PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در لود شدن صفحات سایت

sepehrsaffari
22-09-09, 09:42
سلام وقتی وارد سایت میشم و میخوام وارد صفحات مختلف سایت شم فایر فوکس خیلی کند میشه و گیر میکنه. اما در هیچکدوم از سایتهای دیگه این مشکلو ندارم. با اینترنت اکسپلورر هم به همین صورت بود.

Haroon
24-09-09, 00:03
سلام وقتی وارد سایت میشم و میخوام وارد صفحات مختلف سایت شم فایر فوکس خیلی کند میشه و گیر میکنه. اما در هیچکدوم از سایتهای دیگه این مشکلو ندارم. با اینترنت اکسپلورر هم به همین صورت بود.
سلام

بنظر بنده به احتمال زیاد از ای اس پی شما میباشد
واسه منم بعضی موقه ها اینجوری میشه ولی با تغیر دادن کارت اینترنت مشکلم حل میشه
شما یه تست با این شماره ها بزن

9092303393
9092304114

ARA-RF
24-09-09, 14:03
سلام
برای من هم همینطوره و واقعا تعجب کردم سایت به این خوبی چرا باید اینجوری باشه!!
برای من cpu میشه 100% . فایر فاکس و Ie فرقی نمیکنه!
من فکر میک نم علت این باکس بالای صفحه مربوط به پست های جدید میشه!!
اینترنت من هم adsl صبا هست!

Computex
24-09-09, 15:42
بله متاسفانه این مشکل مربوط میشه به یکی از بنر های تبلیغاتی این سایت که به دلیل عدم رعایت Framerate مناسب این مشکل پیش میاد. بنابر این نه سیستم شما و نه مرورگر شما هیچ کدام مشکلی ندارند . پیش تر هم این مشکل در اینجا (Only the registered members can see the link) عنوان شده و آقای بارانی گفتند که نسبت به حل این مشکل اقدام خواهند کرد. اما برای کمتر کردن این مشکل حدالامکان سعی کنید تا بیشتر از 4 تب رو در مرورگر باز نکنید. ( برای اطلاعات بیشتر روی لینک بالا کلیک کنید. )

MoBiN.R
24-09-09, 17:51
درسته این مشکلو منم دارم .. با بالارفتن تب ها در فایرفاکس کل برنامه هنگ میکنه .. در ضمن آخرین ارسال ها هم تند و کند میشه با حرکت ماوس ( حتی توی 1 تب ) .. مشکل توی بنرهای فلش سایته . مخصوصا بنر بالایی

vandelin
24-09-09, 18:34
سلام
همون طوری که دوستان گفتن یکی از راه های موجود بلاک کردن بنر دریاکامپیوتر به نحوی هست . بعضی از internet security ها مثل کسپر اسکای گزینه ای به اسم Ad Blocker دارن که دقیقا کارش همینه .
البته داخل تنظیمات مرورگر هم باید همچین گزینه ای باشه هر چند من پیداش نکردم .

فعلا راهی که من پیدا کردم همین بود . البته فقط در مورد فایرفاکس .
به این ادرس (Only the registered members can see the link) برید و Addon مربوطه رو نصب کنید .
بعد از نصب یه بار فایر فاکس رو ببندید و دوباره اجرا کنید .
بعد از اجرای مجدد وارد فروم شید و موس رو روی بنر دریاکامپیوتر نگه دارید , میبینید که سمت راست بالای بنر گزینه ای به اسم Block ظاهر میشه .

Only the registered members can see the link

با این گزینه پنجره ای باز میشه که بدونه تغییر در گزینه ای گزینه Add Filter رو بزنید . میبینید که دیگه اثری از بنر دریا نیست .
در ضمن برای ورود به کنترل پنل این Addon میتونید از کلید های ترکیبی ctrl+shift+E استفاده کنید .

MoBiN.R
25-09-09, 09:31
سلام
همون طوری که دوستان گفتن یکی از راه های موجود بلاک کردن بنر دریاکامپیوتر به نحوی هست . بعضی از internet security ها مثل کسپر اسکای گزینه ای به اسم Ad Blocker دارن که دقیقا کارش همینه .
البته داخل تنظیمات مرورگر هم باید همچین گزینه ای باشه هر چند من پیداش نکردم .

فعلا راهی که من پیدا کردم همین بود . البته فقط در مورد فایرفاکس .
به این ادرس (Only the registered members can see the link) برید و Addon مربوطه رو نصب کنید .
بعد از اجرای مجدد وارد فروم شید و موس رو روی بنر دریاکامپیوتر نگه دارید , میبینید که سمت راست بالای بنر گزینه ای به اسم Block ظاهر میشه .

با این گزینه پنجره ای باز میشه که بدونه تغییر در گزینه ای گزینه Add Filter رو بزنید . میبینید که دیگه اثری از بنر دریا نیست .
در ضمن برای ورود به کنترل پنل این Addon میتونید از کلید های ترکیبی ctrl+shift+E استفاده کنید .

همانطور که در کامنت های این Addon نوشته این Addon کار نمیکنه . منم نصب کردم ورژنم 3.5.3 هست کار نکرد :

Needs updating, not working for firefox 3.5.2-2.

Rated 1 out of 5 stars by Astralizing (Only the registered members can see the link) on September 11, 2009
doesn't work now! :-(

It doesn't work again (from some change in Adblock Plus)!!
:-((

vandelin
25-09-09, 09:41
ولی ورژن ماله من هم دقیقا 3.5.3 هست و مشکلی نداره .
دقیقا تو چه قسمتی مشکل داره یا کار نمیکنه ؟

MoBiN.R
25-09-09, 17:46
ولی ورژن ماله من هم دقیقا 3.5.3 هست و مشکلی نداره .
دقیقا تو چه قسمتی مشکل داره یا کار نمیکنه ؟

والا نصب میشه ولی بعد ریستارت اینطوری میشه :

vandelin
25-09-09, 20:01
خب ظاهرا یه اشتباهی تو قرار دادن لینک ها داشتم .
این رو امتحان کنید :

پست قبلیم رو ویرایش کردم
لطفا این دو پست اخرم رو هم پاک کنید . ممنون

Overclocker
17-10-09, 01:09
چند هفته هست که با فایر فاکس سایت رو باز میکنم به این صورت هست :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ولی با IE کامل لود میشه ......

MoBiN.R
17-10-09, 12:32
برای حل این مشکل میونید وارد کنترل پنل کاربری خود بشید و گزینه تنظیمات شخصی . در آخر این صفحه تنظیمات مربوط به قالب انجمن هست که باید اونو به PCNetwork No 1.0 -- تغییر بدید و در آخر سیو کنید ..با خروج و ورود مجدد تین مشکل حل میشه

Overclocker
17-10-09, 18:11
آخه مشکل اینجاست که با 1 هم همین مشکل وجود داره ......

Shahryar
17-10-09, 22:17
حسین جان شما به Tools > Page Info برید و در قسمت Media گزینه Block Images from shahrsakhtafzar.com و pcnetwork.ir را بردارید + به قسمت Permission برید و Load Images را فعال کنید . عکس ها در مرورگر شما بلاک میشند . :give_rose:

Overclocker
17-10-09, 22:43
آهان حالا شد :1. (38):

درست درست شد !

فکر کنم دلیلش این بوده که از ورژن 3.0.1x به 3.5.3 آپ کردم ( چون از موز بک آپ استفاده میکنم و تنظیمات و .... همیشه ثابت هست و چون ورژن 3.5.3 یکم فرق داشته قاطی کرده ! )

ممنونم :11():

D J V A H I D
07-11-09, 13:23
با سلام ... آيا ميشه در سيستم خودمون تبليغات بالايي رو حذف كنيم ؟ آخه من باهاشون مشكل دارم ... چند تا تب كه باز ميكنم فايرفاكس هنگ ميكنه !!! :Love-PCN~!::great:
اگه اينجا مقدور نيست لطفا بصورت پ.خ بهم بگيد ممنون ميشم !!! :great:خيلي واجبه

MoBiN.R
07-11-09, 15:40
با سلام ... آيا ميشه در سيستم خودمون تبليغات بالايي رو حذف كنيم ؟ آخه من باهاشون مشكل دارم ... چند تا تب كه باز ميكنم فايرفاكس هنگ ميكنه !!! :Love-PCN~!::great:
اگه اينجا مقدور نيست لطفا بصورت پ.خ بهم بگيد ممنون ميشم !!! :great:خيلي واجبه

وحید جان اگه از فایرفاکس استفاده میکنی در همین تاپیک توضیح داده چطوری میشه بلاک کرد تبلیغاتو .. به پست های زیر مراجعه کنید :

آدرس دانلود #10 (Only the registered members can see the link) :

AddOn مربوطه رو نصب کنید .

D J V A H I D
07-11-09, 20:45
وحید جان اگه از فایرفاکس استفاده میکنی در همین تاپیک توضیح داده چطوری میشه بلاک کرد تبلیغاتو .. به پست های زیر مراجعه کنید :

آدرس دانلود #10 (Only the registered members can see the link) :

AddOn مربوطه رو نصب کنید .

مبين جان page دانلود ... لود نميشه !!! :1. (28)::1. (35):

MoBiN.R
07-11-09, 20:59
اگه باز نشد حرف S مربوط به Only the registered members can see the link رو بردارید احتمالا باید باز بشه .. اگر نشد میتونی از اینجا نصبش کنی : Only the registered members can see the link

اینم لینک مستقیم این AddOn در فایرفاکس :