PDA

مشاهده نسخه کامل : در خواست کمک در خرید دوربین دیجیتال حداکثر تا 500 هزار تومان

Game
25-09-09, 23:01
سلام بچه ها کمک می خواستم تا یه دوربین دیجیتال عکاسی که فیلم هم بگیره بخرم حداکثر قیمتم 500 هزار باشه
فیلمبرداریش HD باشه عکس هاشم رزولوشنش بالا باشه سایز خود دروربینم کوچیک باشه:lol::merci:

نظرتون درباره ی این چیه Samsung NV100HD

hapalii
26-09-09, 14:51
راستش به قیافه دوربینی که معرفی کردین اصلا نمی یاد که هر دو این کار های رو به خوبی انجام بده چیز به اون کوچیکی فیلم برداری HD بکنه و دوربین عکاسی خوبی هم باشه در ظاهر که زیاد درست نیست من نمی دونم این دوربین سامسونگ چقدر اگر حدود 500 هزار تومان به نظر من بهتره اگر علاقه با عکاسی دارین پول بیشتری خرج کنید و یک 500D canon بخرین 850 تومان پولش اما در عوض یک دوربین حرفه ای با قابلیت تعویض لنز دارین که با کیفیت HD هم فیلم برداری می کنه و کلان چیز خیلی خوبی البته اگر قصد عکاسی نیمه حرفه ای داشته باشین برای عکاسی که من یه 400ِD دارم و ازش کاملا راضیم اما اگر مقدار پولش و اندازش باعث میشه انتخاب خوبی برای شما نباشه باز به نظر من بهتره یک دوربین فیلمبردای بخرین تا عکاسی که خوب همشون معمولا قابلیت عکاسی هم دارند .برای این که نتیجه بهتری هم بگیرید بهتره سئوال خودتون رو در فروم زیر مطرح کنید که فروم تخصصی عکاسی و فیلمبرداری و آدم های با تجربه تری جواب سئوال تون رو می دند . به حر حال هزینه کردن 500 هزار تومان ارزش تحقیق بیشتر رو داره .

Only the registered members can see the link

mohammad1985
27-09-09, 11:28
با این پول بهتره از رده آماتور پیشرفته از برندهای معروف کانن نیکون و یا سونی بخرید با زیر 500 تومن دوربینهای خوبی در این رده پیدا می کنید که کارتون رو به خوبی راه میندازه . درضمن اگر عکاسی حرفه ای انجام نمی دین به هیچ وجه سراغ سری حرفه ای نرید چرا که علاوه بر اینکه کار باهاشون مشکله باید لنزهای متفاوتی برای کارهای متفاوت براش بگیرید ! که بعضا باید لنزهایی بالای یه میلیون براش بگیرید !
دوربینهای رده نیمه حرفه ای داری کیفیت عکس خوب زوم بالا معمولا 20 برابر اپتیکال کیفیت خوب فیلم برداری و تنظیمات پیشرفته عکاسی هستن . من خودم الان سونی اچ 50 دارم که 275 خریدم و عالیه نسبت به پولش .

Mehdi_Full
27-09-09, 13:11
سلام دوست عزیز :1. (21):

اول باید دیدگاه و نیازتون رو در مورد خرید دوربین دیجیتال بگید چی هست
یکی از مگاپیکسل بالا خوشش میاد
یکی زوم اپتیکال بالا رو نیاز داره
یکی سایز دوربین مهم هست
یکی ظاهر رو در اولویت قرار میده
یکی کیفیت خوب عکس و فیلمبرداری رو در نظر میگیره
و ...

خدمتتون عرض کنم که تو این رنج قیمت با قابلیت فیلمبرداری HD سه تا گزینه رو پیشنهاد میکنم که نتیجه بررسی 3 روزه خودم هستش البته این سه گزینه ای که عنوان میکنم تو رده کامپک (سایز کوچک و جمع و جور) هست

1- اولین گزینه از برند خوب کانن هست یعنی Canon SX200IS (Only the registered members can see the link)
2- دومین گزینه هم از بزند پاناسونیک هست یعنی Panasonic ZS3 (Only the registered members can see the link) یا همون TZ7
3- سومین گزینه هم باز هم از پاناسونیک هست بنام Panasinic LX3 (Only the registered members can see the link)

والا تو این سه گزینه خودم هم موندم البته یک مقدار صبر کردم تا شاید گزینه جدیدتری تولید بشه و بتونم بهش فکر کنم اما گزینه سوم بسیار دوربین خوبی هست اما بدی که داره زوم اپتیکال کمش هست که اگر براتون مهم نباشه میتونید از عکس گرفتن با این دوربین لذت ببرید .

امیداوارم که مطالب بدردتون بخوره و یک دوربین دیجتال خوب خریداری کنید و از عکس گرفتن لذت ببرید . :1. (23):

با تشکر
مهدی :11():

Game
27-09-09, 14:59

اول باید دیدگاه و نیازتون رو در مورد خرید دوربین دیجیتال بگید چی هست
یکی از مگاپیکسل بالا خوشش میاد
یکی زوم اپتیکال بالا رو نیاز داره
یکی سایز دوربین مهم هست
یکی ظاهر رو در اولویت قرار میده
یکی کیفیت خوب عکس و فیلمبرداری رو در نظر میگیره
و ...

خدمتتون عرض کنم که تو این رنج قیمت با قابلیت فیلمبرداری HD سه تا گزینه رو پیشنهاد میکنم که نتیجه بررسی 3 روزه خودم هستش البته این سه گزینه ای که عنوان میکنم تو رده کامپک (سایز کوچک و جمع و جور) هست

1- اولین گزینه از برند خوب کانن هست یعنی Canon SX200IS (Only the registered members can see the link)
2- دومین گزینه هم از بزند پاناسونیک هست یعنی Panasonic ZS3 (Only the registered members can see the link) یا همون TZ7
3- سومین گزینه هم باز هم از پاناسونیک هست بنام Panasinic LX3 (Only the registered members can see the link)

والا تو این سه گزینه خودم هم موندم البته یک مقدار صبر کردم تا شاید گزینه جدیدتری تولید بشه و بتونم بهش فکر کنم اما گزینه سوم بسیار دوربین خوبی هست اما بدی که داره زوم اپتیکال کمش هست که اگر براتون مهم نباشه میتونید از عکس گرفتن با این دوربین لذت ببرید .

امیداوارم که مطالب بدردتون بخوره و یک دوربین دیجتال خوب خریداری کنید و از عکس گرفتن لذت ببرید . :1. (23):

با تشکر
مهدی :11():
مرسی ادمین جان باید بگم که منم اونطوری که سرچ کردم بیشتر به من مدل Canon Powershot SX200 Is
پیشنهاد دادن برای من هم کیفیت عکس و فیلم برداری مهم هست که این مدل کنان تو این رنج قیمت و اندازه حرف اول رو میزنه

Mehdi_Full
27-09-09, 15:11
مرسی ادمین جان باید بگم که منم اونطوری که سرچ کردم بیشتر به من مدل Canon Powershot SX200 Is
پیشنهاد دادن برای من هم کیفیت عکس و فیلم برداری مهم هست که این مدل کنان تو این رنج قیمت و اندازه حرف اول رو میزنه
بله درسته :cool:

تنها ایرادی که این دوربین داره اینه که وقتی که دوربین روشن میشه ، فلاش دوربین هم میاد بالا قرار میگیره

The SX200's pop-up flash has a range of 3.2 meters using Auto-ISO.
Annoyingly it is always up when the camera is switched on.

roben
27-09-09, 15:33
گرچه کانن در کار عکاسی از پاناسونیک خیلی جلوتره اما گول برند را نخورید در تمامی موارد هردو دوربین پاناسونیک از نمونه کاننی که معرفی کردید بهترند
برای این قیمت و این کارایی همین دوتا دوربین پاناسونیک بهترین دوربین مد نظر هستنn

اینم شاهد
lx3
از همه شون سره:1. (38):

Mehdi_Full
27-09-09, 19:23
بله اگر اون مورد زوم اپتیکال کم LX3 نبود بسیار گزینه عالی میشد

البته یک مورد هم در مورد برند پاناسونیک بگم خدمتتون که دوربینهای دیجیتال پاناسونیک به علت اینکه توسط نمایندگی کم عرضه میشه شاهد قیمت بالا و غیرمعقولش هستیم

Game
27-09-09, 23:25
خوب الان گیج شدم :1. (27):

کدوم بهتره?????

در ضمن بگم رزولوشن عکس دوربین Canon بیشتر هست

Panasonic Lumix DMC-ZS3 Vs Canon Power Shot SX200 Is

Game
27-09-09, 23:31
بله اگر اون مورد زوم اپتیکال کم LX3 نبود بسیار گزینه عالی میشد

البته یک مورد هم در مورد برند پاناسونیک بگم خدمتتون که دوربینهای دیجیتال پاناسونیک به علت اینکه توسط نمایندگی کم عرضه میشه شاهد قیمت بالا و غیرمعقولش هستیم
مورد زوم اپتیکالش چیه مگه مشکل داره یا مشکل دار می شه؟؟:1. (27):

Mehdi_Full
28-09-09, 10:46
خوب الان گیج شدم :1. (27):

کدوم بهتره?????

در ضمن بگم رزولوشن عکس دوربین Canon بیشتر هست

Panasonic Lumix DMC-ZS3 VsCanon Power Shot SX200 Is

Canon SX200 قیمتش 375 تومن هست و ZS3 قیمت نمایندگیش 450 تومن هست

بین Canon SX200 و Panasonic ZS3 بنده پاناسونیک رو انتخاب میکنم اما قیمت این دوربین به نسبت کانن 75 هزار تومن بالاتره یعنی چون نمایندگی پاناسونیک تعداد محدود وارد میکنه قاعدتا قیمتش رو بالاتر برده این مسئله در مورد LX3 هم صدق میکنه پس نظر به اینکه این دوربین تقریبا تو یک رده هستند نمی ارزه که پول بیشتری برای پاناسونیک داده بشه (نظر شخصی)

در ضمن رزولوشن بالا زیاد جالب نیست به این دلیل که شما نمیخواهید که عکسهاتون رو در ابعاد مثلا 3*3 متر چاپ بکنید که ؟ و همچنین سایز عکسهاتون هم خیلی بالا میره ه باید هم مموری حجم بالا داشته باشید و هم یک هارد با ظرفیت بالا برای ذخیره داشته باشید .

مورد زوم اپتیکالش چیه مگه مشکل داره یا مشکل دار می شه؟؟:1. (27):
این دوربین تنها 2.5X بیشتر زوم اپتیکال نداره (در مقابل 12X زوم اپتیکال SX200 و SZS3) که بسیار کم هست اما کیفیت بالای عکس این دوربین رو هم نمیشه نادیده گرفت . :yes:

ebrahim1341
30-09-09, 00:10
با سلام
من خودم یه دوربین TZ7 پاناسونیک گرفتم و خیلی ازش راضیم . زوم اپتیکال بالا و کیفیت فیلم برداری عالیHD و راحتی کار کردن با آن .

Mehdi_Full
30-09-09, 00:15
با سلام
من خودم یه دوربین TZ7 پاناسونیک گرفتم و خیلی ازش راضیم . زوم اپتیکال بالا و کیفیت فیلم برداری عالیHD و راحتی کار کردن با آن .
به انجمن PcNework خوش آمدید :11():

اگر میشه بفرمایید چند خریدید ، با چه گارانتی و اگر وقت داشتید یک تاپیک جداگانه در قسمت مربوطه (Only the registered members can see the link) بزنید و چند نمونه عکس و فیلم از این دوربین بزارید تا دوستانی که علاقه خرید این دوربین رو از جمله خود بنده دارند در موردش اطلاعات تکیمل تر بشه

با تشکر :1. (23):

feryfrt
30-09-09, 07:59
آقا SonyCyber Shot modele 700 آخرين مدلشه فكر كنم 400 اينا باشه من كه كيفيتش رو نسبت به Cannon هم قيمتهاي خودش بهتر ميدونم و ديدم تصويراي همشون رو .