PDA

مشاهده نسخه کامل : چطور مي تونم در سخت افزار تخصص پيدا كنم

K1LOU
28-09-09, 17:02
با سلام
اول اينكه نمي دونستم بايد در كدام قسمت بخش سخت افزار مطرح كنم بنابر اين اينجا نوشتم

من به سخت افزار و يادگيري اون علاقه زيادي دارم البته شرايط من طوري ايست
1- كه زبان انگليسي بلد نيستم
دوم اينكه به خود سخت افزارهاي كامپيوتر مثلا انواع مادربرد و يا ... دسترسي ندارم ( منظورم كار عملي و ...)
و بدتر از همه اينكه به اينترنت و انواع مجله و نشريه دسترسي خيلي كمي دارم
حال به نظر شما براي اينكه در اين زمينه پيشرفت كنم چطور بايد عمل كنم
با تشكر

Jagvar
28-09-09, 17:56
آقا داداش به گمانم وضعیت شبیه به من دارین:1. (28): البته شرایتی که قبلنا بود.
داداش من از کل دار دنبا یه عصر شبکه رو داشتم یه رایانه خبر و یه اینتر نت زپرت دایل آپ شما نیز از مجله باید شروع کنید.از این که مادربورد چیه، سی پی یو کیه،و رم چاشنیشه؟ (کلا شوخی کردم اما این مجله ها در صتح خوبی هستش تقریبا)
البته این مجلات اتلاعاط خوبی میده اما کافی نیست شما یک چیز که یاد گرفتین می تونید توی گوگلسرچ کنید و به اطلاعات خودتون بیفزایید.
برا گام اول باید ببینید کدام مجلات رو می تونید توی شهرتوت پیدا کنید.
راستی کدوم منطقه هستین؟

soroush_es
28-09-09, 18:14
من اول دبیرستان کامپیوتر بستن رو از مجله ریز پردازنده یاد گرفتم،یادش بخیر اکثر شماره قبلی هاشو میخریدم
الان اطلاعاتش بد نیست ولی خیلی کمه

K1LOU
29-09-09, 15:30
آقا داداش به گمانم وضعیت شبیه به من دارین:1. (28): البته شرایتی که قبلنا بود.
داداش من از کل دار دنبا یه عصر شبکه رو داشتم یه رایانه خبر و یه اینتر نت زپرت دایل آپ شما نیز از مجله باید شروع کنید.از این که مادربورد چیه، سی پی یو کیه،و رم چاشنیشه؟ (کلا شوخی کردم اما این مجله ها در صتح خوبی هستش تقریبا)
البته این مجلات اتلاعاط خوبی میده اما کافی نیست شما یک چیز که یاد گرفتین می تونید توی گوگلسرچ کنید و به اطلاعات خودتون بیفزایید.
برا گام اول باید ببینید کدام مجلات رو می تونید توی شهرتوت پیدا کنید.
راستی کدوم منطقه هستین؟

با سلام
و تشكر
منم وضعيتم همينه كه شما فرموديد
شايد حدود 7 يا هشت ماهه كه شروع كردم ولي مشكلاتي دارم مثلا من رشته تحصيليم حسابداري است و كارم هم همينطور
از مجلات هم دارم رايانه خبر رو تهيه مي كنم و همچنين دانش و كامپيوتر . كه البته تهيه اينها هم سخت است و اينترنت هم كه نگو . خونه كه ندارم از يك مركز ديگه استفاده مي كنم و اونم با چه دردسري
راستش دارم توي يك روستا زندگي مي كنم
به اميد موفقيت

D J V A H I D
29-09-09, 20:19
سلام برادر ... اول اينكه چرا مودت سپاسگزاره ؟! :1. (38):
ببين بهترين راه حل واسه ياد گيري تجربه قبليه ... به اين صورت كه دستت تو كار باشه ... اين بهترين راحه
و نيز به فرومهايي نظير همين فروم پي سي نتورك خودمون زياد سر بزني و بحث ها و آموزش ها رو دنبال كني ...
راه ديگه بري يه كلاس دوره سخت افزار كه منم الان دارم ميرم ... از پايه و از داس بحث رو شروع كرده و تا تعميرات قطعات پيش ميري ...
ولي بهترين راه حل كسب تجربه و نيز اينكه دستت تو كار باشه و ... و ... و ... :1. (40):

masoomiyat
29-09-09, 20:41
یکی از منابعی هم که هم هزینه کمتری رو داره و هم اطلاعات جدیدتر و بروز تر و دقیق تر هست همین فروم ها هست مثل همین جا. که استادای گران قدر و با معلوماتی دارن که بیدون هیچ منتی به ما آموزش میدن

Jagvar
30-09-09, 11:46
داداش من این رو که اصل مهمی بود یادم رفت بگم.
با فعالیت توی فروم و دوست شدن با اساتید عزیز می تونید خیلی چیز هارو یاد بگیرید و با سوالاتتون با عث پیشرفت خودتون می شید.
البته بنده این رو هم اضافه کنم که من دیگه چند مدته مجله نمی گیرم.
چون خیلی آبدیت نیستن و تا اونا بخوان یه خبر جدید انتشار بدن این جا رو نت ما کل مباحثش رو خوندیم.
به نظر من رو اینترنت سرمایه گذاری کنید و اتفاقا چنتا سایت هم معرفی می کنیم که راحت می تونید خبر های جدیدی رو از اونجا دمبال کنید.
البته یه تاپیک ی بود که سایت های سخت افزاری رو معرفی می کیدیم ها کسی از دوستان یه لینک از اون تاپیک برا آقای کیوان لو بزاره بیزحمت

AMD>INTEL
30-09-09, 12:18
کتاب A+ خیلی عالی هست . اگر بتونی گیر بیاری بهترین اطلاعات در زمینه سخت افزار دارد .

K1LOU
01-10-09, 14:15
با سلام و تشكر

[RIGHT][SIZE=3]سلام برادر ... اول اينكه چرا مودت سپاسگزاره ؟! :1. (38):

به خاطر لطفي كه شما و تمامي دوستان از زمان آشنايي با اين فروم در حق من داشتيد :11():

[QUOTE=AMD>INTEL;164228]کتاب A+ خیلی عالی هست . اگر بتونی گیر بیاری بهترین اطلاعات در زمینه سخت افزار دارد .
بهادر جان بازم ممنون :
اين كتاب حتما انگليسي است چون معمولا شما منابع انگليسي معرفي مي كنيد و منم انگليسيم خيلي ضعيفه :1. (28):
بعدش ايا كتاب تخصصي دانشجويان كامپيوتر است ؟و من هم فكر نمي كنم توانم در اين حد باشه يعني به نظر شما من نياز دارم در مورد اي سي و مدار و ولتاژ و .. ساير موارد خيلي تخصصي كه احتمالا در اين كتاب هست اطلاعات بگيرم
اگر هم كتاب فارسي است و بدرد من مي خوره لطف كنيد بگيد تا تهيه كنم البته با كمك شما
با تشكر

Amin_0913
01-10-09, 14:23
با سلام و تشكر
[QUOTE=™ D J V A H I D;164138][RIGHT][SIZE=3]سلام برادر ... اول اينكه چرا مودت سپاسگزاره ؟! :1. (38):

به خاطر لطفي كه شما و تمامي دوستان از زمان آشنايي با اين فروم در حق من داشتيد :11():

بهادر جان بازم ممنون :
اين كتاب حتما انگليسي است چون معمولا شما منابع انگليسي معرفي مي كنيد و منم انگليسيم خيلي ضعيفه :1. (28):
بعدش ايا كتاب تخصصي دانشجويان كامپيوتر است ؟و من هم فكر نمي كنم توانم در اين حد باشه يعني به نظر شما من نياز دارم در مورد اي سي و مدار و ولتاژ و .. ساير موارد خيلي تخصصي كه احتمالا در اين كتاب هست اطلاعات بگيرم
اگر هم كتاب فارسي است و بدرد من مي خوره لطف كنيد بگيد تا تهيه كنم البته با كمك شما
با تشكر
به نظره من مجله عصر شبکه و بگیر بخون کم کم یه چیزایی دست میاد مخصوصا نقدهای قطعات سخت افزاری رو توی هر مجله ای که پیدا کردی بخون