PDA

مشاهده نسخه کامل : چرا هر چی فیلم رایت کردم سوخته پس؟

Rohham
25-09-09, 23:38
سلام دوستان...
یک مشکل عظیمی برام پیش آمده...هر چی فیلم رایت کردم سوخته ...سوختگیشم جالبه اصلاً اروره رایت نداد البته تو یکی دو مورد گفت که مشکل داشت اما رایت رو انجام داده بود...نرم افزاری که باهاش رایت می کنم ALCHOHOL120%...ویندوزم 7 64 بیتی و رایترم هم لایت آن 20 فکر نکنم تا حالا 100 تا هم باهاش رایت کرده باشم....مشکل از کجاست به نظرتون؟؟؟؟

D J V A H I D
26-09-09, 00:23
مارك تمام سي دي هالي كه باهاش رايت كردي يكي بود ؟ يعني همه رو رو يه مدل سي دي زدي ؟ شايد مشكل سي دي ها بوده !!!

Rohham
26-09-09, 01:01
مارك تمام سي دي هالي كه باهاش رايت كردي يكي بود ؟ يعني همه رو رو يه مدل سي دي زدي ؟ شايد مشكل سي دي ها بوده !!!
بله همشون یکیه...همشون فاینال DVD-R....اما دی وی دی هایی که روشون فیلم نزدم سالمن علی الظاهر و کار می کنند اما فیلم ها این جوری شده...یعنی این الکل زد نابودم کرد؟؟؟؟آخه اگر با الکل فیلم نزنم پس با چی می شه زد؟؟؟نرو که آدم رو پیر می کنه:gasp::1. (28):

D J V A H I D
26-09-09, 07:20
من خودم از فاينال استفاده نميكنم ... چون كيفيتش رو به طور كلي از دست داده ... من دوستم يك پك 50 تايي گرفته بود ... از 50 تا 38 تاش كلا سوخت ... حالا شما با يه مارك ديگه تست كن ببين شايد از سي ديش باشه ... اگه باز همون طور شد با نرو هم رايت بزن ... اگه بازم نشد بدون دستگاهت مشكل داره ... و هزارو يك مورد ديگه كه مشكل ميتونه از پاور باشه ... از ويندوز باشه و ...

arash79
26-09-09, 09:24
به نظر منم مربوط ميشه به نوع دي‌وي‌دي. منم مشابه همين مشكلو با يك پك 50 تايي سي‌دي FORTEX داشتم كه فقط 5تاش سالم بود و بقيش سوخت. يعني رايت ميشد ولي اطلاعاتش تو هيچ درايوي خونده نميشد.
دوستي ميگفت DVD TGATE خيلي خوبه .

D J V A H I D
26-09-09, 10:04
پيشنهاد من از اين پرينكوهاي مشكي رنگ براقه ... كيفيت و قيمتش عاليه !!!

Rohham
26-09-09, 11:22
کلی ازش مونده...:1. (28):...شانس ندارما...خداییش پرینکو داشتم من یه دونه سوخته هم نداشتم این فاینال گند شده

AMD>INTEL
26-09-09, 11:47
TGATE خوبه . احتمال زیاد از نوع DVD هست .

MicroSystem
26-09-09, 11:50
TGATE بخر ما تا حالا 200 تائي خريدم هيچكدومشون هم نسوخته

Rohham
26-09-09, 22:25
واس من سؤاله که چرا رو فیلما این جوری می شه؟؟؟دیتا که زدم خیلی خوب بوده اما فیلما ترکیده...جالبه فیلمایی هم که تو ویندوز ویستا می زدم با همین الکل هیچ مشکلی نداشته دیتاهارو هم با نرو زدم سالمه...احتمالاً یا این الکل این بلا رو سرم آورده یا دی وی دی ها...فعلاً الکل گذاشتم کنار اگر بازم سوخت دیگه مطمئناً از دی وی دی هاست