PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست : دریافت فایل فلش

Bahador
07-10-09, 17:46
دوستان عزیز مدتی هستش که وقت بیکاریم از طریق سایت دانشگاه به اینترنت متصل میشم و گاه گداری بازیهای فلش رو بازی میکنم.
بازی های خوبی دیدم توی نت. میخوام اگه میشه نرم افزاری بهم معرفی کنید که بتونم این بازی های فلش رو دانلود کنم.
با تشکر

MoBiN.R
07-10-09, 18:33
بهادرجان بهترین برنامه همین دانلود منیجر IDM هست که فایل های Stream تحت وب که شامل فلش ، فیلم و .. میشه رو میشه به راحتی دانلود کرد .. در مورد بازی های فلش ، من هرسایت بازی ای رفتم توی سورس صفحه دقیقا لینک مستیم اون فایل فلش هست ( البته برای فیلم ها مثل یوتوب اینطوری نیست )

Bahador
07-10-09, 19:53
بهادرجان بهترین برنامه همین دانلود منیجر IDM هست که فایل های Stream تحت وب که شامل فلش ، فیلم و .. میشه رو میشه به راحتی دانلود کرد .. در مورد بازی های فلش ، من هرسایت بازی ای رفتم توی سورس صفحه دقیقا لینک مستیم اون فایل فلش هست ( البته برای فیلم ها مثل یوتوب اینطوری نیست )

خوب من با IDM زیاد آشنا نیستم.میشه بیشتر توضیح بدی؟
این سایتی که من میرم لینک مستقیم از بازی رو نداره!

MoBiN.R
07-10-09, 20:05
آخرین ورژن IDM رو اگه داری نصب کن و یا دانلود کن . بعد از نصب برنامه در حالت اجرا باشه وقتی سایت کامل بود بشه و بازی هم لود بشه بالای اون فایل فلش و یا فیلم یه دکمه میاد که نوشته Download This Video نوشته .. وقتی اینو بزنی IDM شروع به دانلود میکنه .. مثل عکس زیر که در سایت یوتوب هست :

Only the registered members can see the link

Bahador
07-10-09, 20:59
آخرین ورژن IDM رو اگه داری نصب کن و یا دانلود کن . بعد از نصب برنامه در حالت اجرا باشه وقتی سایت کامل بود بشه و بازی هم لود بشه بالای اون فایل فلش و یا فیلم یه دکمه میاد که نوشته Download This Video نوشته .. وقتی اینو بزنی IDM شروع به دانلود میکنه .. مثل عکس زیر که در سایت یوتوب هست :

ممنونم.
اما این قابلیتدانلود بازی رو هم داره؟

MoBiN.R
07-10-09, 21:12
بازی اگر فلش باشه آره .. نه تنها بازی .. همه فایل های فلش ، فیلم ، ویدیو و ...

meysammagical
08-10-09, 13:45

این idm توی ForeFox ظاهرا اون گزینه رو نمیاره که دوستمون گفتن و فقط توی IE این گزینه میاد
میشه بگید توی FireFox چکار باید کرد تا این گزینه رو اونجا هم داشته باشیم؟

MoBiN.R
08-10-09, 14:32
این idm توی ForeFox ظاهرا اون گزینه رو نمیاره که دوستمون گفتن و فقط توی IE این گزینه میاد
میشه بگید توی FireFox چکار باید کرد تا این گزینه رو اونجا هم داشته باشیم؟

اگر موقع نصب IDM فایرفاکس نصب باشه بصورت اتوماتیک خود برنامه این ویژگی رو برا برنامه فعال میکنه .. برای فعال کردن دستی در فایرفاکس میتونید از روش زیر استفاده کنید :

اول مطمئن شوید Add-On مربوط به IDM بصورت صحیح نصب شده باشه :

در مرحله بعد کافیه به داخل منوی Downloads >> Option در IDM مراجعه کنید و در سر برگ General هر مرورگری را که میخواهید انتخاب کنید : بصورت زیر :

بعد از تمامی این مراحل یک بار فایرفاکس رو ریستارت کنید و کار تمومه و میتونید از این ویژگی استفاده کنید :give_rose: