PDA

مشاهده نسخه کامل : نمایشگاه اتوکام اصفهان.

behrouz8
13-10-09, 14:47
فعالان و علاقمندان حوزه رايانه مهمان پانزدهمين نمايشگاه کامپيوتر و اتوماسيون اداري اصفهان
پانزدهمين نمايشگاه کامپيوتر و اتوماسيون اداري (اتوکام 2009 ) 6 لغايت 10 آبان ماه در اصفهان برگزارمي شود.
به گزارش واحد رسانه، مديرعامل شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان اصفهان ضمن اعلام اين خبر گفت: اين نمايشگاه اكنون در پانزدهمين دوره برگزاري خود قرار دارد و با توجه به استقبال هرساله مخاطبان عام و تخصصي از آن، اينك مي تواند به رخدادي ملي در حوزه رايانه تبديل شود.
رسول محققيان عرضه و ارايه توانمندي هاي اخير بازار رقابتي كامپيوتر و اتوماسيون اداري، عمق بخشي به ارتباطات و تعاملات فعالان اين عرصه و جذب مخاطبان متخصص اعم از دانشگاهيان، فعالان حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات، دستگاه هاي اجرايي مرتبط و اصحاب رسانه هاي تخصصي دراين حوزه را از اهداف برگزاري اين نمايشگاه دانست.
وي اظهار اميدواري كرد: اين نمايشگاه با همراهي و همياري مسؤولان به اهم اهداف خود دست يابد.
گفتني است تا كنون مراکز رايانه اي شهرهاي تهران، مشهد، تبريز و کرج بيشترين استقبال را از شركت دراين نمايشگاه داشته اند. همچنين تلاش هايي براي جذب مشاركت كنندگان خارجي صورت گرفته است.
در اين نمايشگاه سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان با هماهنگي استانداري و نهاد رياست جمهوري فضايي را به نمايش فعاليت هاي انجام شده دراين خصوص اختصاص مي دهد تا كليه سازمان هاي دولتي و عمومي خدمت رسان به مردم به صورت يكنواخت با ارايه نمونه فعاليت ها و فهرست خدمات خود، توانايي هاي خود درفضاي مجازي را عرضه كنند.
بيش از 50 درصد غرفه هاي اين نمايشگاه در نيم روز نخست جانمايي، به فروش رسيده است.
لازم به ذكراست روزهاي برگزاري اين نمايشگاه با موضوعات مرتبط نامگذاري شده و متناسب با هرموضوع، سمينارتخصصي درمحورهايي چون شهرالكترونيك، فرصت هاي سرمايه گذاري در IT ،جايگاه IT دراصلاح الگوي، سند راهبردي فاواي استان، بررسي جايگاه IT درصنعت و آموزش الكترونيك برگزارخواهد شد.
شبكه هاي اينترنت، امنيت شبكه، نرم افزار و اتوماسيون اداري، سيستم هاي حفاظتي، سيستم هاي مداربسته، مديريت محتوا و پرتال و UPS از زمينه هاي حضور مشاركت كنندگان اين نمايشگاه است.
اين نمايشگاه از اين پس مي تواند به رويدادي مؤثر و نقطه عطفي درعرصه رايانه كشور تبديل شود.

Only the registered members can see the link

behrouz8
13-10-09, 14:48
یه سوال دارم. ایا اتوکام مانند الکامپ هست ؟؟؟(یعنی منظورم اینه مربوط به سخت افزار میشه؟؟؟)

deremel400
13-10-09, 16:42
همشهری عزیز تو همین مایه است میخواستند متفاوت باشند

behrouz8
13-10-09, 18:06
همشهری عزیز تو همین مایه است میخواستند متفاوت باشند
ممنون همشهری یعنی میشه گفت اتوکام در واقع الکامپ اصفهان هست ؟؟؟ به همون با حالی!!!؟؟؟
نریم اونجا ضایع شیم چون من می خوام بدونم اگه سخت افزاره برم.

vb_m
13-10-09, 18:49
نه نیا که ضایع میشی!!!
4تا سی دی بازی و یه چند تا مین و رم هم پشت ویترین میذارن
بعدشم اونقدر شلوغه که احساس میکنی داری بین جمعیت جان به جان آفرین تسلیم میکنی !!!

فقط اشانتیوناش خوبه :D

behrouz8
13-10-09, 23:25
نه نیا که ضایع میشی!!!
بعدشم اونقدر شلوغه که احساس میکنی داری بین جمعیت جان به جان آفرین تسلیم میکنی !!!

دمت گرمممممم.
چقدر امیدوار شدم!!!

deremel400
14-10-09, 18:19
نه نیا که ضایع میشی!!!

حالا مگه تو الکامپ غیر از این بوده شاید من نهم رفتم خبرشو می دم اگه خوب بود شما برو:lol:

Moein
14-10-09, 18:52
نمایشگاه اصفهان رو با تیم اورکلاک SSA تجربه کنید شاید این موضوع فرق کنه یکم !

به زودی برنامه ها اعلام خواهد شد

behrouz8
15-10-09, 14:36
نمایشگاه اصفهان رو با تیم اورکلاک SSA تجربه کنید شاید این موضوع فرق کنه یکم !

به زودی برنامه ها اعلام خواهد شد
قطعا فرق میکنه.
ما منتظریم تا برنامه ها اعلام بشه چون کمتر از 13 روز به نمایشگاه باقی مانده.
با تشکر از دوستان

Moein
18-10-09, 18:19
با سلام

برنامه های ما هم معلوم شد و تنها منتظر معلوم شدن یک سری از مسائل دیگر هستیم!

شهر سخت افزار متاسفانه به دلیل یک سری از مشکلات رسما در نمایشگاه شرکت نمی کنه ولی ما با حضور اعضای از شهر سخت افزار در غرفه شرکت اینده سیما در خدمت شما هستیم!

در این روز ها در کنار مهدنس عمرانی در کنار دوستانمون به پرداخت بعضی از مسائل اورکلاک و گیم می پردازیم و اما یک تست واقعی از پاور هایی گرین خواهد بود و نبرد سخت بین ما و قطعات سخت افزاری!

ما حضور مهمان های خوبی رو هم در نمایشگاه داریم از جمله شهریار بارانی و چند دوست عزیز دیگر!!

سیستم های استفاده شده در نمایشگاه به شرح زیر خواهد بود

سیستم گیم
RAMPAGE 2 EXTREME
CORE I7 920
CORSSAIR DOMINATOR GT 2000 6*2 GB
VGA CLUB 3D 2*4870X2 CF
HDD SSD PQI 2*32 GB on RAID0
SPEAKER 2* LOGITECH Z2300
POWER 885
CASE INFINITY
CPU COOLER CORE CONTACT FREEZER 120

سیستم اورکلاک 1 :
ّFoxconn P55 Inferno Katana
FOXCONN BLOOD RAGE GTI
EVGA X58 CLASSIFIED e760
VGA ASUS 4890
VGA GALAXY GTX280 3WAY SLI
CPU CORE I5 750
CORE I7 XEON W3540
CORE I7 920
POWER : GREEN 1235
GREEN : 1035
RAM: Gskill perfect storm 2000
Team Grope 1866
SSD: Gskill Falcon

برنامه های بعدی در دست برنامه ریزی هستند که به زودی اعلام خواهند شد

با تشکر
معین صامتی به نمایندگی از تیم اورکلاک شهر سخت افزار

Mahdi8063
18-10-09, 23:23
هر چند که پارسال نمایشگاه اصلا بما حال نداد ولی ما بخاطر زیارت گل روی رفقا حتما یه سرکی میزنیم انشاءا...

vb_m
19-10-09, 09:51
w:1. (27):W پسررررررررررررر
اگه با اون سیستم ها بیاین که عالی میشه !!!!!!!!!!!
لااقل یکم نمایشگاه آبرو پیدا میکنه :D
:party:مخصوصا آقای عمرانی :love:

AMD>INTEL
19-10-09, 10:20
امیدوارم خوش بگذره به دوستان .

Moein
19-10-09, 12:09
هر چند که پارسال نمایشگاه اصلا بما حال نداد ولی ما بخاطر زیارت گل روی رفقا حتما یه سرکی میزنیم انشاءا...

امسال برنامه های جالبی داریم و غیر از نمایش محصولان می تونیم به راحتی هر چه تمام تر شاهد رکورد های جالبی باشیم شاید رکورد های بزرگ تر رو بزاریم برای نمایشگاه تهران اما در اصفهان شاهد رکورد های جالبی خواهیم بود همچنین احتمال برگزاری یک مسابقه کوچک هست در صورتی که برنامه مشخص شد به تمامی دوستان اطلاع رسانی میشه

امیدوارم خوش بگذره به دوستان .

بهادر جان جای شما هم خالی هست اما شما رو در الکامپ تهران زیارت می کنیم:ایکس

AMD>INTEL
19-10-09, 12:30
خوشحال میشم . فرصتی بشه حتما دیدار همه دوستان خوشحالم میکنه . روزی بشه یک غرفه فقط برای سایت PCNETWORK باشه .

J.Omrani
24-10-09, 14:09
با سلام

برنامه های ما هم معلوم شد و تنها منتظر معلوم شدن یک سری از مسائل دیگر هستیم!

شهر سخت افزار متاسفانه به دلیل یک سری از مشکلات رسما در نمایشگاه شرکت نمی کنه ولی ما با حضور اعضای از شهر سخت افزار در غرفه شرکت اینده سیما در خدمت شما هستیم!

در این روز ها در کنار مهدنس عمرانی در کنار دوستانمون به پرداخت بعضی از مسائل اورکلاک و گیم می پردازیم و اما یک تست واقعی از پاور هایی گرین خواهد بود و نبرد سخت بین ما و قطعات سخت افزاری!

ما حضور مهمان های خوبی رو هم در نمایشگاه داریم از جمله شهریار بارانی و چند دوست عزیز دیگر!!

سیستم های استفاده شده در نمایشگاه به شرح زیر خواهد بود

سیستم گیم
RAMPAGE 2 EXTREME
CORE I7 920
CORSSAIR DOMINATOR GT 2000 6*2 GB
VGA CLUB 3D 2*4870X2 CF
HDD SSD PQI 2*32 GB on RAID0
SPEAKER 2* LOGITECH Z2300
POWER 885
CASE INFINITY
CPU COOLER CORE CONTACT FREEZER 120

سیستم اورکلاک 1 :
ّFoxconn P55 Inferno Katana
FOXCONN BLOOD RAGE GTI
EVGA X58 CLASSIFIED e760
VGA ASUS 4890
VGA GALAXY GTX280 3WAY SLI
CPU CORE I5 750
CORE I7 XEON W3540
CORE I7 920
POWER : GREEN 1235
GREEN : 1035
RAM: Gskill perfect storm 2000
Team Grope 1866
SSD: Gskill Falcon

برنامه های بعدی در دست برنامه ریزی هستند که به زودی اعلام خواهند شد

با تشکر
معین صامتی به نمایندگی از تیم اورکلاک شهر سخت افزار

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

معین جان؛
سلام،
در صورت امکان کمی بیشتر در مورد برنامه های SSA و همچنین زمانبدی آنها در نمایشگاه اتوکام اصفهان توضیح بفرمایید. گویا برنامه های خاصی تدارک دیده اید.

با تقدیم احترام

Moein
24-10-09, 15:52
با سلام خدمت همه دوستان و اقای عمرانی

برنامه های امسال نمایشگاه اصفهان به طور خاصی متفاوت هست هر سال تنها نمایشی از محصولان اینده سیما بود اما امسال نه تنها نمایش بلکه نمایش قدرت واقعی پاور های گرین خواهد بود و نبرد بین ما و بی نهایت ها خواهد بود!

ما در این چند روزی که در خدمت دوستان هستیم قصد اجرای چند نمایش جالب و هیچان انگیر رو داریم از جمله

اجرای گیم بر روی 3 مانیتور با صدای دالبی
اورکلاکینگ رم - سی پی یو و کارت گرافیک
همچنین بر گزاری مسابقه ای با جوایزی از طرف شرکت اینده سیما

در این نمایشگاه ما اموزش هایی از جمله نحوه عایق بندی و اشنایی با بایوس های مادربورد هایx58 و p55 رو خواهیم داشت

همه روزه سیستم اورکلاک از ساعات اغازین نمایشگاه تا اخر وقت نمایشگاه روشن خواهد بود و در پایان هر روز یک رکورد ثبت خواهد شد کولینگ استفاده شده نیتروژن مایع هست و نمایش های جالبی در باره نیتروژن مایع در نمایشگاه امسال رو مشاهده خواهید کرد

با تشکر فراوان معین صامتی به نمایندگی از تیم اورکلاک شهر سخت افزار اصفهان

منتظر خبر های خوب بعدی باشید!

vb_m
24-10-09, 19:05
اجرای گیم بر روی 3 مانیتور با صدای دالبی
اورکلاکینگ رم - سی پی یو و کارت گرافیک
همچنین بر گزاری مسابقه ای با جوایزی از طرف شرکت اینده سیما

اگه میشه لطف کنید و در مورد ساعات برگزاری این برنامه ها اطلاع رسانی کنید
آخه فقط همین ها هیجان به نمایشگاه میده !
و منم فقط واسه خاطر همین ها میام !!!

Moein
24-10-09, 22:37
اگه میشه لطف کنید و در مورد ساعات برگزاری این برنامه ها اطلاع رسانی کنید
آخه فقط همین ها هیجان به نمایشگاه میده !
و منم فقط واسه خاطر همین ها میام !!!

من اعلام کردم که از چه ساعت هایی شروع به کار می کنیم

همه روزه سیستم اورکلاک از ساعات اغازین نمایشگاه تا اخر وقت نمایشگاه روشن خواهد بود و در پایان هر روز یک رکورد ثبت خواهد شد کولینگ استفاده شده نیتروژن مایع هست و نمایش های جالبی در باره نیتروژن مایع در نمایشگاه امسال رو مشاهده خواهید کرد

AMD>INTEL
25-10-09, 10:03
امیدوارم دوستان بهترین رکوردها رو ثبت کنند .

Bahador
25-10-09, 18:22
دوست دارم بیام و از نزدیک دوستان رو ببینم.
میشه لطف کنید بگید که چه روزهایی و چه ساعت هایی و کدوم غرفه میتونم پیداتون کنم؟

J.Omrani
25-10-09, 18:46
دوست دارم بیام و از نزدیک دوستان رو ببینم.
میشه لطف کنید بگید که چه روزهایی و چه ساعت هایی و کدوم غرفه میتونم پیداتون کنم؟

دوست خوب من؛
سلام،

انشاا.. در سالن سوم، غرفه 27 (جنب غرفه نظام صنفی) منتظر زیارت روی گل شما و سایر دوستان عزیز اصفهانی هستیم.

با تقدیم احترام

behrouz8
25-10-09, 19:04

دوست خوب من؛
سلام،

انشاا.. در سالن شیخ بهایی غرفه 27 (جنب غرفه نظام صنفی) منتظر زیارت روی گل شما و سایر دوستان عزیز اصفهانی هستیم.

با تقدیم احترام
با سلام.
حتما با شما و بقیه دوستان دیداری خواهم داشت.
با تشکر

Mahdi8063
27-10-09, 12:10
ایشالا با این برنامه های درست و حسابی که بچه ها گذاشتن حتما میام ...

فقط قول بدین بزارین با این سیستم سه مانیتوره بازی کنم :1. (5)::1. (26):

Moein
27-10-09, 22:59
ایشالا با این برنامه های درست و حسابی که بچه ها گذاشتن حتما میام ...

فقط قول بدین بزارین با این سیستم سه مانیتوره بازی کنم :1. (5)::1. (26):

با سلام

دوستان همین الان سیستم گیم اسمبل شد و فردا در هنگام نمایشگاه ویندوز و بقیه کار های انجام خواهد شد

متاسفانه یا خوشبختانه یک تغییر در سیستم ها بوجود اومده که به شرح زیر می باشد

به جای استفاده از 3 مانیتور از یک مانیتور 46 اینچ استفاده خواهد شد

سیستم CORE i5 به دلایلی کنسل شد و به جای اون سیستم 775 جایگزین می شود

مکان دقیق و شماره گزاری ها فردا مشخص می شود اما سالن سوم جنب نظام صنفی در خدمت تمامی دوستان خواهیم بود

همچنین مژده برای برگزاری یک مسابقه در حین نمایشگاه برای دوستانی که از نمایشگاه بازدید می کنند

وعده دیدار ما نمایشگاه اصفهان ساعت 11 الی 7 شب

معین صامتی به نمایندگی از تیم اورکلاک شهر سخت افزار اصفهان

ALIRE7A
27-10-09, 23:56
بسیار عالی

موفق باشید

چه شود بازی با مانیتور 46 اینچ

یکی منو بگیره دی:

Moein
28-10-09, 23:01
با سلام

جای همه دوستان خالی بازی کردن با مانتیتور 46 و 2 تا Z2300 عجب حالی میده

دیدار ما سالن سوم جنب نظام صنفی شماره 27

ALIRE7A
29-10-09, 16:13
سلام معین جان

پس عکسها کو

ما انتظار داشتیم الان اینجا رو عکس بارون کنی ببینیم اون جا چه خبره

موفق باشید

Shahryar
29-10-09, 17:04
سلام دوستان :11():

منتظر من باشید اگه مشکلی پیش نیاد فردا عصر اونجام + عکاسی که جای خود دارد . :1. (35):

behrouz8
29-10-09, 18:14
سلام معین جان

پس عکسها کو

ما انتظار داشتیم الان اینجا رو عکس بارون کنی ببینیم اون جا چه خبره

موفق باشید
با سلام.
من امروز رفتم!!!
نمایشگاه کاملا نا امید کننده بود!!!
فقط غرفه گیرین و دریا کامپیوتر بد نبود!!!

ALIRE7A
29-10-09, 22:43
با سلام.
من امروز رفتم!!!
نمایشگاه کاملا نا امید کننده بود!!!
فقط غرفه گیرین و دریا کامپیوتر بد نبود!!!

عکس نگرفتی

ماه بعد که توی تهران برگزار انتظار عکس نداته باشید .

عکس بزارید حلش رو ببریم :give_rose:

behrouz8
29-10-09, 23:27
با سلام.این عکس ها توسط دوست گلم جناب nightmare تهیه شده.
سلام دوستان
همانطور که می دونید از دیروز 6 آبان ماه نمایشگاه اتوکام در اصفهان افتتاح شده...منم به همین مناسبت دیروز در اولین ساعات رفتم به نمایشگاه و یک سری عکس تهیه کردم که در ادامه می بینید.....

ساعت 11 نمایشگاه شروع به کار کرده ساعت 12:30 هنوز تشریف نیاوردن افتتاح کنند

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

مرکز مشاوره شغلی هر کس از جلوی این غرفه رد میشد دستش رو می گرفتن و کلی براش داستان تعریف میکردند

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

من که اصلا حاضر نیستم این کار رو انجام بدم

غرفه شهرداری و همون آقای کامپیوتر

مسولین محترم در حال سخرانی ساعت 1 بعد از ظهر

غرفه آسان دانلود و فروش فوق العاده ویندوز 7 به قیمت 3000 تومان بیچاره مایکروسافتOnly the registered members can see the link

غرفه همون جایی که فرمودند اینترنت 128 برای کاربران خانگی کافیه

یکی از بهترین غرف های نمایشگاه...نمایندگی لپ تاپهای ایسر

ادامه دارد

behrouz8
29-10-09, 23:28
-غرفه جونبپر اولین نوت بوک ایرانی...البته من که چیزی تو این غرفه ندیدم
2-بدون شرحOnly the registered members can see the link
3-غرفه تبیان و فروش مجموعه سخرانی های دکتر احمدی نژادOnly the registered members can see the link
4-ایران گیت و اولین رستوران الکترونیکی
5-ویندوز 7 و مکینتاش در انواع و اقسام بسته بندی ها
6-فروش آنتی ویروسهای کسپر و نود 32 با قیمت 45000 هزار تومان
7-تمامی محصولات پلانت در یک نگاه
8-بدون شرح عكس ضميمه Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

behrouz8
29-10-09, 23:29
-غرفه شاتل بدون مسوول غرفه
2-گرانترین گارانتی موجود محصولات دل
3-رنگبندی مختلف سری اینسپرون
4-ترجمه شده انواع بازیها به زبان فارسی
5-مفیدترین اختراع قرن....کیف موبایل برای جلوگیری از تششعات موبایل...کاشف به عمل اومد که هیچ تاثیری نداره...Only the registered members can see the link یک فرد کاملا خیر با آزمایش به اونها ثابت کرد...
6-باز هم سری اینسپیرون
7-ساعت حدود 1 بعد از ظهر و هنوز مشغول آماده سازی غرفه.....
8-میکرونت

ادامه دارد
عكس ضميمه Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

deremel400
31-10-09, 17:24
بسیار نمایشگاه بد بود فقط از گرین خوب بود البته من رفته بودم آقای عمرانی را ببینم که ایشون هم رفته بودند تهران پس در کل نمایشگاه هیچی نداشت

Mahdi8063
02-11-09, 14:39
سلام من هم موافقم و نمایشگاه بیخود ترین نمایشگاه اصفهان طی این چند ساله بود . دوستان از نمایشگاه تهران اطلاعی ندارن ؟ نریم اونجا هم ضایع شیم !!!

Shahryar
02-11-09, 18:26
اینکه نمایشگاه در مجموع بی خود بود را کاملاً موافق هستم چراکه در کل نمایشگاهی که بنده گشتم شاید چند تا غرفه مرتبط با سخت افزار درست و حسابی پیدا شد .

اما نظرتون در مورد غرفه آینده سیما ( گرین ) چی بود ؟ به نظرم

به اندازه الکامپ روش کار نکردیم و صرفاً یک برنامه اورکلاکینگ ساده بود ولی با توجه به سطح بازدید کنندگان و سایر غرفه های نمایشگاه میشه گفت گرین واقعاً خوب بود و باید از جناب عمرانی و سایر دوستان عزیزمون در شرکت آینده سیما تشکر کرد . :1. (21):

ALIRE7A
02-11-09, 18:36
این همه آدم رفتن اونجا هیچ کس با خودش دوربین نبرده بود چند تا عکس بندازه

Shahryar
02-11-09, 18:53
این همه آدم رفتن اونجا هیچ کس با خودش دوربین نبرده بود چند تا عکس بندازه

چرا عزیز ...

یکم صبر کنید این چند روزه واقعاً گرفتارم ایشالله سر فرصت عکس ها را هم میگذارم . :1. (21):

behrouz8
03-11-09, 16:20
اینکه نمایشگاه در مجموع بی خود بود را کاملاً موافق هستم چراکه در کل نمایشگاهی که بنده گشتم شاید چند تا غرفه مرتبط با سخت افزار درست و حسابی پیدا شد .

اما نظرتون در مورد غرفه آینده سیما ( گرین ) چی بود ؟ به نظرم

به اندازه الکامپ روش کار نکردیم و صرفاً یک برنامه اورکلاکینگ ساده بود ولی با توجه به سطح بازدید کنندگان و سایر غرفه های نمایشگاه میشه گفت گرین واقعاً خوب بود و باید از جناب عمرانی و سایر دوستان عزیزمون در شرکت آینده سیما تشکر کرد . :1. (21):
البته شهریار جان خداییش غرفه دریا کامپیوتر هم خوب بود.یه کم بی انصافی کردی گفتی فقط گیرین خوب بود!!!:Love-ssa~! (1):

shayan08
03-11-09, 17:24
غرفه گرین بهترین بود منم چندتا عکس از سیستمی که آقا شهریار روی اورکلاک میکرد گرفتم اما نمیدونم چرا سیو نشد!:1. (26):
و در مورد دریا کامپیوتر رفتم از طرف پرسیدم این لیکوئید کولینگ چند در میاد ؟ گفت 300 . گفتم چه مدلیه ؟ گفت : لیکوئید کولینگه دیگه! گفتم اصولا کولر مستر آکوا گیته اما طرف اصلا ندونسته قیمت میپروند.
اونجا فقط اگه به طرف مدل میگفتی از لیست قیمت برات قیمتش رو میگفت!
و مثل اینکه پاور کولر مستر شاخ غول شکسته بود که ماشین روشن کرده(!) که ازش فیلم هم گرفته بودن

غرفه گرین هم خوب بود اما در حد نمایشگاه اصفهان نبود چون 95% نمیدونست نیتروژن داره جوش میاد نه آب!حالا در صد کسایی که میدونستن اورکلاک چیه رو خودتون حساب کنید!
در کل نمایشگاه افتضاحی بود یه خوبی داشت اون هم آشنا شدن با آقا شهریار بود:1. (35):

J.Omrani
03-11-09, 18:51
و در مورد دریا کامپیوتر رفتم از طرف پرسیدم این لیکوئید کولینگ چند در میاد ؟ گفت 300 . گفتم چه مدلیه ؟ گفت : لیکوئید کولینگه دیگه! گفتم اصولا کولر مستر آکوا گیته اما طرف اصلا ندونسته قیمت میپروند.
اونجا فقط اگه به طرف مدل میگفتی از لیست قیمت برات قیمتش رو میگفت!

دوست خوب من؛
سلام،
ابتدا از لطف شما سپاسگزارم.
ولی این موضوع مورد اشاره شما درباره شرکت محترم دریا کامپیوتر، ممکن است برای تمامی غرفه داران اتفاق بیفتد. معمولا افرادی که در محل غرفه حضور دارند، از واحدهای فروش، فنی و...انتخاب شده اند و اطلاعات هر کدام در حوزه اختصاصی خویش می باشد. لذا ممکن است شما در آن زمان از شخصی سوال فرموده باشید که فرضا مسئول پاسخگویی به اموری نظیر کنترل نمایندگی ها بوده باشند و یا از فرط خستگی یا ... شرایط مناسبی برای پاسخگویی نداشته اند و این موضوع تقریبا یک امر طبیعی در طول برگزاری نمایشگاه می باشد که از شانس بد ایشان، نصیب شما شده است. واقعا برگزاری نمایشگاه دارای شرایط خاصی است. مثلا شما مجبورید از ساعت 11 صبح تا 8 شب بایستید و مدام به سوالات مختلف پاسخ دهید و ممکن است در برخی اوقات ، ضریب تحمل یا تمرکز حواستان در پاسخگویی ، با مشکل مواجه شود.
به عقیده بنده، غرفه دریاکامپیوتر در نمایشگاه امسال اصفهان، بهترین از نظر غرفه آرایی و تنوع محصول بود و با توجه به شرایط کلی نمایشگاه، تاثیر خوبی بر اغلب مخاطبین محترم گذاشت.

با تقدیم احترام

Shahryar
03-11-09, 19:40
البته شهریار جان خداییش غرفه دریا کامپیوتر هم خوب بود.یه کم بی انصافی کردی گفتی فقط گیرین خوب بود!!!:Love-ssa~! (1):

بهروز جان شما از کجای صحبت های بنده برداشت کردید که من گفتم عرفه دریا کامپیوتر خوب نبود ؟! :1. (27):

یکبار دیگه پست من را بخونید من جایی در صحبت هام نگفتم فقط غرفه گرین خوب بود عزیز :1. (29):

به نظر من غرفه دریا کامپیوتر طراحی خیلی خوبی داشت و قوی شرکت کرده بود . :11():

راستی به نظرم باید از امیر علی عزیز و مخصوصاً معین عزیز یک تشکر وِیژه کرد که خیلی توی این مدت زحمت کشیدند . من اونجا فقط مهمان بودم و کار اصلی به عهده معین عزیز بود .

معین جان خسته نباشی ... :1. (21):

Moein
03-11-09, 19:54
با سلام

نمایشگاه اصفهان به پایان رسید و با تمام خوبی ها و بدی هایی که داشت

متاسفانه به جای اینکه نمایشگاه هر ساله پیشرفت کنه داره پست رفت می کنه اما من هر سال وضعیت بهتری نسبت به قبل پیدا می کنم و پیشرفت می کنم.

امسال برنامه های بسیار زیبایی برگزار شد و این رو باید متشکر از شرکت اینده سیما و به پرداز چهلستون بود

تجربه زیبایی گرفتن 60 فریم در بازی کرایسیس بر روی 1080i و تست پاور های سری جدید اینده سیما شاید از بهترین قسمت ها نمایشگاه بود برای خود من که جالب بود

ما تونستیم یک تست کامل از سری جدید پاور 1235 بکنیم متاسفانه هر کاری کردیم پاور کم بیاره نشد و این نشان دهنده این موضوع هست که شرکت اینده سیما جایگزین خوبی برای سری 1230 خود پیدا کرده

از طرف دیگر سیستم گیم در کیس زیبای INFINITY بسته شده بود و واقعا دمای فوق العاده پایینی داشت و دمای سی پی یو روی 42 درجه بود و نشان دهنده وجود یک سی پی یو کولر خوب به نام core contact و می تونه بهترین انتخاب باشه باید منتظر بود این کولر در بازار موجود بشه به زودی تست های زیادی با این سی پی یو کولر در لابراتور شهر سخت افزار گرفته خواهد شد

اینجا جا داره از یک سری از دوستان که امکاناتی فراهم کردند که من پیشرفت کنم و نمایشی باشه از قدرت بچه های ایرانی تشکر ویژه ای بکنم مخصوصا دوستان خوبم در شهر سخت افزار :Love-ssa~! (1):و بزرگ ترین انجمن تخصصی سخت افزار ایران :Love-PCN~!:

همچنین از اقای عمرانی - سعید نوروزی - اقای دانش پور - و اقای مولایی باید تشکر ویژه داشت برای اینکه امکانات نمایشگاه رو فراهم کردند

به زودی عکس ها به روی سایت قرار خواهد گرفت منتظر خبر های جدید باشید

موفق و پیروز باشید معین صامتی :give_rose:

sAsAn.K
03-11-09, 20:04
نمایشگاه امسال مثل هر سال ، کاملا ضعیف بود و پیشرفتی نداشت که هیچ ، کاملا پسرفت داشت به نظر من .
هر سال بد تر میشه .
ولی خوب تک و توک غرفه های خوب پیدا می شد .
غرفه ی Green یکی از اون غرفه ها بود ، چون معمولا هم شلوغ می شد .

از شهریار ، امیرعلی و معین عزیز کمال تشکر رو دارم که تجربیات خودشون رو به نمایش گذاشتن . ( امیرعلی که Crysis رو توی نمایشگاه تموم کرد ! ) .

تیم سخت افزار هم به رکورد های خوبی دست پیدا کرد که اگر اعلام نشده باشه ، قطعا اعلام میشه .

هرچند چشم آب نمیخوره ، ولی به امید پیشرفت نمایشگاه در سالهای آینده .
:give_rose:

Game
03-11-09, 21:02
سلام به تمامی دوستان عزیز

این 3 عکس رو فکر کنم ساعت 10:55 گرفته باشم قبل از اینکه در نماشگاه باز بشه فعلآ این عکسها بد نیست

اینم یه نمای داخلی از سیستم گیم(سیستمی که تمامی رو من در کنارش بودم:love:)

و 1 مقدار که صبر کنید عکس هایی که اقای مولایی عزیز که با دوربین Canon 40D گرفتن رو یا من یا معین (وقتی به دستمون رسید) اپلود می کنیم

ALIRE7A
03-11-09, 21:09
فقط خواهشا حجم فضایی نداشته باشن

ما با حجم 100 کیلو بایت خیلی بیشتر تحت تاثیر قرار میگیریم تا حجم 500 کیلو بایتی

behrouz8
03-11-09, 23:08
بهروز جان شما از کجای صحبت های بنده برداشت کردید که من گفتم عرفه دریا کامپیوتر خوب نبود ؟! :1. (27):

یکبار دیگه پست من را بخونید من جایی در صحبت هام نگفتم فقط غرفه گرین خوب بود عزیز :1. (29):

به نظر من غرفه دریا کامپیوتر طراحی خیلی خوبی داشت و قوی شرکت کرده بود . :11():

راستی به نظرم باید از امیر علی عزیز و مخصوصاً معین عزیز یک تشکر وِیژه کرد که خیلی توی این مدت زحمت کشیدند . من اونجا فقط مهمان بودم و کار اصلی به عهده معین عزیز بود .

معین جان خسته نباشی ... :1. (21):
بله شهریار جان حق با شماست.شاید من درست متن را نخونده بودم.
با تشکر از زحمات تمام دوستان به خصوص اقای عمرانی و معین عزیز و سایر دوستان.
در پایان هم یه تشکر ویژه از شهاریار عزیز میکنم.
به امید انکه و ایران و ایرانی بهترین باشید.
مخلصم
بهروز

Jagvar
04-11-09, 17:54
عزیزان تا کی ادامه داره این نمایش گاه؟

Game
04-11-09, 18:03
عزیزان تا کی ادامه داره این نمایش گاه؟
تموم شد نمایشگاه:lol:

Jagvar
04-11-09, 23:04
خسته نباشم :1. (27):