PDA

مشاهده نسخه کامل : سیستم عامل Microsoft DOS: n Series یعنی چه؟؟؟

behrouz8
15-10-09, 22:14
با سلام.
یه لپ تاپ می خوام بخرم توی مشخصاتش گفته سیستم عامل Microsoft DOS: n Series هست . این یعنی چه ؟؟؟ یعنی سیستم عامل نداره باید خودمون روش بریزیم؟؟؟اصلا لپ تاپ های اینطوری خوب هست؟؟؟

mohammad1985
15-10-09, 23:50
به نظر من لپ تابهایی که سیستم عامل ندارن بهتره چون ما توی ایران پول برای سیستم عامل نمی دیم ولی لپ تاپ های که به صورت دیفالت سیستم عامل دارن پول اون رو هم میگیرن هر چند کمتر !

green_waves
16-10-09, 07:41
لپ تاپ شما سیستم عامل نداره و فقط یک داس داره که اون هم رایگان هستش
به نظر من سیستم عامل اورجینال خیلی خوبه
نه اصلا فوق العاده هستش
راحت آپدیت میشه بدون هیچ مشکل

Registered User
24-10-09, 00:09
با سلام.
یه لپ تاپ می خوام بخرم توی مشخصاتش گفته سیستم عامل Microsoft DOS: n Series هست . این یعنی چه ؟؟؟ یعنی سیستم عامل نداره باید خودمون روش بریزیم؟؟؟اصلا لپ تاپ های اینطوری خوب هست؟؟؟

لپ تاپی که سیستم عامل نداره به نظرم بهتر هست چون علاوه بر اینکه پول اضافی نمی دهید ، شلوغی و خطاهای مربوط به سیستم عامل و به روز نبودن آن را مشاهده نمی کنید ... درسته همه برنامه ها و درایورها نصب و آماده است ولی این برای آماتورها خوبه. یک حرفه ای اصلا ویندوز از پیش آماده شده را نمی پسنده :Love-PCN~!:

اون سری N هم مختص نوت بوک های دل هست ... علاوه بر نداشتن سیستم عامل ، کمی از لحاظ سخت افزاری نسبت به سایرین گاها پایین تر هستند و ازران تر

همین acer 5738 که سیستم عامل نداره خیلی عالی جواب میده :love:

™Ali
24-10-09, 13:27
یک حرفه ای اصلا ویندوز از پیش آماده شده را نمی پسنده Only the registered members can see the link
یه حرفه ای اصلا سیستم عامل ویندوز رو نمی پسنده ! Only the registered members can see the link

======

منم موافقم ! فوقش یه Vista Home Edition/ Business روش نصب باشه که می پاکیم و به جاش Win 7 Ultimate و Ubuntu نصب می کنیم !

اصلا ویندوز آپدیت بشه یا نشه چه فرقی داره ! یه Firewall خوب که نصب داشته باشی از نظر امنیتی راحتی ...

vb_m
24-10-09, 19:09
یه حرفه ای اصلا سیستم عامل ویندوز رو نمی پسنده ! Only the registered members can see the link

======

منم موافقم ! فوقش یه Vista Home Edition/ Business روش نصب باشه که می پاکیم و به جاش Win 7 Ultimate و Ubuntu نصب می کنیم !

اصلا ویندوز آپدیت بشه یا نشه چه فرقی داره ! یه Firewall خوب که نصب داشته باشی از نظر امنیتی راحتی ...

اصلا این آپدیت که میگن یعنی چه !!! :lol:

بی خیال این حرفا اینا همش حرفه ! واسه یه کاربر PC اونم تو ایران :1. (27):

یه antivirus خوب بنصب و حال هر ویندوزی رو که خواستی رو با 300 تومان ببر :D

ubuntu هم که جای خود ...

Registered User
24-10-09, 21:37
کلا من خودم سون اولتیمیت رو بیشتر رتجیح میدم ... سرعت و قدرت نوت بوک روی این سیستم عامل کاملا مشخصه !

rezaaghili
03-12-09, 01:37
اولاه هیچ فرقی قیمیت ندارند دوما من ویندوز سون رو راحت هر وقت که لازم باشه اپدیت میکنم یه کرک بیشتر نیست که

nima_hl
04-12-09, 02:15
با سلام.

سلام

یعنی سیستم عامل همراهش نیست

برای ما که تو ایران هستیم و ویندوز ۷ میخریم ۱۰۰۰ تومن خیلی هم خوبه :lol: چون پول ویندوز اصلی نمیدیم