PDA

مشاهده نسخه کامل : گوشی زیر 180 تومن می خوام...لطفاً معرفی کنید

Rohham
08-10-09, 20:08
سلام بچه ها...
گوشیم گم شد مجبورم یه گوشی بگیرم...ترجیحاً نوکیا نباشه...دوربین خوب نیاز ندارم...دوست دارم موزیک پلیر و صفحه ی بزرگ و خوبی داشته باشه(اگر وزیک پلیرش هم خیلی قوی نبود زیاد مهم نیست اما صفحهش بزرگ باشه)همچین سنگین باشه از لحاظ ظاهری منظورم اینه که 6 رنگ و رنگی پنگی نباشه و ساده...یه مدل داره سامسونگ به اسم s5233 که خوشم میاد ازش..چه جوریاس؟...ترجیحاً هم از سامسونگ یا اریکسون باشه...ممنون می شم راهنمایی کنید زودتر مرسی...

roben
08-10-09, 22:00
بگرد یه w950 پیدا کن شاید با 110--30 بتونی پیدا کنه منم قبلا w اریکسون داشتم حالا نوکیا خریدم از درد بی کیفیتی صدا اشکم دراومده

Quick
08-10-09, 22:13
منم همون w950 و w980 رو پیشنهاد میکنم . . .

Rohham
08-10-09, 22:15
بگرد یه w950 پیدا کن شاید با 110--30 بتونی پیدا کنه منم قبلا w اریکسون داشتم حالا نوکیا خریدم از درد بی کیفیتی صدا اشکم دراومده
گفتی W و کردی کبابم...این 950 فکر نکنم پیدا شه هیچ جاها...تشکر

Rohham
08-10-09, 22:23
منم همون w950 و w980 رو پیشنهاد میکنم . . .
می گم این W980 این قیمتاس؟؟؟؟نظری در مورد سامسونگه ندارید؟به نظرم جالب تر از این میادا؟؟؟نه؟؟؟

Quick
08-10-09, 22:41
گوشی دسته دوم خوب مثل همین 980 زیاد گیر میاد :1. (38):

roben
09-10-09, 00:59
والا به درد بخورند یا نه نمی دونم اما تو ایستگاه من چند تا واسه فروش دیدم قیمتاشونم خوب بود
و البته mobil.ir

sAsAn.K
09-10-09, 08:52
پیشنهاد من ، Samsung Star ...

Moein
09-10-09, 10:58
سلام بچه ها...
گوشیم گم شد مجبورم یه گوشی بگیرم...ترجیحاً نوکیا نباشه...دوربین خوب نیاز ندارم...دوست دارم موزیک پلیر و صفحه ی بزرگ و خوبی داشته باشه(اگر وزیک پلیرش هم خیلی قوی نبود زیاد مهم نیست اما صفحهش بزرگ باشه)همچین سنگین باشه از لحاظ ظاهری منظورم اینه که 6 رنگ و رنگی پنگی نباشه و ساده...یه مدل داره سامسونگ به اسم s5233 که خوشم میاد ازش..چه جوریاس؟...ترجیحاً هم از سامسونگ یا اریکسون باشه...ممنون می شم راهنمایی کنید زودتر مرسی...

واقعا سامسونگ S5233 یا همون سامسونگ ستار واقعا فوق العاده است دارای دوربین 3.2 صفحه 3 اینچی و تمام لمسی صدای خوب سبکی و زیبایی واقعا یکی از شاهکار های سامسونگ با قیمتی که داره محسوب میشه

قیمت با گارانتی مایکروتل 172.000

™Ali
09-10-09, 17:04
مشكلات Samsung S5233 Star :

عدم وجود سیستم عامل !
رزولوشن نامتعارف صفحه نمايش == >> 240 × 400 پيكسل
عدم وجود وای فای
عدم وجود فوكوس اتوماتیک در دوربین !

الان داشتم با همين گوشي كار مي كردم ! ظاهر شيك ، وزن كم، زيبايي اينترفيس Touchwiz ، صداي خوب و صفحه لمسي مناسب (نه زياد حساس! ) از برتري هاش هست !

ديگر قابليت ها :

سنسور شتاب‌سنج (Accelerometer Sensor) - قابليت شناسايي دست‌خط (Handwriting Recognition) - قفل كن هوشمند (Smart Unlock) - دوربين اين گوشي قابليت تشخيص لبخند دارد (Smile Detection) - مرورگر اسناد كه شامل ورد، اكسل، پاورپوينت است و قابليت اجراي فايل‌هاي پي دي اف را دارد ((Document Viewer (Word, Excel, PowerPoint, PDF) - داراي (Shazam Find Music Service)

Rohham
09-10-09, 17:38
مشكلات Samsung S5233 Star :

عدم وجود سیستم عامل !
رزولوشن نامتعارف صفحه نمايش == >> 240 × 400 پيكسل
عدم وجود وای فای
عدم وجود فوكوس اتوماتیک در دوربین !

الان داشتم با همين گوشي كار مي كردم ! ظاهر شيك ، وزن كم، زيبايي اينترفيس Touchwiz ، صداي خوب و صفحه لمسي مناسب (نه زياد حساس! ) از برتري هاش هست !

ديگر قابليت ها :
ممنون که بدی هاش رو گفتی ولی خوب من پول بیشتر نمی خوام خرج کنم چون واقعاً به این چیزایی که اشاره شد احتیاج ندارم گوشم گم نمی شد باور کن اصلاً گوشیمُ که واس 4 سال پیش هم بود عوض نمی کردم چون اصولاً وای فای که زیاد به کارم نمیاد یعنی نیاز ندارم اون جوری معمولاً اینترنت دسترسی دارم همه جا...دومیشم نامتعارف رو نمی دونم یعنی بده؟؟؟یا این که غیرمعموله؟؟؟دوربین رو هم نیاز ندارم چون اصولاً دوربین گوشی هی وقت کار دوربین رو از نظر من نمی کنه و دوربین باید جای خودش باشه...کلاً گوشی رو هم می خوام انقدر خرج کنم واس اینه که همچین معقول هم باشه والا زیاد به این جور چیزاش اهمیت نمیدم...مهم برام ظاهر سنگین و صفحه ی بزرگ و راحتی کار بود...گوشی قبلیم سونی اریکسون بود تحت جاوا بدون سیستم عامل واقعاً راحت بودم چون نیازام رو برآورده می کرد و سریع بود اکثر گوشی هایی که سیستم عامل دارن رو دیدم در عین گرون بودن کند هم بودن...به نظرم همه ی خوب یهایی که برشمردین برای من مهم تر از بدی هاش بود...باز هم تشکر که گفتین....:11():

14708
09-10-09, 18:14
ممنون که بدی هاش رو گفتی ولی خوب من پول بیشتر نمی خوام خرج کنم چون واقعاً به این چیزایی که اشاره شد احتیاج ندارم گوشم گم نمی شد باور کن اصلاً گوشیمُ که واس 4 سال پیش هم بود عوض نمی کردم چون اصولاً وای فای که زیاد به کارم نمیاد یعنی نیاز ندارم اون جوری معمولاً اینترنت دسترسی دارم همه جا...دومیشم نامتعارف رو نمی دونم یعنی بده؟؟؟یا این که غیرمعموله؟؟؟دوربین رو هم نیاز ندارم چون اصولاً دوربین گوشی هی وقت کار دوربین رو از نظر من نمی کنه و دوربین باید جای خودش باشه...کلاً گوشی رو هم می خوام انقدر خرج کنم واس اینه که همچین معقول هم باشه والا زیاد به این جور چیزاش اهمیت نمیدم...مهم برام ظاهر سنگین و صفحه ی بزرگ و راحتی کار بود...گوشی قبلیم سونی اریکسون بود تحت جاوا بدون سیستم عامل واقعاً راحت بودم چون نیازام رو برآورده می کرد و سریع بود اکثر گوشی هایی که سیستم عامل دارن رو دیدم در عین گرون بودن کند هم بودن...به نظرم همه ی خوب یهایی که برشمردین برای من مهم تر از بدی هاش بود...باز هم تشکر که گفتین....:11():
با اين اوصاف 1100 بخر :lol::lol::lol:

Rohham
09-10-09, 19:01
با اين اوصاف 1100 بخر :lol::lol::lol:
آره واقعاً...باور کن خیلی از امکاناتی گوشی ها داره رو خیلی ها استفاده نمی کنند...خیلی وقتا اصلاً بخاطر نیازی که داریم چیزی رو نمی خریم چه گوشی چه کامپیوتر و ...پیشنهاد جالبی بود؛روش فکر می کنم:1. (38):

murizaki_2000
09-10-09, 21:57
این هم گوشی خوبیه .....

Only the registered members can see the link

murizaki_2000
09-10-09, 22:00
و البته این هم یکی از شاهکارهای موتورولا در زمینه موزیک .............

bill geits
10-10-09, 00:12
به نظرم سامسونگ s5233 رو بخری عالیه . من خودم دارمش
حتما سفیدش رو بخر مثل آی فونه از نظر ظاهر
صداش خوبه و هدفوناش عالی
لمسی خوب و قابل قبولی داره . به نظرم من لمسیش از ویوتی بهتر بود
حواست باشه با کیف و قلم بخری و طرف ورنداره

sAsAn.K
10-10-09, 08:15
باز هم میگم ، فقط برو سراغ Samsung S5233 Star ...

Rohham
10-10-09, 11:26
چون نظر اکثریت تا این جا روی همین بوده فکر کنم گزینه ی نهایی هم همین خواهد بود...تا این جا از همه ی دوستان ممنونم...اگر مورد خاصی دیگه به نظرتون رسید هم گوشزد کنید منون می شیم طی امروز و فردا:great:

Rohham
10-10-09, 11:48
در مقایسه با این مدل سامسونگ مدل های G700وG900 و W595وW910چه جوریاس؟؟؟من چندین ساله اصلاً پی گیره گوشی و این بحثا نبودم از تجربیات خودتون و کسایی که دیدید بگید ممنون می شم...پیشنهاداتتون رو هم ذکر کنید:give_rose:بودجه رو هم تا 200 می شه بالا برد اگر فکر می کنید با خصوصیاتی که ذکر کردم می شه یه گوشی خیلی بهتر!نسبت به سامسونگ گرفت

Rohham
10-10-09, 13:27
به نظرم سامسونگ s5233 رو بخری عالیه . من خودم دارمش
حتما سفیدش رو بخر مثل آی فونه از نظر ظاهر
صداش خوبه و هدفوناش عالی
لمسی خوب و قابل قبولی داره . به نظرم من لمسیش از ویوتی بهتر بود
حواست باشه با کیف و قلم بخری و طرف ورنداره
اینی که گفتی گارانتی مایکروتل هستش؟؟؟چون چند جا دیدم ظاهراً فقط رنگ مشکی داره و کیف و قلم هم روش نیست اینایی که گارانتی مایکروتل شدس...

bill geits
10-10-09, 23:44
آره
من رنگ مشکیش رو خریدم که قلم و کیف رو نداشت . فرداش رفتیم که واسه دوستم یکی دیگه بخریم ، رنگ سفیدش اومده بود با همون گارانتی اصلی سامسونگ که قلم و کیف توش بود .