرم که وسترن بلک بگیرم ببینم چطوریه ولی میترسم مثل سیگیت نباشه و پشیمون بشم .

western blak تو ایران خیلی کم پیدا میشه پس اصلا فکرشو نکون.:yes:

nima_hl
18-10-09, 10:38

دیروز رفتم ۲ تاشو گرفتم :lol:

این ۲-۳ روز فرصت کنم یه سری تست روش میزنم نتیجه رو میزارم :give_rose:

softkadeh
18-10-09, 11:24
دیروز رفتم ۲ تاشو گرفتم :lol:

این ۲-۳ روز فرصت کنم یه سری تست روش میزنم نتیجه رو میزارم :give_rose:

سلام

حتمأ این کارو بکن . اگه تونستی یه تست از سرعت معمولیشون و یه تست هم از RAID 0 بگیر ببینیم چه فرقی دارن . اگه تونسی با 3d mark یا pc mark هم بگیر . HD Tune هم خوبه .

دمت گرم خوشحال میشیم ببینیم چیکار میکنی .

Overclocker
18-10-09, 14:31
سلام

بیشتر توضیح بده که چیکار کردی ؟

با تشکر - بهنام

کار خواصی ای نکردم !

2 عدد هارد رو رید 0 کردم پارتیشن بندی نصب ویندوز تست کف کردم .....:1. (40):

خواستی سیگیت بخری پیام بده تا مدل دقیق بهت بدم و یک سری راهنمایی های مهم بعد برو بخر :11():

nima_hl
18-10-09, 16:22
کار خواصی ای نکردم !

2 عدد هارد رو رید 0 کردم پارتیشن بندی نصب ویندوز تست کف کردم .....:1. (40):

خواستی سیگیت بخری پیام بده تا مدل دقیق بهت بدم و یک سری راهنمایی های مهم بعد برو بخر :11():

نمیشه اینجا بگید ما هم استفاده کنیم ؟ :wink:

Overclocker
18-10-09, 16:27
نه ..... :lol:

K1LOU
18-10-09, 17:35
با سلام
يه سوال متفرقه :
كسي ميتونه توضيح بده چطوري بايد دو هارد رو با هم ريد كرد
با تشكر

K1LOU
18-10-09, 17:35