PDA

مشاهده نسخه کامل : VAIO X، باریک ترین Notebook در دنیا

™Ali
22-09-09, 22:44
Only the registered members can see the link

هر روز عرضه نت بوک ها و نوت بوک های باریک و سبک بیشتر می شود و شرکت های مختلف با عرضه محصولاتی باریکتر و سبکتر که در عین حال قدرت بیشتری هم داشته باشند، بازار رقابت را گرم تر می کنند.

در راستای این رقابت ظاهراً سونی هم بزودی، VAIO X را عرضه می کند؛ وایو ایکس -که هنوز مشخصات آن اعلام نشده که بدانیم با یک نت بوک طرف هستیم یا نوت بوک- باریکترین وایویی خواهد بود که سونی تا به حال ارائه کرده و حتی در رقابت با مک بوک ایر هم پیروز میدان است.

قطر وایو ایکس تنها 55 صدم اینچ (معادل 13,97میلیمتر) و وزن آن هم به واسطه بدنه ای از جنس کربن، تنها 680 گرم است. این در حالی است که مک بوک ایر 19,3 میلیمتر قطر دارد. البته این محصول سونی رکورد باریکترین نوت بوک یعنی Dell Adamo (Only the registered members can see the link) را هم با قطر 16,51 میلیمتر شکسته است.

بر اساس این خبر که انگجت (Only the registered members can see the link)منتشر کرده، صفحه نمایش این محصول سونی 11.1 اینچ است و پردازنده اتم اینتل قلب تپنده آن خواهد بود. همچنین سونی نوید باتری قوی را برای این وایو داده که احتمالا مک بوک را پشت سر خواهد گذاشت.

گفته می شود این محصول سونی فردا در کنفرانس IFA 2009 (Only the registered members can see the link) در برلین رونمایی خواهد شد.

منبع نارنجی

Keih@n.G
23-09-09, 08:40
یعنی از Mac AiR ناز کتره ؟!

من وقتی Mac aiR دیدم جدا ترسیدم

اینو ببینم سکته می کنم :1. (38):

™Ali
23-09-09, 11:03
میگم کیهان MacBook Air یه چیز دیگست ! :lol:

راستی صحیحش مک بوک ایر هست نه مک ایر ! چون کلمه مک به تنهایی واسه رایانه های Desktop اپل هست ! :wink:

Keih@n.G
27-09-09, 22:09
میگم کیهان MacBook Air یه چیز دیگست ! :lol:
:wink:

علیییی :1. (27):

مگه من میگم این اونه :1. (27):

من میگم اون اونه این از اون نازکتره ببین این چیه :1. (38):

الان Understand شدی ؟!

اگه نه بگو توضیح بدم تو پی ام :1. (38):

™Ali
29-09-09, 14:49
علیییی :1. (27):

مگه من میگم این اونه :1. (27):

من میگم اون اونه این از اون نازکتره ببین این چیه :1. (38):

الان Understand شدی ؟!

اگه نه بگو توضیح بدم تو پی ام :1. (38):

دقیقا میدونم منظورت چیه! ولی منم نگفتم که اون اینه :1. (38): (چی گفتم !!! )