PDA

مشاهده نسخه کامل : واردات فنهای Thermalright 1156 و 1366 به کمک شما دوستان

saeed_hosseiny
28-09-09, 16:58
درود
دوستان میخواستم یه سری فنهای ترمالرایت Thermalright بیارم موندم کدوم مدلها رو بیارم لطفا اگر مدل + بنچمارک + ریویو هر چیزی که در این زمینه دارید بهم بدید و در این تاپیک بگذارید و پیشنهاد خودتون رو بفرمایید ممنون میشم .

دوستان نظرتون رو در مورد مدلهای یر بگید ممنون میشم و بنچ مارک میخوام دوستان :
IFX 14
MUX 120 Core i5
true black 120 Rev C

در ضمن ultra 120 دو مدل داره یه مدلش اینطوره که فن روش نداره و فنشو باید سوا ازشون بخریم ولی پایه های 775 + 1366 + AM3 رو داره و یه مدل داره که فن داره ولی فقط سوکت 1366 هستش . حالا دوستان نظرتون چیه در مورد این فنها ؟؟؟؟؟

نظرتون رو در مورد واترکولینگ مدل XwB 01 هم بگید ممنون میشم

ممنونم اگر امروز نظراتتون رو بفرمایید .

Jagvar
28-09-09, 18:17
آقا حسینی سلام
ترمال تک واقعا بدبختیه اگه این طور محدود باشه!
من یه کولر توی دار دنیا دمبالش می گردم اون هم پرومالتک:love: هستش.راستش به دلایل معنوی در خوار میانه که هیچT در خواور دور هم که پیدا کردیم باز به همین دلیل معنوی پست نمی کنند به خاورمیانه:1. (28):
Prolimatech

مثل این که جدیدا یه مدل دیگه هم بهش اضافه شده برا سوکت جدیدا اینتل(1156)
1- Megahalems
(Only the registered members can see the link)Mega Shadow (Only the registered members can see the link)2- (Only the registered members can see the link)
ولی آقا این کور کولری هستش که ترمالتک را در کیسه کوچیکه شلوار جینش قرار می ده خیلی هم خوشکل تر هستش:1. (38):
ما دوست می داریم.
Only the registered members can see the link

این هم چنتا برسی از سایت های معروف بنچمارکینگ.
دوستان دیگه می تونید ری وی یو های بیشتری رو در این لینک دمبال کنید.
-----------------------------
ما که با v8 تونستیم دمای 5 درجه رو تجربه کنیم با ایر اگه این دستم برسه دما 0 درجه با ایر می زنم احتمالا:lol::gasp::1. (27):
راستی در مورد قیمت هم به گمان توی ebay (Only the registered members can see the link) ودل قدیمیش می ده 70 دلار که به گمانم نصف ترمالتک باشه.:love:
در کل هر عشق اورکلاکی یه روزی ارزوی داشتنش رو داره اگه بتونید وارد کنید احتمال می دم به خودم که پیشنهاد دادم نرسه :دی:whistle:
:give_rose:

saeed_hosseiny
28-09-09, 18:47
درود جگوار عزیز
عزیز من نگفتم ترمالتک که ترمال رایت منظورم بود عزیز که بهترین فنها رو داره و من در تستها دیدم از V8 هم مدل ultra 120 بهتر عمل کرده

ممنون

Jagvar
28-09-09, 19:37
ببخشید که اشتباه شد منم منظورم همون بود دیگه.
آقا حسینی بابا من نگفتم که بده گفتم اگه اونی که من معرفی کردم هو شما سود بیشتری برا زحمتی که کشیدی به شما میرسه هم اینکه ارزونتر در میاد برا مصرف کننده و هم این که از ترمالرایت به خاطر نداشتن محدودیت برا نسب خیلی بهتره ولی خوب شما می تونید به نظر سنجی بزارید.

saeed_hosseiny
28-09-09, 19:40
او من دقیتر ایندفعه خودنم پست رو ممنونم .
حالا منتظر سایر دوستان هم میایستیم ببنیم چی میگن

alirezairan
28-09-09, 21:06
درسته این کولر یکی از کولر های خوب هست ولی به پای ifx-14 عمرا برسه. :1. (38):در ضمن فن هم روش نداره و باید به فکر یه فن هم براش باشید. ولی در کلی یکی از بهترینهاست.

CROSSHAIR
29-09-09, 10:56
درود
دوستان میخواستم یه سری فنهای ترمالرایت Thermalright بیارم موندم کدوم مدلها رو بیارم لطفا اگر مدل + بنچمارک + ریویو هر چیزی که در این زمینه دارید بهم بدید و در این تاپیک بگذارید و پیشنهاد خودتون رو بفرمایید ممنون میشم .

دوستان نظرتون رو در مورد مدلهای یر بگید ممنون میشم و بنچ مارک میخوام دوستان :
IFX 14
MUX 120 Core i5
true black 120 Rev C

در ضمن ultra 120 دو مدل داره یه مدلش اینطوره که فن روش نداره و فنشو باید سوا ازشون بخریم ولی پایه های 775 + 1366 + AM3 رو داره و یه مدل داره که فن داره ولی فقط سوکت 1366 هستش . حالا دوستان نظرتون چیه در مورد این فنها ؟؟؟؟؟

نظرتون رو در مورد واترکولینگ مدل XwB 01 هم بگید ممنون میشم

ممنونم اگر امروز نظراتتون رو بفرمایید .

با سلام خدمت اقای حسینی عزیز

ضمن تشکر از این نظر عالیه شما روی ترمالرایت
من بشخصه در کولینگ هوایی فقط ترمالرایت تو قبول دارم
true black 120 Rev C

فقط اگه فن هم نداشته باشه خواهشن دقت کنید دو گیره نگه دارنده در جعبش باشه تا دو فن بهش اضافه بشه
یا جدا خریداری کنید تادر صورت نیاز از لیون تهیه کرد.واقعا مهمه.

در مورد ترمالرایت 120 دنیا استانداردش رو قبول داره
ولی بنظر من رنگ سیاهش اخرشه
ولی حتما مسی و ساده اش هم باشه عالیه چون واقعا مطمئن هستم هر سه مدل این کولر خریداران فراوانی خواهد داشت.
شخصا یک true black 120 Rev C
برای من کنار بزارید ممنون میشم
وبرای هر مصرف کننده ای پایه مهمتر از یک یا دوفنه خوشبختانه فن در کشور زیاد داریم.تا کولر بدرد بخور

خواهشن حتما به نگه دارنده ها توجه کنید که برای دو فن باشه
عکس های زیر بادو نوع گیره عرضه میشه

ادرس

و گیره های فن فلزی
Only the registered members can see the link fan_set_uop_pic.jpg

در خاتمه با گذاشتن عکس ها اقای حسینی عزیز منظورم حتما گیره ها اگه در باکس کم بود
بتونیم جدا خریداری کنیم چون هدف بهترین نتیجه ممکن و گرفتنه
چه فلزی چه پلاستیکی
ولی اولویت رو سایت ها به پلاستیکی دادند والان ترمالرایت هم از اون استفاده میکنه
چون هدایت هوا به داخل کولر با کمتریت انحراف انجام میگیره
بدی این مورد هم در یکی بودن اونه ولی در همه جا در سایت ها با قیمت 3.5 دلار فروخته میشه برای اضافه کردن.

ممنون.

در مورد سوال دوم شما به عرضتان برسانم مشکل ما ایرانی ها نبود واتر کولینگ است .ان هم مناسب وکارا نه مال دو سه سال پیش.وبپرسید اون رو هم گیر نمیاد.
در صورتی که واتر کولینگ مناسبی در بازار نیست چه واتر بلاکی!

واقعا من موندم شما از این شرکت ها بپرسید واتر کولینگ چی دارندکه براشون بلاک تهیه کنیم.

دریا aquagatemax داشت بلاک 1366 نداشت .
حالا اگه بلاک پیدا کنید دریا واتر کولینگ دیگه نداره.
بقیه هم بدتر از اون.
بنظر بنده واتر کولینگ هم مثل کولر هوایی
برید سراغ برند مورد قبول دنیا
که در xs هم خیلی ها استفاده میکنند
قویترین وبهترین بنظر خیلی ها یکی بنده.
Swiftech H20-220 Apex Ultima Water Cooling Kit

واقعا کم نمیزاره برای همه

Swiftech H20-220 Apex Ultima Water Cooling Kit

The Swiftech H20-220 Apex Ultima features the world's best water-block the Apogee GTZ. Also included is the recently released MCRES-Micro Revision 2, the MCP655-B pump and MCR220 dual 120mm radiator with fans. The Swiftech H20-220 Apex Ultima boasts a huge boost in both performance and versatility.

Swiftech H20-220 Apex Ultima Kit Includes:

1 x Swiftech Apogee GTZ (Only the registered members can see the link)
1 x Swiftech MCRES-Micro Revision 2
1 x Swiftech MCP655-B Water Pump (Only the registered members can see the link)
1 x Swiftech MCR220 Dual 120mm Radiator (Only the registered members can see the link)
2 x 120X25mm fans
1 x Swiftech MCB120 "Radbox" Revision 2 (Only the registered members can see the link) (Pre-Installed)
1 x 2 Oz Bottle HydrX Extreme Duty Coolant
1 x Blue 40" Length Coolsleeves
1 x Industrial Grade PVC Tubing
1 x Thermal Compound
Complete Instruction Guide

Additional Features:
Kit Noise / Performance Ratio Can Be Fine-Tuned By User
12 Volt DC MCP655-B Pump Plugs Directly into PSU
Reliable, No-Maintenance Industrial Pump is rated at 50,000 hour MTBF (equal to 5-year lifetime)
MCRES-Micro Revision 2 Reservoir Fits Perfectly in any Small System Space
Apogee GTZ Water Block Compatible w/ All Current Desktop Processors (including Intel Core i7)
MCR-220 Radiator Completely Self-Bleeding in Upright Position
SmartCoils 625 Included to Eliminate Tube Kinking for Safe, Reliable Installation

Platform Compatibility:
Intel® Core 2, Quad, Duo, Extreme in Socket 775 Form Factor (installed as factory default)
Intel® Core i7 in Socket 1366 Form Factor (w/ included hold-down plate for both Desktop & Server Versions)
Intel® Server Xeon in Socket 603, 604 and 771 Form Factors
AMD® Athlon, Opteron, Phenom, and Turion in their Respective Socket Form Factors - 754, 939, F, and AM2

از مزایا پمپ قوی و با دوام
و واتر کیت و واتر بلوک کارا وساده برای نصب روی اغلب کیس ها حتی بیرون اونها.

قیمت 249 دلار
من بشخصه این رو هم میخوام .
یعنی هر دو کولر ابی وهوایی برای هر سیستمی میشه استفاده کرد وجز بهترین ها هستند وپشیمونی ندارند.

امیدوارم مفید بوده باشم
ممکنه یکم گرون تر باشن ولی اقای حسینی عزیز هیچ گرونی بی دلیل نیست
واقعا کسانی که بهترین کولر هوایی رو بخوان
و دنبال واتر باشن مقداری اضافه برای بهترین برند ها براشون ضرر نداره .خیلی هم بصرفه است برای فروش وتهیه لوازم جانبی و شناخته تر بودن.
:11():

CROSSHAIR
29-09-09, 11:08
من یه کولر توی دار دنیا دمبالش می گردم اون هم پرومالتک:love: هستش.راستش به دلایل معنوی در خوار میانه که هیچT در خواور دور هم که پیدا کردیم باز به همین دلیل معنوی پست نمی کنند به خاورمیانه

در جواب بله نظیر نداره ولی ورژن
Prolimatech Mega Shadow Deluxe Black Edition CPU Cooler

Prolimatech Mega Shadow Deluxe Black Edition CPU Cooler

The Prolimatech Mega Shadow is the black edition of the extremely popular and successful Megahalems CPU Cooler. The Mega Shadow features a sexy black nickel plated finish that is sure to turn heads!

The Prolimatech Mega Shadow has been designed with the quiet cooling enthusiast in mind and engineered for low to medium speed 120mm fans producing around 57 CFM. Even at lower speeds the Megahalems continues to outperform the competition! With six 6mm heat pipes and compatibly for Intel's latest Socket LGA775, LGA1156 and LGA1366 processors, the Prolimatech Mega Shadow is ready to put the smack down on heat!

Features

Minimal air resistance between fins allowing best balance between noise and performance in range of 800-1200RPM.
Heatpipes are lined up in a straight line to prevent air back draft allowing air to easily pass through the heatsink body.
Wide fins with mathematically calculated thickness to maximize best air-to-surface cooling rate.
Uniquely designed, easy-to-install socket 775 and 1366 retention mechanism to increase cooling ability.
Easy to apply, high grade thermal compound, a perfect sidekick to all Prolimatech heatsinks.

Specifications
Heatsink Dimensions: 130 x 74 x 158.7 mm (L x W x H)
Heatsink Weight: 790 g
Heatpipes: 6
Heatpipe Diameter: 6 mm
Fan Compatibility: 120 x 120 x 25 mm (120 x 120 x 38 mm with optional fan clips)
Recommended Fan Speed Range: 800~1200 RPM
Recommended Fan Noise Level: Below 26 dBA
Recommended Air Flow: 57 CFM
Direction of heatsink: Faces the rear exhaust system fan

Included Components
1 x Megahalems CPU Heatsink
1 x Socket 775, 1156 and 1366 Backplate
4 x Double Ended Studs
2 x Aluminum Strip Adapters
4 x Screw Nuts
1 x Aluminum Mounting Plate
2 x Spring-loaded Screws
2 sets of 120x25mm Fan Mounting Clips
1 x Thermal Compound

قیمت 79 دلار

Moein
29-09-09, 11:44
DFI UT x58 -T3eH8 TEST WITH Thermal right 120 extreme

link (Only the registered members can see the link)

این تست برای مادربورد دی اف ای هست اما کولری که استفاده کرده رو شما نگاه کن فکر کنم کامل ترین تست از این کولر هست و تونسته با ایر به فرکانسی دست پیدا کنه

Moein
29-09-09, 11:59

Link (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
29-09-09, 12:11
کولر مستر که شما نام بردید حتی فرکانس 4600 رو نتونسته تحمل کنه چه برسه دیگه به 4800 یا 4900

این رو این سایت گفته دیگه از ترمال رایت ترو 120 کوپر هم ریویو گرفته یا نه ! عزیز قوی ترین ایر کولینگ دنیا در صورت لپ شدن کف ترو 12 کوپر ادیشن هست و این موضوع رو از هر کسی که می خواهید بپرسید فکر نکنم فرکانس 4800 فول لود رو هیچ کولری بتونه تحمل کنه بغیر از

DFI UT x58 -T3eH8 TEST WITH Thermal right 120 extreme

link (Only the registered members can see the link)

این تست برای مادربورد دی اف ای هست اما کولری که استفاده کرده رو شما نگاه کن فکر کنم کامل ترین تست از این کولر هست و تونسته با ایر به فرکانسی دست پیدا کنه که حتی v10 هم باTEC که داره نمی تونه بش برسه

من بر اساس لینکی که دادم و بهش مطمئن هستم نظر دادم . این نظر شماست و برای شما محترم هست . در مورد V10 شما تست کردید که اینطور مطمئن میگید ؟ چون با خمیر عالی
ThermalFusion 400 و سیستم المان سرد کننده توانائی رقابت با هر نوع ایرکولینگی دارد.
این حرف من نیست بررسی های سایتهای معتبر تاییدش میکنند . یک سرچی کنید متوجه حرفهای من میشوید . البته THERMALLIGHT 120 فن قدرتمندی هست . ولی با V10 قابل قیاس نیست .
قربانت امید

Xtreme
29-09-09, 13:05
دوستان ..
اینجا بحث در رابطه با خرید ترمال رایت هست . آقای حسینی حتما خودشون تصمیم گرفتن که روی برند ترمال رایت کار کنن و بهمین دلیل دارن در موردش نظر دوستان رو می پرسن. اگر قرار بود فن دیگه ای تهیه بشه حتما سوالشون طور دیگه ای بود. لطفا مقایسه با برند های موجود نداشته باشید و پست اسپم هم ندید.

ممنون

Moein
29-09-09, 13:38
من بر اساس لینکی که دادم و بهش مطمئن هستم نظر دادم . این نظر شماست و برای شما محترم هست . در مورد V10 شما تست کردید که اینطور مطمئن میگید ؟ چون با خمیر عالی
ThermalFusion 400 و سیستم المان سرد کننده توانائی رقابت با هر نوع ایرکولینگی دارد.
این حرف من نیست بررسی های سایتهای معتبر تاییدش میکنند . یک سرچی کنید متوجه حرفهای من میشوید . البته THERMALLIGHT 120 فن قدرتمندی هست . ولی با V10 قابل قیاس نیست .
قربانت امید

بنده v10 رو تست نکردم اما از کسایی پرسیدم که خیلی بیشتر از من سرشون میشه بعدش هم عزیز هنوز IFX-14 با 3 فن delta برترین سی پی یو کولر دنیا هست می خوای برو از همین Eva200 بپرس v10 که دارید میگید مادربورد رو کج می کنه به خاطر بلانس وزنی که نداره و مشا ا.. توی ایران که گارانتی منتظر هست

بعدش هم شما اگه می خوای v10 رو مقایسه کنی برو سراغ ULTRA 120 Copper که حداقل قیمتی نزدیک به هم باشند اون موقع V10 با tec که داره از این کولر کم اورده اون result های هم که قرار دادم معتبر ترین مرکز تست سی پی یو کولر هست نه اینکه توی گوگل سرچ کنم

دوستان ..
اینجا بحث در رابطه با خرید ترمال رایت هست . آقای حسینی حتما خودشون تصمیم گرفتن که روی برند ترمال رایت کار کنن و بهمین دلیل دارن در موردش نظر دوستان رو می پرسن. اگر قرار بود فن دیگه ای تهیه بشه حتما سوالشون طور دیگه ای بود. لطفا مقایسه با برند های موجود نداشته باشید و پست اسپم هم ندید.

ممنون

پیام جان تست هم که من قرار داده بودم کاملا تست این مادربورد با این سی پی یو کولر بود و فکر نکنم بی ربط با این بحث باشه طرف کاملا پله ای طی 200 پست core i7 رو با این فن اور کرده بود و در تمامی مراحل دما رو نشون داده بود و من هم به خاطر همین لازم دونستم پستش رو بگزارم

saeed_hosseiny
29-09-09, 19:28
درود دوستان
از همتون بابت ممنونم و تمامی پستها رو با دقت خوندم . و به این نتیجه رسیدم مدل ultra 120 نسبت به قیمتیی که داره انتخاب بسیار خوبی هستش. و من این مدل رو با یک فنی که فکر میکنم 1600 باشه با سوکت 1366 میارم و در نظر دارم که پایه 1156 رو هم بیارم و خمیر سیلیکن این کمپانی که مدل cill factor 2 هستش رو هم به بار اضافه میکنم . در مورد iFx باید بگم که بررسی که کردم با بعضی از مادربوردهای مشکل داره و هر کسی نمیتونه باهاش کار کنه . مدل black هم بدونه فنش بیخودی گرونه و حدودا 15 دلار گرونتره و مدل مسی هم خیلی گرونه حدودا 30 دلار گرونتره .
دوست خوبم فرمودن که اون گیره پشتی رو برای اضافه کردن فن بیارم واقعا این یه قلم رو دوست دارم انجام بدم ولی واقعا مقدور نیتش چون اون موقع باید فنش رو هم بیارم که میدونم هزینه گمرکی و اینجورر چیزهاش خیلی زیاد میشه ولی فکر کنم بشه با یه روشی یه فنه دیگه بهش متصل کرد البته میدونم بشتر تستها از یه فن استفاده شده .
در مورد واتر کولینگ خیلی وزنشون زیاده با تجر به ای که در بازار دارم خیلیها دنبالش نمیان چون خیلی هزینه میخوره بهش .

حالا تصمیم گرفتم اولین استارت خودمون رو با همین کالاها بزنیم تا بازخوردشو ببنیم و بعد حتما کار تغییر میکنه و من سعی میکنم در دفعات بعد از دوستان سفارش بگیرم و هر مدلی که دوست داشتن براشون بیارم .

در ضمن قیمتش چند در بیاد خوبه و من چند بفروشم خوبه یادتون باشه هزینه فن حمل و نقل + گمرکی حدودا 30 درصد هستش و سود ما رو هم اگر در نظر بگیرید چند بفروشیم خوبه قیمت حدودی دلاریش روی 60 دلاره که یه تخفیفی هم از اونور میگیرم

Moein
29-09-09, 20:11
درود دوستان
از همتون بابت ممنونم و تمامی پستها رو با دقت خوندم . و به این نتیجه رسیدم مدل ultra 120 نسبت به قیمتیی که داره انتخاب بسیار خوبی هستش. و من این مدل رو با یک فنی که فکر میکنم 1600 باشه با سوکت 1366 میارم و در نظر دارم که پایه 1156 رو هم بیارم و خمیر سیلیکن این کمپانی که مدل cill factor 2 هستش رو هم به بار اضافه میکنم . در مورد iFx باید بگم که بررسی که کردم با بعضی از مادربوردهای مشکل داره و هر کسی نمیتونه باهاش کار کنه . مدل black هم بدونه فنش بیخودی گرونه و حدودا 15 دلار گرونتره و مدل مسی هم خیلی گرونه حدودا 30 دلار گرونتره .
دوست خوبم فرمودن که اون گیره پشتی رو برای اضافه کردن فن بیارم واقعا این یه قلم رو دوست دارم انجام بدم ولی واقعا مقدور نیتش چون اون موقع باید فنش رو هم بیارم که میدونم هزینه گمرکی و اینجورر چیزهاش خیلی زیاد میشه ولی فکر کنم بشه با یه روشی یه فنه دیگه بهش متصل کرد البته میدونم بشتر تستها از یه فن استفاده شده .
در مورد واتر کولینگ خیلی وزنشون زیاده با تجر به ای که در بازار دارم خیلیها دنبالش نمیان چون خیلی هزینه میخوره بهش .

حالا تصمیم گرفتم اولین استارت خودمون رو با همین کالاها بزنیم تا بازخوردشو ببنیم و بعد حتما کار تغییر میکنه و من سعی میکنم در دفعات بعد از دوستان سفارش بگیرم و هر مدلی که دوست داشتن براشون بیارم .

در ضمن قیمتش چند در بیاد خوبه و من چند بفروشم خوبه یادتون باشه هزینه فن حمل و نقل + گمرکی حدودا 30 درصد هستش و سود ما رو هم اگر در نظر بگیرید چند بفروشیم خوبه قیمت حدودی دلاریش روی 60 دلاره که یه تخفیفی هم از اونور میگیرم

اقای حسینی اگه دارید میارید واسه من یک مدل کوپر ادیشن بیارید قیمتش هر چقدر بشه ایراد نداره

لطفا اگه هم میشه بسط واسه 1366 هم بیارید برای IFX-14 حداقل 3 تا دونه رو خود من می خواهم

saeed_hosseiny
29-09-09, 20:24
معین عزیز اینها این کالاها رو روی کارتن میفروشن حالا فردا باهاشون یه صحبتهایی میکنیم ببنیم چی میشه اگر تونستم به روی چشم چون اول کار هستش نمیتونیم بهشون زیاد گیر بدیم . این فنها رو با برین تک میاریم که کل فنها مال لیون هستش .

alirezairan
30-09-09, 10:51
آقاي حسيني شما اگه اون گيره پشتي رو بياري بازم بهتره (اون فلزي ها فكر نميكنم حجمي هم داشته باشه)‌ فن اضافي اگر نشد مهم نيست. از هيمنجا فنش رو پيدا ميكنيم.

AMD>INTEL
30-09-09, 12:15
تو این لینک کولینگهای THERMALIGHT رو بررسی کرده گفتم شاید مفید باشه :

saeed_hosseiny
30-09-09, 13:31
تو این لینک کولینگهای THERMALIGHT رو بررسی کرده گفتم شاید مفید باشه :

تستها خیلی جامع و کامل بود ممونم .

تا فردا من سفارشاتی که دادم رو اینجا اعلام میکنم . امروز هم برین تک نمایندگیش توی سایت ترمال رایت حک شد ولی تمامی کالاهای ترمال رایت همیشه فروشش در لیون کامپیوتر هستش

CROSSHAIR
30-09-09, 13:46

تا فردا من سفارشاتی که دادم رو اینجا اعلام میکنم . امروز هم برین تک نمایندگیش توی سایت ترمال رایت حک شد ولی تمامی کالاهای ترمال رایت همیشه فروشش در لیون کامپیوتر هستش

خواهشن black رو هم چند عدد بیارید من حتما یکی رو میخوام.
مطمئن باشید اولترا 120 رو دستتون نمیمونه
برای نمونه هم که شده بیارید
لطفا قیمت برای من مهم نیست .
باز ممنون.:11():

itkh
03-10-09, 23:50

آقا این فن ها رو شما میخوای وارد کنی؟کی؟
و قیمت تقریبی چقدره؟
متشکرم

saeed_hosseiny
04-10-09, 09:30
آقا این فن ها رو شما میخوای وارد کنی؟کی؟
و قیمت تقریبی چقدره؟
متشکرم
قیمتها مشخص نیستش و حدودا تا 3 هفته دیگه ایرانه