PDA

مشاهده نسخه کامل : وصل شدن به اینترنت در ویندوز 7 (دیال اپ)؟

roben
15-10-09, 16:04
چه جوری می شه با ویندوز 7 به اینترنت وصل شد
از دوستان اگه کسی می ونه راهنمایی کنه ؟

Curtis
15-10-09, 16:46
در قسمت پایین دسکتاپ روی اون مانیتوری که علامت × یا تعجب داره کلیک کنید
بعد یه قسمتی پایین او صفحه که باز میشه هست به نام OPEN NETWORK AND SHARING CENTER روی این گزینه کلیک کنید.
بعد طبق عکسها که میگم عمل کنید.
روی این کزینه کلیک کنید.
Only the registered members can see the link

بعد در صفحه ای که باز میشه روی این گزینه کلیک کنید.

در صفحه ای که باز میشه MODEM رو مشخص کنید.

امکان داره اسم مدم شما یه چیز دیگه باشه
بعد هم در صفحه ی بعد USER و PASS و DIAL NUMBER رو وارد کنید.
بعد هم روی گزینه ی CONNECT کلیک کنید.

roben
15-10-09, 22:00
من این کارو کردم مشکل اینجاست که اصلا مودم رو نمی شناسه
یعنی کلا با درایور قطعاتم مشکل دارم الان با نرم افزار صدا هم مشکل دارم اون رو هم نمی شه نصب کرد کلا درایور مین رو نتونستم نصب کنم
مادر بوردو p5q

Curtis
15-10-09, 22:09
مودمتون چیه؟
در مورد کارت صدا باید به سایت asus برید و از اونجا دانلود کنید و اگر مادربرد شما در اون سایت برای win7 ساپورت نداشت بگردید ببینید کدوم مادر برد با مشخصات مال شما هماهنگی داره و win7 رو ساپورت میکنه از اون استفاده کنید .
منم همین مشکل رو داشتم که با این کار حل شد البته ماله من خود ویندوز تمامی قطعات رو شناسایی کرد ولی من این درایورارو برای اطمینان نصب کردم.

™Ali
15-10-09, 22:19
دوست عزیز الان اکثر مودم های Dial-Up داخلی با Widnows 7 مشکل دارند و درایور واسشون پیدا نمیشه !

بهتره بی خیالش بشی :wink:

roben
15-10-09, 23:05
مودم زولتریکس در مورد قطعاتم شناسایی کرده وقتی تست رو می زنی همه کار می کنند اما موقع پخش فقط 3 تا
از کدوم قسمت دانلود کنم
بازم تشکر

Curtis
16-10-09, 00:10
در سایت مدل مادر بردتون رو پیدا کنید بعد در زیر صفحه سربرگ دانلود رو انتخاب کنید بعد در قسمتی که میاد سیستم عامل رو مشخص کنید بعد در قسمت که نمایان میشه audio رو بازکنید و آخرین ورژن درایور رو دانلود کنید.

AlleN
16-10-09, 00:55
درود

در مورد کارت صدا : برای مین P5Q دایور Vista x64 به ویندوز 7 می خوره. :great:

roben
17-10-09, 01:44
با تشکر از دوستان به خصوص کاربر allen
اگرچه راهنمایی تون در مورد صدا جواب نداد اما با درایور ویستا 32 مشکل مودم حل شد

Curtis
17-10-09, 02:04
در مورد کارت صدا نگفتید چه مشکلی داره

roben
17-10-09, 02:11
مشکلش اینه که 5.1 را به صورت 2.1 پخش می کنه
از 3 تا از اسپیکرها بیشتر صدا نمی اد اگرچه هنگام تست هر 6 تا صدا دارند اما موقع پخش فقط 3 تا و فقط ساب صدا داره با دو تا اسپیکر عقب و اسپیکر سنتر و 2 تا اسپیکر جلو صدا ندارند
با تشکر از شما به سایت ایسوس هم مراجعه کردم اما فعلا با این اینتر نت ذغالی توانایی دانلود 55 مگا بایت رو ندارم تا انشاا... یه روز برم نت

Curtis
17-10-09, 02:25
تنها راهی که دارید دانلود درایور کارت صدا هست که میتونید به کافی نت مراجعه کنید.

m.zamani
18-10-09, 00:25
دوستان اگر ممکنه یه مودم دیال آپ معرفی کنید که با ویندوز 7 ورژن 64 بیتی مشکلی نداشته باشه

Curtis
18-10-09, 00:28
ویندوز 7 اکثر درایور ها رو شناسایی میکنه اگر مودمتون جدید باشه نیاز به درایور ندارید