PDA

مشاهده نسخه کامل : مثل اینکه پولمو ریختم دور...

Agne
16-09-09, 00:57
سلام دوستان. :give_rose:

چند روز پیش یکی از دوستان رفته بود بانه، یه شهره مرزیه که اجناس توش کمی ارزونن؛
خلاصه این رفیقه ما یه فلش مموری 32 گیگابایتی خرید 6000 تومن، که مارکش هم KingSton هستش.

قبول دارم با این برند چیزه خوبی خریده، اما وقتی وصلش میکنم به کامپیوترم و فایل میریزم روش، وقتی که در میارم و دوباره میزنم یا به کامپیوتره دیگه ای میزنم اینطوری میشه:

Only the registered members can see the link

و اینطوری:

وولی جالبه که وضعیت اینطوریه، با اینکه کلی چیز ریختم توش و دوباره زدم به کامپیوتر:

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید، در ضمن فلش مموری های دیکه قشنگ کار میکنن و ESET هم به روزه.

:give_rose:

soroush_es
16-09-09, 01:02
رفیقم من 10 تا از این ها از چین آورد و فکر میکرد عجب خرید خوبی کرده و داد به اینو اون من ندیده بهش گفتم این مشکل داره
همش در مدت 1 ماه سوخت 2 تاش که سالمه مشکل شما رو داره

Agne
16-09-09, 01:21
رفیقم من 10 تا از این ها از چین آورد و فکر میکرد عجب خرید خوبی کرده و داد به اینو اون من ندیده بهش گفتم این مشکل داره
همش در مدت 1 ماه سوخت 2 تاش که سالمه مشکل شما رو داره
پس واقعا پولمونو ریختیم دور!
:lol:

mohammad1985
16-09-09, 01:44
فلش شما تقلبی هست و پولتونو آتیش زدید !

Agne
16-09-09, 02:53
فلش شما تقلبی هست و پولتونو آتیش زدید !
بابا حداقل یه دلداریی چیزی بده، اینطوری که افسردگی میگیرم. :lol:

یه وقت شما خبر فوت کسیو نده که اولیای دم هلاک میشن...
:lol:

:give_rose:

Mahdi8063
16-09-09, 07:01
من شنیدم که این فلاشهای 32 تقلبی حداکثر 512 مگابایت هستش که فقط مینویسه 32 گیگ
منبع خبر هم سایت رایانمهر هستش

Enemy
16-09-09, 09:56
پسر عجب تکنولوژی داره ! خودش Rename هم میکنه !!!
اینم دلداری :دی

D J V A H I D
16-09-09, 11:12
بابا تنتون سالم باشه ... ديگه 6 تومن چي بهت ميدن اينروزا بنده خدا ؟! آتيش زدن و دور ريختن چه معني ميده !؟ از اين موارد واسه هر كي پيش مياد ... كه بايد واسه دفعه بعدي هر شخص تجربه بشه !!! :yes:

MicroSystem
16-09-09, 11:19
اي كاش 512 بودند 256 هستند معمولا
البته يه روشي هست كه شما اينها رو به همون 256 بر گردونيد ولي اون موقع كول ديسك 256 مگ رو خريديد 6 تومن.

hapalii
16-09-09, 12:21
فلش مموری با این ظرفیت برند خوبش 70 - 80 هزار تومان حتی اشغال چینیش هم 30 تا 40 هزار تومان وقتی رفیق شما همچین چیزی می خری 6000 تومان یعنی کمتر از یکدهم قیمت واقعی نباید به پرسه از خودش چرا باز اگر یه 2 گیگ خریده بود یه چیزی اما 32 گیگ 6 هزار تومان نمی دونم چی فکر کرده رفیقتون.

AMD>INTEL
16-09-09, 12:46
حالا 6 تومن خوبه خیلی ها تو تهران این فلشها رو به قیمت 30 تا 40 تومن میخرن و همین مشکل رو دارند . بعضی از تاجرهای ایرانی خوب راههای تقلب رو به چینی ها یاد دادند .

Agne
19-09-09, 18:01
حالا 6 تومن خوبه خیلی ها تو تهران این فلشها رو به قیمت 30 تا 40 تومن میخرن و همین مشکل رو دارند . بعضی از تاجرهای ایرانی خوب راههای تقلب رو به چینی ها یاد دادند .
من دیشب تو صادقیه دقیقا عین همین فلش خودمو دیدم، میخاستم برم تو به طرف بگم، گفتم شاید اینی که اینجاست درست باشه، اما من مطمئنم اونم خرابه و یه بنده ی خدایی میاد با قیمت بالا میخره میره!
:yes:

Moein
20-09-09, 03:06
من دیشب تو صادقیه دقیقا عین همین فلش خودمو دیدم، میخاستم برم تو به طرف بگم، گفتم شاید اینی که اینجاست درست باشه، اما من مطمئنم اونم خرابه و یه بنده ی خدایی میاد با قیمت بالا میخره میره!
:yes:

شما با برنامه پارتیشن مجیک فرمت صفرش کن حجم واقعیش نمایش داده میشه و اینطوری حداقل می تونید یک فلش برای توی ماشین داشته باشید

بانه در منطقه مرزی ایران و عراق در استان کردستان قرار داره و زیر شاخه مریوان هستش و به دلیل اینکه در اونجا گمرکی تقریبا وجود نداره و از سلیمانیه عراق جنس وارد میشه همه چیز ارزونه

تازگی ها هم PSP های تقلبی زیاد در اونجا فروش میره و نشانی اون هم اینه که دارای مموری داخلی هستند و توانایی پخش mp4 رو دارند و بازی هایی که از بازی های میکرو هم کیفیت کمتری دارند و وزنی معادل یک mp4 کوچک
این مطلب گفته شد برای اینکه فریب نخورید و جو گیر نشید به قول یه بنده خدایی هیچ ارزونی بی حکمت نیست