PDA

مشاهده نسخه کامل : has stopped working

TPI45
16-09-09, 02:02
مدتی یه به یه مشکلی برخوردم هرکاری کردم نتونستم اونو برطرف کنم میخواستم راهنماییم کنید
معمولا بعد از یه مدت بعد از نصب وینروز این مشکل برام پیش میاد ، مشکلم اینه که بعضی از برنامه ها اجرا نمیشه و یکه خطا رو نشون میده انگار که ویندوز یه مشکلی داشته باشه (یه فیلی پاک شده یا اونو پیدا نمیکنه ) یا شایدم این یه نوع ویروس باشه !؟ مثلا برنامه ی Catalyst برای ati اجرا نمیشه یا مثلا pes 2009 به محض ورود به منوی اصلی بازی از بازی خارج و باز هم همین خطا رو دوباره نشون میده و ... انگار مثلا directX یا framwork یا VC++2005 یا ... نصب نباشن !؟ ولی تمام این برنامه ها نصب هستن 1000 بارم ویندوز عوض کردم 1000 نوع ویندوز ویستا SP1 ، SP2 و... نصب کردم بازیم بعد از چند روز دوباره همون خطلا رو نشون میده ( کادر دومی منظورمه بیشتر ! اون ارور اعصاب خورد کن مسخره ! یعنی ممکنه ویروس باشه !؟ انتی ویروس رو سیستم به روز نصب هستش ... )! یه عکس از خطایی که نشون میده براتون میزارم . ممنون میشم برای حل این مشکل کمکم کنید .

Only the registered members can see the link

TPI45
17-09-09, 17:39
لطفا یکی راهنمای کنه ، کسی با این مشکل تا حالا برخورد نکرده ؟

karizma
17-09-09, 23:04
این مشکل که بعضی وقتا برای من پیش میاد ولی نه به طور مکرر ! به نظر من هر دلیلی هم میتونه داشته باشه حالا به هر حال منتظر پسخ استادان باید بود :cool: