PDA

مشاهده نسخه کامل : مشكل باپاور انرماكس Revolution 1250W

P E R S H I A N
01-10-09, 00:56
به دادم برسيدكه بدبخت شدم

حدود 1 ماه پيش باهزار بدبختي واميد وآرزو پولامو جم وجور كردم تاسيستم جديد بگيرم
كلي هم پرس وجو كردم تابعدش پشيمون نشم
الان 2 هفته اي هست كه سيستممو بستم
cpu intel core i7 940
mother bord giga x58
ram corsair 6gb
vga 4870x2 دوتا
case green chalenger
power enermax revolution 1250
ولي مشكل بزرگي برام پيش اومده كه به كمكتون محتاجم
وقتي كه واردمحيط بازي مثل كرايسيس ميشم پاورم شروع به وووووووزززززززووووووووززز زززززز كردن مي كنه
اولش كلي كلنجار رفتم و تقريبا همه قطعاتمو دونه بدونه باسيستم برادرم عوض كردم بازم صدا ميامد
تااينكه نوبت پاورم شدواونو كه عوض كردم مشكل صدام حل شد
ديگه مطمئن شدم كه مشكل پاوره
يه مشكل ديگم اينه كه من اشتباها پاورمو بازكردم ببينم چيزي لاش گير نكرده باشه
سوال كردم گفتن كه عقيق كامپيوتر گارنتيش كرده
ديروز بهشون زنگ زدم گفتن كه ما كاري براتون نميتونيم بكنيم چونكه بازشده
حالا من چه كاركنم
اصلاتعمير پاور به صلاحه؟ چون تو پاسا‍‍‍ژ رضا گفتن كه ماميتونيم درستش كنيم

خواهشاجوابمو بدين
همين الانم كه همه جا ساكته من كارخاصي نميكنم صداشو ميشنوم ووووووووززززززززززووووووو ووززززززززز

Moein
01-10-09, 03:41

cpu intel core i7 940
mother bord giga x58
ram corsair 6gb
vga 4870x2 دوتا
case green chalenger
وقتي كه واردمحيط بازي مثل كرايسيس ميشم پاورم شروع به وووووووزززززززووووووووززز زززززز كردن مي كنه
اولش كلي كلنجار رفتم و تقريبا همه قطعاتمو دونه بدونه باسيستم برادرم عوض كردم بازم صدا ميامد
حالا من چه كاركنم

خواهشاجوابمو بدين
همين الانم كه همه جا ساكته من كارخاصي نميكنم صداشو ميشنوم ووووووووززززززززززووووووو ووززززززززز

چند سوال اینجا مطرح میشه !

این پاور دارای یک دیباگر هست که اگر پاور دچار ایراد بشه تغییر رنگ رو میشه در ال ای دی اون متوجه شد حال رنگ پشت اون تغییری کرده!!!

ضمننا صدای وز مال بازر پاور هست و طبیعی هست به دلیل اینکه سلف های پاور توان زیادی رو از خودشون رد می کنند این صدا رو باید بده در صورتی که این سلف ها دارای عایق بشند گرما بالا تر میره و عمر پاور هم کاسته خواهد شد.

شما نیاز نیست پاور رو برای تعمیر جایی ببرید و هر پاور سالمی رو شما تست کنید این صدا طبیعی هست!!

شما اون دیباگر رو نگاه کنید همه چیز معلوم میشه لطف کنید از توی بایوس ولتاژ ها رو چک کنید و در اینجا اعلام کنید در صورت داشتن اهم متر هم می تونید در هنگام بازی کردن ولتاژ ها رو تست کنید و نتیجه رو در همین تاپیک اعلام کنید

AMD>INTEL
01-10-09, 09:30
فکر میکنم به خاطر برد ACTIVE PFC این پاور باشه . وقتی این برد شروع به کار میکنه صدا میده .

Jagvar
01-10-09, 11:36
داداش من کل مملکت رو گشتم برا این پاور!شما از کجا پیدا کردینش؟:gasp:
من هم با نظر معین موافق هستم.

PUMAOC
01-10-09, 11:58
سلام:give_rose:
آره منم silverston st1000 nv دارم. همین صدارو می ده! وز وز می کنه! البته تو حالت عادی وزوز می کنه. تو لود ساکت می شه:1. (38): 30 ثانیه اول که روشنش می کنم این طوری می شه. تا حالا هم به سرم نزده ببرمش گارانتی یا تعمیر گاه:whistle: فکر می کنم که خرابش می کنن:1. (38): به شما هم توصیه می کنم هیچ تعمیر گاهی نبرش:1. (38):
بچه ها می گن مال pfc هستش یعنی چی؟

J.Omrani
01-10-09, 14:47

cpu intel core i7 940
mother bord giga x58
ram corsair 6gb
vga 4870x2 دوتا
case green chalenger
حالا من چه كاركنم

خواهشاجوابمو بدين

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوست خوب من؛
سلام،
- همانطور که جناب BARAN عزیز اشاره فرمودند، حتما LED پشت پاورتان (در شرایطی که این صدا را می شنوید) را چک فرمایید. این LED در شرایط نرمال کار پاور ، می بایست سبز باشد و اگر هرگونه تغییر رنگی در آن مشاهده فرمودید (هنگامی که سیستم روشن است) حتما نسبت به خاموش نمودن سیستم و سرویس پاور خود اقدام فرمایید. (نگران تعمیر آن هم نباشید، بنده با کمال میل و بدون هیچگونه هزینه ای پاورتان را تعمیر و تست کامل خواهم نمود)
- اگر LED سبز بود، جای هیچ نگرانی وجود ندارد. در حقیقت در اینگونه شرایط و به دلیل جریان بالای عبوری از سلفهای خروجی پاور، میدان مغناطیسی بالایی در این قسمت به وجود می آید که موجب حرکت سریع هسته سلف در جای خود می شود و صدایی شبیه به وزوز شنیده می شود.
- بحث صدای سلف های PFC مربوط به زمانی می شود که شما در شرایطی که هیچ اعمال باری بر پاور ندارید ، خود به خود این صدا شنیده شود یا خود به خود قطع یا کم و زیاد شود. این مربوط به بحث تداخل هارمونیکی در قسمت ورودی پاور است و نشان دهنده این است که شرایط هارمونیکی برق ورودی پاور شما، خارج از استاندارد می باشد.(معمولا این حالت در فصل تابستان و به دلیل استفاده از کولر و... بیشتر دیده و شنیده می شود)
آدرس بنده: خیابان سمیه، بین قرنی و ویلا، جنب دادگاه شهید بهشتی، پلاک 215 طبقه همکف (عمرانی) 88911378 داخلی 144

با تقدیم احترام

P E R S H I A N
02-10-09, 01:08
بابادمتون گرم:love:
خيالمو راحت كردين
اينقدرخوشحالم كه حدنداره
اقاي عمراني حتما تو هفته آتي مزاحم وقتتون ميشم برام تستش كنين مطمئن مطمئن بشم
دستتون دردنكنه