PDA

مشاهده نسخه کامل : سایت برای بررسی تخصصی نوت بوک

jps
04-10-09, 18:33
سلام من یه فروشگاه دارم .دنبال یک سایت میگردم که بشه توش برسی تخصصی نوت بوک رو دید هم از نظر سخت افزاری هم نرم افزاری

Xtreme
04-10-09, 22:19
سلام دوست من ..
من معمولا سایت زیر رو می بینم.
Only the registered members can see the link

سایت بدی نیست ..

jps
06-10-09, 07:44
عزیز این سایتش که برسی تخصصی نمیکنه فقط اماری از نوت بوک و قطعاتش میده
من میخواهم مثلا رم لب تاپ یا ال سی دی و.... رو برسی کنند

Xtreme
06-10-09, 08:49
سلام ..

چرا دوست عزیز .. اتفاقا بررسی های خوبی داره. احتمالا شما خوب نگشتی .
لینک زیر رو ببین :

هم بررسی سایت خودش را آورده و هم برخی سایت های دیگه.

شما هر مدلی که می خواید رو سرچ کنید بعنوان مثال من Dell Studio 1535 رو سرچ کردم. در صفحه جدید , اولین لینک این بود :

اگر دقت کنید صفحات ریویو را با عناوینش می بینید .

موفق باشی د

mahany
19-10-09, 10:34
یک سایت معتبر و با قیمت مناسب برای نقد و بررسی و خرید نوت بوک :
دنیا کالا دات کام

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Pami
20-10-09, 21:09
سلام من یه فروشگاه دارم .دنبال یک سایت میگردم که بشه توش برسی تخصصی نوت بوک رو دید هم از نظر سخت افزاری هم نرم افزاری

شما میتونید تو سایت Only the registered members can see the link اطلاعات خوبی کسب کنید

Curtis
20-10-09, 21:18
اینم هست.

morsina
21-10-09, 10:51
منم این سایت رو دیدم خیلی خوب و مفید بود :
دنیا کالا دات کام
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

aydinjan
21-10-09, 12:50
منم این سایت رو دیدم خیلی خوب و مفید بود :
دنیا کالا دات کام

دوست خوبم سایت مفیدی بود ممنون

jps
23-10-09, 07:37
دیگه کسی نمیخواد تبلیغ سایتشو بگذاره؟

Registered User
24-10-09, 00:02
از سایت های معتبر برای ریوو نوت بوک که گاها کانفیگ های مختلف را بررسی می کنند این ها هست :

reviews.cnet.com/laptops
(Only the registered members can see the link)

™Ali
24-10-09, 13:26
ها ؟! (ها نه بله ! :دی )

به گمونم سایت معروف و مورد علاقه ی منو جا انداختید :

(Only the registered members can see the link)

hamidreza32
27-10-09, 09:14
سلام
معرفی سایت های مفید خیلی خوبه و به نظرم بحث تبلیغ نیست .
جدیدا یک برند جدید برای نوت بوک اومده به اسم Juniper
من این برند رو توی سایت دنیا کالا دیدم . می خواستم بدونم کسی از کم و کیف این برند خبر داره یا نه
این هم لینکشه :Only the registered members can see the link

Xtreme
27-10-09, 10:57
این سابت اصلیشه :

به گفته خودش برند ایرانی هست , بعبارت بهتر OEM هست ..

پی نوشت : یادمه یه بار که اسم این برند نوت بوک رو شنیدم یاد Juniper Networks افتادم که یکی از بزرگترین و خوشنام ترین تولید کنندگان محصولات امنیت شبکه در دنیاست
و فکر کردم که این نوت بوک هم تولید همون برنده !!

™Ali
27-10-09, 12:20
Juniper که در اولین برخورد یک نام لاتین به نظر می رسد در حقیقت یک برند کاملا ایرانی و نام ایرانی ست به معنای درخت همیشه سبز ! :1. (35):

خوشبختانه برخلاف دیگر برندهای داخلی مثل فراسو که فقط کار Ramark کردن محصولات چینی رو بلدن، محصولات تولیدی جونیپر به هیچ وجه Remark نیست، و جونیپر خود یک تولید کننده واقعی و کامل است :love:

بر طبق اطلاعات حاضر در سایت رسمی این برند (Only the registered members can see the link)، جونیپر اولین و تنها برند ایرانی ست که سفارش ساخت نوت بوک را به کارخانه مادر Quanta ( تولید کننده قطعات داخلی غول هایی مثل HP، Apple، Dell و... )، داده است!
به این صورت هزینه های مربوط به حمل و نقل و موارد گمرکی در دیگر در کار نیست و محصولات تولید شده قیمت کمتری رو دارند ! :great:
محصولان جونیپر الان همگی دارای کارت گرافیک GF9300GS و صفحه 14.1 و وزن 2.3KG هستند و پردازنده های قوی در اون ها به کار رفته !

چند تا مدل به نقل از Writeage

Juniper SW8-X7: این مدل پر افتخار دارای پردازنده C2D با فرکانس 2.53 گیگاهرتز و با 6 مگابایت حافظه کش L2 ست. حافظه RAM این مدل 4 گیگابایت از نوع DDR2 800 و هارد آن 320 گیگابایتی ست. کارت گرافیک این مدل به مانند دیگر جونیپرها GF 9300GS است و صفحه نمایش آن نیز همچون همیشه 14.1 اینچی ست خروجی های HDMI، eSATA و PCMCIA (!) از دیگر موارد قابل اشاره در رابطه با این نوت بوک 2.3 کیلوگرمی و 1.190 میلیون تومانی ست.

Juniper SW8-X8: این نوت بوک دارای پردازنده قوی C2D با فرکانس 2.8 گیگاهرتز و 6 مگابایت حافظه L2 می باشند حافظه RAM این مدل 4 گیگابایت و هارد دیسک آن 500 گیگابایت است. کارت گرافیک GF 9300GS بوده و صفحه نمایش آن 14.1 اینچی می باشد. دیگر مشخصات این دستگاه با دیگر جونیپرها مشابه است. قیمت این مدل 1.480 میلون تومان است.

Juniper SW8-X9: این مدل یکی از تنها نوت بوک های بازار داخلی ست که به پردازنده C2D Extreme با فرکانس 3.06 گیگاهرتز با FSB معادل 1066 مگاهرتز و 6 مگابایت حافظه کش L2 مجهز می باشد. حافظه RAM دستگاه 4 گیگابایت و هارد آن 320 گیگابایتی ست. کارت گرافیک GF 9300GS و صفحه نمایش 14.1 اینچی از نکات مشترک نوت بوک های جونیپر است که در این مدل نیز تکرار شده است. قیمت این مدل 1.790 میلیون تومان است که برای دستگاهی با این مشخصات کاملا ایده آل و منصفانه به نظر می رسد.

به کار رفتن پردازنده C2D Extreme در یک لپتاپ واقعا فوق العاده است ! :lol:

دلستر
30-10-09, 08:19
با سلام -سايتي كه لوازم جانبي لپ تاب ها را به تفكيك واسه فروش داشته باشه؟ :lol:

DINGOL
07-11-09, 10:55

DINGOL
07-11-09, 10:56
من هم این نوت بوک ها رو دیدم
حالا به نظر شما نوت بوک ایرانی از چینی بهتره یا نه ؟

Pami
07-11-09, 22:36
جونیپر برندی هست که طراحی ها و ایده های اصلیش بطور مشترک توسط مهندس های ایرانی و مشاورهای خارجی تامین میشه و ساخت و تولیدش همش توسط شرکت های تایوانی و چینی هست
حالا حالا ها زمان میبره تا جا بیفته

marsiaئ
15-11-09, 09:24
من هم این نوت بوک ها رو دیدم
حالا به نظر شما نوت بوک ایرانی از چینی بهتره یا نه ؟

شرکت سازندش کیه ؟