PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست ارائه یک راهکار مناسب برای هارد مشکل دار یک لب تاپ

saman87
29-09-09, 10:39
هارد لب تاپم بدسکتور شده و ارورهای بدی میده. سرعت نقل و انتقال داده ها هم افت محسوسی کرده.
اطلاعاتی که تو این لپ تاب دارم بسیار مهمه ضمن اینکه پشتیبان هم تهیه کردم ازش اما حد الامکان نمی خوام هاردم رو از دست بدم چون اونوقت خیلی برنامه هام می ریزه به هم و دردسرهای زیادی رو باید تحمل کنم
می خوام از دوستان باتجربه بپرسم بهترین کاری که میشه با این هارد انجام داد چیه؟ امیدی برای بهبودی هست؟
پیشنهاد شما چیه؟

blueflower
05-10-09, 10:56
به نظر من برو توی properties درایو ویندوزت بعد در قسمت tools دکمه check now بعد گزینه دوم رو تیک بزن بگذار اسکن کنه بعد که تموم شد ری استارت کن بگذار بیاد بالا ویندوز اگر دیدی داره اسکن میکنه بگذار کارشو بکنه بعد که
رفتش توی ویندوز دوباره برو همونجایی که گفتمن و این دفعه گزینه اول رو تیک دار کن و بگذار خودس کارشو بکنه
اگر نشد که شاید دیفرگ و شاید نرم افزارهای مخصوص به اینکار که بهت میگم
حالا این و امتحان کن

nima_hl
05-10-09, 11:26
هارد لب تاپم بدسکتور شده و ارورهای بدی میده. سرعت نقل و انتقال داده ها هم افت محسوسی کرده.
اطلاعاتی که تو این لپ تاب دارم بسیار مهمه ضمن اینکه پشتیبان هم تهیه کردم ازش اما حد الامکان نمی خوام هاردم رو از دست بدم چون اونوقت خیلی برنامه هام می ریزه به هم و دردسرهای زیادی رو باید تحمل کنم
می خوام از دوستان باتجربه بپرسم بهترین کاری که میشه با این هارد انجام داد چیه؟ امیدی برای بهبودی هست؟
پیشنهاد شما چیه؟

سلام

آخر کلام کلی وقت میزارید ساعتها هارد رو چک میکنید و بد سکتور رو بلاک میکنید آخر هم به دلتون نمیشینه هارد رو عوض میکنید :lol:

بهتون پیشنهاد میدم به جای کلی زمان گذاشتن و خورد کردن اعصابتون هارد رو عوض بفرمائید

این نرم افزارها و راه کارها موقتی و برای اطلاعات نه چندان مهم کار آرائی دارند نه اطلاعات شما که میفرمائید بسیار مهم هستند

موفق باشید

blueflower
05-10-09, 13:09
منم حرف نیما رو قبول دارم این راه حل ها همش موقتیه ها البته نمیدونم ویندوز بالا میاد یا نه ولی میتونی با یه
وینترنال اگه اشتباه نکنم winternal برو تو ویندوز و باز هم اگر تونستی روی dvd رایت کن اطلاعاتی رو که داری
:1. (38):