PDA

مشاهده نسخه کامل : سامسونگ s8000 JET يا ال جي km900 ARENA؟؟

Dil_yandiran
26-09-09, 11:19
سلام دوستان :11()::11():
بين اين 2تا گوشي موندم :سامسونگs8000 jet و ال جي KM900 Arena :1. (28):
من به 1.كيفيت صدا و بلندي 2.عمر باتري 3.كيفيت عكس 4.قشنگي!! زياد اهميت ميدم.اگه راهنمايي كنيد و بگيد با توجه به اون موارد و تجربه و اطلاعات خودتون كدوم بهتره.يه مقايسه كامل بكنيد عاليه(مزايا و معايب هر كدوم)!!
با مرسي هاي فراوان!! :give_rose:

murizaki_2000
26-09-09, 16:54
خوب این لینک مربوط به مقایسه مشخصات فنی دو تا گوشی هست :
Only the registered members can see the link

من شخصا" اگر جای شما بودم از سی پی یو 800 مگا هرتز سامسونگ چشم پوشی نمی کردم !!! الکی اسمش رو jet نذاشتند که !!!!!! ظاهرش هم که از ال جی بهتره و مصرف باتریش هم همین طور ..... !!!!
راستی چرا یه گوشی سیستم عامل دار نمی گیرید ؟؟؟ به نظرم شما یه کم دیگه هزینه کنید و یه omnia HD یا حداقل یه omnia بخرید تا به غیر از زیبایی بتونید از کارایی بیشتری هم بهره ببرید !!!!

Dil_yandiran
26-09-09, 17:53
خوب این لینک مربوط به مقایسه مشخصات فنی دو تا گوشی هست :

من شخصا" اگر جای شما بودم از سی پی یو 800 مگا هرتز سامسونگ چشم پوشی نمی کردم !!! الکی اسمش رو jet نذاشتند که !!!!!! ظاهرش هم که از ال جی بهتره و مصرف باتریش هم همین طور ..... !!!!
راستی چرا یه گوشی سیستم عامل دار نمی گیرید ؟؟؟ به نظرم شما یه کم دیگه هزینه کنید و یه omnia HD یا حداقل یه omnia بخرید تا به غیر از زیبایی بتونید از کارایی بیشتری هم بهره ببرید !!!!

راستش من زياد با سيستم عامل حال نمي كنم.يه n73 داشتم اونقد هنگ كرد ديگه دوره هر چي سيتم عامل زدم!! :1. (38):
اين arena كه مولتي تاچه يعني عينه i-phone ؟
مرسي :lol:

murizaki_2000
27-09-09, 08:14
خوب اون سیمبیان بوده ..... شما ویندوز موبایل بگیر نظرت حتما" عوض میشه !!! هر چند من به جرات میگم سیمبیان های سامسونگ هنگ کردن تو کارشون نیست !!!
به هر حال بین اون دوتا گوشی s8000 سرتره از هر نظر ... !!!! مخصوصا" صفحه نمایشش ... !!!!

™Ali
29-09-09, 15:27
من خودم سیستم عامل خیلی واسم مهمه و تو قیمت 400 هزار تومن i900 Omnia رو ترجیح میده !

ولی از بین این دو گوشی Jet با داشتن تکنولوژی صدای DNSE ، پخش کدک های بیشتر تصویری (حتی H.264 ! ) ، دوربین با قابلیت تشخیص لبخند، اینترفیس جذاب TouchWiz، باتری قوی تر ، بلوتوث ورژن 2.1 ، صفحه نمایش AMOLED که کنتراست و کیفیت بالاتر و مصرف انرژی کمتری رو نسبت به TFT داره و ... بهتر از KM900 Arena هست !

فقط یادت نره که مدل 8GB اونو بخری ! قیمتش هم حدود 405 هزار تومن هست :1. (21):

اين arena كه مولتي تاچه يعني عينه i-phone ؟بله دقیقا مثل iPhone میشه باهاش کارهایی مثل Zoom کردن روی تصویر و ... رو انجام داد !

اطلاعات بیش تر :

ورود گوشی فوق العاده Samsung S8000 Jet به بازار ایران! ( سریع مثل جت.. ) (Only the registered members can see the link)

معرفی گوشی LG KM900 Arena با اینترفیس اس کلاس و دوربین 5 مگاپیکسل (Only the registered members can see the link)