PDA

مشاهده نسخه کامل : چگونگی ضافه کردن درایور ساتا به دیسک ویندوز

Overclocker
05-10-09, 15:13
سلام

یک ویندوز ای دانلود کردم که درایور SATA روش هست و به راحتی میشه روی لپ تاپ یا سیستم های رید ویندوز رو نصب کرد !

ولی مشکلات خیلی زیادی داره ! یک ویدوز از چند ماه قبل دارم که بهترین ویندوزی بوده که تا حالا دانلود کردم ولی درایور ساتا روش نیست .

نرم افزاری میخوام که بتونه درایور رو به دیسک ویندوز اضافه کنه !

و به غیر از این میخوام بتونه IE 8 & Microsoft.Net Frame Work 3,5 & WMP 11 هم بتونه به ویدوز اضافه کنه که بعدا نخوام اینارو جدا نصب کنم !

ویندوز هم Xp Professional هست .

:give_rose:

nima_hl
05-10-09, 15:19
سلام

یک ویندوز ای دانلود کردم که درایور SATA روش هست و به راحتی میشه روی لپ تاپ یا سیستم های رید ویندوز رو نصب کرد !

ولی مشکلات خیلی زیادی داره ! یک ویدوز از چند ماه قبل دارم که بهترین ویندوزی بوده که تا حالا دانلود کردم ولی درایور ساتا روش نیست .

نرم افزاری میخوام که بتونه درایور رو به دیسک ویندوز اضافه کنه !

و به غیر از این میخوام بتونه IE 8 & Microsoft.Net Frame Work 3,5 & WMP 11 هم بتونه به ویدوز اضافه کنه که بعدا نخوام اینارو جدا نصب کنم !

ویندوز هم Xp Professional هست .

:give_rose:

Only the registered members can see the link :11():

Overclocker
06-10-09, 00:42
اینو دارم ولی منظورم توضیحات بیشتر بود !

مثلا از کدوم قسمتش ؟ درایور رو از کجا تهیه کنم و ...... ؟

nima_hl
06-10-09, 08:41
اینو دارم ولی منظورم توضیحات بیشتر بود !

مثلا از کدوم قسمتش ؟ درایور رو از کجا تهیه کنم و ...... ؟

برنامه رو که اجرا می‌کنی یه لیست میاره که تیک میزنی اگر اشتباه نکنم دومی برای اضافه کردن درایور هستش اون رو تیک کن و اون پائین هم تیک ساختن ایزو رو بزن

اما درایور رو یا از توی cd نوت بوکت پیدا کن یا توی نت بگرد حتما پیدا می‌کنی اگر پیدا نکردی مدل دقیق بده تا برات جستجو کنم :give_rose:

این کار رو بارها انجام دادم و مشکلی نبوده

پیشنهاد میدم یه ویرچوال ماشین نصب کنی و ایزوهای مختلف بسازی تست کنی تا به برنامه مسلط بشی و هر مرتبه نخواهی cd بسوزونی :1. (26):

البته کلی کارهای باحال دیگه هم میشه باهاش انجام داد که خودت میبینی

Overclocker
06-10-09, 14:41
مرسی قبل از اینکه بگی کجا برم خودم رفتم درایور SATA رو دانلود کردم و با استفاده از Nlite بهش اضافه کردم ( همون قسمت Driver ) چون فکر میکردم جای دیگه هست ولی امتحانش نکرده بودم که امتحانش کردم جواب داد و الان یک ویندوز ترنگ با درایور SATA دارم :party: