PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید مادربرد با چیپ x58 تو محدوده 400هزار تومن

hadi-chaloos
23-09-09, 18:34
با سلام فردا می خوام بیام تهران چندتا قطعه بخرم سی پی یو core i 7 920 و رم gskill یا dominator می خوام بگیرم تو خرید مادربرد موندم.
از برند ایسوس خیلی خوشم میاد ولی خیلی دل خوشی از مادربرد قبلیم maximus 2 formulla ندارم ولی چه کنم که اسیر ایسوسم.:1. (1): کلاس و کیفیت و قطعات همراه ایسوس خیلی مجذوبم میکنه شاید گفتنش درست نباشه ولی نمایندگی دیجیتالش می زنه تو ذوغم آخه خیلی ازشون ضربه خوردم.از برند گیگا هم به خاطر سادگی بایوسش برای اورکلاک خوشم میاد ولی ایسوس بایوسش خیلی پیچیدست در ضمن کسی هم اطلاع دقیقی از تنظیماتش میدونم نمی تونه بهم بده مثل مادربرد قبلیم:cry:حالا موندم بین مدل rampage 2 extereme یا مدلای دیگه ایسوس و مدل های مختلف گیگیبایت موندم خواهشا کمکم کنید که تا فردا هم بیشتر وقت ندارم بگید چی بگیرم که از خریدم پشیمون نشم ممنون.
راستی قیمت الان rampage 2 extereme x58 تو بازار رضای تهران چنده کسی آمار داره؟

PUMAOC
23-09-09, 18:45
DFI LP UT X58-T3EH8:1. (10):

این مادر بورد عالیع:1. (2)::1. (2)::1. (2)::1. (2):

توسیه می کنم اینو بگیری.
Only the registered members can see the link

hadi-chaloos
23-09-09, 18:49
خوب قیمتش چنده از مدل هایی که گفتم بهتره؟:1. (28):بعد این چیزی که من میبینم اون قسمت بالای سی پی یو به اون بلندی که قراره سی پی یو رو خنک کنه با فن های بزرگ درگیر نمیشه؟ اصلا در کیس بسته می شه با این مادربرد؟
کیسم tuniq 3 green.

PUMAOC
23-09-09, 18:53
حدود 400000 شاید ارزون تر!!

اما کاراییش حرف نداره !!

چند وقت پیش هم یه مسابقه خود dfi برگزار کرد که باید از این مین استفاده می کردی واسه اورکلاک.
عصر شبکه هم تحلیلش کرده! می گه عالیه

کاری دیگه

hadi-chaloos
23-09-09, 19:07
ممنون داداش خیلی لطف کردی آره عصر شبکه هم از این مدل خیلی تعریف کرده ولی مثل مدل rampage 2 extereme ازش تعریف نکرده و بهتر از اون بهش امتیاز نداده.ولی حتما رو این مدل هم فکر می کنم و شاید هم تصمیم رو عوض کرد داداش.بازم ممنون.

hadi-chaloos
23-09-09, 19:14
راستی من در مورد فن سی پی یو برای همین مدل core i7 کجا می تونم سوال کنم تو تنجمن جائی برای این سوال ندیدم.
من مدل کولر مستر مدل hyper z600 با دوتا فن 12 سانتیمتری انتخاب کردم چطوره؟

PUMAOC
23-09-09, 19:52
بابا گفتم عصر شبکه هم ازش تعریف کرده! نگفتم که هر چی اون تعریف کرد یا امتیاز داد خوبه که!

من تو اینتر نت سرچ کردم داداششششششششششششششششششششش شش.

تو سایتا دیدم همین توری نمی گم که!

PUMAOC
23-09-09, 19:54
در مورد فن داداش!:give_rose:

اول بودجتو بگو!:whistle:

به ترتیب اول: v8--بعد v10 رو به شما داداش پیشنهاد می کنم.:1. (1):

بای داداش:1. (23):

PUMAOC
23-09-09, 20:00
خوب قیمتش چنده از مدل هایی که گفتم بهتره؟:1. (28):بعد این چیزی که من میبینم اون قسمت بالای سی پی یو به اون بلندی که قراره سی پی یو رو خنک کنه با فن های بزرگ درگیر نمیشه؟ اصلا در کیس بسته می شه با این مادربرد؟
کیسم tuniq 3 green.

اون قسمتو می تونید در بیارید اصلا استفاه نکنید:gasp:داداش

بعدشم اصلا این که تو کیس جاش نیست از تو پنلI/O در می یاد می ره پشت کیست

یه چیز دیگه تو اهواز که اولا یکی از اینا اورده بودن تو کیس کوچیکتر از مال شما( از این کیسای متفرقه) هم جاش شده بدد

اون قسمت مال خنک کردن cpu نیست مال پل شمالی و مخلفاته داداش:yes:

کار دیگه

murizaki_2000
23-09-09, 23:42
یه سر به کیوان بزن !!! فکر کنم بار جدیدش رسیده باشه ..... هم سی پی یو داره ، هم مادربورد و هم رم ، هم کولینگ و ....!!! این هم سایت جدیدشه ....

Moein
24-09-09, 00:34
اگر می تونید صبر کنید می تونید شنبه صبح Evga classified رو خریداری کنید و به سراغ هیچ مادربورد دیگه ای هم نرید

موفق و پیروز باشید

AMD>INTEL
24-09-09, 09:50
البته FLAMINGBLADE از فاکسکان هم بد نیست .

PUMAOC
24-09-09, 10:38
سلام:give_rose:

چون تا سقف 400 هست FLAMINGBLADE توسیش سخت می شه؟!:1. (27): مادربورد بهتر هم هست:1. (26)::1. (26):

hadi-chaloos
25-09-09, 11:42
از راهنمایی همتون ممنونم ولی قیمت هایی که دادید خیلی با چیزایی که من تو بازار رضا دیدم فرق داشت دیروز اونجا بودم rampage 2 extreme رو 80هزار میدادند.
اون مدل dfi رو هم پیدا نکردم گفتم یه یک ماهی بمونم که یک کم قمت ها پایین تر بیاد.
راستی کسایی که اینجا قیمت میذارن از رو چه منبعی میذارن که با بازار انقدر فرق می کنه؟

MmahdiB
25-09-09, 12:48
JUST Rampage 2 Extreme

اسیر مادر برد نباش
مادر برد فقط یک برقرار کننده ارتباطه
تمام راهی رو که تو رفتی بار ها و بار ها طی شده
بهترین مادر برد asus از نظر ساپورت و امکانات RP 2 Ex هست
و اینو از من بشنو که یک بار این مادر برد رو قبل عید 600 تومن و
بعد از خراب شدنش (NB over temperature) و پس گرفتن پول به روز شده مادر برد از ویستا پخش رایانه
و تحقیق دوباره چند هفته پیش این مادر برد رو از طبقه سوم بازار کامپیوتر ایران (ولیعصر) 400 فیت خریدم
که تو زیر زمینش 396 هم میفروختند.
good over clocking
یک شعار تلیغاتیه که مادر برد گرونتر به شما بدن
تازه این مادر برد بترین مادر over clock دنیا هم شده بوده:11():
سعی کن جنست رو از کفتار های طبقه همکف هر ساختمون نخری
چون باید سود بیشتر بدی وباید از اون ها قیمت بگیری و 10 تومن پایین ترش رو به طبقه سوم به بالا یا زیر زمین برای خرید پیشنهاد بدی.
در ضمن من از نظر مقایسه ی مادر برد تا حد مقایسه ی دفترچه ی مادر برد ها هم پیش رفته بودم:wink:

hadi-chaloos
25-09-09, 13:35
JUST Rampage 2 Extreme

اسیر مادر برد نباش
مادر برد فقط یک برقرار کننده ارتباطه
تمام راهی رو که تو رفتی بار ها و بار ها طی شده
بهترین مادر برد asus از نظر ساپورت و امکانات RP 2 Ex هست
و اینو از من بشنو که یک بار این مادر برد رو قبل عید 600 تومن و
بعد از خراب شدنش (NB over temperature) و پس گرفتن پول به روز شده مادر برد از ویستا پخش رایانه
و تحقیق دوباره چند هفته پیش این مادر برد رو از طبقه سوم بازار کامپیوتر ایران (ولیعصر) 400 فیت خریدم
که تو زیر زمینش 396 هم میفروختند.
good over clocking
یک شعار تلیغاتیه که مادر برد گرونتر به شما بدن
تازه این مادر برد بترین مادر over clock دنیا هم شده بوده:11():
سعی کن جنست رو از کفتار های طبقه همکف هر ساختمون نخری
چون باید سود بیشتر بدی وباید از اون ها قیمت بگیری و 10 تومن پایین ترش رو به طبقه سوم به بالا یا زیر زمین برای خرید پیشنهاد بدی.
در ضمن من از نظر مقایسه ی مادر برد تا حد مقایسه ی دفترچه ی مادر برد ها هم پیش رفته بودم:wink:

خیلی ممنون از راهنمائیت داداش من تو چندتا مغازه بازار رضا 468تا 476 قیمت گرفتم بازار کامپیوتر ایران رو نمی دونستم کجاست و نرفتم حالا هم که برگشتم چالوس خدا کنه تا یک ماه اینده قیمت این مدل پایین بیاد که بخرمش.

PUMAOC
25-09-09, 23:01
از راهنمایی همتون ممنونم ولی قیمت هایی که دادید خیلی با چیزایی که من تو بازار رضا دیدم فرق داشت دیروز اونجا بودم rampage 2 extreme رو 80هزار میدادند.
اون مدل dfi رو هم پیدا نکردم گفتم یه یک ماهی بمونم که یک کم قمت ها پایین تر بیاد.
راستی کسایی که اینجا قیمت میذارن از رو چه منبعی میذارن که با بازار انقدر فرق می کنه؟

سلام:give_rose:
rampage 2 extreme رو 80 میدادن مگه میشه داداش بیا 10 برام بخر:1. (2)::1. (2)::1. (2)::1. (2)::1. (2)::1. (2):

قیمت ها رو هم از شهر خودمون می گیرم.
موفق باشی:1. (26):

atabak
25-09-09, 23:32
لطفا به من قیمت evga classified رو بدین