PDA

مشاهده نسخه کامل : کیس رو عوض کنم یا پاور؟

masoomiyat
28-09-09, 11:44
سلام به همگی
من حدود ده روزی میشه که کیس گرین ونگارد گرفتم. این کیس از همه لحاظ کامل هست و هیچ مشکلی باهاش ندارم ولی مسعله اصلی اینه که این کیس با پاور های با طول زیاد مشکل داره و بست مخصوص باید نصب کنی که پاور از پشت کیس چند سانتی بیرون میزنه(الان کیس اینتوری هست) و ظاهر کیس کمی نامتعارف میشه
من قصد دارم ماه بعد پاور 1235 از همین شرکت رو بگریم ولی اینم از لحاظ اندازه کمی طولش زیاد تر هست و همین مشکل رو داره و از پشت چند سانتی از پاور میزنه بیرون.
حالا رو راه رو دارم :
1 - کیس ونگارد رو عوض کنم و کیسی بگیرم که پاور پایین باشه.کیس های مورد انتخاب Cooler Master HAF 932 یا Antec 1200 هست که هردو جای پاورشون پایین هست که پاور 1235 توشون جا شه.
2 - بجای 1235 پاوری بگیرم که این مشکل رو نداشته باشه.(1000 وات باشه نهایت تا 300) و توی کیس هم جا شه.

کدوم راه هم هزینه کمتری بر میداره (اقتصادی) و هم منطقی تر هست؟

AMD>INTEL
28-09-09, 12:20
Cooler Master HAF 932 کیس بسیار خوبی هست . یک مقدار جستجوی مثل من متوجه میشید . از نظر کولینگ واقعا عالی هست . ولی باز انتخاب با خودتون هست . چون این کیس پاور پائین بسته میشه . بعدها هم مشکلی نخواهی داشت .

PUMAOC
28-09-09, 14:03
سلام به همگی
من حدود ده روزی میشه که کیس گرین ونگارد گرفتم. این کیس از همه لحاظ کامل هست و هیچ مشکلی باهاش ندارم ولی مسعله اصلی اینه که این کیس با پاور های با طول زیاد مشکل داره و بست مخصوص باید نصب کنی که پاور از پشت کیس چند سانتی بیرون میزنه(الان کیس اینتوری هست) و ظاهر کیس کمی نامتعارف میشه
من قصد دارم ماه بعد پاور 1235 از همین شرکت رو بگریم ولی اینم از لحاظ اندازه کمی طولش زیاد تر هست و همین مشکل رو داره و از پشت چند سانتی از پاور میزنه بیرون.
حالا رو راه رو دارم :
1 - کیس ونگارد رو عوض کنم و کیسی بگیرم که پاور پایین باشه.کیس های مورد انتخاب Cooler Master HAF 932 یا Antec 1200 هست که هردو جای پاورشون پایین هست که پاور 1235 توشون جا شه.
2 - بجای 1235 پاوری بگیرم که این مشکل رو نداشته باشه.(1000 وات باشه نهایت تا 300) و توی کیس هم جا شه.

کدوم راه هم هزینه کمتری بر میداره (اقتصادی) و هم منطقی تر هست؟

اگه کیسو عوض کنی بهتره .
اما این پاورم می تونی داشته باشی silverston st 1000 nv خودم دارم فک کنم 195 تو تهران باشه 6 تا 6پین pci e و 2 تا هم 6+2 پین داره و کاملان ماژولار و از همه مهتر باید بچسبی بش تا صدای فنشو بشنوی. فک کنم اندازش کوچیکتره 1235 باشه:whistle: تو GREEN TRIO جا شده
ابعاد 150w-86h-180d