PDA

مشاهده نسخه کامل : KhanWars یک بازی آنلاین جدید !

karizma
20-09-09, 19:25
Only the registered members can see the link

با سلام
امروز میخوام یک بازی تحت وب بسیار جالب رو بهتون معرفی کنم ! این بازی کماکان شبیه همون تراویان هست با این فرق که هنوز شلوغ نشده و اگه الان شروع کنید کسی ادم های قویتر از شما کم هستند و در آینده شما میتونید از اونهایی باشین که میگن از اول بازی بودن ! من الان تازه عضو شدم ولی رانکم 400 هست !
اگه دوستان استقبال کنن اطلاعات بیشتری اعم از راهنما و اطلاعات و اینا هم میزارم اگرچه که بازی خودش زبان فارسی هم داره !
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
توی این بازی به شما یک قطعه زمین میدهد که ساختمان و معادن توش باید بسازید توی این بازی 4 تا منبع هست : چوب و گوشت و طلا و آهن که همه ی اونها بدرد شما مبخورن و برای جمع آوری اونها باید معدن و مزرعه و اینا بسازید بعد که پیشرفت کردین میتونین سربازخانه و اصطبل و کارگاه میسازید و انواع سرباز های پیاده و سواره و همچنین انواع ابزارات جنگی رو میسازید بعد میتونید به شهر های کوچکتر حمله کنید و ... !
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Quick
20-09-09, 20:15
آقا جالب به نظر میرسه بگو ببینیم چطوریه . . .

karizma
20-09-09, 20:28
توی این بازی به شما یک قطعه زمین میدهد که ساختمان و معادن توش باید بسازید توی این بازی 4 تا منبع هست : چوب و گوشت و طلا و آهن که همه ی اونها بدرد شما مبخورن و برای جمع آوری اونها باید معدن و مزرعه و اینا بسازید بعد که پیشرفت کردین میتونین سربازخانه و اصطبل و کارگاه میسازید و انواع سرباز های پیاده و سواره و همچنین انواع ابزارات جنگی رو میسازید بعد میتونید به شهر های کوچکتر حمله کنید و ... ! خیلی حال میده ! :1. (38):

ramine1
20-09-09, 21:33
آقا سرعت پایینه نمیشه بازی کرد

karizma
20-09-09, 21:41
میشه که ؟ البته نمیدونم با دایال آپ ! ولی در کل سرعت زیادی نمیخواد !

Agne
21-09-09, 00:52
من ثبت نام کردم اما متاسفانه نه Email ی برام اومد و نه Username و Password ی که دادمو قبول میکنه!
:give_rose:

karizma
21-09-09, 00:57
لطفا دوستان از همون لینکی که دادم عضو شند
چجوری میفهمی که عضو شدی ؟ چیزی نوشت ؟ ای میل که برات نمیاد ولی نمیدونم چرا با یوزر و پست نمیتونی لاگین کنی اسم و ورلدتو بگو ببینم شهرت ساخته شده یا نه ؟

MoBiN.R
21-09-09, 12:36
چرا لینکش ریفرر داره ؟ : Only the registered members can see the link .. امتیاز حساب میشه اینطوری لینک بدی ؟

karizma
21-09-09, 13:02
هر کسی که عضو میشه یک لینک بهش داده میشه که بوسیله اون میتونه دوستاش و افراد دیگر رو به بازی دعوت کنه و امتیاز بگیره که البته برای کسی که عضو میشه فرقی نداره

Agne
21-09-09, 21:17
درست شد، اومدم!
کیو باید بکشم؟
آآآآی نفس کش!

:party:

karizma
22-09-09, 06:01
اسمت چیه ؟ مختصات بده ؟ :1. (38):
توی این قبیله هم عضو شو :
LEGENDS